czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Lenka85 (offline)

10-06-2013 12:02:48

Komorów
Amilusia, idziesz do przychodni, zapisujesz dziecko, najpierw przychodzi do domu położna środowiskowa, bardziej po to, żeby obejrzeć, jak mieszkasz, niż zająć się Tobą i dzieckiem, hehe, nie przejmuj się, one tak mają winking smiley a do pediatry idziesz na kontrolę w ciągu tygodnia od powrotu do domu, pierwsza wizyta to waga, mierzenie i takie tam, i lekarz powie Ci, kiedy należy przyjść z dzieckiem na kontrolę lub szczepienie. O ile pamiętam dobrze, to pierwsze szczepienie w 6. tygodniu jest, ale głowy nie dam sobie uciąć, bo to co chwilę się zmienia, no i warunek, żeby dziecko na 10000% było zdrowe, bo potem tylko problemy mogą być sad smiley wypytaj się też o szczepionki, tak apropos, bo przychodnie wciskają te najtańsze, no bo je dostają i innych nie mają, a Ty możesz dobie wybrać, czym chcesz szczepić i normalnie zapłacić za szczepionkę, nie mówię, że za wszystkie, ale te mniej bezpieczne, to polecam zainwestować smiling smiley Ja we wszystkie zainwestowałam, wydałam na nie w sumie ponad 6tys. sad smiley ale warto było wg mnie, były to skojarzone szczepionki i nie mieliśmy po żadnej powikłań smiling smiley ja do przychodni to tylko chodziłam, aby się odmeldować winking smiley a prywatnie miałam i mam swojego sprawdzonego i zaufanego lekarza...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gadzielec (offline)

10-06-2013 12:03:27

Gratulacje dla nowych Mamuś

Melduję się rozpakowana smiling smiley Od soboty jesteśmy w domku i powoli wszystko ogarniamy. Miki jest zazdrosny, ale robi postępy, przytula Kinię, daje jej buziaki i może z czasem będzie lepiej.

Kilka słów o porodzie, po którym mam szwy i hemoroidka... nic przyjemnego...

W środę pojechałam na zakupy, a gdy wróciłam koło wieczora zobaczyłam na wkładce coś na kształt czopa. Jednak nie robiłam sobie z tym wielkich nadziei, dlatego i Wam też nic nie pisałam. Były skurcze co 10 min, ale też luzik, bo przecież już mnie męczyły. w nocy wszystko ucichło aż do 4 rano w czwartek. Skurcze co 7-8 min, prysznic nie pomógł więc po 6 przy skurczach co 5min pojechaliśmy do szpitala. O 7 byłam już na trakcie porodowym, podłączono mnie do ktg i czekałam na lekarza. Skurcze były silne jednak na wykresie osiągały połowę skali, choć porównując je do tych przy Mikuśku to one już dawno poza skalą były. Wydaje mi się, że położna za lekko napięła pas od ktg i dlatego wyszły słabsze niż w rzeczywistości były. O 8 zbadał mnie sam ordynator mówiąc, że mam 7cm rozwarcia i do południa urodzę, po czym przebił mi pęcherz płodowy. I tu się zaczęła jazda, skurcze mocne, nie mogłam oddychać, R uradowany słowami lekarza poszedł sobie po śniadanie, a ja jeszcze leżałam podłączona do ktg. Z bólu pogryzłam sobie rękę grinning smiley Położna szykowała piłkę, a gdy schodziłam z łóżka poczułam mega parce na pęcherz i zawołałam do niej, że ja już rodzę. Błyskawicznie zwołała ekipę, zdążyła przyjść lekarka i po 20 minutach parcia wyszła Kinia poowijana pępowiną. R się nie załapał na poród choć siedział przy mnie (miałam salę do porodów rodzinnych). Był zaskoczony, gdy chwilę po 9 zadzwoniłam do niego mówiąc, że mamy córę. Póżniej długo ze mną siedział, bo na położnictwie nie było położnych, które mogłyby mnie doglądać, a na sali byłam pierwsza. Kinia ważyła 3650g i mierzyła 54cm. Karmię naturalnie, mam popękane sutki i ratuję się laktatorem. W galerii zdjęcie mojej Królewny. R jest w niej po prostu zakochany grinning smiley

Pozdrawiamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

10-06-2013 12:03:36

Komorów
qrde, Vercia, ja też nie mogłam wejść na bobaska, myślałam, że mnie szlag trafi za moment sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

10-06-2013 12:07:39

Komorów
Gadzielec, ale akcja smiling smiley Super, gratuluję Ci z całego serca, ucałuj od nas Kinię smiling smiley Nareszcie coooo?????? smiling smiley Dużo zdrówka Wam życzę no i duuuuuuużo mleczka w cycochach smiling smiley Może i ja się kiedyś doczekam tego porodu sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

