ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

madziorek103 (offline)

25-03-2012 11:20:23

stalowa wola
A mialam wam powiedziec ze cala noc mialam z glowy mialam bolesne skorcze ale przeszly..wstawalam co 30 minut i chodzialm jak pingwin i chodze nadal taki mam bol wewnatrz ud ze mnie normalnie mnie cos juz trafia....no i to ze jestem masakrycznie ospala...


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Magda (offline)

25-03-2012 13:28:53

Witam , witam i o zdrówko pytamradość.

Bardzo mi miło , że się o mnie martwicie i wywołujecie:joliecouette:. Jakoś mam ostatnio mało czasu , a jak już znajdzie się chwila, w której mogłabym popisać to niestety przy Błażejku nie da sięprzewracjący oczami. Teraz nadrabiam , bo jest M.

Jednak okazało się, że Błażejek trzydniówki nie miał – niby jakaś wirusówka, lekarka nie dojrzała wysypki – dziwneprzewracjący oczami, bo nawet mój M pytał mnie czemu syn taki obsypany. Ale do diagnozy lekarki trochę sceptycznie podchodzę:e_wink:, bo kiedyś na zwykłe przeziębienie przepisała Błazejkowi antybiotyk, którego na szczęście nie dałam.

U nas wszystko dobrze. Błażejek zdrowy, bunt dwulatka – jeśli w ogóle mamy:e_wink: to u nas wersja lajtowa, syn gada i gada, więc śmiechu co niemiara mamy z niego, odważny jest – nikogo się nie boi i wszystkich zaczepia, na spacerze ostatnio dał dla starszej pani rękę i pooooszedł …, w kościele darł się – mama motor pojechał (usłyszał dźwięk silnika)yawning smiley. Jak zobaczył u mnie paznokcie pomalowane na czerwono to się bardzo zdziwił i powiedział ŁAŁ , a jak przymierzałam sukienkę to powiedział – MAMA ŁADNA – mój mężczyzna kochany:joliecouette:. I w końcu przełom nastąpił u nas z jedzeniem zaskoczony– Błażej odzyskał apetyt i teraz to ma podwójny:laugh_new: – je zupy nie ważne czy to krupnik, rosół, ukraiński, kalafiorowa czy inna , je aż miło, mięsa też zje niemało – całe udko, półtora mielonego, rybę, kotlety z piersi, a nawet zapiekankę ziemniaczaną ! Warzywami też nie gardzi – potrafi na raz 2/3 papryki wsunąć, ogórasa, surową marchewkę , a ostatnio sam upomniał się o bananazaskoczony. A hitem jest – OREO – syn siada, macza ciastko w mleku i je, a pozostałe mleczko wypija:laugh_new:, jeszcze uwielbia galaretki w czekoladzie i rafaello, na które chodzi do babci:laugh_new: i sam po szafkach szuka, a jak nie znajdzie to krzyczy „faelo”.

Troszkę przeszła Błażejkowi mania koparkowa, a zaczęła się samolotowa i helikopterowa. Nawet udaje podczas zabawy , że jego ręka to helikopter:laugh_new:. I ma ostatnio szczęście, kiedy nie spojrzy w niebo to widzi samolot i krzyczy – molot, albo kopter.

Ale się rozpisałam, ale o Błażejku to mogę książki pisać, jak zapewne każda z mam o swoim dzieckuradość.

U nas przygotowania do urodzin w toku, większa część zakupów za nami, menu ustalone, wczoraj piekłam biszkopt próbny – musiałam sprawdzić czy mi wyjdzie i wyszedł radość– niebieski czyli taki jak chciałam, Błażejka tort będzie kolorowy, jak tęcza.

