Mamy z Łodzi

Wysłane przez Asia 

monix (offline)

25-01-2011 20:19:32

O no to pracowicie rok się zaczął. U nas po staremu. Grześ ma 12 zębów, kolejne w drodze. praca, dom, praca dom...eh...wakacji potrzebuję...


[link widoczny po zalogowaniu]

Monika76 (offline)

27-01-2011 20:47:06

Łódź
Oj tak, wakacje, wakacje.... Miałam w ferie małą ich namiastkę, a raczej miałam mieć. MIeliśmy z mężem zaplanowany wyjazd na tarę dni w góry do Ustronia, starszy syn w tym czasie na koloniach, więc chcieliśmy szybko myknąć sami z Krzysiem. A tu niestety, na husbenda zwaliła się masa pracy pilnej i musiałam jechać sama z małym i...teściową, bo zaliczka już była wpłacona i szkoda było... 3 dni i do domu, Krzyś się rozłożył w tych górach...ehhh...szkoda gadać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Monika76 (offline)

18-02-2011 17:26:09

Łódź

mamusia2011 (offline)

18-03-2011 16:13:00

Zgierz
Witam smiling smiley Mam na imię Ola. Jestem kwietnióweczką 2011 smiling smiley Mam pytanie... Czy któraś z was rodziła w Koperniku? Ja jestem ze Zgierza i prawie wszystkie moje znajome rodziły w Zgierzu, a ja chciałabym rodzić właśnie w Koperniku, bo tam mam położną, ale najpierw chciałam poznać opinie o tym szpitalu.
Trzymajcie się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Monika76 (offline)

21-03-2011 20:57:19

Łódź
mamusia2011 Niestety nie rodziłamw Koperniku i nawet nie wiem jakie są opinie o tym szpitalu... Na pewno odradzam Matkę Polkę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

28-03-2011 14:55:26

Witam się po przerwie długiej...
Mamusia2011. Ja również nie wiem nic o Koperniku, natomiast byłam tam z Grzesiem na Chirurgii- pobyt wspominam miło o ile miły może być czas spędzony w szpitalu. Poza tym jestem kolejną Zgierzanką, która rodziła w Zgierzu. Chwale sobie oddział noworodkowy. Nie znałam (miałam) tam nikogo a mimo to było w miarę ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

Daska (offline)

29-03-2011 19:56:15

Łódź
Witajcie smiling smiley
Jest moze jakas mama z teofilowa,ktora ma dosc samotnych spacerow wokol bloku??

Ebe (offline)

01-04-2011 00:02:21

Łódź
Witajcie Mamusie smiling smiley
Mam pięciomiesięczną Myszkę WIerciszkę o imieniu Ola smiling smiley Jest na etapie nałogowego przekręcania się z plecków na brzuszek i siadania, łapiąc się łapkami za szczebelki, co mnie bardzo śmieszy, bo trzęsie się jak galaretka. Ja jej nie pomagam, ale jak sama chce, to niech próbuje.
Mamusia11, ja rodziłam w Matce Polce, na odziale pierwszym (mówią też klinika nr 1) i wiem, że kolejne dziecko też tam urodzę. Poród i opieka na noworodkowym super. Moim lekarzem prowadzącym był dr Jacaszek, który odbierał również mój poród.
Kopernika niestety nie znam, choć słyszałam taką opinię: mały szpital, mało rodzących, większy personel, a więc dobra "obsługa".


[link widoczny po zalogowaniu]

ola_82 (offline)

01-04-2011 11:31:41

Bechcice
cześć dziewczyny, jestem tu nowa dlatego na początek ładnie się przywitam smiling smiley Mam na imię Ola i jestem w 34 tygodniu ciąży. Ja zamierzam rodzić w Koperniku, nie byłam tam jeszcze na zwiadach ale słyszałam już od kilku koleżanek opinie - podobno jest w porządku, miłe położne, atmosfera ok, tam preferują poród naturalny i bez znieczulenia także przeprawa niezła ale myślę, że wszystko da się przeżyćwinking smiley zresztą nie ma innego wyjściawinking smiley tatuś może być oczywiście przy porodzie tylko musi mieć strój na przebranie smiling smiley jasne ciuszki, koszulke bawełnianą i do tego jakieś jasne spodnie. no to tylesmiling smiley więcej może dowiem się w przyszłym tygodniu bo może się tam przejadę i podpytam połoznej co i jak a jak nie to mam wizytę u mojej ginekolog, która tam pracuję więc ona też pewnie troche wie na ten temat winking smiley
pozdrawiam dziewczyny i nie dajcie się dzisiaj nabrać bo w końcu 1 kwietnia więc bądźcie czujnesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

02-04-2011 22:29:06

Witaj Ola_82, witaj Ebe. bardzo mi miło, że w końcu ruszył wątek i Ciszę się, że mamy tu nowe mamusie i przyszłe mamusie. Mam nadzieje, że i "stare" koleżanki się odezwą ( Monika, Izka- to do Was;-)). Tak czytam Wasze wpisy i z rozrzewnieniem wspominam swój poród i przedporodowe obawy... równie miło wspominam kiedy mój skarb był na etapie przekręcania się z pleców na brzuch. Teraz to już całkiem duży facet...ehh jak ten czas leci. Co do porodu bez znieczulenia: Tez rodziłam bez i powiem tak: OCZYWIŚCIE, ŻE DA SIĘ PRZEŻYĆ.
A tak btw. Czekam na jakieś Mamusie ze Zgierza, które nie mają z kim (pomijając pociechy) na spacery w weekendy chodzić.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.