10-06-2013 12:19:41

Gliwice
Lenka dziękuje smiling smiley no ja właśnie też myslałam jednak o tych płatnych szczepionkach. Wiem, że sporo to wychodzi, ale na dziecku oszczędzać nie będę ...
Mam nadzieję, że się położne nie doczepią, że nie mieszkamy z mamą tongue sticking out smiley

Gadzielec Kinia jest śliczna. ach jak słodko sobie śpi smiling smiley Ja Wam to dziewczyny zazdroszczę tych szybkich porodów... Ja się boję, że będe się męczyłą 15 h ;/

Veroni super, że Maja z Olisiem wychodzą do domu ... może się nam tutaj pojawi na forum smiling smiley Ja przed chwila napisałam do Kasi - ech wygrzebałam z tej szafy ten telefon bo normalnie człowiek jak bez ręki ...
Dobrze, że Karolci pozwolili trochę dłużej mieć Oskarka przy sobie ... wyobrażam sobie jak jej cięzko musi być ...
hmmm a magagda dalej się nie pojawiła

milka0041 (offline)

10-06-2013 12:30:59

Hejwinking smiley
Ja nadal w dwupaku....
W sobote wyszłam ze szpitala ale nie miałam sił wchodzic na kompa...
Ciągle spie praktycznie.
Rano przed wyjsciem ze szpitala miałam ktg i juz zaczynały sie takie ładne skurcze i po 2 h przeszly i do domu;(
Mała ustawiona w kanale, dno macicy odchylone wiec ino raz;p ale cos nic sie nie dziejesad smiley
Caly czas mam wrazenie jak siedze ze siedze na czyms ;p albo ze zaraz mi cos wypadnie jak chodze...
Jak sie samo nie ruszy to w sobote dzialaja... boze ;( to bedzie skonczony 42 tydzien rozumiecie to?? 42 tydzien.....:/


[link widoczny po zalogowaniu]





[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

10-06-2013 12:38:04

Osada Pierwsza
Gadzielec- śłiczna ta Wasza Klusunia! niechaj rosnie zdrowo! WERsja porodowa do pozazdroszczenia własnie dla siebie tez taka zaplanowałam,hheheheh. moze bolesniej ale krócejsmiling smileySZKODA tylko że chlop Ci W akcji zaginąłsmiling smiley
Wszystkiego dobrego!

Oli mA PEWNO RUMIEŃ NOWORODKOWY... to normalne i znikniesmiling smileydobrzeże wychodza,bo Mai szpital z PEWNOSCIA nIE sŁużył;(

Mam nadzieje,że u OSKARKA też poprawa, i oddadza GO mamusi!

No własnie-MAGDA MA DZIS WIZYTE CZY rodzi może???


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

10-06-2013 12:41:40

Osada Pierwsza
Jeju MILKA JESZCZES CAŁA...;(wspołczuje naprawde , musisz sie męczyc psychicznie i fizycznie. nie rozumiem dlaczego czekają do oststniej chwili????Ty rodzisz za granicą czy mnie sie już dokumentnie w głowie popieprzyło...??


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

magagda (offline)

10-06-2013 12:43:31

UK / Dębica
jestem jestem , cos mnie nie chcialo wpusic na forum ;/

dalej nic, olaf sie wierci caly czas a mnie nosi
rano jeszcze mama mnie zdenerwowala , bo jutro mam jechac na ktg do szpitala , no i ma jechac ze mna tesciowa, i mama sie mnie pyta: to jutro masz zamiar jechac sama do szpitala ? no ja ze tak , bo przeciez to tylko ktg , a nic mi sie nie dzieje , a ona: no bo przeciez tata by cie zawiózl bo jak cie cos zlapie po drodze
no taa bedziemy cala rodzina jechac na ktg jak mi sie nic nie dzieje , a przeciez ja do wywolania nie bede siedziala caly czas w domu i gnila w lózku tak jak wczoraj , bo wczesniej mnie do psychiatryka zawioza niz na porodówke,
poryczalam sie to sie mnie pyta czemu sie denerwuje przeciez ona chce dobrze.

gadzielec sliczna Kinia

Amis badz Veroni wyslijcie mi numerki bo moj ma tylko Kiti a ona tu rzadko wpada , a tak to dam wam znac jak cos sie ruszy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-10 12:51 przez magagda.

amdent (offline)

10-06-2013 12:44:03

Osada Pierwsza
Amis - nie napedzajsie , bo juz 2 dzisiaj jestes po Lence DO LANIA WDUPSKO! Pojedziesz , urodzisz, żadnych 15 godzin!5 NAJWYŻEJ I KWITA!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.