WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

Anexik1985 (offline)

22-03-2013 21:54:33

Nibylandia
tuptus Duzy maluszek!! Jeszcze raz gratuluje synusia!! Super ze masz juz pewnosc ze to chlopczyk smiling smiley

izabelka Buldozki sa rozne z charakteru i zalezy jak sa chowane. Moj Rocky to wariat mimo 3 lat szaleje, a Daisy z kolei spokojniutka psinka jakby jej nie bylo czasem szczeknie wiec nie ma reguly smiling smiley A jesli chodzi o sapanie to bostony tez sapia niestety, chrapia w nocy jak to wszystkie "buldogopodobne" i puszczaja straszne bąki smiling smiley Ale i tak kochamy te szkraby - sa tak brzydkie ze az piekne smiling smiley
A co do ginow.. ja wybralam znowu prywatnego ze wzgledu na usg robione co wizyte, jednak jestem spokojniejsza wiedzac ze maluszek ma sie dobrze i serduszko bije poki nie czuje ruchow.

Anulka Wcale Twoje malenstwo to nie kruszynka skoro ma 10 cm! tongue sticking out smiley

monique Super ze malenstwo zdrowo rosnie smiling smiley Nie doradze Ci co do testu PAPPa bo nie kazdy chce to robic, ja zrobilam i nie zaluje smiling smiley W wyniku dostaniesz tylko prawdopodobienstwo wystapienia chorob, no i nie masz czasu do namyslu, ja robilam ten test zaraz po usg by wynik byl wiarygodny

spokojnej nocki mamusie!! i udanego weekendu grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

23-03-2013 01:23:27

Asieńka, a kto lubi igły, ale jak mus to mus winking smiley

Monique nie martw się kochana, na pewno wszystko będzie dobrze. Moja dzidza w 14 tygodniu ciąży: długość 77 mm. (CRL), przezierność 1 mm., długość kości udowej 11 mm. (FL), obwód brzuszka 74 mm. (AC), obwód główki 84 mm. (HC), wymiar dwuciemieniowy główki 22 mm. (BPD). Tak patrzę i jakaś mała przezierność karku nam wyszła, bo tylko 1 mm. sad smiley Ale podobno wszystko ok...

Jo co Cię skłoniło do tego, że zdecydowałaś się na dzidzię, jakby nie patrzył w dość późnym wieku? Tym bardziej, że masz już prawie dorosłą córkę - tak pytam z ciekawości, mam nadzieję, że się nie obrazisz winking smiley

Anexik suczki ogólnie chyba są łatwiejsze w wychowaniu, chociaż to różnie bywa - każdy psiak ma nieco inny charakter. Eee, jakie brzydkie??? winking smiley Mi się właśnie podobają Buldogi francuskie, Bostony, Mopsy itp. A szczególnie jak są szczeniaczkami są przeurocze winking smiley Ja to ogólnie mam hopla na punkcie zwierząt. Dla zwierząt i dzieci zrobiłabym wszystko. Jestem posiadaczką, a raczej moi rodzice pieska i pięciu kotów - te koty to moja sprawka winking smiley A i od kilku dni dokarmiam bezpańskiego pieska... Co jakiś czas na naszym osiedlu ktoś porzuca psy, ludzie bywają okrutni, a ja nie umiem przejść obojętnie - serce by mi pękło. Już nie jednemu takiemu psiakowi pomogłam i mam zamiar i teraz pomóc. Narazie próbuję zdobyć jego zaufanie - piesek jest bardzo strachliwy - widocznie miał nienajlepszą przeszłość, ale już jak mnie widzi to widać w jego oczach radość winking smiley Moja Nikusia nazwała go Lolek - teraz na topie u niej bajka "Bolek i Lolek" winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jo2304 (offline)

23-03-2013 09:26:27

Lublin
Izabelka ja zawsze chciałam więcej niz jedno dzicko tylko nie wychodziło. Nigdy nie stosowałam żadnej antykoncepcji. Juz myślałam, że nic z tego nie będzie kiedy w 2009 r test pokazał dwie kreski ale nie wyszło, potem w 2012 r juz myslałam że będzie dobrze, skończyło sie tragicznie, nie ma nic gorszego w życiu niz pochować własne dziecko. I powiedzielismy sobie że jeszcze raz się postaramy tak do 40. No i zupełnie niespodziewanie wyszło. Są znowu komplikacje bo łozysko jest przodujące. Z tego co lekarz powiedział to druga połowe ciąży spędzę w szpitalu. Ok 18-20 tyg maja zakładac szew albo ok 25 tyg pessar czemu jestem przeciwna bo w tamtej ciąży jak załozyli to przebili pęcherz płodowy i wody 3 tygodnie sie sączyły.Więc teraz widzisz więcej pisac nie będe bo niechcę nikogo straszyć, jak ktos chce to znajdzie moje posty z ubiegłego roku.

A Moniqe ja za detektor dałam 150 zł to jest ten bez wyświetlacza ale serduszko i tak słychac i jak włoże słuchwki w uszy to mogłabym tak nawet spac ale dzieciowina się wierci i to tez słychać i nie dalo by się tak spać bo i wtedy tętno uciekasmiling smiley


Jaś jest już na świecie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-23 10:25 przez jo2304.

Anexik1985 (offline)

23-03-2013 13:36:27

Nibylandia
izabelka Ja tez jestem milosniczka zwierzat smiling smiley Jak szukalam domu dla szczeniaczkow to wybieralam najlepsze domy i zanim podjelam decyzje o konkretnym wlascicielu musialo sporo czasu uplynac, nie oddalabym psiaka komus kto sie nim znudzi i go wlasnie wyrzuci bo nie jedno tez widzialam i nie raz ratowalam psiaka - mieszkam na wsi. Przed swietami nawet dzwonilam do ludzi ktorzy rozwiesili ogloszenie w miescie i na pobliskich wsiach bo zginal im pies a ja go widzialam i to dzieki mnie go znalezli smiling smiley w prezencie dostalam OGROMNY kosz slodyczy smiling smiley Takze sa ludzie ktorzy zrobia wszystko dla swoich zwierzat smiling smiley ale sa i Ci zli ale takich to widac z daleka!!

jo Podziwiam Cie za wytrwalosc!! Naprawde kobieto tyle w zyciu przeszlas i dalej masz sily walczyc!! Trzymam kciuki by bylo dobrze, jak druga polowe ciazy spedzisz w szpitalu to musi sie to zakonczyc sukcesem smiling smiley

Kiedy ta zima sie juz skonczy?! Mam dosc tego zimna!! brrr


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

23-03-2013 15:04:04

Ja tylko na chwilkę, później Was poczytam.

To mój brzusio z dzisiaj smiling smiley
17 tydzień




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

23-03-2013 16:23:53

izabelka brzunio pięknuchny choć a chyba mam większy hehe a jestem w 13 tygodniu,ale ogólnie pewnie jestemod ciebie większa,poza tym poszłam na te badanie PAPPA i wyniki pewnie za 14 dni bo swięta wypadły,zapłaciłam 110 zł bo dostałam rabt 45 złsmiling smiley
co jeszcze?aha umyłam dziś okna z mężem bo słonce piękne choć mroźno brrrr i byłam w aptece kupiłam sobie Centrum Materna DHA w promocyjnej cenie 32zł a normalnie kosztuje 75zl i chyba jutro kupic drugie pudelko,bo jest super łyka się dwie pastylki tzn jedną kapsułkę z DHA i drugą tabletkę z witaminami i minerałami polecam no tylko cena jak bez promocji oszałamiająca no i oczywiście wykupiłam dopegyt na cisnieniesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-23 18:18 przez monique203.

Anexik1985 (offline)

23-03-2013 19:39:55

Nibylandia
izabelka Brzusio super - nieduzy taki na synka winking smiley

monique Jednak sie zdecydowalas smiling smiley Super ze rabat Ci jeszcze dali smiling smiley no i zazdroszcze promocji witaminek. Ja biore Femibion 2 i on kosztuje 60-70 zł co miesiac i tez jest tabletka i kapsulka... Mysle ze od 7 miesiaca zmienie juz witaminki na tabsze tzn tez Femibion Natal Classic to taki ogolny dla kobiet w ciazy. Mysle ze teraz maluszki potrzebuja najwiecej a pozniej juz tylko doskonala sie w rozwoju i rosna smiling smiley

spokojnej nocki mamusie, ja na dzis koncze funkcjonowac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

23-03-2013 19:50:25

Anexik wiem ze Femibion drogi bo tez go chciałam brac,karte ciąży mam z tej firmysmiling smileyno a mój brzuchol to chyba znów dziewuszka bo dużawy




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

24-03-2013 00:47:18

Monique no to teraz czekamy na wyniki badań razem z Tobą winking smiley I ja muszę sobie zakupić witaminki, bo mi się skończyły, ale to w poniedziałek. Chyba zakupię tym razem Prenatal DHA - ehhh drogie te tabletki wszystkie jak nie wiem co ;/

Anexik & Monique ojjj to mit, że na synka to mały brzuszek, a na córkę duży... Ja z Nikolką miałam podobno malutki - taką piłeczkę, zero boczków i każdy mówił, że będę miała chłopaka winking smiley To już zależy od kobitki - genów, a nie od płci dzidzi jak się wygląda w ciąży winking smiley

Anexik ja z Niki w ciąży brałam Feminatal, czyli teraz Femibion, ale właśnie gdzieś w 7 miesiącu odstawiłam... Wyniki przez całą ciążę miałam dobre, nic się nie działo więc stwierdziłam, że wystarczy tego "faszerowania" dzieciaczka winking smiley Różne są szkoły - niektórzy gin. mówią, żeby nie brać nic jak wyniki dobre. Inni, żeby brać ewentualnie tylko kwas foliowy. A jeszcze inni zalecają witaminki. Jedno wiem - na pewno nie zaszkodzi się dzidzi witaminami więc jednak wolę brać winking smiley

Matko, co ja jeszcze tutaj robię... Lecę spać.
Miłej niedzieli...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jolcyk85 (offline)

24-03-2013 14:58:35

Broszków
Witam Was kochane już odpisujęsmiling smiley

tuptus69 gratuluję chłopaczka:* masz dobrą doktor skoro tak wcześnie płeć określiła, podobno mozna spokojnie określić w 14-15 tyg ale lekarze sieroty mówią zazwyczaj że za wcześnie, bo co sierotka ma powiedzieć

Asieńka21 kochana ja też nie lubię igieł od dziecka, ale teraz kiedy skierowanie na krew dostaję przy każdej wizycie, mam wrażenie że idę na badania jak rambogrinning smiley

jo2304 super masz to urządzenie, ja widziałam bijące serduszka maluszka ale ani razu nie miałam okazji usłyszećsad smileysad smiley

monique203 ja też łykam DHA oddzielnie, i śliczny masz brzuniosmiling bouncing smiley

izabelka0308 również sliczny brzusioleksmiling bouncing smiley też kocham buldożki francuskiesmiling smiley M obiecał że kiedyś mi sprawi takiego psiakagrinning smiley na razie w domu rodzinnym mam jamniczkę, która grzeje mi stópki pod kołderką i chrapiegrinning smiley a z broszkowem to pomyłka,sierota żle zaznaczyłamsmiling smiley jestem siedlczanką(aktualnie), to ok 80-90 km od Warszawy na wschódgrinning smiley

Anexik ja też kocham bardzo zwierzaki, jako dziecko(również wychowywałam się na wsi)często ratowałam je z opresji, czy to kotek czy piesek leczyłam i dokarmiałamsmiling smiley

apropo cytologii to niby II grupa, ale dużo ognisk zapalnych jak to u mnie bywa, i będę je leczyć dopiero po porodzie, i mofologia gorsza, musze troszke wołowego mięsiwa pojeść, może się poprawieye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547140, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.