WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

jolcyk85 (offline)

15-03-2013 22:57:13

Broszków
Widze tłok sie robi na naszym forum, bardzo mnie to cieszy!!!

izabelka po pierwsze razem z M zakochalismy się w Twojej córuni, ja chcę taką!!! moja ginka poleciła mi wino bo mam b. niskie ciśnienie ale że za winem nie przepadam to czasem napiję się od M piweczka mmmmm uwielbiam


Nutelka kochana takim zdrowym zachciankom trzeba ulegać, zazdroszczę bo ja mam ciągle ochotę(zresztą jak zawsze) na słodyczesad smiley ale też na owoce, koniecznie kwaśne i tym zachciankom ulegam bez żalugrinning smiley


yOkusia Witamy serdecznie w naszym groniesmiling smiley
binka witamy kochanasmiling smiley temperatura ciała się nie przejmuj, ja też ciągle mam ponad 37smiling smiley czytałam gdzieś że tak reaguje nasz organizm żeby się bronić przed wirusamigrinning smiley - czyli nasze brzuszki to hotele All Inclusive dla maluszkówradość

aleksandra nie przejmuj się, ważne że masz doświadconego lekarza faceta który nie jest zboczonysmiling smiley ja pierwsze USG przez powłoki brzuszne miałam w 14 tyg. cierpliwoścismiling smiley
tuptuś69 wspaniale że czujesz ruchy tak wcześnie, swojej ślicznej dzidzismiling bouncing smiley u mnie cisza i brzuch płaski a zaczęłam 16-ty tydzień


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jolcyk85 (offline)

15-03-2013 23:10:12

Broszków
Apropo nudnościsad smiley
u mnie ta zmora dzisiaj się znowu pojawiłapłacz mój kochany przyniósł na obiad dorsza(w jakims programie sie nasłuchał że nazdrowsze są morskie ryby i każe mi je jeść, tym bardziej że sam ryby uwielbia dziad) i zapach jej rozniósł sie po całej kuchni,tak dobitnie że od razu zwróciłam śniadanietongue sticking out smiley
za to na szczęście, postanowiłam jeszcze raz pójść na ćwiczenia i było super!!! poczułam dawną werwęsmiling bouncing smiley

Anexik to świetnie że Twój M czuje się lepiejsmiling smiley p.s. ja teraz jestem kierowcą mojej mamy i delegaturą mojej rodzinyDużo zdrowia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

15-03-2013 23:51:22

Anexik dziś byłam u sąsiadki i poczęstowała mnie odrobiną winka, zaspokoiłam swoje pragnienie i więcej mi nie potrzeba już. A tak w ogóle jakoś średnio mi smakowało i teraz mam wręcz niechęć winking smiley Femibion to dawniej Feminatal, który brałam z Niki w ciąży winking smiley To mój P. jest chyba jakiś inny, bo jemu to kompletnie obojętne co będzie... Z Nikolką mu było rybka i teraz też, aby zdrowe jak to się mówi. Za to Nikusia mówi, że chce braciszka winking smiley Dziękuję, Twoja Basia na pewno też piękna po mamuni winking smiley

Nutellka dziękuję w imieniu Nikuni winking smiley Z młodą w ciąży byłam pytana o ruchy, czy czuję, czy często, a teraz jeszcze nie. To na kiedy masz teraz termin? Na koniec sierpnia? Ja kończę 15 tydzień, zaczynam 16 według USG, bo według tej mojej nieszczęsnej miesiączki to termin mi wyszedł prawie na miesiąc wcześniej grinning smiley

Jolcyk ojjj ja piwko też uwielbiam, ale w ciąży jakoś mam niechęć do niego... I ogólnie mam teraz niechęć do alkoholu, tylko to wino za mną chodziło, choć normalnie nie przepadam więc wszystko na odwrót winking smiley Nikolci nie oddam, ale życzę też takiego pięknego skarbeńka! winking smiley Brzuch płaski??? Kurcze, zazdroszczę... Ja to chyba będę jak wieloryb wyglądała :/ W sumie z Niki też od początku widać mi było brzuszek, a ogólnie podobno dużego nie miałam choć przytyłam prawie 20 kg., ale na szczęście szybko zgubiłam zbędne kg. Ciekawe jak będzie teraz...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 23:53 przez izabelka0308.

Nutellka (offline)

16-03-2013 09:48:25

Nibylandia
Witam dziewczyny w mroźny ale słoneczny dzieńwinking smiley

jolcyk85 ja napady na słodycze miałam na początku i to one łagodziły moje nudnościtongue sticking out smiley co robiło mi sie niedobrze brałam paczuszkę z ciasteczkami czekoladowymi i wdychałam ich słodki i mmmmm.....zapach grinning smiley i nudnością mówiłam baj grinning smiley a co do kwaśnych rzeczy to niestety jak tylko zjem coś kwaśnego zmagam sie potem z bardzo bolesnymi wzdęciami sad smiley także staram sie takich produktów unikaćsmiling smiley

izabelka0308 wiesz co już sama nie wiem na kiedy mam termin :neutral: według tego co mi na początku wpisała położna w karte mam na 1 września według usg koniec sierpnia a teraz jak niby tydzień do przodu to już w ogóle nie wiemtongue sticking out smiley gubię sie tongue sticking out smiley ale jak przyjdzie pora to i tak sie urodzi także mniej więcej wiem na kiedy sie szykowaćtongue sticking out smiley pierwszego synka urodziłam 6 września więc może będzie powtórka i jedna i ta sama data do zapamiętania grinning smiley oj a co do miesiączki to już w ogóle bo zawsze miałam nie regularne tongue sticking out smiley Pozostaje nam czekać na te nasze małe szkrabki z brzuszka grinning smiley

Dziś jaks ie obudziłam poleżałam sobie troche na plecach i czekałam aż maleństwo też sie obudzi i zacznie sie wiercić bo chciałam zobaczyć czy coś będzie już widać ale cóż co kopnęło to oczywiście nie zdążyłam spojrzeć bo to synek mnie zagadywał a to M coś do mnie mówił więc w końcu odpuściłam i zostawiłam to na potem tongue sticking out smiley

MIŁEGO DNIA KOCHANE CIESZĘ SIE BARDZO ŻE NAS PRZYBYWA :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

16-03-2013 14:34:52

Nibylandia
Nutellka Mam nadzieje ze specjalista rozwieje watpliwosci co do wyniku badan prenatalnych, oczywiscie trzymam za to kciukasy smiling smiley
Jesli chodzi o ruchy maluszka to mnie o to nikt nie pyta, wiem tyle ze mam zapisac sobie date kiedy je poczuje bo o to pytaja u nas na porodowce smiling smiley i to tyle.
Mysle ze dzis maluszek wkoncu sie dokopal bym poczula ale pewnosci nie mam bo dla mnie to i tak jeszcze dosc wczesnie smiling smiley
Mysle ze jeszcze troszke minie zanim zobaczymy ruchy maluszka przez brzuszek.. ale jak juz zacznie malenstwo sie wyciagac to ciezko bedzie to przeoczyc grinning smiley

jolcyk Nie mam nic przeciwko w byciu kierowca, wrecz przeciwnie bo kocham swoje auto ale jesli chodzi o zakupy z tesciowa to jest koszmar!! Dzis spedzialam z nia 4 godziny na zakupach a to nie byly zakupy nie swieta... az strach sie bac co bedzie za tydzien!!

izabelka Basienka poszla po tatusiu niestety smiling smiley Oczywiscie dla mnie i tak najpiekniejsza grinning smiley moze drugie malenstwo bedzie podobne do mnie bo poki co jak przytulam Basie i patrze na nas w lustrze to nie wygladam na jej mame grinning smiley moze z wiekiem troszke sie zmieni i upodobni do mnie smiling smiley

Basia cos mi sie rozklada i nie spalysmy przez to cala noc, od rana na zakupach z T i mam juz dosc dzisiejszego dnia.. a tu jeszcze tyle czasu do wieczora...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

16-03-2013 15:00:59

Nutellka ja z Niki pierwszy termin miałam na 27 sierpnia, drugi na 17 sierpnia, a urodziła się 21 - tak jak moja mama winking smiley Teraz mam narazie na 6 września, ale pewnie jeszcze się zmieni... A tak naprawdę wyskoczy i tak, kiedy zechce winking smiley Oby nie za wcześnie... Ja to coś tam nieraz czuję, ale rzadko jak narazie i ciężko mi określić, czy to ruchy dziecka, czy coś innego winking smiley

Anexik moja Niki to pomieszanie z poplątaniem winking smiley Zazwyczaj jak ktoś ją widzi na zdjęciach to mówi, że cała mamusia, a jak na żywo to, że czysty tatuś winking smiley Włosy na pewno ma po P., bo ja czarna, a Niki blondyna. Oczy mój kształt, ale kolor też P. Usta ma moje, ale minki identyczne jak P. Ciekawe w kogo bardziej pójdzie drugi brzdąc... Chciałabym tylko, żeby tym razem maleństwo miało moje ciemne włosy i oczy winking smiley Ojej... To chyba Twoja teściowa cały sklep wykupiła winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

