Majówki 2013 !!!! ciążadziewczynka w łóżeczkuchłopiec w łóżeczku

Wysłane przez haniaagata 

asiulla (offline)

23-06-2014 19:26:21

Ale się zbieram....
Codziennie siadam, żeby do Was napisać i zawsze coś... (Maksio tongue sticking out smiley )

My dziś mieliśmy szczepienie MMR.... Ło matulu.... pisk jak zwykle... ale wrzeszczał już przy ważeniu... potem mierzenie, badanie, sprawdzanie zębolków, gardła... Pisk non stop. Aż doktorka była zdziwiona ile to małe glucio siły ma do wyrywania się... Przy wkłuciu już się bardziej drzeć nie mógł więc było tak samo głośno przez kilkanaście minut. Po wkłuciu cisza. Ubrał się i potem uśmiechał i bawił w akuku - ot i całe moje dziecko. Zaczepia wszystkich ale nie podoba mu się dotykanie - samodzielny jest grinning smiley
Potem standardowo czekaliśmy pół godziny i molestował zabawki i inne dzieci... on wszystko przytula i całuje. smiling smiley

Teraz go obserwuję choć jest jak zawSZE... GŁOŚNY I POGOdny`.. i kli``````````ka mi właśnie w lapku...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

23-06-2014 20:00:49

Mogę dokończyć bo poszedł się kąpać z tatą grinning smiley

Martuś u nas to samo z wodą - szał! W wannie spędza dobre 40 minut grinning smiley Baseny kocha. Wybieramy się z nim na duży basen na zajęcia smiling smiley
A z rozlewaniem to samo: wyczaił nawet, że jak przyciśnie smoczek od butli to szybciej leci niż jak nią potrząsa. Robi kałużę i heja ciapanie.
A jak nie ma butli to zdejmie pampa i nasiusia i też se pociapa. smiling smiley
Jak się czujesz? No i pochwal się jakie imiona wybraliście?
To mówisz, że przeprowadziliście Kalinkę? Fajnie. Ja swojego potwora nie przeprowadzę bo śpi z nami... :/ wiem wiem... źle robię.. no ale my dalej na cycu więc mi tak wygodniej.... I ja nie mam i nigdy nie miałam z tym problemu, żeby go wydelegować... wyro wielkie więc korzystam i się tulę bo zanim się obejrzę to nawet całus od matki to będzie wiocha przed kumplami tongue sticking out smiley

Właśnie przymierzamy się do remontu pokoiku Maksiowego... Może powrzucajcie fotki królestw swoich pociech? Chętnie podpatrzę smiling smiley

Ence fajnie, że nowa robota Ci się trafia. Zawsze to inaczej jak człowiek ma porządek w papierach, z zatrudnieniem i normalne składki... Pamiętam jak poszłam do banku i odżyłam bo wreszcie to co do łapy to na papierze. I porządek jak ta lala i jasna sytuacja z papierami, urlopami itp.
Pracuj i...pracuj nad rodzeństwem tongue sticking out smiley Powodzenia na sesji smiling smiley

Kasik oj ja bym tam mogła siedzieć i siedzieć... Nie mogę narzekać - sporo mnie odciążą moje dziewczyny... Przynajmniej na miasto na 2-3 godzinki mogę wyskoczyć bez "ogonka" smiling smiley No ale jak wracam to się nie odkleja ode mnie maluch... No i on ma tyle energii, że i 6 osób by zmęczył grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

23-06-2014 20:13:20

Katiuszka i jak starania? To mówisz synio Ci się marzy? A nie parka? smiling smiley Trzecia będzie dziewczynka grinning smiley Chodzeniem się nie martw. Przyjdzie czas to pójdzie smiling smiley
Ja bym Maksia chętnie czasem gdzieś przywiązała. Bo jest. Mrugniesz. I go nie ma smiling smiley

Ewelko no upały męczą... A brzuszek pewnie już pokaźny co? smiling smiley
A właśnie? Jak Wasze maluchy "traktują" brzuszki? Bo Makś ostatnio cioci zrobił takie pac pac, że zbladłam...przewracjący oczami
Niedługo i ja potulę taką kruszynkę bo szwagierka ma niedługo termin grinning smiley

