Kosmetyki dla dzieci

Wysłane przez Joszka 

Anonimowy użytkownik (offline)

10-09-2011 13:53:36

ja zaraz po narodzinach mojej niuni smarowałam ją po kąpieli oliwką hipp-pojawiły się krosteczki uczuleniowe.przeszłam na oliwkę bambino i super.ale stosowałam ją krótko,zastąpiłam aksamitnym mleczkiem nivea-bardzo sobie chwalę.również unikałam produktów johnson'a,ale zaczęłam ich uzywać jak mała skończyła pół roku i nie ma żadnych zmian alergicznych.
mogę polecić szampon z tej firmy dla co bardziej kudłatych dzidzioli.jak uzywałam nivea,Pola miała po całym dniu straszny kołtun z tyłu główki,mimo że czesałam kilka razy dziennie.po johnsonie-mam taki żółty szampon-włoski są miękkie,nie przesuszone i nie robią się dredy jak do tej pory.
z emolientów używam tylko oilatum krem do buzi,ale to z przyzwyczajenia(stosowałam jak mała miała wysypkę).myślę,że do zdrowej skóry należy używać zwykłych kosmetyków,a emolientów do tej z problemami.do buzi sprawdzał się u nas zwykły bambino,teraz nim maluchowi smaruję pupsztalagrinning smiley-jak widzę,że jest lekko zaczerwieniony używam bepanthenu maści,który nie dopuszcza do odparzeń.
aha-mam teraz do ciałka balsam lawendowy johnsona,nivea był lepszy.na drugi dzień skóra już jest lekko przesuszona,nivea nawilżał do nast kąpieli

Nena (offline)

26-09-2011 20:30:28

Cytuj
mamsynka
Nena a ten krem do pupci z Flosa stosowaliście?
Co do Bambino to już słyszałam tak różne opinie, sama nie wiem. Ale fakt - na każdym dziecku testujemy kosmetyki, niestety każde maleństwo inaczej reaguje. A stosujecie emolienty na zdrową skórę?
zy kazdym

Tak mam go, uzywam przy kazdej zmianie pieluszki, no moze teraz mniej niz latem w upaly (upaly... duze slowo). Uzywam profilaktycznie bo na szczescie nie bylo zadnych odparzen ale to tez napewno zasluga kremiku.

A co do emolientow - absolutnie unikmam! Na zdrową skóre sie ich nie stosuje. Tak jak nie stosuje sie termentiolu na odparzenia dla maluszka, a i cos takiego wyczytalam ze mamy robia


radosc, nosze ja w sobie

madzik1988 (offline)

22-10-2011 15:21:59

Toruń
I ja sie z Wami podziele doswiadczeniami winking smiley
-do pupci-sudocrem
-balsam do ciala-nivea baby
-plyn do kapieli-nivea baby
-szampon do wloskow-nivea lub timotei [seria dla dzieci]
-chusteczki nawilzane-nivea,pampers badz bambini smiling smiley

Pozdrawiam

PS.Co do tormentiolu sie niezgodze,lezalam z corka w szpitalu i polozna sama powiedziala ze Tormentiol najlepszy na odparzenia [corka miala straszne rozwolnienie i Nam bardzo pomoglo] oczywiscie z umiarem i w szczegolnosci uwazac przy smarowaniu dziewczynka.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 15:24 przez madzik1988.

mariaiwa (offline)

26-10-2011 12:28:21

Kraków
Witam, polecam serdecznie kremy AA JA I MAMA. Nie są bardzo drogie i naprawdę dobre. Znalazłam niestety tylko taki artykuł [link widoczny po zalogowaniu] poświęcony tym kosmetykom, ale może którejś z Was się przydasmiling smiley Pozdrawiam ciepło i jesiennie!

mamsynka (offline)

31-10-2011 11:50:00

A jaki krem stosujecie jesienią i zimą? Chodzi o niskie temperatury. mariaiwa a z tej serii jest coś na zimę? W zeszłym roku mieliśmy krem sopelek ale tak się zastanawiam czy nie zmienić w tym. Z drugiej strony robić z dziecka tester to głupi pomysł.

Ejmamuska (offline)

29-11-2011 12:29:48

Sosnowiec
Witam , u nas sprawdza się jedynie Nivea . Używamy wszystko z tej firmy łacznie z chusteczkami, szampon z płynem do kąpieli , kremami na dzień , na każda pogodę , na odparzenia , oliwka , mydełko . Wszystko ładnie pachnie i nie uczula naszego Pipisia .

Ejmamuska (offline)

29-11-2011 12:31:47

Sosnowiec
Krem na każdą pogode [ chłód , wiatr , mróz ] Nivea rewelacja polecam , utrzymuje ciepłote ciała , ładnie pachnie jest tłusty i można nim smarować wargi by nie pękały zwłaszcza gdy maluszek jest w fazie ślinienia .

Nena (offline)

29-11-2011 22:18:20

Cytuj
mamsynka
A jaki krem stosujecie jesienią i zimą? Chodzi o niskie temperatury. mariaiwa a z tej serii jest coś na zimę? W zeszłym roku mieliśmy krem sopelek ale tak się zastanawiam czy nie zmienić w tym. Z drugiej strony robić z dziecka tester to głupi pomysł.

No wlasnie :-) ja wychodze z zalozenia ze jak sie sprawdzilo to uzywam tych samych kosmetykow, zwlaszcza w przypadku dzieci. Na sobie chetnei testuje nowosci :-)


radosc, nosze ja w sobie

weronikawerka (offline)

08-12-2011 18:39:41

Warszawa
Ja właśnie słyszałam o nowym sklepie z zabawkami i kosmetykami dla dzieci w Galerii Handlowej Blue City w Warszawie.. Miałam tam pojechać i kupić jakiś kosmetyk dla mojego malucha, mówiąc szczerze nie przepadam za nowościami.. Była któraś z was? Widziałyście ten sklep... Bo nie chce mi się jechać pół Warszawy, jeśli nie będzie po co..

Karuzela (offline)

08-12-2011 22:07:09

ja bylam na otwarciu toys r us i widzialam ten dzial baby r us, tez nie uzywalam i sie zastanawiam co to za nowosci, dajcie znac jak ktos tego uzywal
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.