WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

Asienka21 (offline)

18-03-2013 14:15:25

Pieńsk
Hej Dziewczyny smiling smiley
Ja się nie odzywam bo jestem u siostry i mam zajęcie z 3 letnią siostrzenicą smiling smiley
I załapałam dodatkowo przeziębienie ;(
Chciałam dodać zdjęcie mojej Kruszynki ale jestem za ciemna w sprawach jak to zrobić...
Chyba nie na darmo nabijają się z blondynek he he winking smiley
Dużo zdrówka dla Was Mamusie :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Anulka2409 (offline)

18-03-2013 14:26:12

Żory
Asienka21 juz Ci pomagam.. wejdź na swój profil - po prawej stronie masz Galeria, daj edytuj i wybierz zdjęcie jakie chcesz dodać. Po zapisaniu pokażą Ci się linki - wybierasz ten pierwszy i na forum wklejasz grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Asienka21 (offline)

18-03-2013 14:27:01

Pieńsk


A jednak blondynka nie jest taka głupia xD
Dodałam ale nie miniaturkę... I jest miniaturka he he smiling smiley Soory Dziewczyny że tak się pobawiłam
Tutaj Kruszynka ma 13ście tygodni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 14:30 przez Asienka21.

Asienka21 (offline)

18-03-2013 14:31:32

Pieńsk
Cytuj
Anulka2409
Asienka21 juz Ci pomagam.. wejdź na swój profil - po prawej stronie masz Galeria, daj edytuj i wybierz zdjęcie jakie chcesz dodać. Po zapisaniu pokażą Ci się linki - wybierasz ten pierwszy i na forum wklejasz grinning smiley




Dziękuje Anulka za pomoc ;*


[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

18-03-2013 14:40:13

Anexik, czy dobry sprzęt to nie wiem - nie znam się winking smiley Ale fakt zdjęcia są lepszej jakości niż te które mam z Nikolką w brzuszku. No to czekam na jakieś foteczki winking smiley

Monique ja jak tyję to pierwsze co w brzuch... Tak więc w ciąży od początku jest on widoczny winking smiley Z Niki też tak miałam, ale w sumie na koniec nie miałam dużego... Rósł sobie systematycznie, może dlatego też min. uniknęłam rozstępów - mam nadzieję, że teraz też tak będzie winking smiley

Aleksandra łupież to i mi się pojawił, ale czy to zasługa ciąży to nie wiem... Polecam Head & Shoulders, po kilku myciach powinna być poprawa, a po jakimś miesiącu stosowania powinien zniknąć, jak nie wcześniej. Co do cery to i mi się pogorszyła sad smiley Takie uroki ciąży... Z młodą też w tym okresie miałam nie najlepszą cerę, ale później przeszło...

Marlenka noo przystojniak jak się patrzy winking smiley

Anulka dzięki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

18-03-2013 14:45:46

Anulka co do płci to już w jakimś 14 tygodniu można niby określić, bo narządy płciowe są wykształcone, ale siusiaczek i psitka w tym momencie wyglądają niemal identycznie winking smiley Najbardziej wiarygodne określenie płci jest na USG połówkowym, pomiędzy 18, a 23 tygodniem ciąży winking smiley Chociaż i wtedy najlepszy lekarz może się pomylić... Moja znajoma miała przez całą ciążę mieć dziewczynkę, a wyskoczył chłopak winking smiley

Asienka no i dałaś radę... Fajna dzidzia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anek30 (offline)

18-03-2013 15:56:07

Jelenia Góra
Dzieńdoberek.

Witam wszystkie nowe forumowiczki smiling smiley

Przepraszam, że nie bedę odpisywać kazdej z osobna, ale trochę nie pisałam i trudno mi to teraz ogarnac wstecz... ale czytam codziennie, no gdybym odpisywała na bieżąco było by łatwiej...

Brzuszki wszystkie superowe, może i ja dodam swój... zaraz spróbuje sobie zrobić fotkę...

Co do zachcianek... to ja chyba bardzo konkretnych jeszcze nie mam... mam dużą chęć na owoce i warzywa, niż np. mięso i tak samo miałam w poprzedniej ciaży... jedyne co się teraz różni to ogromna chęć na słodycze, nie potrafię się nim oprzeć... największa ochota na słodkości nachodzi mnie zaraz po zjedzeniu obiadu i trzyma mnie do wieczora potem na kolację juz nie mam miejsca... no i ogólnie zaraz po obiedzie pojawia się duży apetyt na wszystko nic tyko jem i jem, M się ze mnie śmieje i nazywa mnie śmieciarą...

Jeśli chodzi o problemy z cerą itp. to tez je mam... skóra jest bardzo przesuszona i również mam większy problem z łupieżem... ale dla mnie w tej ciązy to nowość bo w pierwszej tak nie było... no niestety to hormony robią swoje sad smiley

U nas jakoś leci, czekamy na tą wiosnę, która coś się do nas nie spieszy, ciekwa jestem jaka pogoda będzie na święta... w przyszłym tygodniu w czwartek mam wizytę, ale na wiadomość o płci nie mam co liczyć, bo mój gin. nie jest skory do szukania co tam dzidzia ma miedzy nogami, dla niego ważniejsze czy jest zdrowa, więc dowiem się pewnie dopiero na połówkowym tak jak w pierwszej ciąży...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

18-03-2013 15:59:51

Witajcie przyszłe Mamusie smiling smiley
Dołączam się do Waszego wątku, ponieważ tak w zasadzie nie wiem, kiedy moje Maleństwo zechce się urodzić smiling smiley. Pani doktor twierdzi, że 30.08, a USG mówi, że 06.09, także będę odwiedzała także i Was smiling smiley
Szczęśliwego noszenia Maluszków pod serduszkami Wam życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anek30 (offline)

18-03-2013 16:05:44

Jelenia Góra

izabelka0308 (offline)

18-03-2013 16:12:43

Anek no to może będzie dziewczynka skoro inaczej tą ciążę przechodzisz winking smiley No, no... Brzuszek już sporawy winking smiley

Malinka to masz taki niepewny termin jak ja winking smiley Mi z USG też wskazuje jak narazie na 6.09, a z okresu na jeszcze sierpień winking smiley

Niedługo jedziemy na wiosenne zakupy dla Nikolki i oglądam sobie w moich ulubionych sklepach, co mają ciekawego... Ajjj, śliczne są teraz ubranka dla dzieci! No ta bluzunia, np. [link widoczny po zalogowaniu] Cudo... Zakupki więc będą pewnie udane winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.