ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

ssylwia (offline)

22-03-2012 16:30:32

Kraków/Wieliczka
Cześć dziewczynki,
wczoraj odpoczęłam za to dziś Lenka nie spała i ledwo żyję, czekam na D. weźmie ją do tesco na zakupy to odpocznę godzinkę (jest promocja pampersów).
MADZIOREK zaglądam i widzę że jeszcze jesteś, czekam aż akcja się rozkręci.
SZCZERBINKA ale bym chciała urządzać pokoik dziecięcy, niestety mogę tylko malutki kącik zaaranować w naszej sypialni.
ŻANETKA super spacerowe zdjęcia. Dziękuję za głosik na Lenę.
SARAHIA dobrze że pracy dużo, a Ty jesteś bardzo zorganoowana więc sobie na pewno poradzisz, no i na dzidzia można liczyć.


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 16:31 przez ssylwia.

madziorek103 (offline)

22-03-2012 17:50:06

stalowa wola
Zanetkasuper wiosenne rodzinne zdjecia az milo popatrzec!smiling smiley z ciebie super sexi mamuska!smiling smiley tak tak spakowana jest torba czeka na atrkcje porodowewinking smiley nadal trzymam kciuki by sprawa z mieszkaniem sie wyjasnila!!! oj boje sie tej godziny ZERO!!!!

ssylwiajestem jestemsmiling smiley chociaz te bole okresowe czyli skorcze miewam od niedzieli na szczescie nieregularne ale bol krzyza daje znac o sobie mam strasznie nieprzyjemne bole w @@@@ oraz boje sie ze rozwarcie w kazdej chwili moze sie powiekszyc a co za tym idzie bolesniejsze skorcze no i akcja......ale mam nadzieje ze do konca tygodnia nic ise szczegolnego nie wydarzywinking smiley a jak u ciebie???


Ja wrocilam po 40 minutach z placu zabaw..normalnie nie mam sil do mojej Oloiwy szaleju dostaje normalnie szalu nie wiem nie chce sie sluchac olatalam sie jak glupia za nia to pod gorke wchodzila nierowna a ja za nia nie chciala wogole zejsc malo cois ie n ie wywalilam normalnie szok kleczala specjalnie nie chciala wstac wiec wzielam ja na sile do domu tak mniue zdenerwowala ze szok! i przez to mam znow bole ....plakac mi sie chce juz na nia bo naprawde jakas rozwydrzona sie zrobila ..inaczej jest z moim M. wiadomo pierwsza sprawa to nie jest w ciazy i moze latac za nia i sie bardziej slucha a ze mna robi co chce....ehh przysiegalam ze juz sama nie bede z nia nigdzie wychodzic..ale smutno mi by bylo gdybym z nia siedizla w takie ladne popoludnie na pole gdzie wola"mamo chodz dzieci" ....ehhh ja sie wykoncze z nia nerwowo..


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

ssylwia (offline)

22-03-2012 18:34:58

Kraków/Wieliczka
MADZIOREK u mnie nic się nie dzieje, dlatego jestem spokojna i wogóle nie przygotowana, ani reczy dla mnie ani dla dziecka, nawet zakupy nie zrobione. Muszę kupić fotelik samochodowy bo nie będzie w czym ze szpitala małego zabrać i kilka innych rzeczy.


[link widoczny po zalogowaniu]

efas (offline)