Efas to super niespodzianka z tym wyjazdem dla rodziców. Moich niestety ciężko z domu ruszyć, zawsze jest tysiąc ALE … Fajnie, że wczoraj miło spędzililście dzień.
Gabi kurcze u W dopadła choroba, dobrze, że już po. A Ty leż i odpoczywaj, nieporządkiem się nie martw. Jeszcze troszkę i będziesz już po porodzie – jeszcze zatęsknisz o leżeniu i nic nierobieniuradość. To ja nie będę pisać do której h mój syn pozwala mi poleżećmłody kozak. Dobrze, że już poprawa z nicniczkiem jest. CHoć ja nie chcę Cię denerwować, ale po pojawieniu się nowego członka rodziny - może Kubusiowi troszkę się odmienić:e_wink: - tzn. nie koniecznie mam nocniczek na myśli, ale np. smoczek - może zechcieć robić to samo co braciszek, chyba, że Bartuś bezsmoczkowy bedzie. Ale bez obaw wszystko to jest przejściowe.
Zanetka super, że weekend z M udany i fajowe zdjęcia rodzinne. Co kupiliście w prezencie komunijnym ? Jeszcze trochę i już będziecie we 3 w UK. Trzymam kciuki za znalezienie jakiegoś fajnego pokoikuthumbs up. trzeba było skorzystać z zaproszenia na griila, Aleksander by się wyszalał, a Ty byś odpoczęła radość.
Kosiatka gratuluję pożegnania ze smokiem , bezproblemowy tez Wasz synuśmłody kozak. Hihi nadal ma fazę na rozbieranie, niemożliwy jest. Dziękuję za ząbkowe gratulacje. To będziemy 29 kwietnia świętować podwójnie – a ja łyknę szampana za Wasze zdrowie w realuradość.
Szczerbinka oj niedobrze i Ty masz ciążowe problemysad smiley – dbaj o siebie, odpoczywaj ile się da, jeszcze troszkę musisz ponosić Tymusia. Aż tak nieznośny Wasz dwulatek jest ? Mój na szczęście śpi w dzień, niedługo, ale zawsze coś – nie ma z tym problemu, wprawdzie na noc późno zasypia 23-23:30 i budzi się w nocy kilka razy – wiadomo na co:e_wink:, ale śpi nawet do 10:40. Placuszki polecam do wypróbowania. U nas nie czeka się na wezwanie na bilans, mamy przyjść kiedy nam pasuje, ale koniecznie jak już będzie miał skończone 2 latka. U Was widać troszkę inna „polityka”:e_wink:. Zgadzam się, że Maksio do Ciebie też podobny – zawsze pisałam, że On to Ty, ale teraz troszkę się zmienił, co nie zmienia faktu, że jest również uroczy. Śliczne zdjęcia synusia i super sexi mamusi. Co do cennika stomatologicznego – ja płacę troszkę mniej, ale dlatego, że nie chodzę do Centrum Stomatologii, w Centrum ceny zazwyczaj są wyższe. Dziękuję za wywoływanie mnie:joliecouette: – no kochana aż mi szczęka opadła, jak napisałaś, z którego dnia był mój ostatni post – nasza Pani Detektyw:e_wink:. Szkoda, że mąż w pracy ma takie finansowe zawirowania. To ja zapraszam do naszego szpitala i mojego miasta , ale za warunki finansowe nie ręczę:e_wink:, za to wynajem mieszkania tanithe finger smiley. Kiedyś podczytałam, że lipcówki przeniosły się na inny wątekprzewracjący oczami - chyba sierpniówki - czemu - jeśli mogę spytać ?
Ssylwia smakowały placuszki Lence ? Śliczne zdjęcia Lenki i mamusi też - proszę o więcej fotek. Aż tak czarne włosy i oczy Lenka ma ?
Madziorek jeszcze trochę i Ci wszystkie dolegliwości minął. Będzie dobrze. Wszytkiego naj, naj z okazji urodzin.urodzinowe baloniki
Sarahia wszystkiego naj, naj z okazji urodzinurodzinowe baloniki. Urocze zdjęcia rodzinne i dziewczynek. U nas tez już wielkanocna dekoracja jest. Gratuluję wszystkich ząbeczków. Super, że Lilka taka grzeczna w pracy u Ciebie była. Nic nie zdemolowała:e_wink: ? Mój by chciał zajrzeć w każdy kąt i wszystkiego dotknąćyawning smiley.
Lena zdrówka dla Gracka. Ciekawe skąd u niego to skręcenieprzewracjący oczami.
Darinka jeszcze troszkę i u Ciebie w brzuszku zamieszka mały lokatorradość. Trzymam kciuki cały czas.
Celina zdrowia dla męża.