16-03-2013 15:43:01

Anexik i izabelka moja córcia to też cały tatuś,ja brunetka Wiki blondi,jak się urodziła to jak skóra zdjęta z męża,a teraz różnie mówią,choć ja tak jak ty Anexik jak przytulam się do córci nie widze nic do mnie podobnegosmiling smileya teściowa powinna ci odpuscic jesli wie ze jestes w ciazysmiling smiley
co do drugiej dzidzi to jest zupełnie inaczej bo Wiki była zawsze większa niż to iek ciąży wskazywał no i gigant się urodziła,a to maleństwo okazalo się mniejsze o tydzien niz to wskazuje OM bo ma dopiero 4,02cm a więc usg wskazalo 10 i 6 dni a ja niby jestem w 12tc, troszkę mnie to zmartwiło,ale może później nastapilo zaplodnienie?w piątek powinno się okazać ile mamy w karczku i czy nosek jest?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

17-03-2013 13:10:07

Nibylandia
izabelka Basia jest dziewuszka po mnie tongue sticking out smiley ale oprocz tego ma moj kolor wlosow i oczu i to tyle. Ksztalt oczu brwi czolo ma po eMie. Po mnie jedynie dobrze jej wychodzi robienie glupich min smiling smiley hehe.
A jesli chodzi o zakupy to moja T tak ma, w rynku kupuje czesc, w jednym osobnym sklepie na drugim koncu miasta mieso, jeden market i drugi tez trzeba odwiedzic.. i tak sie zeszlo. Ja robie zakupy w biedronce w 20 minut na caly tydzien a ona biega po calym miescie..
Nie martw sie moze to bylo jednodniowe przeziebienie smiling smiley Ja dzis wstala z bolem gardla i licze ze do jutra przejdzie smiling smiley

monique Niestety T jest bez samochodu, nie wykorzystuje mnie codziennie tylko w sobote wykorzystala i w przyszlym tygodniu jak nie naprawia jej auta powtorka. Nie boj sie nie wykorzystuje mnie wcale wrecz przeciwnie az jej powiedzialam wczoraj przy obiedzie by nie traktowala mnie jak osoby niepelnosprawnej bo ciaza to nie choroba, ona mi chciala talerz do stolu niesc z obiadem z kuchni bo przeciez sobie nie poradze... szok!!
Nie martw sie wielkoscia dzidziusia!! Moze jak piszesz doszlo do zaplodnienia pozniej albo malenstwo idzie po Tobie bo pewnie to M jest ten wiekszy smiling smiley Poprostu bedzie maluszek mniejszy, jak sie rozwija prawidlowo to przeciez nie masz sie czym martwic moze na koniec ciazy przybierze tak jak Wiki i bedzie drugi gigancik smiling smiley

Spokojnej niedzieli kochane!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marlenkaa (offline)

17-03-2013 13:24:17

Gniewczyna
Cześć Wam smiling smiley)
Dodaje obiecane zdjęcie brrzuszka smiling smiley Dopiero teraz bo tak jakoś wyszło że nie miałam kiedy ... Najpierw miałam problemy z synkiem po szczepieniu później choroba mnnie rozebrala .. smiling smiley Ale jestem i widzę że duzo się tutaj działo podczas mojej nieobecności smiling smiley

I pochwale sie że czuje już ruchy bobaska smiling smiley pierwszy raz kopneła/ął jak wybrali papieża smiling smiley No a jutro mam zamiar wybrać sie na USG smiling smiley TYlko niewiem czy mi moje przeziębienie pozwoli smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

17-03-2013 14:24:51

Anexik to pochwal się Basieńką smiling smiley Myślałam, że może masz jakieś fotki w galerii, bo chciałam ją zobaczyć, ale niestety brak sad smiley No właśnie dziś już nic mi nie jest, na szczęście smiling smiley

Marlenka śliczny brzunio smiling smiley

Moja Nikunia wstała dziś o 7, zjadłyśmy śniadanko i wybyłyśmy się na dworek - u nas dziś bardzo słonecznie, zero wiatru i w miarę ciepło - tak więc trzeba było skorzystać i się wyszaleć przed popołudniową drzemką smiling smiley Teraz już smacznie śpi, a ja wstawiłam skrzydełka i czekam na obiadek... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.