Mamy z Łodzi

Wysłane przez Asia 

Monika76 (offline)

07-11-2010 14:58:04

Łódź
izka31 OOOsad smiley Nie lubimy antybiotyków... Ale swoją drogą to jak to jest, że lekarz myli 3-dniówkę z anginą...? Ja mam zresztą jakiś uraz do lekarzy ostatnio i ogólnie im nie dowierzam, tak na wszelki wypadek. A u nas posiewy Stefana wyszły super - nic się nie wyhodowało, co mnie szczególnie cieszy, bo kiedyś miał paciorkowca w gardle.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izka31 (offline)

07-11-2010 16:00:59

Łódź
Monika, no właśnie, jak można pomylić trzydniówkę z anginą... Ale w piątek to nie była nasza lekarka, nasza była na urlopie a ta miała zastępstwo to wiesz...może stwierdziłą, że ma za dużó pacjentów albo coś...albo jej się nie chciało. Ważne że już diagnoza postawiona i że leczenie rozpoczęte to może w końcu ten antybiotyk zacznie działać bo jak na razie to jest dramat sad smiley

Super, że wyniki Stefana wyszły dobre...przynajmniej ty masz kłopot z głowysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

Monika76 (offline)

09-11-2010 08:26:31

Łódź
Ehh....u nas też choróbsko. Stefan mimo czystego gardła ma gorączkę i.... zapalenie gardła... Mąż kaszle, mnie gardło boli i smarczę. Tylko czekać aż mały coś złapiesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

10-11-2010 17:19:59

Witajcie babeczki.
Czytając Wasze posty widzę, że sezon chorobowy rozpoczął się na całego. Eh te wiruchy...
Monika76- Trzymajcie się jakoś z tymi katarami- aha- I gratuluję pierwszych pięciu kroczków ;-)
Izka31 Mam nadzieję, że Szymek już lepiej? Na pocieszenie powiem Ci, że jak Grześ miał ten trzydniowy wirus to tez błędnie go zdiagnozowano i dostał antybiotyk- zupełnie bez sensu jak się potem okazało.
Grześ jest u nas na etapie powrotu do nocnych pobudek-chyba powodem jest rosnąca 4. A już było tak, że przesypiał od 20 do 7 rano całą noc w swoim łóżeczku i położony do niego w ogóle nie marudził.
Ja natomiast zachęcona swoją determinacją w uczeniu dziecka samodzielnego spania, postanowiłam te determinację wykorzystać i ...od poniedziałku jestem na diecie. Ciężko mi jak nie wiem. Dziś trzeci dzień i kryzys mam fizyczny bo i spać się chce i organizm się dopomina węglowodanów...eh. Mam nadzieję, że i w trzymaniu diety determinacji wystarczy.


[link widoczny po zalogowaniu]

izka31 (offline)

10-11-2010 18:48:22

Łódź
Hejka!

A u nas ostatecznie okazało się że była i trzydniówka ze sławną wysypką i angina z ropą w gardle...ALe już lepiej, dzisiaj byliśmy na kontroli i jest prawie dobrze, mamy dokończyć antybiotyk i git.

Monix to życzę wytrwałości. Ja ładnie schudłam 10 kg w zeszłym roku i ku...a przerwałam dietę, niestety do tej pory nie wróciłam...a ciagl e sobie obiecuję że znów zacznę. A na jakiej jesteś - czy na sławny obecnie Dukanie?

Monika oj, oj i u was choroby...zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia... Nie dajcie się wirusom!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

Monika76 (offline)

10-11-2010 19:52:32

Łódź
izka31 Proszę bardzo, czyli obydwie panie doktor miały rację, no no... Szkoda tylko Szymka, bo się wymęczył biedactwo tą gorączką, i Ty też miałaś w związku z tym przechlapane... Ale dobrze, że już po wszystkimsmiling smiley
A na jakiej diecie tak schudłaś? Bo ja do tego "Ducana" jakoś nie mam przekonania za bardzo.... Ostatnio miałam 2 miesiące przerwy w jedzeniu mięsa i dobrze mi było z tym, czułam się jakoś lżej w środku. Niestety brakło mi czasu na szykowanie sobie oddzielnie jedzenia.

monix Widzisz, jak super się udało z tym spaniem? Krzysio w nocy też już ładnie śpi, zasypia koło 20.30 i budzi się przed 7 rano. Sporadycznie się budzi w ciągu nocy, w zasadzie nie wiem po co, chyba żeby wstać i zacząć zabawę, ale jakoś udaje się go spacyfikować w miarę spokojnie. Tylko w dzień mamy jeszcze problemy, ale zauważyłam, że kiedy nie zamykam drzwi od pokoju to mały jest znacznie spokojniejszy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

12-11-2010 17:50:06

Witajcie babeczki.
Izka31 tak -dukam od 5 dni. Do diety zachęciły mnie koleżanki ( a właściwie ich figura mnie zachęciła) z pracy.
Monika76 No Grześ znów zaczął sypiać w nocy bez niespodzianek. uf. To był chyba taki chwilowy kaprys z nocnym budzeniem
A tak w ogóle to długi weekend przede mną. Co prawda dzisiaj byłam normalnie w pracy ale w poniedziałek biorę dzień dla matki z dzieckiem i spędzam go z moim ROCZNYM od poniedziałku synkiem. Ale ten czas leci


[link widoczny po zalogowaniu]

Monika76 (offline)

13-11-2010 13:30:24

Łódź
monix A do tego Ducana to masz jakąś książkę czy z internetu informacje? Może ja też bym się przemogła i spróbowała, chociaż tak nie lubię diet.....?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izka31 (offline)

13-11-2010 18:37:23

Łódź
Monika ja miałam dietę od dieteyka...i naprawdę warto było. Ale zaczęły się w życiu problemy i dietę przerwałam No i to co piszesz - brak czasu na szykowanie oddzielnego jedzenia dla siebie...ale muszę się kurde w końcu zmobilizować i coś ze sobą zrobić...

Monix to już od poniedziałku w domu będziesz miała nie niemowlaka ale JUNIORAsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

Monika76 (offline)

13-11-2010 19:18:44

Łódź
izka31 No jak od dietetyka to brzmi już profesjonalnie, na taką dietę może nawet bym się odważyła bez obaw o skutki uboczne. Tylko, że jak ja sobie postanowię, że mam np. nie jeść słodyczy to natychmiast chce mi się słodkiego tak, że nie mogę wytrzymać... A że silnej woli brak to....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.