Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

diamentowa (offline)

20-06-2013 19:56:02

Starogard Gdański
wysadzona wpowietrze my tez mamy 7 ząbków smiling smiley szczotkujemy póki co sylikonowymi szczoteczkami.
A mleczko z butli póki co poszło w odstawkę sad smiley podaję z kaszką z łyżeczki - może faktycznie przez te ząbki ,ale dziwię sie bo wodę pija z butelki właśnie!!! w nocy potrafi wytrąbić 120ml wody!!! duużo naprawdę pijemy i w sumie tylko wodę bo soczki nie zasmakowały...
Upały jakoś znosimy smiling smiley w domciu nie tak strasznie, a na powietrze wychodzimy wczesnym rankiem i pod wieczór. Cieszę się ,że ciepluchno - mało i tak w tym całym roku takich pełnych słonecznych ,upalnych dni!!! Za chwilkę przyjdzie jesień i szaro bure chmury to dopiero będziemy miały dość i zatęsknimy za latem winking smiley



wysadzonafpowietrze (offline)

20-06-2013 22:34:18

Leszno / Chorley
avalon - dużo produktów mothercare ma tylko online, dziwne prawda? i dowiedziałam się o tym przez przypadek, poszukiwałam szklanych butelek i w żadnym sklepie nie było! z czystej ciekawości zapytaliśmy się w sklepie czy mają, babka poleciła sprawdzanie strony internetowej bo tam mają większy wybór. I butelki się znalazływinking smiley Jeśli chodzi o oilatum nigdy nie miałam problemu z zakupem a mieszkam w małej miejscowości. W dużym tesco, morrisonie... zdarzało się,że nie mogłam dostać większych butelek. Od miesiąca nie używam już emulsji, do wody dodaje oliwkę bambino i mamy płyn. w takim razie kibicuje razem z Tobą Frankowiwinking smiley

diamentowa - szczęśliwa 7 smiling smiley może odczuwa ból przy piciu mleczka bo jest ciepłe? u nas był dzień kryzysu pica z butelki, dziąsełka były naprawdę opuchnięte... żadne maści nie pomagają;/ Mam nadzieje,że to u Was przejściowe... to jak u Was teraz wygląda karmienie ? ile razy na dzień podajesz małemu kaszkę?

zipjc (offline)

21-06-2013 08:50:09

Wrocław
aldona powiem szczerze że też nie potrafię podjąć ostatecznej decyzji i też po cichu liczyłam że Ania bardziej polubi nowe smaki i nie będzie chciała piersi... no cóż mam jeszcze chwilę czasu, do końca listopada jestem w domu więc do tego czasu na pewno skończę z karmieniem piersią
avalon, diamentowa fiu fiu 7 ząbków - niezły wynik grinning smiley my mamy dwie dolne jedynki i czekamy na górne


stozynka44 (offline)

21-06-2013 09:53:07

Katowice
Jej, tyle grudniowych dzieciaczków ma ząbki, a my wciąż czekamy smiling smiley Póki co nic nie widać, albo może ja ślepa jestem tongue sticking out smiley
spanie nocne w co ubieracie na noc dzieci? Bo ja zwykle ubierałam pajaca, ale chyba podczas tych upałów mu za cieplo. W ciagu dnia jest albo w bodziakach, rampersach albo wogole w samym pampersie, a i tak poci sie jak mops, bo nie polezy spokojnie tylko non stop fika.
spacerywychodzimy tylko wieczorami.
spanie w dzień waszym maluchom też upał przeszkadza w spaniu?! Krzyś mało spał, ale teraz to już wogóle bije rekordy! Budzi sie o 5 i pada ok 10 ale na 30 min sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ninka2424 (offline)

21-06-2013 12:53:43

Warszawa
zabki my mamy 6 7 sie wlasnie przebijasmiling smiley
spanie maly spi w samych bodach bo jest mega goraco, w dzien siedzi albo w rampersie albo w bodach na ramiaczkasmiling smiley w nocy spi marnie ostatno bo upal a wdzien to roznie jak zasnie to spi ze 3 godziny czasem a czasem 15 min i jest wyspanysmiling smiley duzo pije w ten gorac mkeczko to zje z100 ml na 4 - 5 godzin
spacery my tez wychodzimy wieczorem tak kolo 19 bo w dzien zar z nieba sie leje teraz w cieniu mamy 32 stopnie wiec niechce nawet myslec ile jest w sloncusmiling smiley 1 lipca jedziemy nad morze i juz sie niemoge doczekac mam nadzieje ze pogoda nam dopiszesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

