marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

Holly82 (offline)

09-09-2012 01:24:48

Bydgoszcz/Birmingham
Vesame ładna kobieta z Ciebie a rozstępami się nie przejmuj, to ponoć genetyczne i nic na to nie poradzimy, możemy jedynie zmniejszyć je. Ja ostatnio przytyłam troszkę i nic, ani jednego, ale moja mam też nie miała a brzuch w ciąży ogromniasty!! Ale za to mam problemy skórne innego typu, więc każda ma coś.

Muszę też sobie zrobić zdjęcie brzuszka, poproszę męża. Chociaż ja to mam brzuszek sprzed ciąży...

Kopniaczki to pewnie nic przyjemnego, ale do tego to jeszcze trochę czasu...na razie nasze dzidzie są za malutkie smiling smiley

Kochane, ja nie wiem jak do czwartku wytrzymam z tym usg!! Już panikuje...jejku, żeby dzidzia miała się dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

09-09-2012 07:18:59

Trójmiasto
Vesame, no piekna mamusia z Ciebie, a brzuszek cudowny, taki zgrabny, moj jakby szerszy jest, ale co sie dziwic...i nie przejmuj sie tak tymi rozstepami, tragedii nie ma przeciezsmiling smiley i az sie boje co bedzie jak maluchy zaczna kopac!

Holly oj ja tez sie usmialamsmiling smiley kochana nic sie nie martw na pewno bedzie wszystko ok, w koncu popatrzysz na maluszkasmiling smiley ja nie zapomne jak na tym 3D widzialam ten malenki nosek, raczki, plecki ach.. smiling smiley i czekamy na zdjecie brzuszka!!

Stelciu, fotograf ponoc najlepszy w Czestochowie, a babeczka rewelacyjna! Mysle, ze M zacznie siadac na dupke powoli, S moj tez tak do 25/26 roku zycia szalal podobno, pozniej sie uspokoil, ale ja to nie wiem On w ogole spokojny jest raczej. A co do grozb to ja S powiedzialam wczesniej, ze na zadne usg nie pojdzie za kare, ale ale... pojdziewinking smiley

co do olejku to nie wiem czy tak warto, skora faktycznie elastyczna i miekka, ale te rozstepy, co mi sie na plecach pokazaly tylko ciemniejsze i wieksze:/ na mnie nie dzialasad smiley

zmieniam sie na twarzy, podobno na dziewczynke sie brzydnie, a ja sie po prostu dziwnie zmieniam, niekorzystnie calkiemsad smiley no ale skad to moje dziwne przeczucie, ze chlopak bedzie?? ja chce juz wiedziec!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

09-09-2012 07:29:44

Gorzów Wlkp.
Vesame boski brzuszek!! Mam nadzieję, że niedlugo też będę taki mięć!! moja ciąża tak średnio 3 tyg młodsza niż Wasze, więc może za ten czas też mi tak ślicznie urośniegrinning smiley

Ja kupłam sobie przeciw rozstępom balsam z Palmersa, ale na razie tylko sprawdziłam, czy nie mam uczulenia... Nie wiecie jak to jest z tym smarowaniem od 4 m-ca? Gdzieś czytałam, że wcześniej nie można, ale nie wiem jak to jest z Palmersemsad smiley Może któraś z Was go używa? Albo jakaś znajoma używała??

A ja do lekarza już za 2 dnigrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley I za dwa dni mój znowu w delegację jedziesad smiley ehh coś czuję, że USG też go ominiesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Vesame (offline)

09-09-2012 08:25:20

Gliwice
kp0018 powiem ci ze co by nie pisali, smaruj od poczaku ciazy, bo to caly czas sie cialo zmienia a elastycznosci potrzebujesz caly czas

