czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

08-06-2013 23:50:41

Zduńska Wola
Amdent i dobrze robicie..niech im glupio bedzie,chociaz z takim mysleniem to watpie zeby takie uczucie ich dopadlo.

Lenka nie lam sie kochana,prosze Ciesad smiley zobaczysz lada chwila nadejdzie ten dzien:*

aaa mnie cos pogryzlo..myslalam,ze komary ale nie mam babli tylko doslownie jakies pogryzienia ktore straaasznie szczypia.i tak syrki mam cale pochlane:/
w domu mialam taki atak placzu ze mama musiala mnie ogarniac..nie chce myslec co bedzie rano.echh..oby wytrzymac te 3tygodnie.

Dobranoc moje kochane:*:*


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 05:37:20

Tłuszcz
Dzień dobry Kobietki.
Jak samopoczucie?
Jak się sytuacja przedstawia?
Jakies nowe wieści?
Veroni rozumiem Cie, napisałabym to co mi zawsze mówią- nie płacz,bo Cie bedzie główka bolałą,
ale myśle ze jak troche popłaczesz to moze Ci ulży chociaz troche...czasem trzeba odreagować ja tez chce popłakać,ale krzycza na mnie i nie mam gdzie się schowac zeby sobie poszlochać w ukryciu....
Amdent staram się sobie powtarzać .. dasz radę zęby leczysz bez znieczulenia, kamień w ciąży wydaliłaś dasz radę- już serio sama do siebie gadam...
Zazdroszczę Kasi, że miała taki ,,lekki'' poród, bo skoro mówiła,ze była zaskoczona pozytywnie...to stwierdzam,że był lekki...


[link widoczny po zalogowaniu]

magdzk86 (offline)

09-06-2013 08:10:06

Częstochowa
hej laski!
ja juz teraz pobijam rekordy w wstawaniu siuku,6 razy!
Vercia mnie tez wczoraj pogryzl na pewno komar bo widzialam dziada,mam dwa wielkie bable na tylku,w zyciu takich wielkich nie mialam.
Monia a jak u Ciebie kochana bo braly sie wczesniej jakies skurcze??
tez zazdroszcze Kasi porodu z tego co pisala to musialo byc w miare lekko,a ja wczoraj poogladalam sobie kilka porodow na youtubie ze tak powiem od dupy strony i to nie byl dobry pomysl aaaaa boje sie rodzic!!


Veroni (offline)

09-06-2013 08:32:02

Zduńska Wola
Heja...i pojechal płacz szmutno bardzo...

Magdzik mama mi mowi ze to chyba meszki,bo duzo ich i takie wlasnie wygryzione mam bleee.babli tez troche ale glownie wlasnie takie fragmenty bez skory .brrrr
kurde co ja wczoraj zrobilam.kupilam sobie lizaka-gwizdka zeby poczuc sie jak za dzieciaka dziecko z lodem i zamiast go LIZAC to ja go tradycyjnie GRYZLAM:..I teraz mam ulamana gorna 5 :/ a sie o jezyk zahacza,boli jak diabli..

Ide dzisiaj do babci na obiad to troche malo mnie tu bedzie..ale wiecie co..ciekawi mnie jak tam Magagdagrinning smileyczy cos sie ruszylo


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 09:18:39

Tłuszcz
Magdzik ja i ogladalam porody i czytam o nich to chyba najgorsza glupota na swiecie.. ale, coz taka ciekawa bylam...
U mnie bez zmian troche plamie boli krzyz jak cholera i mialam w nocy kilka skurczy jezeli bol podbrzusza taki promieniujacy az do nog to skurcz to byly,ale nie regularn. Jak machałam biodrami przechodzily....
A no wlasnie Magagda ciekawe co czy sie dzis odezwie.... i co tam u Niej...
Veroni uła... znam ten ból nie raz tak sobie zrobilam....
Oj.. ja Kochałam obiadki Babcine i Kochałam patrzeć jak Ona cos gotuje wiecej nauczyłam sie od Niej niz od Mamy a ciasta jakie pyszne robila zawsze w weekend cos pieklysmy.. ehl....
Lenka jak tam się czujesz?

Pati? Lezysz i odpoczywasz?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-09 09:21 przez monika0101.

Lenka85 (offline)

