Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

minimousedot (offline)

01-09-2016 11:51:39

Kraków
Zabolinka tak naprawdę to już w każdej chwili! Ja urodziłam 36 +1 smiling smiley))) dawaj znać co Ci powiedzieli i jak się Hubcio ma smiling smiley)))

Kokosek ja Ci się nie dziwię że Ci się nie chce, też by mi się nie chciało...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

01-09-2016 13:26:37

Lublin
Mini ja sie musze wstrzymac chocby nie wiem co tongue sticking out smiley jutro sie przeprowadzam, w sobote musze kupic jakies meble a po niedzieli bede rozpakowywac i urzadzac wiec Hubcio musi jeszcze posiedziec tam gdzie jest grinning smiley

Kokosek a jak mi sie nic nie chce. Nawet do gotowania nie mam weny. Ale musze sie zmusic :\


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

01-09-2016 15:11:11

Lublin
Jagoda wyszla jakby chciala powiedziec 'matka co Ty ze mna robisz!?' tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Honia1984 (offline)

01-09-2016 15:24:44

Toruń
Mini..super bodziak...ale Jagoda to kościotrupa nie wygląda:-)
Zabolinka...to masz pracowitą końcówkę ciąży...szybko ci zleci do rozwiązania:-)
A ja też się dzisiaj trochę poruszałam...pojechałam do Carrefoura...autobusem...już zapomniałam jak to jest:-)...człowiek szybko przyzwyczaja się do auta:-)..kupiłam kilka ubranek dla bąbla i sweterek dla Martynki..nawet mąż załapał się na bluzę...
Zrobiłam obiad i czekam na Niuniulke ze żłobka...
Powiem Wam że wczoraj byłam świadkiem rozmowy rodziców, którzy przez 3lata stosowali tzw. bezstresowe wychowania, a jak dziecko poszło do przedszkola to po dwóch dniach dowiedzieli się że dziecko musi słuchać rodziców bardziej i...szok...co my mamy teraz zrobić? Co robimy jak nasze dzieci są niegrzeczne...no masakra...Bo mama nie chciała córki karać jak źle się zachowywała na dworze powrotem do domu no bo szkoda wakacji, lata i pogody...i teraz młoda ciągle płacze i się wścieka bo po trzech latach nagle rodzice zaczęli ją wychowywać...głupota ludzka nie zna granic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

01-09-2016 16:21:47

Kraków
Ej, dziewczyny nie smiejecie się ale chyba mam kopniaki fantomowe ... albo woreczek żółciowy mnie kopie xD


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

01-09-2016 16:43:41

Lublin
Mini może narządy wracają na swoje miejsce i odczuwasz to jak kopniaki?

Honia oj tak, pracowity ostatni miesiąc. ale moze czas nie będzie mi sie tak dłużył smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

01-09-2016 21:19:43

Lublin
Na usg wszystko dobrze. Hubcio wazy 3kg grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Honia1984 (offline)

02-09-2016 07:13:24

Toruń
Zabolinka..no to super...Hubcio już konkretny chłopak:-)...zawsze sobie mówię że bobas ma 3kg ton już taki fajny.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

02-09-2016 09:05:04

Kraków
Nooo Jaga urodziła się w 36 i miala 2970 g winking smiley a teraz ma niby 40 tc i ma 3800... to Hubi do 4 kg dobije smiling smiley)))))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.