Karinciu i ja muszę iść do gina i to pędem bo już długo nie byłam... I jakieś anty chyba wezmę...
A operacja przegrody to podobno masakra. Nos jest bolesny... No i przeszkadza to sączenie i męczy to oddychanie. Dobry kumpel miał tą operację bo przez zatkany nos miał aż niedotlenienie i ciągłe bóle głowy... A po operacji mieliśmy bekę z niego.. Bo ciągle chodził i lekko dmuchał nos i klął, że musi się wysmarkać porządnie a to nie można po operacji grinning smiley

Asiu no i mamy następnego "chodzika" smiling smiley Trampolina super sprawa. Nasz ostatnio pierwszy raz był. Rechotał aż przestać nie mógł. Super sprawa, żeby dziecko wymęczyć: muszę ją kupić!!! the finger smiley

Lecę wyciągać tego spławika smiling smiley Sorry, że tak n raty ale mam teraz głupi net i muszę go co chwila resetować a nie chce mi się postów co chwila kopiować. Buźka!


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

encepence13 (offline)

24-06-2014 21:02:48

Asiulla u nas też nie ma mowy o oddelegowaniu małego bo również śpiocha z nami grinning smiley ale ostatnio zrobiliśmy małe przemeblowanie i teraz mamy większą powierzchnię spania, bo mieliśmy wyro pod skosem i niby duże a coraz ciaśniej się robiło smiling smiley
Jutro mam rozmowę, moje dokumenty już dotarły dziś do szefa. Trzymajcie kciuki smiling smiley nieoficjalnie się dowiedziałam że jest miejsce tylko nie wiadomo czy chcą kobietę czy mężczyznę. No ale jak dadzą mi tą pracę to od zaraz jest winking smiley Może się uda winking smiley

W piątek i niedzielę mam jeszcze egzaminy a nie mam natchnienia do nauki.
Juz nawet posprzątałam, ciasto zrobiłam, paznokcie pomalowałam, maseczkę nałożyłam. No nie ma czasu na naukę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię od pierwszego grama. <3

encepence13 (offline)

25-06-2014 16:55:20

Witajcie majóweczki winking smiley

Moja rozmowa wypadła moim zdaniem bardzo dobrze. Widziałam zainteresowanie moją osobą aczkolwiek nie dostałam żadnych konkretnych informacji. W przeciągu tygodnia się dowiem co i jak.

A dziś mieliśmy najgorszą noc w historii.. Kubuś ładnie zasnął przed 20. Spał jak aniołek. Ja się kładłam po 22 i zaczęło się. Zasnął po 1 w nocy, o 4:30 pobudka. Efekt- rano jak dwa neptyki..
Myślę że to ząbki, bo w ostatnim czasie wyszły mu dwie górne dwójki i jedna dolna, a dziś przyuważyłam że i druga dolna dwójeczka się przebiła.
Takiej nocy jeszcze nie mieliśmy...

Kubuś śpiocha na dworze a ja popijam herbatkę smiling smiley
odzywajcie się dziewczyny bo smutno tu, jak tam nasze brzuchatki, ciężko już się robi co? Jeszcze troszkę ;**


[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię od pierwszego grama. <3

asiulla (offline)

25-06-2014 21:26:04

Hejo.

U nas też druga dolna dwójka wyszła (nie wiem dokładnie kiedy ale było wycie wieczorne - więc pewnie wtedy smiling smiley )... Tym sposobem mamy już 8 zębolków. 4 na górze i 4 na dole - pianinko małe grinning smiley

My dziś oddelegowaliśmy tatę w drogę i sami się bujaliśmy. Byliśmy na placu zabaw. Latał z innymi dziećmi ze swoim pędzelkiem (nowa super-ekstra-najzajefajniejsza-zabawka, którą wczoraj wygrzebał u taty podczas ogarniania garażu i auta: pędzel malarski za 3,50 smiling smiley ) i "malował" zjeżdżalnię i konika... Co gorsza: wszystkie dzieci się uwzięły na ten nasz pędzel grinning smiley hahaha zwłaszcza jedna dziewczynka mu go zabierała i uciekała a on za nią biegł z miną mordercy babki z piasku

Po szczepieniu jako tako... wczoraj trochę marudkował... a dziś kicha, ma lekki kartar i trochę kaszle. Jak jutro też tak będzie to wprowadzę Nasivin, Mucosolvan i inhalację.... Cały czas obserwuję mojego Bąbelka i się martwię... nienawidzę szczepień.... daję mu częściej cyca z nadzieją, że tym go trochę ochronię albo chociaż poprawię mu nastrój.

Nie napisałam Wam, że Makś mierzy 74,5 cm i waży 9 220 gram. Główka 45 cm, klatka piersiowa 46 cm.Ciemiączko zarośnięte (ale to już jakiś czas).
Następne szczepienie: wrzesień.

Tak więc Mam chyba najmniejszego Bąka z Majówkowiczów smiling smiley Ale rozrabia za trzech grinning smiley
Jeszcze Kasika Amelka chyba była taka mniumnia jak mój Groszek dziecko z balonikiem

Ence no to trzymam kciuki za dobre wieści co do tej robotki smiling smiley

M pojechał a my do piątku sami... do rodziców nie jadę bo mi auto M zakosił diabełek grinning smiley
Ale w piątek albo sobotę jedziemy na weekendziorrrr. Oby była pogoda bo nad jezioro chcemy wyskoczyć.
A to ostatni dzwonek dla nas bo od 9 lipca idę "do pracy" grinning smiley hihi


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 21:32 przez asiulla.

asiulla (offline)

25-06-2014 21:56:24

A.. miałam Wam jeszcze napisać i ciągle zapominam.

Pisałyście kiedyś o spacerówkach.
Otóż i my sobie takową spacerówkę sprawiliśmy smiling smiley Mamy Mamas&Papas Ora czarną. Identyczna jak ta: [link widoczny po zalogowaniu]
Dopiero od dwóch tygodni nią śmigamy. Kupiłam bo jak jedziemy do Łukowa na dłużej i jestem sama to mi lżej i mniej miejsca w bagażniku zajmuje niż nasza Mura. Co mogę powiedzieć... jestem bardzo zadowolona. Jest lekka, zwrotna i ma baaaarrrrdzo szerokie siedzisko. Maksio siedzi jak panicz smiling smiley
Choć dziś szłam takim chodnikiem, że klęłam, że nie wzięłam Mury: jednak duże koła pompowane na porządnych amorach lepiej sobie radzą ze starym brukiem na wsi. Choć M&P Ora i tak ma spore jak na spacerówkę.

No i chyba tyle z mojej "recenzji"....grinning smiley

Smutno mi bez M...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

28-06-2014 09:11:34

Mosina
Witajcie

Ja po badaniach prenatalnych wszystko wg usg jest ok wymiary prawidłowe.Dzidzia mierzy 73 mm serduszko bije 156u/min.
Ruchliwa jest bardzo.Czekam teraz na konkretny opis badania z wynikami krwi.

No ale doszedł nam gorszy problem!!! Zadzwoniła do mnie kuzynka u której byłam z wizyta dwa dni wcześniej i powiedziała mi że jej synek zachorował na rumień zakaźny...... A to jest groźne dla kobiety w ciąży.Oczywiście polecieliśmy od razu do szpitala a tam odesłali nas do zakaźnego.Tam owszem lekarka mnie zbadała ale poza skierowaniem na badania przeciwciał nic więcej nie mogła zrobić.A to cholerstwo najgorsze jest do momentu wystąpienia wysypki!!!!

No i szukam laboratorium które je wykonuje......Koszmar bo albo cena że szok albo nie robią albo na wyniki czeka się 15 dni.A do tego czasu to ja mogę już zachorować.....

