marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

Holly82 (offline)

09-09-2012 16:56:26

Bydgoszcz/Birmingham
Steliah to my już 4 miesiąc zaczynamy!! Ale zazdroszczę wakacji!! Jedziecie gdzieś w Polskę?? No i powodzenia na jutrzejszej wizycie!!

mpuchala teraz nasze serducho ma podwójna robotę więc się nie przejmuj, może mierz sobie ciśnienie i w razie co pij jakąś meliskę. Ja mam wieczorem duszności i to też normalne w ciąży. Dlatego staram się dużo pić wody i jak coś robię to powoli, bo potem źle się czuję.

grzywcia nawet nie wiesz jak chcę zobaczyć te małe rączki nóżki nosek i słodką buźkę smiling smiley Tak bardzo kocham swoje maleństwo (tzn. nasze winking smiley )
Dziewczyny a macie jakieś przeczucia co do płci?? Ja myślę, że będziemy mieli chłopaka, zobaczymy czy się sprawdzi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

09-09-2012 17:58:32

ostrzeszow
Holly meliske pije od kad tesciowa przyjechała grinning smiley czyli od poczatku wrzesnia , glowa dzis mi daje popalic na calego , robilam sobie zimne okłady ale nie za bardzo pomogly....ogolnie mam jakis placzliwy dzien , przy filmie z 4 razy sie poplakałam ....a w sumie nic wzruszjacego tam nie bylo heh .....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

09-09-2012 19:38:46

Wodzisław Śląski
Jedziemy na Chorwację, jakoś nigdy mnie tam nie ciągnęło.. sama nie wiem czemu, no, ale nie bardzo możemy szaleć we wrześniu jeszcze z bobasem w brzuchu tak więc co najtańsza opcja i najkorzystniejsza dla mnie smiling smiley
Ja też mam takie kołatanie serca, ale czytałam, że to całkowicie normalne, bo szczerze się przestraszyłam, bo swego czasu miałam problemy z sercem.
Co do płci, to ja czuje, ze będzie chłopak.. bardzo chciałabym chłopaka, ale M mówi, ze dziewczynka i jak tak patrze na siebie.. to chyba jednak ma racjetongue sticking out smiley
Grzywciu, to kup sobie tą Mustele, wszyscy ją sobie chwalą i jest na prawdę skuteczna, Pani w aptece także poleca. Ja na razie mam Musteli tylko krem do biustu, ale na prawdę sobie chwalę, nie jest taki tłusty jak, np. Fissan.. genialnie się wchłania i przede wszystkim nie jest zapachowy, no i biust na prawdę ładnie wygląda, nie swędzi itp.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

1310 (offline)

09-09-2012 22:02:46

Zabobrze
Dziś byliśmy w lesie na grzybach a na działce na śliwkach - fajosko.
Martwię się tylko tym, że za bardzo się tych śliwek i obiadu nawcinałam a teraz .... gazy.... masakra

Wow, Chorwacja, ja też tam jeszcze nigdy nie byłam, ale mnie to ciągnęło. Może teraz w związku z babe kupimy sobie samochód jakiś lepszy to wreszcie kiedyś pojedziemy. Pod tym względem to nawet chciałabym żeby mój mężuś sobie nazywał autko jak mu się tam chce i żeby o nie dbał. Może jak sam będzie przy kupowaniu to będzie dbał....
Ale już zgubiłam się znowu Stella - kiedy jedziesz?
chyba też teraz chcę już jakiś dobry krem bezzapachowy do smarowania. Poszukam tą Mustelę i ten olejek migdałowy


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

09-09-2012 23:46:16

Trójmiasto
Steliyah ja kocham Chorwacje, bylam kilka razy i nigdzie indziej bym nie jezdzila. Nawet jezyk znam w miare, bo mialam przyjaciela Ivana chorwatasmiling smiley fajna pogode powinniscie miec, juz nie upalnie, ale goraco...ach...jak ja Ci zazdroszcze. Co do kremu to pewnie kupie, jak mi kumpela kase odda, bo nie chce by znow wyszlo, ze pieniazki mi przez tydzien jak S nie ma wsiakly, a ten sie ze mnie smieje:/

Holly kurcze usg dla mnie bylo najpiekniejsza chwila w zyciu, szczegolnie to ostatnie. musze czekac do 24 na kolejne.
Mpuchala zaopatrz sie w ten amol, mi po natarciu skroni i czola zazwyczaj przechodzi. A glowy nas przez hormony bolasad smiley a oklady jak juz to z wody z octem na czolo i nadgarstki od strony zyl tez duzo daje.

