WRZEŚNIÓWECZKI 2013 ;-)

Wysłane przez Anexik1985 

monique203 (offline)

11-03-2013 19:39:39

hej odebrałam wyniki i wygląda na to że jest wszystko wporządku choć z toxo troche zgłupiałam robiłam tylko IgM wynik ujemny to 0-0,8 a mój wynik to 0,540 czyli ujemny?masakra jak można się zamotać hehe,a pozostałe ok troche morfologia już spada,ale miałam mega wysoką ostatnio także ma z czegosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

11-03-2013 19:53:06

Monique ja mam Tokso. Gondii IgM - ujemny. Tokso. Gondii IgG < 0,50 IU/ml. Poniżej 6,5 IU/ml jest wynik ujemny. Więc masz niewiele wyżej niż ja, czyli ok. Moja teraźniejsza gin. to nawet mi na HIV dała skierowanie, co było dla mnie zaskoczeniem, bo w pierwszej ciąży nie miałam tego badania, ale cóż różnie to może być, lepiej dmuchać na zimne...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

11-03-2013 20:04:37

Monique hehe i ja patrzę, że się zamotałam... Masz poniżej 0,8 czyli ujemny winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

12-03-2013 14:41:05

Nibylandia
izabelka Mi tez sie marza dwie coreczki smiling smiley chciazby z takich wzgledow ze rodzenstwo dla Basi bylo "tworzone" z mysla o niej takze z siostra by sie lepiej dogadywala - ja mam brata wiec wiem jak to jest winking smiley Tak jak Ty koncze produkcje malenstwa i koniec! Najchetniej bym podwiazala sobie jajniki ale niestety jest to u nas nielegalne

Nutellka Bardzo szybko czujesz ruchy maluszka smiling smiley ja w ciazy z córcia poczulam ja w 19 tygodniu a teraz poki co cisza, czasem mi sie wydaje ze czuje juz ale to jeszcze nie to winking smiley
Dziekuje za dobre fluidy smiling smiley M juz w domu wiec bedzie mi lzej o tyle ze nie bede jezdzic do szpitala i zostawiac Basi samej z dziadkami..

monique U nas dla chlopca wybralismy imie Bartłomiej a dla dziewuszki Ja chce Zosie a M Kasie tongue sticking out smiley wiec nie wiem jak to bedzie smiling smiley
Twoj wynik z toxo 0,540 to w skrocie 0,5 czyli jak jest norma na wynik ujemny do 0,8 a Ty masz 0,5 to dobrze bo jest ujemny smiling smiley Sama zakrecona jestem wiec nie martw sie nie jestes sama tongue sticking out smiley

M juz w domu wiec troszke spokojniejsza o niego jestem, zlozyli mu jedna reke a z druga czekaja 2 tygodnie moze sama sie zrosnie...
Bylam z Basia na szczepieniu - dzielnie zniosla smiling smiley
Byllam tez na usg, malenstwu ta kolejna dawka stresow nie zaszkodzila i wszystko jest ok grinning smiley Siusiaczek zniknal wiec jednak zapowada sie dziewuszka ale z ogloszeniem tego calemu swiatu poczekam do usg polowkowego czyli do 20 tygodnia ciazy, teraz naprawde mam wieksze problemy niz niewiedza... jakos tak sie uspokoilam i skupiam sie na odpoczynku i opiece nad M bo teraz to jest najwazniejsze!! Duzo spokoju i M w domu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nutellka (offline)

12-03-2013 19:37:07

Nibylandia
Anexik1985 bardzo sie cieszę że twój M dochodzi do siebie i że na usg było wszystko okigrinning smiley ja mam teraz w piątek wizytę ale wątpię czy będę miała robione usgsmiling smiley
tuptus69 według mnie to te bulgotanie to właśnie dzidziuś winking smiley bo ja mam tak samo i czasami w dole brzucha najczęściej jak siedzę czuje delikatne stukaniesmiling smiley obserwuje i cały czas sie powtarza i pojawia sie coraz częściejsmiling smiley

co do produkcji to myśle że ja po tym dziecku też kończęgrinning smiley chociaż mój M stwierdził że jeśli nie będzie teraz córci to zaraz staramy sie o następne bo do trzech razy sztuka :neutral: więc mam lekkie obawy tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nutellka (offline)

12-03-2013 19:50:01

Nibylandia
monique203 ja sie raczej na trzecie nie zgodzę już tongue sticking out smiley nie wiem czy znajdę tyle siły i cierpliwoścismiling smiley poza tym mojego męża ciągle nie ma w domu bo pracuje za granicą i wychowanie dzieci i reszta ''domowych'' obowiązków pozostają na moich barkach także nie e-e wątpię by wcieliło sie to w życie choć żeby nie było nie wyrzekam siesmiling smiley ale najlepiej dla mnie będzie jak na dwójce zakończymy ''produkcję'' grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

