czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amiluska (offline)

09-06-2013 10:43:19

Gliwice
Monika matę edukacyjną i leżaczek bujaczek z jakimiś wiszącymi gadzetami też mam smiling smiley Zastanawiałam się raczej nad pluszowymi grzechotkami, ale tak jak mówisz, może mi ktoś przyniesie winking smiley

Dziewczynki... a może jednak któraś, która ma telefon do Karoliny napisze smska co z Oskarkiem ?

magagda (offline)

09-06-2013 11:02:54

UK / Dębica
Jestem jestem ;/
Dalej 2w1.

Mój D juz polecial , za godzinke bedzie juz w UK ,teraz bede czekac 4 tygodnie az przyjedzie, ale wtedy juz napewno Olaf sie urodzi.
Skurcze lapia mnie wieczorami , ale w nocy spokoj i leje sie ze mnie , jeszcze chyba kawalki tego czopa odchodza i sluz bardziej plynny , wiec budze sie czesto na siku i kontrole

Monia wiec czekamy razem kiedy cos sie ruszy.
Mi sie juz w sumie teraz nie spieszy.

Veroni Ty masz 3 tygodnie a ja 4 , wiec jestem w gorszej sytuacji i ja w tym czasie napewno urodze a u Ciebie Kacper moze sie jeszcze zalapie na poród

Amis chyba jeszcze troche za wczesnie na zabawki,zawsze ktos cos przyniesie a zreszta taki maluch to szybko sie zabawkami nie zainteresuje moze ok.2 miesiaca ?

Lenka glowa do góry ;*
poczekaj na swojego gina.

Magdzik ja tez na poczatku ogladalam porody ale teraz juz nawet nie szukam , nie czytam , po co sie dobijac ?!wole byc spokojniejsza


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

09-06-2013 11:22:20

Osada Pierwsza
witajcie!
racja chociaz słońce dzisiaj pocieszajacesmiling smiley
kurde ja jakos sie kulam , dzisiaj nawet do koscioła samochodem sama jechałam. sikam raz w nocy... co raczej mnie upewnia ze tak szybko się nie wysypię...
gdyby nie ten zasrany kaszel to chyba było by ok. a tak cła lewa strona mnie napierdziela ,i gdzies w okolicy lewej nery to taki ból jakbym sińca miała dosłownie. a ze wstawaniem sikac to racja . jak sie zgramole to normalnie piske trzymam zeby nie popuscić. kurde albo mam skleroze, bo nie pamietam,żeby z jasiem takie wygiby były naprawdę... Dziewczyny , dobra rada drugie dziecko przed 30tkąsmiling smiley

LENKA- NIE SMUTAJ , jeszcze troszeczkę...
Wercia - skreslaj dni , bedzie łatwiej przerwac.masz mame i siory . na pewno Ci pomoga w cięzkich chwilachwinking smiley
Monia- i co cisza?
Amiska- jestem ciekawa kiedy ten Franklinek zechce wyjśc skoro sikasz jak najetasmiling smiley

Amnie mamuska i siora wmawiaja od wczoraj że brzuch mi opada... podobno z tym brzuchem i zblizajacym si eporodem to lipa jakas jestwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amiluska (offline)

09-06-2013 11:22:23

Gliwice
magagda no włąśnie nie wiem, bo mnie wczoraj kuzynka zapytała czy mu jakieś pluszaki dla niemowląt od 0+ kupiłam no i przyznam, że trochę zdębiałam. Byliśmy wczoraj w smyku i rzeczywiście są jakieś takie zabawki no ale jakoś mnie nic specjalnie nie powaliło dlatego pytam czy macie coś fajnego grinning smiley
Buu Ty to już kochana po terminie jeden dzien sad smiley Najgorsze to czekanie

amiluska (offline)

09-06-2013 11:27:36

Gliwice
amdent ponoć brzuch może się obniżyć nawet 2-3 tyg przed porodem, więc to wcale nie jest tak, że jak się obniży to się zaraz rodzić będzie... Mnie też mama tylko pyta czy mi brzuch opadł ( jest za granicą przyjedzie dopiero na moj poród hyhy ).
Ten kaszel to jakaś zmora ech ;/ pewnie Cie cała klatka piersiowa boli :|
Ja Wam jutro wrzucę fotkę swojego brzucha to mi powiecie czy się obniżył czy dalej wysoko heh no bo tak wczoraj z Veroni się zastanawiałyśmy jakie te nasze brzuchy już sa ...

