ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

Zanetka (offline)

23-03-2012 16:07:30

Stargard
Dzień dobry!
Igorku!W dniu 2-ich urodzin wszystkiego najlepszego:zdrówka,szczęścia i słodyczy Aleksander z rodzicami życzy!urodzinowe baloniki

Pogoda u nas wiosenna więc korzystamy na maxa,wpadnę potem.
Miłego dnia!
Ps.Jak wkleić obrazek bo zapomniałam?


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

ssylwia (offline)

23-03-2012 17:44:35

Kraków/Wieliczka
Igorku z okazji drugich urodzin wszystkiego najwspanialszego
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

23-03-2012 17:54:54

Kraków/Wieliczka
ŻANETKA wklejasz bb code który znajduje się przy obrazkach, ja korzystam ze strony glitter graphic
SZCZERBINKA może za pracą przyjedziecie do Krakowa, ale fajnie by było, niedaleko na Śląsk do rodziców i do Częstochowy, a my mogłybyśmy się często spotykać.
MADZIORKU Ty dalej 2 w 1 ciekawe ile to jeszce potrwa.
EFAS fajnie że zakupy dla dzieci udane, jeszcze tylko Ty sobie coś spraw.
GABI dobrze że ma Ci kto wyjść na spacerek z Kubusiem, odpoczywaj kochana.

Ja dzisiaj pomyłam okna, wyprałam, wyprasowałam i zawiesiłam firanki. Poprałam beciki, ręczniki i kocyki dla maluszka, jutro dalszy ciąg - ubranka.
Kurier przywióż łóżko Lenki, pewnie jutro będziemy skręcać i urządzać jej kącik. Już się nie mogę doczekać.


[link widoczny po zalogowaniu]

madziorek103 (offline)

23-03-2012 19:28:46

stalowa wola
IGORKU Z OKAZJI 2 URODZIN WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!




[link widoczny po zalogowaniu]


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

madziorek103 (offline)

23-03-2012 19:34:04

stalowa wola
Celinadziekuje za zyczenia:*

szczerbinkaKOCHANA trzymaj mocno kciuki do konca i oby byl szybki i mniej bolesny...a ty jak sie czujesz?

gabigagakochana co u ciebia? jak po wizycie?jak sie czujesz?

ssylwianadal jestem nadalwinking smiley ale juz wole zeby mnmie wzielo raz a porzadnie a nie co rosz to zaboli mocnije to slabiej krzyz mi okropnie dokucza to chodzic normalnie nie moge bo okropnie mnie miedzy udami boli tak mala napiera...albo zakluje okropnie w @@@ no i teraz siedze i bola mnie jakby jajniki juz sama nie wiem ta ciaza zupelnie inna jest poza tym mala prawie nic sie nie rusza...Kochana tos sie napracowala dzisiaj...pokazuj zlozone lozeczko lenki jak bedziesz mogla..


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

sarahia (offline)

23-03-2012 20:03:32

Germany /Bc
Witam....dzis to juz u nas bylo LATO smiling smiley slonce od samego rana pieknie grzalo smiling smiley nie dalo sie wytrzymac w kurtkach nawet cienkich. W pracy dzis mialam urwanie gwizdka...chodzi o Lilke, spedzila ze mna w pracy dobre 2h. Moj M w tym czasie ogladal i testowal auto-gosc pracuje w Gr tak sie akurat trafilo i byl na miejscu smiling smiley...szefowa zgodzila sie aby byla z nami .. Lilka grzeczna byla (wcale mi nie przeszkadzala w pracy, spokojnie sie przygladala lub byla w innym pomieszczeniu), szefowa byla nia zachwycona- jej otwartoscia-grzecznoscia i rozmowa!, spokojnie zagadywala ja i do niej ''ciocia chodz tu..'' i tak w kolko smiling smiley Jutro drugie autko do nas przyjezdza-Audi...okazalo sie, ze nie musimy nigdzie jechac, a to i tak dosc blisko od nas....
Decyzja jeszcze nie do konca podjeta....ciagle mamy to ''ale...'' Jutro mam wolne smiling smiley takze bez stresu tym razem moj M auto bedzie testowal No i musze odwiedzic ksiedza w parafii...zaswiadczenie wybrac, chrzciny juz tuz-tuz .Nareszcie zobacze Patryka...jeszcze nie mialam okazji go zobaczyc...Siostre widzialam jeszcze w ciazy jak byla-w sierpniu 2011..

Wszystkiego Najlepszego dla 2letniego Igorka!! Zdrowka, Usmiechu na buzce i samych slonecznych dni smiling smiley urodzinowe baloniki

Zanetka Fajnie, ze i u Was piekna-sloneczna pogodasmiling smiley Weekend bedzie znowu cieply, wiec tylko na dworzu korzystac z dziecmi smiling smiley Super fotki wiosenne Alusia z Tatusiem i Mamusi -slicznie wygladasz laseczko!smiling smiley Super sie oglada, swietnie daje rade na rowerku biegowym smiling smiley Ciekawe czy moja Lilka tez da rade w maju dostanie taki smiling smiley Oo to jednak lecicie razem-to dobrze-rodzinka powinna byc razem! 3mam kciuki za pomyslne znalezienie nowego mieszkanka!
efas smiling smiley My akurat bmw bardzo lubimy a zwlaszcza 3ki-e46 (mielismy juz 3 takie smiling smiley i swietnie sie nimi jezdzi smiling smiley Bo taki model preferujemy i na taki nas stac winking smiley No zobaczymy co jutro bedzie smiling smiley Fajnie, ze zakupy wiosenne udane smiling smiley Mam nadzieje, ze zakupy dla siebie dzis udane byly!! Pochwal sie koniecznie co kupilas! smiling smiley Ja musze cos na chrzciny kupic sobie...moze jutro mi sie uda wpasc i cos wybracsmiling smiley
darinka dokladnie zgadza sie, po polskiej stronie jest Zgorzelec smiling smiley a my mieszkamy po niemieckiej GR smiling smiley A czemu pytasz?? Moze sie wybierasz w nasze okolice?? smiling smiley Fajnie by bylo smiling smiley
Celinka Dziekuje pieknie za zyczenia urodzinowe:joliecouette: Powodzenia w szukaniu pracy, napewno niedlugo cos sie trafi!!

Szczerbinka no faktycznie Magda nam cos umilkla sad smiley Mam nadzieje, ze wszystko wporzadku z Blazejkiem i nie ma tylko czasu aby tutaj cos napisac!! Madzia daj nam znac bo sie zaczynamy martwic o Ciebie!!


mama i tata w pracy Ja ze swoim ''skalpelem'' LOL LOL


''posiedzenie'' z siostra LOL LOL Foto zrobione telefonem komorkowym w Galerii-nawet dobra jakos zdjecia wyszla :11:

[/color]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

domi28 (offline)

23-03-2012 21:06:31

Mielec
Witam!
Ja tak naprędce - chciałam w Imieniu IGorka podziękować za pamięć - jutro wyprawiamy urodziny, teraz zmykam bo pichce obiecuje sie poprawic i wstawic Igorka z urodzinsmiling smiley Dobranoc:*



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

efas (offline)

23-03-2012 21:40:48

Police
Igorku!! Wszystkiego najlepszego w dniu 2 urodzin!! Dużo uśmiechu, zdrówka i oby codziennie słoneczko świeciło dla Ciebie...



Szczerbinka super kurteczka dla Maksiasmiling smiley Ja kupiłam właśnie w takiej cenie w Realu... Kurcze szkoda, że w pracy m. tak się dziejesad smiley Oby wszystko się ułożyło a jak nie to trzeba pomyśleć nad przeprowadzką... Dawajcie do Szczecinagrinning smiley
Madziorek oj kochana trzymasz nas nieźle w niepewności. Już myślałam, że ktoś napisze że córcia z Tobą po tej stronie brzuszkasmiling smiley
Ssylwia czekam na zdjęcia Lenki łóżka i jej kącika z łóżkiem jużsmiling smiley Kochana a co Ty takie porządki robisz?? Urodzić chcesz wcześniej?
Sarahia widzisz jaka córcia grzecznasmiling smiley Wiedziała jak musi się zachować u mamusi w pracysmiling smiley A dziewczynki jak zwykle śliczne.
Byłam dzisiaj na zakupach i NIC NIE KUPIŁAM... Jestem taka zła, że lepiej nie mówić. Nic mi się nie podobało... Schodziłam się jak cholera (3,5 godziny łażenia po sklepach) i żadnych efektów. A później jeszcze do pracy szłam więc już w ogóle... Ale w pracy rozładowałam się trochę i pobiegałam z dziewczynkami w parku i takim sposobem zrobiłam dzisiaj ponad 3 km biegusmiling smiley Także sezon biegowy uważam za rozpoczętygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

24-03-2012 08:14:20

Zabrze
dzień dobrysmiling smiley

wstawać mamusie!!! za oknem piekna pogoda smiling smiley

Weekend spędzamy właściwie bez tatusia, co prawda nie ma dyżuru w szpitalu, ale wezwali go na akcję do kopalni i pojechał o 5.00;/ wróci późnym wieczorek, jutro jeszcze nie wiadomo,a w poniedziałek powtórka z rozrywki;/
Za 2h przyjeżdż po nas mój tato (zostałam bez auta) podrzuca mnie do dentysty a Maksa zabiera do siebie, także sobotę spędzimy z dziadkami smiling smiley

Ssylwia jakby to tylko ode mnie zależało to się pakuję i przyjeżdżam winking smiley ale tu główny głos należy do m., a on tak się waha czy w ogóle odejść... u Was dosyć drogie są mieszkania;/
Ależ się kochana napracowała zaskoczony obyś nie przyspieszyła sobie porodu, ponoć babki w ciąży nie mogę myć okien

Madziorek trzymam trzymam thumbs up Dziękuję, że pytasz:* czuję się dobrze smiling smiley często brzuch się napina, ale jak się położę szybciutko przechodzi...

Efas faktycznie sezon rozpoczęty, już zapomniałam, że codziennie biegałaś grinning smiley Szkoda, że humorku nie poprawiłaś, tyle ubrań w tych sklepach a tak ciężko coś fajnego wybrać;/ może poszperasz na allegro ??? winking smiley

Domi udanych urodzinek i czekamy na fotorelację winking smiley

Sarahia Śliczne zdjęcia dziewczynek i Wasze z pracy smiling smiley Fajnie, że autka macie pod nosem winking smiley co byście nie wybrali będzie thumbs up. No właśnie też się martwię, zwłaszcza, że Błażejek był coś chory;/ mam nadzieję, że u nich wszystko ok smiling smiley

Magda odezwij się chociaż!!!!!!!!!!!!

Kasiuszum co tak umilkłaś na fo????? Widuję Cię na FB.

miłego dnia!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 08:15 przez Szczerbinka.

madziorek103 (offline)

24-03-2012 10:15:45

stalowa wola
Witajcie kobietki smiling smiley

Ja nadal w dwupakuciąża chyba dotrwam do terminu chociaz to tylko 10 dni ale mala mnie meczy tymi bolami-zamiast raz a dobrze zeby mnie wzielo wkoncu to na raty rozklada mamiewinking smiley - od rana kluje mnie w @@@@ ze musze co jakis czas kucac moze szyjka sie skraca a rozwarcie powieksza nie wiem ...ale mialam tyle energii -zaczne ze przed 6 rano mala wstala wiec koniec snu- wymylam okna maz pranie zrobil ja czesc powiesilam posprzatalismy pozmywalam ogarnelam caly majdan mala uspal maz wiec mam czas na fowinking smiley nogi jak filry w dalszym ciazu okropnie spuchniete po prostu jakby to nie moje nogi!!!!!! ehhhhh

efaskochana tez juz bym chciala miec wszysto za soba i miec mala juz na siwecie -zmeczona jestem juz okropnie....poza tym z drugiej strony obowiazki nowe i wogole niewyspany czlowiek...ehh jakos trzeba bedzie dac rade....o kochana czyli biegiem przywitalas wiosnewinking smiley

szczerbinkaciesze sie ze dobrze sie czujesz!smiling smiley pewnie lepiej byc u rodzicow zawsze to z kims sie spedzi dziensmiling smiley ah to dzis znow idziesz po Hollywood'zki usmiechwinking smiley


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.