Jeszcze przypomniało mi się – ostatnio byliśmy u znajomych – mają córkę , w tym roku 6 lat. Mówię Wam koszmar nie dzieckoprzewracjący oczami – niestety, ale inaczej nie potrafię o niej pisać. Od zawsze stwarzała różne problemy, w domu, w przedszkolu, nawet wyjście do sklepu to nie lada wyczyn, niby tłumaczono to różnymi buntami itp., ale według mnie bunt buntem, a złe zachowanie złym zachowaniem. Nie ma co wszystkiego zwalać na bunt bo ile można się buntować …przewracjący oczami Błażejowi nie chciała dać żadnych zabawek, wszystko zabierała, mówiła, że nie lubi Błażeja itp. moje nerwy sięgnęły zenitu, jak przyszła do pokoju z rózgązaskoczony i stanęła z nią przy Błażejku , prawie do twarzy mu tym kijem dotykała. A rodzice … jakoś szczególnie nie zareagowali. A Błażej ani jej zabawek nie zabierał, ani nic, siedział sobie grzecznie w kąciku i bawił się klockami. I to nie jest pierwsza taka dziwna sytuacja. Kiedyś byli u nas w domu – Błażej się bawił, a ta dziewczynka podeszła i przycisnęła Błażejka głowę do podłogi zaskoczony– M to zajście widział . Hmmm ciekawe co to będzie, jak się jej rodzeństwo urodzi – jej mama jest w 6tc.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-25 13:45 przez Magda.

Magda (offline)

25-03-2012 13:31:24

DLA OLI I IGORKA STO LAT Z OKAZJI URODZIN !!!





NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Szczerbinka (offline)

26-03-2012 08:39:10

Zabrze
Witajciesmiling smiley

U nas brrrr zimno...
Nie odzywałam się bo mieliśmy gości, teście nas odwiedzili winking smiley m. na szczęście był przy nas, za to dziś pojechał na kolejnę akcję i wróci nocą;/
Wczoraj dzwonili też z "Agata Meble" uznali reklamację i fabryka wysłała nam nową szybę do witryny, starej ramy nawet nie chieli grinning smiley więc meble już kompletne smiling smiley
Maksio miał wypadek;/ wlazł do złożonego krzesełka do karmienia i oleciał z nim na ziemię, ma rozciętą wargę;/ ała płakałam razem z nimsad smiley Taki niby spokojny ten nasz synek, a zawsze coś sobie zrobi...

Magda cieszę się, że się odezwałaś, bo zaczęłyśmy się martwić, że coś sie stało z Tobą czy Błażejkiem. Fajnie, że wszystko ok, a ty wciąż karmienie piersią zaskoczony Podziwiam!!!! smiling smiley

Madziorek a Ty się dalej kulasz?! smiling smiley Współczuję dolegliwości bólowych, jeszcze trochę musisz wytrzymać.

Gabi jak u Ciebie???

Ssylwia piękne zdjęcia mojej synowej, ale jakie mają być skoro z nej taka ślicznotka. Nie mogę się napatrzeć na te jej wielkie, czarne oczka smiling smiley Uroda po mamusi oczywiście thumbs up

Więcej odpiszę, jak będę miała czas, także nie gniewajcie się na mnie...

Miłego dnia!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

2KOSIATKA (offline)

26-03-2012 08:46:48

Staszów
Cześć dziewczynki smiling smiley

Nie zaglądam bo od zeszłego tygodnia jest u nas mój tato..porządnie potłukł sobie prawy bark potykając sie o wycieraczke na klatce schodowej, nie może nic sam zrobić ta ręką i dlatego zabraliśmy go do siebie. Będzie u nas aż do po świąt także wybaczcie moja nieobecnośćsmiling smiley
U nas na całego porządki na działce, a mamy co sprzątać bo to aż 18 arówmały grymaśnik robimy porządki bo jak to przy budowie pełno graciorów, resztek i odpadów aż mnie trzęsło jak na to patrzyłam i zarządziłam, że do świąt ma być posprzątane więc roboty mamy w brud smiling smiley Poza tym to jeszcze posiałam sobie warzywka i juz nie moge sie doczekac jak beda do zbierania i chrupania smiling smiley A od jutra biore sie za wiosenne porzadki w domciu smiling smiley
Adas całymi dniami biega po podwórkusmiling smiley Choć wybieg ma spory więc się nie nudzismiling smiley Uwielbia bujać się na huśtawce, siedzi na niej godzinami smiling smiley
A no i okropnie polubił Lubisie i nie ma wyjścia ze sklepu jesli nie dostanie go do ręki smiling smiley
A tak poza tym to chyba żadnych nowości smiling smiley
Dziękujemy za smoczkowe gratki:joliecouette: gdybym wiedziała, że to tak łatwo pójdzie to duzo wczesniej bym sie zdecydowała na pożegnanie smoka smiling smiley