Możecie mi wierzyć że jestem załamana teraz tylko mogę być pod ścisłą opieką gina i często mieć robione usg bo może dojść do niedokrwienia wewnątrzmacicznego obrzęku płodu albo nawet skończyć się poronieniem..........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-28 09:13 przez kasik77.

katiuszkaaa (offline)

28-06-2014 22:39:17

Neulussheim
Hej winking smiley
Kubuś zaczął chodzić winking smiley W końcu się odważył i poooszeeeedł! Cieszę się baaardzooo i jestem bardzo dumna z mojego małego szkrabka winking smiley A Kubuś jaki szczęśliwy!
Asiulla, starania zaczęliśmy, ale co z tego wyjdzie - okaże się ;p No i naprawdę marzy nam się drugi synek, ale ja coś czuję, że tym razem byłaby to dziewczynka. No i powiem szczerze, że ja zawsze chciałam mieć trójkę, ale Mąż uważa, że dwójka w zupełności wystarczy.
Kubuś ma osiem ząbków, cztery na górze i cztery na dole.
Pisałyście o drzemkach Waszych maluchów w ciągu dnia. U nas wygląda to tak, że jak Kuba wstanie o 6 to daję mu mleczko i zaraz znów zasypia na okolo 2h, natomiast jeśli wstaniemy po 7, to po mleczku bawi się około godzinki i dopiero wtedy pada ;p No i potem drzemka około 13-14, trwająca do 2h nawet. No i kąpanie przeważnie około 20. Tak naprawdę to wszystko zależy od tego, którą zmianę w pracy ma Mąż ;p
Kasik, nie martw się, będzie dobrze! Musi być winking smiley A na polską służbę zdrowia fakycznie brak słów... Ale niemiecka też mnie czasami szokujeee. Głowa do góry!


[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

01-07-2014 23:44:18

Stargard Szczeciński
Kasik biedna jesteś od samego początku ciaży, co chwila coś się dzieje. Mam nadzieję, że maleństwo wynagrodzi Ci wszystkie strachy. A jak z płcią, lekarz nic nie wspominał czy trafił się synuś? Trzymam za Was kciuki, głowa do góry, na pewno wszystko będzie dobrze.

Katiuszkaaa w końcu masz małego wędrowniczka grinning smiley jak już poczuł swobodę, to tylko wypatruj jak zmieni się w sprintera grinning smiley

Asiulla Maksio drobny, ale uroczy no i w małym ciele wielki duch, co u Was chyba się baaardzoo sprawdza grinning smiley

My mamy kolejne szczepienie najwcześniej na koniec sierpnia. Ostatnio (5 czerwca) pani doktor tylko zważyła Gabrysia i miał 11.1 kg. Nie wiem ile ma wzrostu czy obwodu główki dokładnie, ale czapeczki nosi na 48cm i ubranka na 86.
A zęby u nas rosna dziwacznie. Na górze mamy jedynki, dwójki i jedną czwórkę. A na dole jedynki, jedną dwójkę i jedną czwórkę. grinning smiley grinning smiley

Co do ciąży to bolą mnie plecy. Kaja bardzo dużo kopie, najczęściej i najmocniej w podbrzuszu. Gabryś tak mocno nie kopał, no i mam wrażenie, że będę miała większy brzuch teraz. ciąża M. już mi paznokcie u nóg obcina grinning smiley
Zaczęliśmy też troszkę doprowadzać do porządku pokoik dziecięcy. Ogarnęłam graciarnię, mam tapetę na jedną ze ścian i zamówione nowe drzwi. Gabryś świetnie wychodzi i wchodzi sam do łóżeczka, więc niedługo planuję go przenieść do dziecinnego. Musi zrobić miejsce Kai w sypialni grinning smiley w następnym tygodniu pomaluję też łóżeczko dla Kai.
Z wyprawki brakuje mi 1klp poscieli, materaca i drobnych rzeczy takich jak octanisept, sól fizjologiczna, woda morska.

No i chyba tyle, pogoda kapryśna bardzo u nas więc, różnie wychodzimy. Pozdro Majóweczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.