SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

ombreee (offline)

04-02-2015 11:45:48

Warszawa
Stefka hehe kiedyś to jak sobie nie wyobrażałam jak dam radę z jednym dzieckiemgrinning smiley
Teraz wiem jedno, po powrocie do pracy nie bedę się tak spinac ze wszystkim. Jak nie zdążę z obiadem to trudno -kupie gotowce.

Altaya nie zazdroszczę nocki:/ zorganizuj sobie drzemkę w ciagu dnia.

Keisab o nie nie ja zdecydowanie nie porwalabym się na robienie takiej imprezy w chacie. Stawiam na wygodę no i też chce się pogościć.

Synke zdrowia dla was. Szok że tak ciężko u was dostać się do lekarza. Rozumiem twoje obawy co do zdrowia dzieci.

Justynkapilch pewnie ten krem go uczulil.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]

altaya79 (offline)

04-02-2015 12:45:59

Rumia
Keisab ja jak najbardziej popieram meski urlop rodzicielski. Dlaczego nie? No chyba ze to na jego ego zle wplynie, to pomyslicie o zmianie. Tak ciezko mu cos znalezc?
Fajnie ze juz po imprezie. Wracaj do zdrowia!

Stefka,no ch..j tak mi cisnienie podniosl ze cale prasowanie zrobilam w zaledwie 1,5h!
Stefka,jakie zwiekszone ryzyko? Dlaczego nie chcecie wiecej dzieci?

Ombree, dokladnie- przy dwojce czkowiek podchodzi do wszystkiego z wiekszym luzem...aczkolwiek u mnie niektore zasady mimo wszystko sa sztywne: godziny posilkow( miedzy posilkami sie nie je) i godziny snu( nie ma lazenia dopoki sie nie padnie) .... Oczywiscie to przy starszym dziecku, mlodsze ma jeszcze luz... A co do drzemki, to marze o bien, zobaczymy czy sie uda!


Altaya79



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-04 12:47 przez altaya79.

ombreee (offline)

04-02-2015 13:01:29

Warszawa
Stefka o to samo miałam pytac, jakie ryzyko?

Altaya znam totongue sticking out smiley jak np cZasami mąż mnie podkur... to chata w moment ogarnietawinking smiley robota w rękach się paligrinning smiley

Dziewczyny z dwójka dzieci-zakończyłyście prokreację czy gdzieś wam tam jeszcze marzy się kolejny bobas?
Kurde bo mi to ostatnio zamarzyla się córeczkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]

keisab (offline)

04-02-2015 13:18:42

Altaya on ma pracę, ale po zmianie szefa nie pracuje się tam przyjemnie więc wziąłby ten rodzicielski a ja wrócę do pracy, może w międzyczasie znajdzie coś innego...
Chrzciny niby tylko dla chrzestnych i dziadków więc myślałam że będzie lekko winking smiley
Ja po Adasiu wiem, że chciałabym jeszcze jedno dziecko (oczywiście córeczkę winking smiley) może dlatego że Adaś to taki aniołek, tylko to spanie u niego szwankuje... winking smiley chociaż dzisiaj w nocy wstawałam tylko dwa razy hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

ombreee (offline)

04-02-2015 13:51:19

Warszawa
Keisab no to bardzo solidny pomysł z tym rodzicielskim dla męża. Na pewno świetnie sobie poradzi z synkiem a w między czasie może trafi się fajna praca. Niestety takie mamy czasy że nie ma co patrzeć że trzeba wcześniej do pracy wracać najważniejsze aby było z czego żyć. Moj mąż mówi że ostatnio przemeczony jest to mu mówię że mu oddam trochę posiedzi w domu ale nie chce-chyba czuje czym to pachniewinking smiley

Wogóle to mam nadzieję że nie zapesze ale muszę przyznać że ten rok jak narazie sprzyja nam m.in w relacjach małżeńskich i mieszkanie wkońcu może wykonczymy. Teraz czekam na szafke do łazienki a w kwietniu mamy zamiar wreszcie kuchnie zrobić. Alleluja doczekam sie wkońcu piekarnikagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

04-02-2015 14:44:08

Mysłowice
zapalenie oskrzeli, antybiotyk
chłop mi wygaduje, że ten nr tel pomyliłam


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

Stefka (offline)

04-02-2015 16:18:51

Xxx
Altaya to w sumie powinnaś ch..owi podziękować,jak by Cię nie wkurzył to by pranie leżało he he

Altaya,Ombree ja już po jednym poronieniu w piątym miesiącu i bałabym się ryzykować,a szyjka u mnie kiepska i nie trzyma więc cały proces z podszyciem trzeba by było powtórzyć,a to znów ryzyko którego raczej nie podejmę.no chyba,że się zdarzy:e_wink:gin mówi,że tak za ok.dwa lata powinnam próbować dopiero.no i ten mój wspaniały poród z przygodami mnie zniechęca.

Ombree to miło,że wychodzicie na prostąMr. Greenoby Wam się dobrze wiodło.


[link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

04-02-2015 16:23:15

Xxx
Synke nosz kurna,co wygaduje masz tyle na głowie,że każdemu się może zdarzyć.Pomądrzyć się to każdy potrafiprzewracjący oczami
Z dwojga złego to lepiej,że to oskrzela niż płucasad smiley

No to zmykam moja księżniczka zakonczyła drzemkę 18minutową.Jutro alergolog mam nadzieję,że wizyta się tym razem odbędzie i bez przygód tym razem.


[link widoczny po zalogowaniu]

ania8918 (offline)

04-02-2015 18:08:56

Zator
hej dziewczyny. nosz kurde nie mam czasu na nic. mlody meczy dupa dalej. nie chcial kilka dni jesc juz wariowalam ze cos nie tak, ze chory a jemu sie przebil zabekwinking smiley hurra pierwszy zabek. na szczescie apetyt mu wrocil. a i mamy drugie slowo Ba-ba.
mialam wkleic filmik jak mlody bawi sie w skoczku ale musialabym z ukrytej kamery bo jak widzi telefon to usmiecha sie i patrzy na niego tylko.

moje odchudzanie i cwiczenia ciag dalszy. na szczescie pierwsz efekty sa -3 kgwinking smiley)))) jeszcze tylko 7;DDDD

synke- Filipek mial zapalenie oskrzeli dwa razy. na szczescie nie przerodzilo sie w pluca. ale moj mlody mial 37.5 goraczki a beczalam dzwonilam po meza do pracy swirowalam jednym slowem. po przejsciach z Karolkiem boje sie o kazdy nawet maly jego wlosek, takze sobie nie dawalam rady. moja psychika cierpiala ale dalam radewinking smiley musialam!

ombree- ciesze sie ze u was lepiej. oby jak najdluzej. ja urodzilam 2. wychowuje jedno ale mysle o kolejnym bo nie chce zeby fifi wychowywal sie sam, zeby mial kogos jak nas kiedys juz nie bedzie. ale to sa plany. czas pokaze.

keisab- napewno maz sobie poradzi. ja tez planowalam cos takiego ale obawiam sie ze moj maz by non stop podrzucal malego tesciowej a on bylby na budowie i cos robil a ja tego nie chce. chce zeby przez pierwszy rok Filipek byl z jednym chodz rodzicem non stop. ja wracam w sierpniu do pracy.


[link widoczny po zalogowaniu]

ania8918 (offline)

04-02-2015 18:09:32

Zator
a i jutr mamy pol roczkuwinking smiley))))


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.