Stella my sie zatesknimy za wami przez dwa tyg. az o.O

Kurde nie umiem sama spac, ciezko usnacsad smiley a glupie pytanie mam... wam tez sie tak zapotrzebowanie na seks zwiekszylo, bo mnie przeraza 4 razy dziennie i malo...!ale ja to troche szybszym rytmem ide, wiec mozecie miec inaczej...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

10-09-2012 00:01:05

Wodzisław Śląski
Kamcia, jutro M mnie zabiera, ale we wtorek wczesnym rankiem zaczynamy wycieczkę smiling smiley
Grzywcia, nie martw się, ja jestem niewyżyta.. sny erotyczne pojawiają się dosłownie w momencie, w którym zamknę oczy, my z racji tej mojej szyjki ograniczyliśmy igraszki do minimum, no i też jak już na prawdę nie da się wytrzymać, to nie bardzo udaje się wyładować za jednym zamachem, bo tego nie wolno, tamtego nie wolno.. no i chodzę taka w połowie spełnionagrinning smiley Mam nadzieje, że jutro ten lekarz w ogóle zgodzi się mnie przyjąć - już mnie nic nie zdziwi na tej wsi- i powie mi coś miłego, żebym w spokoju przeżyła te 2tygodnie. Może coś mi poradzi, nie wiem. Mogę się w ogóle kąpać w morzu?grinning smiley
Ja słyszałam, że w basenie nie można, ale w morzu, jeziorze można, inni mówią na odwrót .. no i zgłupiałam. Musze jutro zapytać lekarza.. ogólnie mam w planie pójść z karteczką.. spisać wszystkie wątpliwości, zastrzeżenia. smiling smiley
Zastanawiam się czy wziąć laptopa własnie.. bo jak tak myślę..to jedziemy tam ze znajomymi.. ja no nie czarujmy się szaleć tak jak oni raczej nie będę mogła, a tak oni sobie pójdą w tango, a ja zrobię swoje. Nie wiem, nie wiem, bo ja będę za Wami tęskniła na pewno, a co gorsze.. pewnie umre z ciekawości, bo przecież większość badania ma.. zdjęcia bobasów. No nie mogę tego ominąć chorera.
A co do miejsc na ziemi.. to ja szczerze pokochałam Sycylię, jeśli kiedykolwiek będziecie miały okazję.. z całego serducha polecam. Coś pięknego smiling smiley
No i Bułgaria bardzo przypadła mi do gustu, ogólnie nie polecam Złotych Piasków, Słonecznych Brzegów itp. Jeśli chcecie w miare tanio spędzić wczasy + ładne widoki to ONLY SOZOPOL smiling smiley tam są nawet delfiny! smiling smiley kąpiesz się, a za Tobą delfiny chlup, chlup smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

10-09-2012 00:03:27

Wodzisław Śląski
Kamcia, jutro M mnie zabiera, ale we wtorek wczesnym rankiem zaczynamy wycieczkę smiling smiley
Grzywcia, nie martw się, ja jestem niewyżyta.. sny erotyczne pojawiają się dosłownie w momencie, w którym zamknę oczy, my z racji tej mojej szyjki ograniczyliśmy igraszki do minimum, no i też jak już na prawdę nie da się wytrzymać, to nie bardzo udaje się wyładować za jednym zamachem, bo tego nie wolno, tamtego nie wolno.. no i chodzę taka w połowie spełnionagrinning smiley Mam nadzieje, że jutro ten lekarz w ogóle zgodzi się mnie przyjąć - już mnie nic nie zdziwi na tej wsi- i powie mi coś miłego, żebym w spokoju przeżyła te 2tygodnie. Może coś mi poradzi, nie wiem. Mogę się w ogóle kąpać w morzu?grinning smiley
Ja słyszałam, że w basenie nie można, ale w morzu, jeziorze można, inni mówią na odwrót .. no i zgłupiałam. Musze jutro zapytać lekarza.. ogólnie mam w planie pójść z karteczką.. spisać wszystkie wątpliwości, zastrzeżenia. smiling smiley
Zastanawiam się czy wziąć laptopa własnie.. bo jak tak myślę..to jedziemy tam ze znajomymi.. ja no nie czarujmy się szaleć tak jak oni raczej nie będę mogła, a tak oni sobie pójdą w tango, a ja zrobię swoje. Nie wiem, nie wiem, bo ja będę za Wami tęskniła na pewno, a co gorsze.. pewnie umre z ciekawości, bo przecież większość badania ma.. zdjęcia bobasów. No nie mogę tego ominąć chorera.
A co do miejsc na ziemi.. to ja szczerze pokochałam Sycylię, jeśli kiedykolwiek będziecie miały okazję.. z całego serducha polecam. Coś pięknego smiling smiley
No i Bułgaria bardzo przypadła mi do gustu, ogólnie nie polecam Złotych Piasków, Słonecznych Brzegów itp. Jeśli chcecie w miare tanio spędzić wczasy + ładne widoki to ONLY SOZOPOL smiling smiley tam są nawet delfiny! smiling smiley kąpiesz się, a za Tobą delfiny chlup, chlup smiling smiley no ja z racji zamiłowania do zwierząt byłam w siódmym niebie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

