Kosmetyki dla dzieci

Wysłane przez Joszka 

Fotelik24 (offline)

18-04-2011 19:44:05

Jeżeli tak zachwalasz to nie pozostaje nic innego jak wypróbować te kosmetyki,mam nadzieję ze się sprawdzą. Jeżeli macie jeszcze coś z hipoalergicznych to śmiało wypisujcie,im więcej tym lepiej.

nowoczesna_mama (offline)

19-04-2011 14:23:15

Ostrowiec Świętokrzyski
odnośnie kosmetyków, to ja czesto ogladam sobie i czytam o nich w internecie i potem ewentualnie kupuję. zagladam na strone rossmana i tam zauwazylam, ze jest zakladka z zabawami dla dzieci. puszcza sie bańki mydlane i uczy dzieci korzystac z prysznica. no świetne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 09:30 przez Sympatyczna.

Fotelik24 (offline)

23-05-2011 14:54:10

Ja również praktykuję taki sposób,po prostu czytam opinie w necie i potem staram się wyłapywać te które są wg Was najlepsze. Wiem,ze to ciężka sprawa,ale uważam że warto. Tym sposobem zaoszczędzimy czas na szukanie w sklepach i pieniądze na kupowanie zbędnych kosmetyków.

Nena (offline)

23-05-2011 15:10:36

Cytuj
mamsynka
Oilatum też mieliśmy. U nas akurat zmiany kosmetyków co jakiś czas. Teraz zamówiłam już krem ochronny i emulsję do kąpieli for baby, for mum z flosleku
[link widoczny po zalogowaniu]
Któraś tę linię testowała?

I jak ci sie sprawdzaja? Ja uzywam obydwu linii :-) Emulsja do kopieli jest doskonala, nie mielismy tez zadnych klopotow z odparzeniami. Za to krem do pielegnacji brodawek pomógł mi przetrwac gryzienie malenstwa


radosc, nosze ja w sobie

mamsynka (offline)

24-05-2011 14:03:50

Nena myśmy mieli krem i emulsję. Oba kosmetyki nie uczulały, poza tym są w dobrej cenie. Ewentualnie przydałby się jakiś dozownik w emulsji, bo mnie mierzenie "na oko" słabo wychodzi. Teraz tę serię kupuje bratowa, wcześniej używała głównie Hipp ale się złych rzeczy naczytała i chce For baby wypróbować.

Nena (offline)

31-05-2011 19:02:59

polecam, polecam :-) Masz racje z tym dozownikiem, ja tez zawsze mam z tym problem, jakeigo kosmetyku bym nie uzywala.
W emulsji podobalo mi sie to ze min=mo zawartosci oleju slonecznikowego nie tworzyla tlustego filmu wiec nie balam sie ze malenstwo mi sie z rak wyslizgnie


radosc, nosze ja w sobie

aaniaa1985 (offline)

04-07-2011 13:14:31

Ha, a ja mam kosmetyki z Bambino...dlatego, że przyznam szczerze, sama używam oliwki jak dla mnie jest łagodna, a po drugie, niedawno moja bratowa używała kosmetyków z Jonsona i bratanek dostawał uczulenie. Przyszła połozna i powiedziała, że ma zmienić na Bambino bo te najtańsze mają najmniej wszystkich konserwantów...
Zobaczymy czy u mojej córci się sprawdzi Bambino. Każde dziecko jest inne, tak jak my i nie wszystkim pasuje to samosmiling smiley Niestety prawda jest taka, że musimy testować kosmetyki na takim maleństwie...


[link widoczny po zalogowaniu]

Nena (offline)

02-08-2011 14:44:20

No wlasnie to jest troszke straszne bo malenstwo przeciez takie delikatne!
Ja jakos ufam polskim firmom stad ten Floslek :-)
Bambino jak ci sie sprawdza?


radosc, nosze ja w sobie

bziko84 (offline)

05-09-2011 12:47:19

Biała Podlaska
Ja mam zaufanie do kosmetyków Biodermy, Emolium (zwłaszcza żel do kąpieli), nivea i oczywiście sudocrem

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamsynka (offline)

05-09-2011 20:44:43

Z biodermy to ja sama używam produktów.
Nena a ten krem do pupci z Flosa stosowaliście?
Co do Bambino to już słyszałam tak różne opinie, sama nie wiem. Ale fakt - na każdym dziecku testujemy kosmetyki, niestety każde maleństwo inaczej reaguje. A stosujecie emolienty na zdrową skórę?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.