Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

wysadzonafpowietrze (offline)

16-06-2013 12:42:18

Leszno / Chorley
Diamentowa – my od skończenia 3 miesiąca walczymy z tym problemem. Dodaje do mleka miarkę lub dwie kaszki smakowej albo kleik ryżowy, zmienialiśmy również mleko ale mała odmawiała jedzenia. W nocy zjada butle bez problemu w dzień musze kombinować.

Spanie – koszmar jakis! Dla Zuzanny spanie to zło konieczne od dłuższego czasu. Nie chce spać skoro świat jest taki ciekawy i przy każdym zasypianiu drze się w niebogłosy! Widzę,że jest zmęczona trze oczka, marudzi tylko wkładam ją do łóżeczka oczy jak 5 zły i podskakuje, obraca się na brzuszek – zabawy ciąg dalszy! W ostateczności zasypia na rękach kiedy już padnie!

Przewijanie nocne i nieszczęsne pampersy! – szukam chłonnych pampersów, mam teraz pampers active fit 3 i są okropne! U nas z nocnym przebieraniem jest ciężko tzn, mała budzi się około 3 na flaszkę i pieluszka jest minimalnie zasiusiana, później około 6,7 mała właściwie je przes sen, jak ją przebudzę na pieluszkę jest okropny płacz po czym nie chce spać dalej, normalnie wstaje o 9 wtedy ma już pampa zasikanego a te pieluchy potrzebują niewielkiej ilości moczu i puszczają wilgoć z drugiej strony!! Albo trafiłam na gorszą produkcje… albo są faktycznie beznadziejne! Jak wy sobie radzicie ? i jakich pieluszek firmy pampers używacie??

_Zuzanna_ (offline)

16-06-2013 18:39:58

wysadzonafpowietrze My, żeby nie wybudzać Małego, używamy Pampers Premium Care (białe opakowanie). Jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Łukaszek ubierany jest w pieluszkę po kąpieli (ok.20.00) i przebierany dopiero jak wstanie rano (ok.8.00). Pieluszka super trzyma wilgoć bo po "otwarciu" ma całą wyściółkę po nocy suchą - pęcznieje ale nie jest mokra. Odparzeń też nigdy żadnych nie mieliśmy.


[link widoczny po zalogowaniu]

ninka2424 (offline)

16-06-2013 18:56:16

Warszawa
wysadzonafpowietrze my uzywamy pampers activ baby zakladam mu o 20 po kapieli zmieniam o 6 lub 7 rano nigdy mnie niezawiodly


[link widoczny po zalogowaniu]

sonya83 (offline)

16-06-2013 20:07:21

Ja również zakładam na noc pampers activ baby rozmiar 4,czasem jak się przebudzi ok.2-3(idzie spać 19-19.30) to zmieniam na Bambino,których używamy w dzień.Ani jedne ani drugie nas nie zawiodły.


[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

16-06-2013 21:32:43

Starogard Gdański
sonyawysadzona próbowałam nawet z kaszką - za chiny z butli nie chce sad smiley przelewam do miseczki podaję łyzeczką wcina... no zaczarował go ktoś czy jak?! nawet zmieniłam mleko bo dostałam próbki i też ie chce innego wypić... wygina się do tyłu i odpycha rączkami butelkę :/

wysadzona W nocy nie podaję mleka już od 3miesięcy - jak się budził (przeważnie między 1:30 a 2:00) dostawał wodę do picia. Teraz już od dobrego tygodnia nie budzi się w nocy wogóle , zasypia koło 20:00 i spi do 5:00 wtedy dostaje mleczko ,ale teraz jak mleczka nie chce kombinuje z kaszką bo przecież musi coś zjeść. Pampy uzywam od samego początku Gaga dostepne w Tesco i jestem zadowolona - nigdy jeszcze nie zdarzyło sie, żeby moje dzieci je przesiusiały winking smiley

Pochwale się jeszcze ,że córcia pampa tylko na nocke ma zakładany - w dzień pięknie chodzi na nocniczek smiling smiley dumna jetem z niej ,że w końcu załapała o co chodzi i nie mam już stert zasiusianych ubrań.



wysadzonafpowietrze (offline)

