eBobas.pl w akcji - konkurs fotograficzny

eBobas.pl w akcji - konkurs fotograficzny

przejdź do galerii

Działo się, oj działo w konkursie „eBobas.pl w akcji”. Ponad 620 zdjęć, a na nich biegi, huśtawki, wspinaczki, pływanie, zjeżdżalnie i tysiące innych czynności, które sprawiają że dzieci, niemal jak perpetuum mobile, ciągle są w ruchu.
Każdy konkurs ma jednak swój finał. Maszyna do głosowania zatrzymana, jury się zebrało i przygotowało werdykt. Nagrody w konkursie „eBobas.pl w akcji” zdobyli, w drodze głosowania, użytkownicy:
 

Agnieszka1983

MAGA120
 

Beboch
 

Jokan
 

Monisia23
 


Jury redakcyjne rozdało pięć nagród, zabawek dostępnych w sklepach Smyk. Powędrują one do użytkowników:

 

Aredzimska - niektórzy z członków jury, wpatrywali się w zdjęcie ze zgrozą (sami boją się zanurzania). Pomieszaną z zachwytem

Aska02051884 - szybkobiegaczka wybiegała sobie nagrodę

b176210671 - oczywiście, że dziewczyny też mogą wspinać się na drzewa!

Domigool - nic dodać, nic ująć. Skok do basenu to z całą pewnością akcja w wykonaniu bobasa! No, wyrośniętego trochę.

duni221 - To dziecko to prawdziwy Herkules!
 

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę. I zapraszamy do udziału w nowych konkursach: eBobas.pl na wakacjach 2010 i eBobas.pl z kamerą na wakacjach. Czekamy na wasze zdjęcia i filmy!

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Zacznij przygodę z pieluchami wielorazowymi!

Pieluchy wielorazowe stają się coraz popularniejszym wyborem wśród świadomych ekologicznie rodziców. Oferują one nie tylko korzyści dla środowiska, ale również dla zdrowia dziecka i domowego budżetu. Wiele osób obawia się jednak, że korzystanie z pieluch...

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Lekarz kontroluje ciemiączko podczas każdego badania poprzedzającego szczepienie dziecka.

Ciemiączko. Wypukłe, małe, duże, pulsujące

Tę miękką powierzchnię pomiędzy kośćmi czaszki można wyczuć, dotykając delikatnie palcem. Co w ciemiączku może być powodem do niepokoju? Po pierwsze tempo jego zarastania, po drugie - zapadanie się ciemiączka.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj