Kosmetyki dla dzieci

Wysłane przez Joszka 

Paulina87 (offline)

09-09-2010 09:39:20

Hastings
Witam wszystkie mamy

Na poczatku (do 3 miesiaca) uzywalismy serii J&J z lawenda oliwke oraz plyn do kompieli. Niestety maly byl tydzien przenoszony wiec odrazu mial problemy z przesuszona skora. Lekarz polecil nam Oilatum. Odrazu pomoglo.

Teraz stosujemy:

1. Do kompieli - Oilatum ( emulsie)
2. Do nawilzenia ciala - Oilatum cream junior
3. Do pupy - puder J&J
4. Do mycial glowki - Oilatum ( mydelko)

I to tyle smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Fotelik24 (offline)

29-09-2010 19:10:12

A my od dawna używamy wyłącznie kosmetyków Nivea i jesteśmy zadowoleni. No może poza wyjątkiem oliwki,jest innej firmy ale także się sprawdza. A czy ktoś jeszcze używa pudru J&J ? Bo cenowo prezentuje się całkiem w porządku,a jak jest z jego jakością?

seeya84 (offline)

26-10-2010 23:18:28

Zabrze
mojej córeczki na szczęście nie uczulają żadne chusteczki ani kosmetyki za wyjątkiem oliwki,zawsze na czole ma krostki -niezależnie od firmy




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Fotelik24 (offline)

16-11-2010 16:11:32

W takim razie jest uczulona na oliwki,nie ma innej opcji. Może z czasem uda się z tego wyleczyc,bądź dobrej myśli a póki co unikaj smarowania oliwką. Zastanawiaja mnie te kosmetyki hipoalergiczne,a w zasadzie ich cena. Jak to się prezentuje? Są dużo droższe od zwykłych kosmetyków?

alebazi (offline)

25-11-2010 21:29:25

Raciborz, München
a ja kupilam wszystko z penaten...
w polsce to chyby odpowiednik J&J
mysle ze bedzie ok i nie bedzie niunki uczulac - napisze po probiesmiling smiley








[link widoczny po zalogowaniu]

amie7 (offline)

26-11-2010 09:45:40

Suwałki
My przez pierwsze 1,5 roku używaliśmy tylko kosmetyków Oilatum. Czasem podejmowaliśmy próby wprowadzenia innych kosmetyków ale nie kończyło się to dobrze i skóra Jasia była zaczerwieniona. Teraz już to uczulenie minęło i praktycznie wszystkie kosmetyki możemy stosować.

Natomiast synek ma uczulenie na pieluchy z Biedronki Dada. Do tej pory używaliśmy Pampersa a ostatnio podkusiło nas (za namową koleżanki) kupić Dada i to nie był dobry wybór.

kacha262 (offline)

27-12-2010 20:08:41

Warszawa
Oj, wypowiadałam się na tej stronie rok temu, ale widzę że nasze przyzwyczajenia łazienkowe, kosmetyczne nie uległy zmianie- to chyba potwierdzenie że wybraliśmy fajne kosmetyki smiling smiley
Zwłaszcza teraz zimą potwierdzam skuteczność Sopelka- kremu ochronnego ,który i ja w te mrozy używam,
zmieniliśmy tylko pastę do zębów na elmex , ale to ze względu na wiek syna smiling smiley

Fotelik24 (offline)

18-01-2011 14:21:44

Jeżeli stosujecie wybrane kosmetyki już przez rok,to faktycznie muszą byc sprawdzone. Najważniejsze w naszym wypadku,a chyba ogólnie w przypadku większości dzieci jest to,aby nie podrażniały skóry. To moim zdaniem bardzo ważna sprawa.

mamsynka (offline)

07-02-2011 15:58:06

Oilatum też mieliśmy. U nas akurat zmiany kosmetyków co jakiś czas. Teraz zamówiłam już krem ochronny i emulsję do kąpieli for baby, for mum z flosleku

Któraś tę linię testowała?

efelinkaaa (offline)

13-04-2011 08:38:34

ja z czystym sumieniem polecam serię Babydream Rossmanowską - nic nas nie uczuliło, nie szczypie w oczy, no moim zdaniem świetna! Oliwki używałam z Hippa ze względu na zapach (tak ślicznie pachnie grinning smiley), wcześniej, jak Sebastian był malutki Oilatum, Emolium, Balneum. Szczerze - większych efektów jeśli chodzi o nawilżanie nie zauważyłam..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.