16-06-2013 22:23:42

Leszno / Chorley
Pampers Premium Care - używałam ich ale kiedy przeszliśmy na 3 nigdzie nie widziałam w większym rozmiarze niż 2... Brat mi kupił na przecenie Jumbo Pampersa, odłożyłam te felerne i próbuje dziś nowych... Nigdy nie miałam takiej akcji ,żeby przeciekały mi pampersy ;/

diamentowa - hmm... a może spróbuj podawać mleko z kubeczka z dzióbkiem? Moja Perła nie wypije mi wody z butelki, ani z niekapka tomme tippee, nie wiem dlaczego nagle przestała z niego pić. Dostaliśmy bardzo fajny, kolorowy zabawny niekapek z gumową końcówka i mała chętnie z niego pije. U nas małej się cos poprzekręcało, od niecałego miesiąca budzi się na nocną flaszkę, wcześniej było tylko jedno karmienie o 5. Próbowałam podawać wodę, ciepłą... był lament i Mój Pan się złościł i przynosił mleko z tekstem "żałujesz dziecku"

zuzanna - ja własnie zastanawiam sie nad kupnem kojca, przydałby mi się do salonu.. mam dylemat pomiędzy drewniany, przy którym mała mogła by wstawać czy "ala" łóżeczko turystyczne które przydałoby się nam na wyjazdach...! w jakie zainwestowałaś?


_Zuzanna_ (offline)

17-06-2013 09:19:28

wysadzonafpowietrze Zależało mi na tym żeby w dużym pokoju Mały miał swoją przestrzen do brykania, trzymania zabawek itp. ponieważ nie ma niestety swojego pokoiku. Ja postawiłam na kojec ze szczebelkami żeby sobie ćwiczył siadanie a poźniej wstawanie. Łukaszek na co dzień śpi w łózeczku turystycznym (oczywiście z porządnym, ortopedycznym materacem robionym na zamówienie, a nie tym z zestawu) więc do ćwiczenień wydaje mi się lepszy drewniany. Poza tym zainwestowałam w taki składający się z 8 elemntów, które można układać w dowolnej kombinacji, co powinno ułatwić dostosowanie kojca wymiarami/powierzchnią w czasie wyjazdów czy zabawy np. na balkonie. W przypadku kojca "turystycznego" gabaryty, wiadomo, są zawsze takie same. Dokładnie kojec jest taki:
[link widoczny po zalogowaniu]. Jak przyjdzie dzisiaj i go poskładamy to pewnie będę mogła powiedzieć coś więcej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

nadzieja85 (offline)

17-06-2013 10:51:48

Błogocice
Patrysia patent z lusterkiem okazał się strzałem w 10! Mała teraz naprawdę długo poleży na brzuszku, a jaki ma ubaw jak może patrzeć na kogoś spoglądając w lustro smiling smiley. Dzięki!

Wasze maluszki też mają problemy ze snem z powodu upałów? Moja tej nocy obudziła się przed 3 i zasnęła dopiero przed 5 w naszym łóżku. W pokoiku było 25 stopni...nawet wentylator nie pomagał. Nakarmiłam ją, przewinęłam i nie mogła zasnąć. Jestem dzisiaj niesamowicie wyspana winking smiley

Patrysia1201 (offline)

17-06-2013 21:58:16

Pabianice
dobry wieczorsmiling smiley
moj aniolek juz smacznie spi wiec mam chwile by napisacsmiling smiley.
pampersy my uzywamy teraz tylko dada, i nie narzekam, zadnych odparzen, nie przesiakaja, zakladam ja przed 21 po kapieli, i zmieniamy dopiero kolo 8 rano gdy budzi sie po calej nocy. ja rowniez nie karmie juz malego od 3-4 miesiecy w nocy, bo przesypia cala noc i przez caly ten okres mielismy moze 5 nie przespanych nocy a takich kiedy sie tylko przebudzil tez bylo kilka tylko.
nadzieja ciesze sie bardzo ze moglam pomocsmiling smiley zrob swojej ksiezniczce fotke przed lustrem jak wysoko podnosi glowke i pochwal sie namsmiling smiley.


milego wieczorusmiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

stozynka44 (offline)

18-06-2013 08:02:32

Katowice
pampersy uzywamy BABYDREAM z rossmana. Nigdy mnie nie zawiodly smiling smiley zakladam przed 21 i przewijam dopiero jak sie rano obudzi ok 6-7. Odparzen nie ma, a pupcia sucha smiling smiley

Jak przekonać Krzysia, żeby zaczął pić?? On toleruje z butelki tylko mleczko :/ probwalam juz wszystkiego- wody, soczkow-rozne smaki ( w koncu sama je wypijałam), herbatki i nic... poczuje smak i nie chce. Myslalam ze w te upaly moze sie przekona, ale nie...

diamentowa moj synus tez miewa okresy ze nie chce mleka. A lyzeczka wcina. Ta niechec pojawia sie i znika i do tej pory nie wiem co jest przyczyna!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.