mamuśki z krakowa

Wysłane przez iwona 

Carolajna (offline)

21-07-2011 17:36:46

Krk
pasia24 Dokładniesmiling smileyhhihihi będziemy wtedy chodzić na piwkosmiling smiley a mąż będzie siedział z dziećmismiling smiley smiling smiley hi hi hi


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

21-07-2011 17:39:59

Kanada
Carolajna - właśnei M II raz w życiu 2 dzieci wyszedł z nimi przed blokwinking smiley mam swoja małą chwilke - a co do PIWKA - to Ty tylko sok jabłkowy na początek a JA PIWKO smiling smiley)))) hihi to był tez plus Maji butelkowejwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

21-07-2011 17:43:40

Kanada
haha - własnie widze mame z 2 dzieci - brunetkę winking smiley pewnie tą babke widziała ghaia winking smiley) :play_with_child:
rany co za pech cały dzień na naszej piaskownicy dzieciaki - wypchnełam M do dzieci i pusto..;/ wiec zaraz mi wrócą;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

21-07-2011 17:44:17

Krk
Wagus spokojnie to chyba nie nastąpi szybkosmiling smiley bo ja muszę "urodzić" i dojść do siebiesmiling smiley no chyba ze jakiegoś bzika dostaniemysmiling smiley i tak jak ostatnio zorganizujemy ekspresowe spotkaniesmiling smileyW sumie dziewczynki kolo mnie tez jest piękny duży Park Jerzmanowskichsmiling smiley i jakbyście miały chęci to kocyk, prowiant ,napoje i piknik na zielonej trawce gotowysmiling smileysą teżdziecko na huśtawce
Bo ja zawsze bardzo chętnie, ale mój brzusio coraz cięższy, i coraz gorzej mi się wybierać w dalekie trasysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

21-07-2011 17:50:26

Kanada
Jeśli zostawie Zosie z M to ok 16,30 jestem gotowa dalej zwiedzać Kraków środkami lokomocji :wozek: z Mają i moge jechac na drugi koniec Krakowa winking smiley choć nei wiem jeszcze gdzie to winking smiley) Może ghaia będzie mi towarzyszyć w biegach po Krakowiewinking smiley))) tak jak to czyniła dosyć sprawnie wczoraj winking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

21-07-2011 17:52:17

Krk

ghaia (offline)

21-07-2011 18:19:02

Kraków
Carolajna, uszy do góry! Nie ma co panikować przed cc. To, co jest w niej badziewnego, to pierwsze dni PO. Ale jeśli Twój Mąż będzie miał wolne i będzie Ci pomagał w szpitalu, a potem w domu będzie jeszcze mama w ramach wsparcia - dacie radę smiling smiley
Nie daj się zastraszyć, bo naprawdę każda zbiera się po tym inaczej. Sama widziałam na porodówce dziewczyny, co to już dzień po zabiegu miały świeżo umyte włosy (szczyt kozactwa jak dla mnie wówczas) i chodziły wyprostowane (mi się zdawało, że jak się garbię, to mniej mnie boli tongue sticking out smiley). Gdy odłączają kroplówki, zaprzyjaźniasz się z Paracetamolem - i jakoś idzie to wszystko znieść. Będzie dobrze!

Fajnie, że jest coś takiego, jak dni wolne dla faceta z okazji połogu małżonki. Nawet nie wiedziałam grinning smiley No ale raz, że ja nie żona, a dwa, że Pan Tata prowadzi jednoosobową firmę, od której kondycji zależy stan naszej lodówki :> Więc nawet, gdybyśmy wiedzieli, to chyba niewiele by z tego wyszło...

Pasia - właśnie przybiegłam do domu grinning smiley Już nie pamiętam, kiedy byłam na lajtowym spacerze, bez sprintu na koniec grinning smiley Tak że ćwiczę się w biegach po mieście i mam nadzieję, że nie stracę kondycji winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

22-07-2011 08:29:07

Kanada
dzien dobry
[link widoczny po zalogowaniu]
ghaia - ćwicz, ćwicz może to się przydać we wspólnych spacerkach po naszym rejoniewinking smiley
a potem w ramach sprawdzenia tego co mówiła Carolajna - zawojować autobusy ale nei z naszej petli a wracając z odwiedzin okolic Michasia i Bartusia.
ps ja od kiedy sie spionowałam myłam włosy, a po II porodzie jeszcze malowałam sobie oczko winking smiley

dołożycie swój głosik dla nas?
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

22-07-2011 09:48:45

Krk
Cześć moje kobitkismiling smiley
propozycja zaproszenia jak najbardziej aktualna kiedy tylko będziecie mieć siłę i ochotęsmiling smiley
Po cesarce będę się pionować czym tylko się dasmiling smiley jakoś przeżyje nie ja jedna będę rodzić przez cesarkęsmiling smiley jakoś być musismiling smiley
Wyobraźcie sobie, ze moja mama się spionowała zaraz po zszyciu,żeby dotrzeć do mniesmiling smiley masakra.A wtedy nie były takie fajne ciecia jak dziś,tylko te cholerne pionowe, przy których cały brzuch się cięło, włącznie z mięśniami brzucha!Okropne!
Jak rodziłam Miska, spotkałyśmy lekarza który mnie wyjmował z mamy brzucha.Miała taki żal do niego ze po 20latach go opier....bo jakieś komplikacje wtedy były-dostała krwotoku!Powiedziała mu, że jak mnie tknie, to nie wie co mu zrobismiling smiley hehehheeh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

22-07-2011 09:59:18

Kanada
widać po kim masz tyle siły - jak mama taka przebojowa no i dobrze powiedziałam mu co jej siedziało na wątrobie, ps słyszałam o tych pionowych że to gorsza sprawa niz teraz te pod brzuchem. ps rany ile trzeba mieć siły by tak sie dźwigać po operacji!!!! sama zobaczysz ze to nie takie proste na początek .Wielki podziw dla Twojej mamy !!!!!!
dzis jade na ślask oddam Zosiaczka w rece babci, może Maja pójdzie do dziadka ale i tak wtedy nie potrafię zbytnio odpoczywać na kompie bo sie dziwnie czuje ze oni sie zajmuja dziecmi a ja NIC NIE ROBIE. Dlatego będe mniej aktywna przez weekend.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.