marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

steliyah (offline)

07-09-2012 11:33:38

Wodzisław Śląski
LusiaWrocek, witaj smiling smiley przykro mi z powodu straty pierwszej ciąży:*.. Teraz jak już serduszko bije, maluch rośnie to tylko się cieszyć! smiling smileysmiling smileysmiling smiley Wszystko będzie dobrze, no! smiling smiley

Słoneczko, no ja też miałam problemy z cerą, teraz Bogu dzięki i odpukać.. już mi się unormowało. Możliwe, że to przez dietę.. jak zdarza Ci się zjeść coś ciężkiego, albo ostrego.. niezdrowego, to jak najbardziej może to być powód Twoich problemów. Spróbuj sobie maseczkę z zielonej glinki, jest bardzo dobra na takie zmiany trądzikowe. I ważne, musi być naturalna.. wtedy masz pewność, ze maluchowi nie zaszkodzi. Jeśli nie chce Ci się biegać za glinką, to proponuje zmienić po prostu żel do mycia, albo jakiś inny kosmetyk -zależy co kto używa. Może wtedy też pomóc. smiling smiley
Co do faceta, ja mam podobną sytuację. Kłótnia, za kłótnią.. rozmowa jak z małym dzieckiem i niemożliwie ważni koledzy :] Ech.. ma momentami przebłyski prawdziwego faceta, ale częściej jednak odzywa się Piotruś Pan. Nie wiem jak można to ogarnąć, chyba trzeba po prostu czekać.. czekać na cud.

Holly, kochana do apteki nie ma sensu iść.. bo pewnie dadzą mi Prenalen i see yaa. Ja mam 30 minut do miasta szybkim krokiem, toteż jednak spasujęgrinning smiley Ciesz się, że dopisuje Ci apetyt smiling smiley Najedz się zawczasu.. po potem nie wiadomo czy znowu nie stracisz apetytu. Ja teraz.. zmuszam się do jedzenia, niedobrze mi wiecznie i w ogóle. Wczoraj zrobiłam sobie inhalacje.. taką z eukaliptusem i dziewczyny jak mnie zamuliło.. Niemożliwie, okazuje się, że maluch źle reaguje na miętę grinning smiley Męczę się do teraz w sumie. Czyli w czwartek też usg malucha? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-09-2012 11:57:20

ostrzeszow
Holly82 tak to ja we własnej osobie smiling smiley
a co do cery to mi sie jakos bardziej tlusta zrobila , czasami az sie swiece hehe , wlosy mi sie bardzo przetluszczaja ...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-09-2012 11:59:36

ostrzeszow
a ja nie potrafie zniesc zapachu gotownego miesa , wczoraj moj tesc gotował gęś , myslałam ze nie wyrobie , chodziłam po domu z maska na twarzy bo nie moglam zniesc tego smrodu ....doslownie mnie odrzuca


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

AnikaD (offline)

07-09-2012 13:08:30

Puck
Cześć Dziewczyny Marcóweczki 2013 !!
Jestem tu świeżynką dlatego na razie się przyglądam, czytam. Ale chciałam się podzielić z Wami moim szczęściem, gdyż ja również jestem Marcóweczką !
Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]


Anka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-07 13:37 przez AnikaD.

Holly82 (offline)

07-09-2012 13:23:54

Bydgoszcz/Birmingham
AnkaD, LusiaWrocek witam!!

mpuchala bardzo ładne zdjęcie!! Kurcze, ja chyba w kompleksy wpadnę, bo czuje się no i wyglądam jak wieloryb tongue sticking out smiley No trudno...będę dawać zdjęcia do retuszu smiling smiley A z tymi zapachami to rozumiem, a gąska ma intensywny zapach, też bym nie wytrzymała.

Steliah tak jest, w czwartek!! Ty też?? Któraś z nas też jeszcze ma..nie wiem czy nie kp0018...skleroza mnie dopadła winking smiley

Oglądam sobie Ostry dyżó i kurcze, płakać mi się chce... w ogóle mi się dziś płakać chce, ale nie jest mi źle czy coś, tylko tak...te hormony :/

A z tym apetytem to różnie, jem malutko a często, inaczej nie dam rady, chciałam dojeść bagietkę ale mi się odruch wymiotny uruchomił, więc szybko pochowałam jedzonko, oczy chcą, a żołąd nie...mam nadzieję, że w końcu z jedzeniem będzie normalnie, co by dzidziolek rósł szybko i zdrowo!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-09-2012 13:34:08

ostrzeszow
ja tez czekam na czwartek smiling smiley w jakich macie godzinach wizytE ?? ja niestety dopiero o 18 :/ moze przespie pol dnia to szybciej minie winking smiley
Holly ja ogolnie chodze po domu jak dresiarz grinning smiley cale dnie w dresach grinning smiley teraz mam taki etap ze nic mi sie nie chce robic ze soba , nawet nog ogolic hehe .....raz na jakis czas mam tylko takie przeblyski ze moze by sie pomalowac itd .....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

07-09-2012 13:41:14

Bydgoszcz/Birmingham
mpuchala o nogach to nie wspomnę winking smiley ale mężowi nie przeszkadza więc się nie przejmuję smiling smiley Ja własnie muszę dres skombinować, bo wszystkie za ciasne smiling smiley Ja mam wizytę o 11tej, ale mam usg przez brzuch...do 18tej to by mi pęcherz pękł winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-09-2012 13:54:00

ostrzeszow
ale masz fajnie juz o 11 bedziesz po smiling smiley a ja niedosc ze dopiero o 18 to bedzie to dosc wazna wizyta , bede miała mierzona przyziernosc karkowa , zeby tylko wszystko bylo dobrze .....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

07-09-2012 13:56:02

Bydgoszcz/Birmingham
mpuchala też się stresuję bo powinnam też mieć to usg co Ty, mam nadzieję, że nie będzie za późno i mi powiedzą co z maluszkiem. No i następna wizyta w 20 tyg. - połókowe.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

07-09-2012 14:00:18

ostrzeszow
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.