22-03-2012 21:13:03

Police
Witam wieczorniesmiling smiley U nas dzisiaj piękna pogoda więc popołudniu poszłam z Wiktorkiem na plac zabaw... Spotkałam sąsiadkę i tak zleciało nam prawie 2 godziny. S w tym czasie był z Miśkiem na treningu.
Wczorajsze zakupy udane w 100%, kupiłam Wiktorkowi buty w CCC i kurteczkę wiosenną. Także syn ma w czym już chodzić. A na zakupy dla siebie jadę jutro, bo jednak zakupy z dzieckiem to nie dla mnie.
Madziorek widzę, że cały czas jesteś z namismiling smiley Jednak córci dobrze w mamusi brzuszkuwinking smiley Oj współczuję tych akcji na dworze z Oliwką... Zwłaszcza teraz kiedy końcówka ciąży.
Darinka no proszę jaka Zuzia zdolna dziewczynkasmiling smiley Mnie czasami to zadziwia jak dzieci potrafią się poruszać w nocy po ciemku i wiedzą jak dojść do drugiego pokoju (miałam tak z Miłoszem). Trzymam kciuki za powodzenie w staraniu się o dzidzię!! Powiem Ci, że my o Wiktorka walczyliśmy prawie 3 lata a to dlatego, że dopiero po wnikliwych badaniach (laparoskopia) wyszło,że mam dużo zrostów i dopiero po ich usunięciu zaszłam w ciążę (po 5 miesiącach od operacji). Także głowa do góry i marsz do gina... Ja wiem, że wszyscy mówią, że dają rok czasu ale ja uważam inaczej.
Ssylwia to duża dziewczynka z Lenki... Oj zazdroszczę tego spania do 10.30.
Sarahia mi bardziej podoba się Audi, jakoś nie lubię BMW ale wiadomo to dla Was ma być autosmiling smiley Fajnie, że dziadek znowu przyjedzie do wnuczek. Na pewno dziewczynki będą szczęśliwe.
Żanetka super, że tak miło spędziliście weekend z tatusiem i mężemsmiling smiley No Pan "Złota Rączka" z Twojego męża, przyjechał i jeszcze tyle rzeczy zrobił. A co to się stało z poprzednim mieszkaniem?? Znaleźli nowych lokatorów? Piękne rodzinne zdjęciasmiling smiley
Szczerbinka o widzę, że jest nowa wizja pokoju Maksiasmiling smiley Fajne połączenie kolorówsmiling smiley Rzeczy w IKEI są super!! Zazdroszczę, że masz ją gdzieś w pobliżu. Ja niestety najbliższą mam 300 km od siebiesad smiley
Gdzie reszta kwietniówek?? Hop, hop dziewczynki odezwijcie się!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Celina84 (offline)

22-03-2012 21:24:11

Witam dziewczyny...
Przeprasza że się nie odzywałam ...ale jak Boga kocham nie mam w ogóle czasu. Mimo że nadal nie pracuję i powinnam mieć czasu do woli to nie wiem jak to się dzieje ale ciągle jestem zabiegana. Nie nadrobiłam Was...bardzo przepraszam.

Widziałam piękne zdjęcia... Dzieciaczki urosły i wciąż tak samo piękne.
Lusiu, Lenko i Olu wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim dużo zdrówka

Madziorek i Saraha również wszystkiego najlepszego.


Mam nadzieję że nie pominełam nikogo w życzeniach.

U nas po staremu. Nadal nie pracuje. Szukam uparcie... K. był dzisiaj na komisji lekarskiej z ZUS. Te badania to po prostu śmiechu wart. "Proszę spojrzeć tu, spojrzeć tam, przejść się tu, przejść się tam... "- od jutro K. wraca do pracy... Był równiez na wizycie lekarskiej u ortopedy z wynikiem z rezonansu i ortopeda jest innego zdania. Powiedział wręcz że w jego stanie nie powinien jeszcze wracać do pracy i powinien napisac odwołanie od decyzji...Ale K. nie chce się tłuc po kolejnych komisjach na których pewnie stwierdzą ze ZDOLNY do pracy. Ortopeda powiedział że jesli w pracy coś mu się stanie to lekarz z komisji który dzisiaj wydał takią decyzję słono zapłaci...

Milenka gada coraz więcej. Dzisiaj byłam z dzieciakami na placu zabaw...Milena w obie strony szła pieszo. A na plac mamy 1 km w jedną strone... Zjeżdzalnia była jej...co ona tam wyprawiał...