Dziewczyny ja wam powiem ze u mnie faktycznie roztepy to genetycznie, bo przy dojzewaniu straszne mi sie zrobili na wewnetrznych udach, piersiach, boczkach, posladkach... tylko na brzuchu nie mialamtongue sticking out smiley Tylko ze gdybym miala na brzuchu takie jak wszedzie indziej ti pal licho, pozmarowalabym samoopalaczem, czy cos by sie pokombinowalo i bylo by ładnie, ae one sa takie głebokie jak by ktos je wyżlobił, wiec jak nawet jestem w bluzce czy cos to jak ktos by dotknal mojego brzucha to by sie przeraził, chodz i tak lepeij niz po samym porodzie, bo wtedy to była masakra, brzuch jak flak i jeszcze pomarszczony jak tyłek 100 latki tongue sticking out smiley

A dziekuje wam wszytskim za komplementy, przeciez wy tez piekne jestescie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

09-09-2012 11:01:55

Wodzisław Śląski
No ja też muszę poprosić mojego konkubentagrinning smiley o sesję jakąś, nie mogę tak odstępować od grupy! Moja mama ciąże wspomina bardzo dobrze, brzuch niewielki-to akurat szkoda, bo ja bym chciała taki duuużygrinning smiley- no i zero rozstępów, 8kg przytyła. Na razie zapowiada się, że będę miała tak samo. sad smiley
Grzywciu, no mam nadzieje, bo imię zobowiązuję grinning smileygrinning smiley Och, ja już bym chciała 3D, 4D.. i w ogóle sad smiley! Jutro wizyta u tego lekarza, modle się, żeby ta szyjka mi się nie zmniejszyła od tego czasu, że bobasowi nic się nie stało w czasie przeziębienia, bo strasznie skarżę się na bóle brzucha, tak jakby coś się oderwało..
kp0018, ja kupiłam Pharmaceris, już chyba mogę go zacząć stosować. Właśnie, zastanawiałyście się jak się przelicza te tygodnie ciąży na miesiace ?
Ja znalazłam dwa sposoby:
1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX
drugi:
0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

Czyli wychodzi na to, że już 4 miesiąc ?! grinning smiley
Vesame, jeśli Ty siebie akceptujesz, to najważniejsze. A ludzie zawsze gadali i zawsze będą gadać grinning smiley Także nie ma co się przejmować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

1310 (offline)

09-09-2012 11:04:19

Zabobrze
Vesame, dołączam się do zachwytów nad brzuszkiemsmiling smiley
Grzywcia, cieszę się że u Was znowu w porządku. Zmiany na twarzy są normalne, to przez te hormony buzujące, u Ciebie podwójnie. A i jeszcze woda może się zatrzymywać... Niby później w ciąży, ale u Ciebie to chyba szybciej.
Stelyah, nie dziwię się, że fotograf wybrał takie imię na swoja wizytówkę, mi też się bardzo podoba, z chęcią bym tak nazwała moją dziewczynkę, jakby to była dziewczynkasmiling smiley Pogadam z mężemsmiling smiley
Siedzę tak sobie i serce mi wali jak młotem i tak jakbym czuła coś jeszcze... Mogą to być jelita, ale to "jeszcze" jest w innym miejscu trochę...


Kamcia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

09-09-2012 11:36:07

ostrzeszow
Czesc dziewczyny , mi przewaznie wieczoram tak serce wali , czasami mnie to marwti bo nie pamietam zebym tak miala przed ciaza ....temat rozstepów tez znam bardzo dobrze , pojawiły mi sie w wieku dojrzewania , ciekawa jestem jak teraz bedzie ......
Caly czas boli mnie glowa ;( wczoraj myslałam ze zwariuje , jakby ktos od srodka rozsadzał mi czache .....
Vesame brzuszek ładniutki , rozstepami sie nie przejmuj , nia ma ludzi idealnych .....a Ty jestes na prawde ładna kobietka smiling smiley
Grzywcia a moze bedzie i chłopak i dziewczyna smiling smiley ale byloby fajnie smiling smiley taka parka na dzien dobry smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kp0018 (offline)

