czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

09-06-2013 13:41:11

Osada Pierwsza
kakunia - moze ten nagły napływ energii to jaiś znaksmiling smiley? dobrzeże jest siła zadbac o siebie PRZED...
Ja zaczynam od jutrasmiling smileybo , gdyby Zosia miała takie chęci jak Jachu to we czwartek ja mamwinking smileyheheh Jakos trudno mi w to uwierzyć. bo ona rabie mnie jeszcze cały czas pod żebrami iz sikankiem w nocy nie mam zadnych problemówsmiling smiley raz czy 2 to raczej oznacza jeszcze długą drogęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Smoczyca (offline)

09-06-2013 13:41:42

Wrocław / Cork
Kakuniaaa ja tez sie zastanawialam czy to wody czy co... ale tak sie pocieszalam ze nawet gdyby to ja raczej mam wod duzo wiec nic sie nie stanie jak troche wycieknie...
Jak sie tak czeka i czeka to kazdy objaw widzi sie jak poczatek porodu.
Mi tez goraco jak cholera. Dodatkowe kilogramy robia swoje... U mnie jest ich troche wiec ma mnie co grzac... Szczegolnie w nocy.
A siku dzisiaj wstawalam tylko 2 razy.... O 3 i 6... Normalnie sie budze co 2 godziny. Czyli co? Podniosl sie?
Kosc lonowa boli, plecy troche... Ehhhh chodze jak kaczka a jak siedze to czuje brzuch na nogach czyli jest nisko... Sama juz nie wiem.
A moze on na babcie czeka? Hmmm juz niedlugo bedzie winking smiley
Niech poczeka do poniedzialku po poludniu....
Jakas taka nieprzytomna nie do zycia jestem dzisiaj. Chyba wroce do lozka bo mi dzisiaj nic nie wychodzi... :/


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 13:42:50

Tłuszcz
Myslałam o Karowej,ale koniec końców bede rodziła w Wyszkowie...
Popadało i u mnie ah... od razu lepiej ciut sie powietrze zmienilo...


[link widoczny po zalogowaniu]

mala_majeczka (offline)

09-06-2013 13:45:08

Warszawa
czesc kobietkismiling smiley

wpadam na chwilke pozegnac sie przed moim drugim podejsciem do szpitalasmiling smiley Jem obiad i jade na oddzial. Dzisiaj mam badania a z samego rana - cesarkasmiling smiley

kakuniaaa ja jade na Karowąwinking smiley

Jak dam rade - dam Wam jutro znac co i jaksmiling smiley po poprzedniej cesarce z Kubusiem znieczulenie mijalo po ok 6 godz. Dopiero wtedy byla zgoda na poruszenie glowa ( wczesniej nie mozna - bo grozi to poteznym bolem glowy i mdlosciami ) a pionizacja ( wstawanie na nogi ) mialam jakies 9 godz po cieciu.

Buziaki!smiling smiley


monika0101 (offline)

09-06-2013 13:50:29

Tłuszcz
Maju no,to bede jutro trzymac mocno kciukismiling smiley
A tak wogóle smacznego.
U mnie tez sie obiad szykuje...schaboszczaki mizeria i ziemniaczki z koperkiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

09-06-2013 14:10:37

Osada Pierwsza
Majka - kciuki zacisniete! czekamy na wieścismiling smiley

U mnie też ostatnio hormoy buzuja. przez pierwsze 6 mcy ciagle marzłam , ale to tarczyca niestety bo choruję na GRAVESA -BASEDOVA... teraz to mi goraco ciagle i poce sie w nocy szczególnie. tsh ciagle na granicy nadzczynnosci niestety puls 100-105 ciagle . napewno mnie walnie to cholerstwo jak urodzę,,,i znowu bedę jak anorektyk wygladac. masakra . jesli macie nawet zdrowa tarczyce a po ciazy cos bedzie se z wami dziwnego dzialo to zróbcie badania, bo nigdy nie wiadomo...ja jestem przykładem niestety chodzacym i znam wiele dziewczyn , u których to dziadostwo sie ujawniło tez po ciąży...


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

kakuniaaa (offline)

09-06-2013 14:13:56

Warszawa
smoczyca napewno sie nie podniósł pewnie mniej piłas albo mocniej spałaś smiling smiley i to na pewno nie wody, ja też sie bałam bo normalnie mam mokre gacie codziennie, bez wkładki ani rusz i nie jest to sluz czy cós ale taka woda własnie ale nie wody płodowe na bank.

mała majeczko tak własnie mi sie wydawało że to Ty na karową jedziesz, ja tez mam cc ale wt wtorek i przeraża mnie to leżenie.

monika do wyszkowa dobra droga, nie bedzie korków przynajmniej, ja miałam kiedys działke pod Wyszkowem wiec znam i lubie te okolice a w wyszkowie chodziłam do szkoły nauki jazdy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 14:17:27

Tłuszcz
Amdent ja tsh mialam robione na poczatku ciazy,bo moja gin stwierdzila ze jestem nerwowa i pewnie mam tarczyce wyniki byly ksiazkowe ale dala mi do myslenia z zmienilam ja na faceta gin i o niebo lepiej...


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 14:22:44

Tłuszcz
Kakunia a no wlasnie do Wawy troche daleko a jeszcze korki... i postawilam na Wyszkow zobaczymy duzo moich znajomych rodzilo tego roku w Wyszkowie i sobie chwaliły..


[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

09-06-2013 14:59:06

Warszawa
Amdent ja też choruje na tarczyce ale na hashimoto smiling smiley wiec przeciwność Twojej choroby. Ostatnio mi sie rozjechał hormony ale dzieki Bogu całą ciąże było ok. Na samym poczatku jak tylko zrobiłam test od razu zrobiłam badania i było kosmiczne, zwieksyzł mi lekarz dawkę leku (teraz mam końska jak wszyscy mówią) i jest ok. Ja juz praktycznie nie mam tarczycy wiecczeka mnie kiedys operacja usunięcia sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548040, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.