Igorku

zdróweczka dla Ciebie i Stu latek




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

2KOSIATKA (offline)

26-03-2012 09:11:28

Staszów
Zapraszam tez na kawałeczek czegoś słodkiego smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

26-03-2012 11:28:26

Stargard
Dzień dobry!
Ja na chwilkę...
Wczoraj spędziliśmy milutko popołudnie najpierw na basenie( Alek uwielbia wodę i ciągnął mnie na głęboką wodę,nawet kółka nie chciał) a potem odwiedziliśmy Gabrysię,wygląda bardzo ładnie tylko brzuch przed nią:-)Kubuś duży,wyższy od Alka,ze sobą się nie bawili tylko osobno:-(ale na koniec pożegnali się żółwikiem:-)
2Kosiatka!Sto lat,wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:zadowolenia z synka przede wszystkim,zdrowia,szczęścia i miłości!urodzinowe balonikitorcik pyszny,ale ja chyba muszę na dietę iść bo tylko słodycze i słodycze.
ssylwia!Śliczne fotki Lenki,z niej mała modelka:-)oczyska ma piękne.A po Tobie ciąży nie widać wcale...Iwo oryginalne imię i krótkie:-)dużą macie sypialnię więc dacie radę.
madziorek!Ty jeszcze 2w1?bo chyba się coś zaczyna z tego co opisujesz?
Anya!Super,że Lenka tyle mówi:-)jestem podzielona między UK a PL jak jestem tam tęsknię za PL a jak tu to za UK.
Szczerbinka!Super,że reklamacja uwzględniona,ładnie się zachowali.Biedny Maksio wypadkowy,buziak dla niego.
Magda!No jesteś!Błażejek niezły artysta z tym motorem się uśmiałam:-)I apetyt ma no to pięknie.Na komunię kupiłam kolczyki i pierścionek-komplet,cały prezent wyniósł mnie ponad 450 zł mam nadzieję,ze prezent się podobał.Kochana żeby to było fajne towarzystwo to bym skorzystała a tak nie będę zmuszała do robienia minki.M.już szuka ale jest kiepsko ze znalezieniem czegoś porządnego w dodatku z dzieckiem ludzie nie chcą:-(Dziwna trochę ta dziewczynka a jej rodzice tym bardziej skoro nie reagują na jej dziwne zachowanie i agresję....Syn już chwali mamę-ładnie z jego strony:-)Oj to będzie u Was niezłe party z menu jak w restauracji!!!
Uciekam wrócę po południu,Alka wiozę do teściowej a sama sprawy pozałatwiać.
Ps.Potem wrzucę fotki z basenu.
Miłego dnia!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

domi28 (offline)

26-03-2012 16:57:29

Mielec
Witam!
Dziewczyny robiłam dzis test wyszly 2 grube krechy - chyba jestem w ciazy jutro jade na betesmiling smiley sama nie wierze bo tylko raz z męzem zaszalelismy w plodne dni bo go nie bylo wiekszosc czasu w tym miesiacu w domusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

Szczerbinka (offline)

26-03-2012 17:16:17

Zabrze
2Kosiatka dziękujemy za pyszne ciacho :***

Z okazji urodzin przyjmij najserdeczniejsze życzenia

zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń

nawet tych najskrytszych!!! smiling smiley

Przede wszystkim pociechy z męża i synka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Domi Szczerze gratuluję!!!! smiling smiley W końcu się doczekałaś smiling smiley Spokojnych 9 miesięcy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 17:16 przez Szczerbinka.

Szczerbinka (offline)

26-03-2012 17:19:37

Zabrze
Kochane odezwę się późnym wieczorkiem...

Mały padł na dywanie w stołowym, a ja siedzę nad księgą przychodów i rozchodów, wypadałoby się wkrótce rozliczyć...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.