Szczerbinka (offline)

23-03-2012 07:49:45

Zabrze
Dzień dobry smiling smiley

Mąż wyprawiony do pracy, mały jeszcze drzemie, więc mam chwilkę winking smiley

U m. w pracy znowu niepewny grunt;/ Dyrektor poobcinał już dodatki do pensji (premie, wysługę lat itp, świadczenia socjalne), a teraz chce zlikwidować dyżury kontraktowe i w miejsce tego wprowadzić system zmianowy (praca po 12 h)sad smiley Coś czuję, że będziemy pryskać z tego Zabrza;/

Żanetko śliczne rodzinne zdjątka ze spacerkusmiling smiley Aluś pięknie sobie radzi na rowerku, a jaki zabezpieczony winking smiley
Zazdroszczę m. "złota rączka", mój to nie chętny do prac domowych, zawsze muszę tatę o coś poprosić...Trzymam kciuki za wynajęcie odpoweodniego pokoju thumbs up m. pewnie byle czego nie weźmie także nie masz się co martwić smiling smiley Szybko zleci, za miesiąć będziecie już w samolocie smiling smiley Mój m. 3 kwietnia leci do Manchester na kurs z endoprotezoplastyki stawu barkowego, wraca z powrotem już 5, szkoda, że tak późno firma dała znać, bo bym chętnie poleciała i koleżankę Anię odwiedziła ...
Już nie mam nerów do tych mebli;/ chyba trafiliśmy na felerną serięsad smiley poprzednie zakupy w Agata były ok smiling smiley Nie mam pojęcia gdzie kupować żeby mieć 100 % pewność że nic się nie wydarzy, myślę, że wszędzie jest ten sam szajs :laugh_new:

Madziorek ojoj współczuję, niezły trening przy twojej małej;/ Myślę, że jest świadoma tego co się święci i w akcie zazrości o siostrzyczkę może robić niezłe jazdy;/ Wciąż trzymam kciuki za szybki poród thumbs up

Efas Wiktorek zaopatrzony na wiosnę, teraz możesz pomyśleć w końcu o sobie. udanych wojaży smiling smiley
Wczoraj przyszła mi kurtwaka dla Maksa [link widoczny po zalogowaniu] fajna i niedroga thumbs up
Ikea jest w Katowicach, to mamy jakieś 25 km smiling smiley na allegro można wiele rzeczy kupić, tylko ceny wyższesad smiley

Ssylwia współczuję dnia sad smiley kochany m. co zabierze małą smiling smiley U nas wczoraj było ok, od niepamiętnych czasów Maks miał drzemkę hura, trochę wypoczęłam winking smiley Kochana powiedz mi czy Newborny też w promocji i po ile??? My rezygnujemy z sypialni na jakiś czas i przerabiamy w pokoik, za duży to on nie będzie- jakieś 2,30 x 2,70, ale zawsze coś, takiemu dziecku więcej do szczęścia nie potrzeba. Za szybko się ucieszyłam remontem, teraz jesteśmy w kropce przez te zmiany w m. pracy;/

Celinko fajnie, że się odezwałaś smiling smiley Trzymam kciuki za znalezienie pracy thumbs up a m. współczujęsad smiley Ja bym się nie oglądała na Zus i pisałabym odwołanie, oni szukają oszczędności gdzie się tylko da i nawet chorego poślą do roboty ;/ Absurd! Jakby potrzebna była kolejna konsultacja ort. - służymy pomocą winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-23 07:51 przez Szczerbinka.

gabigaga (offline)

23-03-2012 08:44:36

Igorku
W dniu Twoich Urodzin,
zawsze uśmiechniętej buzi,
wesołej zabawy i mnóstwa
słodkich całusów życzy


Kubus Bartus z rodzicami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]







[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

23-03-2012 09:04:00

Zabrze
Zapomniałabym zarumieniony Gabrysia na szczęście mi przypomniała smiling smiley

Igorku z okazji 2 urodzinek

wszystkiego naj naj najlepszego

samych radosnych dni !!!

życzy

Maks z rodzicamismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

23-03-2012 10:48:25

Zabrze
Dziewczyny co się z naszą Magdą dzieje??? Ostatniego posta napisała 14 marca...hmmmm
A gdzie pozostałe mamusie????????????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.