21-06-2013 14:58:58

Starogard Gdański
wysadzonawpowietrze karmie smyka z łyżeczki - robię mleczko i dodaję kaszkę ok.2-3 płaskie łyzeczki - leci po brodzie ,ale co mam zrobić skoro z butli nie ruszy. W sumie wychodzi 3 razy kaszka ,ale naprawde rzadka. Iduuużo wody pijemy.
Być może masz racje ,że to ząbki bo górna dwójka sie wyrżneła i druga pewno na dniach też wyjdzie strasznie opuchnięte dziąsełko, a dzisiaj biedactwo płakało strasznie - pomogła dopiero muzyka raimonda smiling smiley usnął w samym pampie.



wysadzonafpowietrze (offline)

21-06-2013 22:48:09

Leszno / Chorley
diamentowa - biedne te nasze maluszki przez to ząbkowanie... Mam nadzieje,że nia dniach przejdzie Michałkowi.
stożynka - pamiętam jak wspominałaś,że Krzyś w nocy przekręca się na brzuszku nawet w śpiworku, od kilku dni moja Perła robi to samo, jak jej się pozycja znudzi zaczyna piszczeć, przekręcę ją po czym nie mija dłuższa chwila, mała ponownie śpi na brzuszku.
spanie - dziś padł rekord! położyłam mała spac o 20 obudziła się pierwszy raz na jedzenie o 8 rano, zabrałam ją do łóżka i obudziła sie o 11!! oraz od dobrego tygodnia śpi ładnie w dzień tzn ma 2 drzemki około 11 śpi do 12:30/13 oraz około godziny 15 i śpi do 16, więc jest sukces! Wcześniej spała max 20 minut!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 22:49 przez wysadzonafpowietrze.

stozynka44 (offline)

22-06-2013 17:05:08

Katowice
wysadzona z tym że Krzyś jak się przekręcił na brzuszek to po chwili zaczynał płakac. Teraz zastawiam go zwinientymi w rulon kocami z jednej i drugiej strony tak,że może tylko na boczki sie przekrecac i jest lepiej, choc rano jak juz wstanie to nie wiem jakim cudem to robi ale i tak jest na brzuchu i patrzy na mnie przez szczebelki smiling smiley Fajnie masz z tymi drzemkami. U nas usypianie to tragednia, zwlaszcza w te upaly sad smiley jak juz uśnie to śpiok 30 min-rzadko zdarza sie ze dluzej. Klade go od zawsze ok 21 i spi do 5-6. Kiedys potem jeszcze usypial i spal do 8 a teraz juz zabawa mu w glowie wiec czesto od 5 nie spimy.


[link widoczny po zalogowaniu]

joannna (offline)

23-06-2013 21:44:27

nareszcie znalazlam czas zeby napisac.
zeszly weekend spedzilismy nad morzem. piekna pogoda, piekne plaze i zachwycony piaskiem (ktory mu bardzo smakuje) Tadzio .

zabki - u nas ani jednego


ana_t (offline)

24-06-2013 10:29:35

Poznań
Cześć dziewczyny!

My po tygodniowym urlopie nad morzem- na pogodę nie mogłam narzekać smiling smiley Cały tydzień lampa smiling smiley Natalka trochę się opaliła i już nie świeci bielą na zdjęciach hehe smiling smiley Niestety wróciliśmy z katarkiem, kaszlem i chrypką :/ Nie mogę się przyzwyczaić do jej nowego głosu, mam wrażenie, że mam inne dziecko. Poza tym Natalka bardzo się męczy, bo za każdym razem kiedy chce wydobyć jakiś dźwięk, to kończy się kaszlnięciem. Dzisiaj mamy lekarza.

Nat śpi w bodach na krótki i sparpetkach, bo jednak w nocy się odkrywa i stópki często ma zimne, więc jej zakładam.

W dzień kapelusik i zwiewna sukienka lub bodziak na krótki. Oczywiście nie zakładamy sandałków, czy bucików smiling smiley

Mięsko i gluten już ładnie wprowadzone, teraz czas na żołtko. Dziewczyny czy podajecie mięsko codziennie? Czy dajecie w słoiczkach czy same robicie? I skąd bierzecie mięso?

Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.