12-03-2013 21:59:06

Nibylandia
tuptus To bulgotanie to moze wlasnie dzidzio sie odzywa do mamusi smiling smiley U mnie to bylo raczej takie niewinne pukanie od srodka smiling smiley Pamietam jak dzis, 3 kopniaczki podczas stania w kolejce w Realu smiling smiley Nie do opisania bo wtedy wiedzialam ze to Basia mowi "czesc" grinning smiley
Co do plci maluszka to pewnosci przyjdzie z czasem, tak jak juz dziewczyny pisaly na usg polowkowym juz nie powinno byc watpliwosci czy to chlopiec czy dziewuszka wiec to tylko 3 tygodnie u Ciebie smiling smiley

Nutelka Ja kiedys mialam w planach razem z M 3 dzieci wlasnie. Jedno po drugim a pozniej po kilku latach trzecie ale szczerze? Po porodzie Basi i tak cud ze wogole zechcialam zajsc w ciaze... Ale dla Basi wszystko, bo to nie dla mnie bobasek tylko rodzenstwo dla córeczki smiling smiley

monique Widzialam ten link i o tym mowilo mi juz 2 lekarzy, miedzy innymi ten dzisiejszy ze dziewuszka od chlopca rozni sie katem nachylenia siusiaczka/łechtaczki. Wlasnie tez o tym dzis mowil mi gin, ale tam nie bylo siusiaczka chyba ze jeszcze urosnie? winking smiley Juz przestalam sie cisnieniowac smiling smiley Bedzie co ma byc i tak kocham tego maluszka mieszkajacego pod moim sercem i nic i nikt tego nie zmieni smiling smiley

M dostal tone tablet i dżumi na kanapie bo tu bedzie spal poki ma gips na rece - tu mu wygodniej i Basia po nim nie bedzie rano skakala.
Ja tez niebawem do spania bo dzis byl dzien pelen wrazem pozytywnych i negatywnych wiec padam na twarz.

Spokojnej nocki mamusie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asienka21 (offline)

13-03-2013 11:49:38

Pieńsk

jolcyk85 (offline)

13-03-2013 12:41:03

Broszków
izabelka0308 serdecznie witamy w naszym gronie, p.s. mamy prawie ten sam termin porodusmiling smiley

Anexik1985 kochana cieszę się że z M już lepiej, biedactwo przeżyłaś chwile grozysad smiley trzyman kciuki żeby było ok

tuptuś69 te bulgotki to zapewne dzidziagrinning smiley u siebie zauważyłam je wczoraj, byłam w siódmym niebiegrinning smiley

Jak Wasze samopoczucie, u mnie mdłości przeszły echem, ale ciągle o nich pamiętam bleeee....
Natomiast ciśnienie daje się we znaki, w pon wieczorem na moim kochanym aerobicu 2 razy zasłabłamsad smiley skończyłam ćwiczyć wcześniej. Wczoraj to samo tylko w kolejce do kasy na zakupach. Przestraszyłam sie i poszłam do mojej ginki. Kazała mi nie wychodzić samej popijać kawę, od czasu do czasu czerwone wino....najgorsze że z ćwiczeń będę musiała najprawdopodobniej zrezygnowaćsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

13-03-2013 16:13:11

Anexik mi właśnie bardziej pasuje druga córcia dla Niki, nie ukrywam również, że byłoby też taniej. Poza tym zawsze mówiłam, że jak chłopczyk to pierwszy, bo starszy brat, a jak pierwsza dziewczynka to chłopczyka już nie chcę winking smiley Oczywiście to takie moje rozumowanie z przymrużeniem oka, sama się z tego trochę śmieję, bo jak będzie chłopaczek to też będzie dobrze winking smiley No ja mam nadzieję, że tabletki antykoncepcyjne mnie nie zawiodą w przyszłości, bo dwójka to tak akurat - zamierzona i wymarzona z mojej strony winking smiley

Nutellka no to życzę Ci córeczki teraz winking smiley

Jolcyk dzięki za miłe przyjęcie winking smiley To na kiedy masz termin dokładnie???

Właśnie, co sądzicie o piciu (oczywiście niewielkiej ilości) alkoholu w czasie ciąży? Jolcyk napisała o winku iii mi się przypomniało... Mam ogromną chęć na lampeczkę wina, a ogólnie za winem nie przepadam winking smiley Tylko właśnie się boję, żeby nie zaszkodziło maleństwu... Niektórzy lekarze wręcz zalecają, inni odradzają...
A i jeszcze pytanko, co do witamin... Z Nikolką w ciąży brałam Feminatal. Teraz mój P. kupował mi Falvit Mama, ale moja gin. zaleciła mi brać Prenatal DHA i mam zamiar go zacząć brać. A Wy jakie witaminy bierzecie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.