amdent (offline)

09-06-2013 11:30:05

Osada Pierwsza
Magdada - te nasze dzieciaki to jakies zaprzysięzenie mają czy co? chłopak czy dziewczynka,zadne wyleźć chociaz w okloicy 38 nie chce...szok. chyba widza pogode i wolą se pływac w stałej temperaturce własnego basenu niz znosić ten kalejdoskop na podwórkuwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Mancia666 (offline)

09-06-2013 12:36:59

Konin
Hej dziewczyny wczoraj mnie nie było od rana egzaminy potem goście na kolacji ... Trochę was nadrobiłam i widzę że raczej smutno u was i żaden dzidziuś nie chcę wyjść moja babcia mnie tu straszy i denerwuje że chłopaka to się zawsze przenosi .. i jeszcze wczoraj znajoma mi opowiadała że przenosiła trzy tygodnie mówi że potem to już rowerem jezdziła i nic się nie ruszało . Ja w nocy wymiotowałam bo zjadłam czereśnie z pestkami ale poza tym czuje się dobrze sorki że nie odpisuje każdej z osobna ale naprawdę nie lubię na kompie pisać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

09-06-2013 12:41:35

Warszawa
Magdzik ja to sikam co godzinę wiec ok 8-9 razy potrafie wstawać sad smiley ale ja bardzo dużo pije ok 2l dziennie samej wody +herbata, inka, soczki wiec i sikam sporo.

Veroni meszki to są nawet gorsze niż komary, tez mnie pozarły, poniewaz boje sie używac specyfików na udryzienia ze sklepów znalazłam sposób i na prawde działa, wystarczy posmarować octem winnym i od razu ulga. Polecam.

amdent, amiluska mi brzuch opadł ok 3 tyg temu i nic, dwa tyg temu lekarka potwierdizła że jest niżej badajac dno macicy.

Magagda racja Kacper Veroni może zdąży Twó jna bank nie sad smiley

smoczyca ja mama ciagle mokre gazie od jakichś własnie "soków" ale jakis czas temu kupiłam sobie papierki lakmusowe (panikara jestem) i raz na jakiś czas sprawdzam czy to nie wody. Lekarz mi powiedizał że to normalna wydzielina w ostatnim miesiacu.

Amiluska ja nie kupuje na razie ani karuzeli ani żadnych pluszaków, raz ze pewnie dostaniemy a dwa taki maluch do 1-2 miesiacy i tak ich nie zauwazy bo ma za słaby wzrok jeszcze.

Jutro stawiam sie na 8 rano w szpitalu grrr i całą dobę będa mnie trzymać - badani itd. dzisiaj jeszcze znajomi wpadają więc idę zrobić ciasto.
w ogóle ostatnio mam o wiele więcej siły niż jeszcze miesiac temu nie wiem z czego to wynika. Wczoraj zrobiłam sobie włosy, dzisiaj paznokcie poobcinam i zadbam o stopy bo bede lezeć nimi do góry hyhy. i jestem gotowa na przywitanie ze Stachem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 12:57:59

Tłuszcz
Dziewczyny u mnie cisza regularnych skurczy brak.. ale, mam ogromny apetyt...
I duzo pije juz 3litry wody wypilam pol litra mleka jak smok...

Duszno u nas ze ojej... burza krazy ale nie zmienia sie powietrze...
Pisalam z sasiadka ze jak cos to mnie zawiezie...wiec troche jestem spokojniejsza Damian mi karze po schodach skakać.


[link widoczny po zalogowaniu]

kakuniaaa (offline)

09-06-2013 13:26:42

Warszawa
monika u mnie już leje smiling smiley ale chłodniej się nie zrobiło, mam dosyc tych upałów. Zawsze byłam zmarzluchem a w ciazy jest odwrotnie ciągle mi goraco łeeee.
Dobrze że masz dobrą sasiadkę a Ty gdzie rodzisz przypomnij? Karowa?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.