Majówki 2013 !!!! ciążadziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku

Wysłane przez haniaagata 

asiulla (offline)

22-07-2014 15:11:22

Kasik co do teściów to czasem lepiej mieć tak jak Ty niż mieć taką pomoc-niepomoc grinning smiley Bo po tej "pomocy" masz czasem więcej roboty...
Albo tak jak Marta- gdyby pomyślała: małej nie ma to rozgrzebuję jakąś robotę co przy niej nie zrobię (ja bym pewnie malowała ścianę grinning smiley )...a tu jeb: koniec spaceru. Niespodzianka. Farba i dzieciątek obok. Fajnie co?

Moja teściowa kiedyś brała małego na spacery... oj ile ja się natłumaczyłam, że pewnie ze 2 godziny pośpi i lepiej z nim chodzić - bo tylko na łóżku śpi dłużej, a w wózku jak stoi to się zaraz budzi... I co? Po 50 minutach wózek stoi przed domem. To ja wkurw bo wiedziałam, że zaraz się obudzi, nie dośpi i będzie ryk cały dzień... I rzucaj wszystko i leć sama prowadzaj. Tłumaczyłam sobie to zawsze tym, że pewnie ją bolała noga i nie miała siły spacerować. No ale jesteśmy dorośli tak? Więc się mówi. A nie robi po swojemu... Potem po prostu dziecka nie dawałam i mówiłam, że akurat sama idę do sklepu itp.... Żeby sobie i jej problemu nie robić a żeby nie wyszło, że nie chcę dawać...

Ot i tak to jest... Czasami ktoś chce dobrze a nie wychodzi... Ja staram się doceniać każdą pomoc... choć nie raz miałam przez to więcej roboty smiling smiley
Im mniej mam czasu i pomocy tym lepiej sama się organizuje...

Kasik Jesuuu diabła masz rogatego w domu grinning smiley Weź no jaki krucyfiks wystaw na wierzch grinning smiley hahahahaha
Ciężko z takim dzieckiem wytrzymać i się powstrzymać... Choć klapsów to ona kochana jeszcze długo nie pojmie - dlatego lepiej myśleć o innej karze - którą rozumie. Myślę, że bardziej "zaboli" ją jak ją odłożysz z rąk, zrobisz smutną minę albo odejdziesz robić swoje - jak Marcia.

Ja potrafię 15 razy pod rząd sadzać Maksia w wózku... a on wraz wstaje i klęka na szczycie oparcia i trzaska budą... Zaciskam zęby i klnę w głowie grinning smiley Ale nie dam poznać bo gad wykorzystuje każdą moją słabość.. I w dupie ma krzyki. Czasem przestanie po 5 razie, czasem po 10 a czasem po 20 smiling smiley I modlę się o cierpliwość smiling smiley Im mniej krzyczę i pokazuje emocje tym lepiej nam idzie.

Szarańcza roznosi mi chatę właśnie grinning smiley grinning smiley grinning smiley Może chcecie po dzieciątku? Na godzinkę tongue sticking out smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

22-07-2014 15:13:25

Właśnie!!!! Gabrysiu nasza kochana gratulacje!!!!!!!!!!!! Super, że dałaś radę i że masz już obok siebie maluszka!!!!! Wpadaj nam trochę poopowiadać w wolnej chwili smiling smiley Noooo i pokaż kawalera smiling smiley buziaki!urodzinowe baloniki


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

22-07-2014 15:16:46

I dzięki za pocieszenie z tym drugim porodem smiling smiley U mnie też pójdzie jak z płatka. Jestem tego pewna. grinning smiley hahahaha


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

22-07-2014 21:47:25

Mosina









Wklejam zdjęcia mojego diabełka cobym nie była gołosłowna......

encepence13 (offline)

23-07-2014 09:31:54

Anielsko moje gratulacje, ja również czekam na wieści i zdjęcie kawalera, jak dobrze że masz go już przy sobie winking smiley

asiulla Ty to masz roboty teraz z dwójką co grinning smiley Ale Maksio ma bynajmniej towarzystwo winking smiley


kasik a Ty przypadkiem synka nie masz ?? heheheh nie no żartuję bo Twoja córcia to jak chłop wszędzie włazi i broi grinning smiley Chyba mój Kuba jest trochę spokojniejszy nawet haha smiling smiley

A ja wpadłam na chwilę się pochwalić że nasz kawaler śpi SAM w łóżeczku od tygodnia. Noce przespane, bez picia mleka. W dzień dwoie drzemki po 1-2,5 godz po prostu bajka.
A to zasługa mojego męża. Przez pierwszy dzień i noc kładł go, potem było juz lepiej. Najdłużej płakał 10 minut także naprawdę lekko nam poszło ;P
Później więcej wam opowiem bo teraz wybieramy się do miasta smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię od pierwszego grama. <3

martucha1979 (offline)

23-07-2014 13:17:06

Stęszew
Jejjju Kasik!! ts Twoja Amelka to dosłownie alpinistka!!!grinning smiley masz co robić dziewczyno!! Kalinka próbuje ale wszystko jej tu za wysokie...póki co. Albo brak motywacji, bo jak zobaczy siostrzenicę ganiającą u dziadka po kanapie jak dzikus to od razu wie jak wleźćgrinning smiley

Ence zazdroszcze całych przespanych nocek!!!smiling smiley u nas przynajmniej jedna pobudka musi być na mleko. Jak Pućka miała kilka miesięcy to lepiej sypiała niż teraz. A na urlopie mojgo D - żebyśmy czasem za bardzo nie wypoczęli - wstawała o 4j lub 5jsad smiley to już w końcu i D zaczęło się spieszyć do pracy,żeby pospać choć do 6jgrinning smiley i faktycznie mąż do pracy a dzieć śpi do 6j lub 7jgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

23-07-2014 19:29:35

Stargard Szczeciński
O jaaaa Kasik ja bym chyba zawału dostała gdyby moje dziecko takie cuda wyprawiało grinning smiley nic tylko wszystko owinąć i poduszki rozłożyć.

Ence mały krok w "dorosłość" grinning smiley nasz tez już sam śpi w łóżeczku. smiling smiley nasze dzieci przestają być małymi bobasami...ehhh

Ja ja dziś miałam swoją minutę w radio Stargard. Podrzuciłam pomysł żeby zainteresowali się tematem życzliwości dla kobiet w ciąży i się spodobało, więc był jednym z głównych tematów audycji i dzwonili do mnie na mini-wywiadzik. grinning smiley
A poza tym pochwalę się, że wygrałam w konkursie Rossmannowym zestaw produktów Johnson's Baby (torba z przewijakiem z następującą zawartością: niezbędnik pielęgnacyjny Johnson’s Baby i produkty Johnson’s Baby z linii Newborn: Łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 500 ml, Mleczko intensywnie pielęgnujące 300 ml, Chusteczki Bezzapachowe Do Skóry Wrażliwej 56szt. oraz produkt niezbędny dla przyszłych mam czyli Wkładki laktacyjne 50 szt. grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

23-07-2014 21:06:27

Ence no różnie bywa... obecnie oboje ząbkują i czasami mam ochotę strzelić sobie w łeb smiling smiley
No i śpi tak sam? Szacun smiling smiley
U nas nie ma szans. Nadal śpimy wszyscy razem. I cyc nad ranem musi być smiling smiley Ale już pisałam, że mi to nie przeszkadza smiling smiley

Kasik no u mnie to samo... Maks to alpinista... Ostatnio wlazł na sam szczyt drabinki malarskiej... Na złożoną opartą o ścianę też próbował... Na szczyt oparcia wózka wchodzi... I na oparcie w kanapie... Mi to zaraz słabo i lecę go zdejmować...

Ewel no fajne fanty wygrałaś... ja nigdy nic nie wygrałam... wszystko przede mną smiling smiley

Jakaś zmęczona jestem tymi ząbkującymi potworkami... Wczoraj byłam z nimi sama samiuśka... Dziś był M ale jakoś i tak mnie wymęczyli... Mała tak mi wrzeszczała do ucha, że prawie ogłuchłam.. Ma skubana decybele... Maks przy niej wymięka.. Sam się boi tego wrzasku smiling smiley
Jakaś wypompowana jestem..
Muszę poprasować... Lecę...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

24-07-2014 14:16:57

Stargard Szczeciński
Asiulla też się cieszę. Niby nie jestem przekonana do kosmetyków johnsona, ale zawsze coś, jak nie Kajcia to Gabryś będzie używał.

Tez miałam wczoraj furę prasowania, ale nie dałam rady wszystkiego, bo mała już za bardzo zaczęła mi się wpijać w dolne partie grinning smiley zostawiłam sobie na dziś jedną miskę.
A wczoraj dostałam 3 reklamówki ciuszków dziewczęcych od koleżanki. Większość super jak na używki, odłożyłam tylko te które okropnie poszarzałe lub zeszmacone były, albo miały już taki drapiący, nieprzyjemny materiał. Czyli może z pół reklamówki tylko.
No i dziś panowie montują mi drzwi do pokoi jeeeeej! grinning smiley ale fajnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

24-07-2014 17:20:01

Ewel super - i do tego tak jak piszesz to wcale nie mała paczuszka tylko porządne fanty smiling smiley

Ja swoje drzwi muszę pomalować... wszystkie 7! 3 warstwy na biało... bleeee..... I do tego w każdych jest 9 szybek! Więc zazdraszczam nówek smiling smiley

Wczoraj miałam doła... zmęczenie materiału... Dziś lepszy dzień i lepsza ja smiling smiley
Też jestem zmęczona - zwłaszcza, że byłam z dziećmi na spacerze - a to już wyprawa! smiling smiley
Pół wsi się za mną ogląda grinning smiley Chyba dla podsycenia plot palnę, że jedno wyciągnęłam wreszcie z piwnicy szaleniec

Do tego M przytargał sosy do deserów i dwie porcje tropicany Algidy z sosem czekoladowym poprawiły mi nastrój już totalnie smiling smiley
Obiadu niet. Czekamy na pizzę tongue sticking out smiley Jutro wypłata.
Żyć nie umierać. the finger smiley

Gdzie kupię porządną deskę do prasowania? Najlepiej w promocji do 100 zł grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.