09-06-2013 09:36:07

Komorów
Hej,
czuję się fatalnie, miałam wczoraj jeden skurcz taki ostry, ale oczywiście na tym się skończyło, w nocy może ze dwa jeszcze, ale takie do przeżycia, całą noc brzuch mnie ogólnie bolał i ciągnął, siku też wstaje co równe 2 godziny, żeby trafić do wc, to po ścianie muszę iść winking smiley nie tylko, że z zaspania, ale zanim się wyprostuję przez ten zasrany kręgosłup, to akurat dochodzę do klopika sad smiley No i rano myślałam, że opuchlizna z nóg zniknie, ale niestety nie zniknęła sad smiley kostek dalej nie widać, skóra chce mi pęknąć sad smiley już sobie moczyłam ze 3 razy stopy, raz w gorącej, raz w letniej wodzie i dupa... sad smiley a leżeć cały dzień z nogami do góry się nie da przecież sad smiley mąż na popołudnie pracuje do jutra włącznie, więc nikt mnie nie zastąpi sad smiley z resztą on taki do pomocy chętny, że hej sad smiley no więc ogólnie niedziela zapowiada się nudnie, do dupy i w samotności sad smiley akurat na mój nastrój sad smiley
No właśnie ciekawe, jak reszta dziewczyn smiling smiley no i jak Oskarek sad smiley
Monia, pisz na bieżąco, może akcja się rozkręci akurat do środy, tak jak chciałaś smiling smiley
Vercia, nie smutaj się smiling smiley szybko wróci K. smiling smiley z nami czas Ci zleci raz dwa, zobaczysz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 09:47:20

Tłuszcz
Lenka nie smutaj masz nas... tu zazwyczaj ktos jest....smiling smiley
Ja bym poszła na grzyby,ale te komary kowale i inne karakany znajac zycie zgryzlyby mnie i oo. .
Wstałam rano zjadlam mega sniadanie a teraz czekam na nalesniki z niecierpliwoscia...
Ehm... mam pytanie jak golą przed porodem to tak na łyso całą piczkę?


[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

09-06-2013 10:22:25

Gliwice
dzień dobry kochane :*

U mnie noc kiepska;/
Magdzik nie jesteś sama, też latałam co chwila siku ... i napewno to było więcej niż 6 razy ... oka zmrużyhć nie mogłam tak mnie kręgosłup napindalał, że szok.

Veroni Uszy do góry smiling smiley za 3 tygodnie K przyjeżdza i może już będziecie kochana we 3 :*:*:*

Lenka biedna jesteś z tymi nogami sad smiley a nie leipiej by Ci było wymoczyć je w zimnej wodzie ?? Nie wiem czy opuchlizna nie reaguje z ciepłą wodą i nie puchna jeszcze bardziej ... Nie chcę Cie wprowadzać w błąd. Z kręgosłupem Cię doskonale rozumiem. Też już ledwo człapię ech ... w dodatku mnie prawe żebro tak kłuje sze się wyprostowac nie można.
Franek tak się wypina, że mam wrażenie, że mi przez pępek wyskoczy i tak tak strasznie boli, że hej ... sad smiley

Dziewczynki byłam wczoraj w tesco i tam promocja na pieluchy te białe pampers premium care 2 72 szt za 36 zł kupiliśmy ( za te 1 do szpitala zielone ostatnio płaciłam 25 zł za 43 szt ;/), no i chusteczki nawilżające też te białe premium care za 19,99 4 paczki grinning smiley
Kupiłam, bo się bardziej opłacały niż zielone a nie wiem jaka jest w sumie mniędzy nimi różnica. Mam nadzieję, że mu się dupka za bardzo nie przyzwyczai tongue sticking out smiley
Kochane powiedzcie mi, macie jakieś pierdoły do dzidziusiów? tzn jakieś grzechotki, pozytywki ? Nie wiem czy mam mu teraz kupować coś czy jak się urodzi i będzie miał kilka tygodni hmmm ...

Smoczyca (offline)

09-06-2013 10:25:46

Wrocław / Cork
Czesc dziewczyny,

U mnie tez nic... Tzn mialam jeszcze wczoraj nadzieje ze moze cos sie rozkreci bo jakos tak "mokro" mi bylo caly dzien i skurcze przepowiadajace sie pojawily...ale niestety.
Dzisiaj przylatuje mama wiec jesli bym chciala zdazyc to bym musiala zaczac teraz a nic sie nie dzieje...

To uczucie ze "mokro" to pewnie nie wody tylko jakas bardziej obfita wydzielina a przepowiadajace nie przepowiadaja nic konkretnego...
No trudno.
Jak nie chce sie urodzic dzisiaj to niech sie powstrzyma do poniedzialku po poludniu bo sprawe mam do zalatwienia na 12:30.

Dobrze ze chociaz pogoda dopisuje. Wczoraj sie za mieszkanie zabralismy to normalnie mozna tu zrobic "test bialej rekawiczki" winking smiley))
Dzisiaj ostatnie poprawki i bedziemy siedziec z mama i czekac.

Termin za 4 dni a wizyta u lekarza za 3... No chyba ze moje cudowne dziecko zdecyduje sie na wyjscie...

Milej niedzieli bez dolowiania chociaz wiem ze to trudne...


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

09-06-2013 10:35:26

Tłuszcz
Amiś ja mam karuzele i mate z pałakiem...
A zabawki bede kupowała jak bedzie miala ze dwa miech a moze cos dostanie od kogos...
Smoczyca no ja tez mam sprawe do zalatwienia w jutrosmiling smiley
Widze,ze nie tylko u mnie sprzatanko wczoraj bylo....moja Mama chodzi w stresie... to sie czepia wszystkiego zeby miec zajecie...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-09 10:38 przez monika0101.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.