10-09-2012 00:48:30

Bydgoszcz/Birmingham
Steliah kurcze właśnie oglądam zdjęcia z Sozopolu, jak mąż mnie tam nie weźmie to sama pojadę winking smiley Weź laptopa bo my też umrzemy z ciekawości co u Was!!

A jeśli chodzi o zapotrzebowanie na seks, to u mnie z tym różnie... ja się nadal trochę boję, że coś nie tak będzie, bo mnie pobolewają pachwiny, czasem wystarczy, że w łóżku się źle przewrócę i przeszywa mnie ból. Ale mąż jeszcze nie narzeka, więc jest ok, najbardziej boje się po porodzie, że nie będę miała siły...

Na piersi też muszę kupić krem bo swędzą i wieczorem są całe czerwone... no i jakiś porządny stanik by się przydał, bo już się nie mieszczę w żaden.

Ech, jak mażą mi się wakacje z mężem...nigdzie jeszcze nie byliśmy, w przyszłym roku pewnie nie, ale może za dwa lata z maleństwem gdzieś pojedziemy, bo już nie będzie takie małe. Może właśnie Bułgaria albo Chorwacja...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

10-09-2012 07:52:21

Wodzisław Śląski
Holly, w Sozopolu można sie zakochać, podzielony na stary i nowy.. rewelacja. No i tanio przede wszystkim.. jechałam właśnie na wycieczkę do Turcji i siedziałam z taką Panią, Ona właśnie psioczyła na Złote Piaski i jak porównałyśmy ceny, to niebo, a ziemia. No a Słoneczny Brzeg to raczej taki kompleks hotelowy, jak ktoś lubi nawalone hotele, kąpiele w basenie i nic poza tym to owszem będzie zadowolony, ja tam wolę chociaż ten kawałeczek zieleni smiling smiley My też najwczesniej kolejne wczasy za 2 lata, wtedy to chyba Bułgaria, bo obiecaliśmy sobie, że będziemy tam wracać " Jak Bóg da" grinning smiley
Własnie zbieram się na wizytę, poczytalam w międzyczasie o tym lekarzu.. nie ma zbyt wielu dobrych opinii, ale zobaczymy.
Alleeee mam stresssaaa!grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-10 07:53 przez steliyah.

kp0018 (offline)

10-09-2012 08:48:12

Gorzów Wlkp.
a mi od wczoraj znów niedobrzesad smiley mdłości męczą od wieczora i rano po przebudzeniu znowu to samo;( tak się cieszyłam, że jak mięsa nie jem, to chociaż wędlinkę od czasu do czasu wcinam... hmmm.. juz nie;/ wogóle średnio mi się widzi jakiekolwiek jedzeniesad smiley dobrze, że w pracy do 14, to jakoś powinnam dac radęsad smiley czyżby już mi się udzielił stres związany z jutrzejszą wizytą??

ale zazdroszczę takich wakacji!! Z moim pracoholikiem, to tylko na obietnicach sie kończy;( weekend nad polskim morzem musi mi starczyćsad smiley za rok mieliśmy jechac w cudną podróż poślubną, ale trzeba będzie przełożyćwinking smiley chociaż to mnie wcale nie smuciwinking smiley

steliyah baw się dobrze i jak zdążysz to napisz jak wizyta u lekarza!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.