09-09-2012 11:44:36

Gorzów Wlkp.
steliyah u was już 4 m-c leci, więc spokojnie możecie się smarować!!
Co do liczenia to do tej pory, jak ktoś się mnie pytał który m-c to liczyłam sobie od ostatniej miesiączki. Jak powiem komuś który tydzień, to nie każdy jest w stanie sobie policzyć (my same mamy z tym problem;p). Zresztą zazwyczaj tylko kobiety, które niedawno rodziły, albo są "w temacie" pytają który to tydzień, a im nie trzeba tego przeliczać na miesiącewinking smiley

mpuchala27 też ostatnio zaczynam cierpieć na bóle głowy. Przezwyczajona jestem do spania przy otwartym oknie, ale teraz jakoś wolę uważać na przeziębienie (no i strasznie zimno w nocy;p). A przy zamkniętym oknie duszno się robi i zazwyczaj budzę się już z bólem głowysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

steliyah (offline)

09-09-2012 15:53:02

Wodzisław Śląski
To dzisiaj zacznę się już smarować smiling smiley Co do bólu głowy to ja miałam takie systematyczne bóle przez dosłownie 2 tygodnie, w czasie przeziębienia się nasiliło, a teraz już przechodzi. smiling smiley
Kamcia, bardzo proszę.. jak ostatnio z ciekawości zobaczyłam ile jest Stelli w Polsce, coś ponad 1000 grinning smiley więc jestem jak najbardziej za powiększeniem smiling smiley
Koleżanka mi już obiecała, że jak dziewczynka będzie to nazwą ją Stella, chłopa ma pantofla więc nie było problemugrinning smiley
Ja myślę, że to Twój bobasek, a nie jelitagrinning smiley Przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę, a co!
Grzywciu, rozstępy na plecach? Może faktycznie nie jest taki świetny ten olejek, ja nie wiem każda z Nas jest inna.. te baby co przychodziło po niego do sklepu były zachwycone sad smiley Szkoda, że na Ciebie nie zadziałał tak jak powinien, albo Panie były podstawionegrinning smileygrinning smiley
I co do zmian na twarzy, to mi ostatnio mama mówiła, że coś dziwnie wyglądam.. nie wiem, może miała na myśli, że mnie choróbsko brałogrinning smiley Ale ja już tak jakiś czas temu stroiłam się i przyglądałam się sobie w lusterku i jakoś tak zbrzydłam.. tzn, wiecie zawsze jak się kobita podrasuje tymi malowidłami to jest zachwycona, a ja jakoś się sobie nie podobałamgrinning smiley
Dzisiaj już Bogu dzięki znaczna poprawa, został tylko katar i sporadyczny kaszel. Także jutro lekarz, jeszcze kosmetyczka i sru na 2 tygodnie na wczasygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

09-09-2012 16:41:13

Trójmiasto
Steliyah i wlasnie o to chodzi! Dzis sobie strzelilam taki makeup ze mucha nie siada, wszystko super, a tu w lustrze no wiedzma nomalniegrinning smiley nawet S jak troche ponaciskalam przyznal, ze no moze troszkegrinning smiley najsmieszniej bedzie jak sie okaze, ze obie bd mialy corki, a przeczucia najsilniejsze mamy;D kurcze no mam tak na boczkach i nic nie znikasad smiley musze pozadny krm kupic. Co do obliczen to ja sie kierowalam ostatnia mies. i w sumie tak wychodzismiling smiley

Mi tez serducho swiruje.dlatego gin kazal do internisty isc:/

Mpuchala mnie tez glowa czasem tak boli, ze oszalec idzie, nacieram sie pozadnie amolem, a jak nie przechodzi to pol apapu moge i dziala, ale to w skrajnych przypadkach(ze dwa razy)

Stelcia a gdzie wy wlasciwie jedziecie? ach 2 tygodniesmiling smiley

kurcze i znow mam chlopa do 18;( i tydzien sama...eh..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.