Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

sunshines (offline)

24-09-2012 16:54:20

Poznań
Witam się popołudniową porą:play_with_child:


Byłam z dzieciaczkami :play_with_child: u lekarza... Brajan z grubsza ok ma katar i lekko czerwone gardlo... W przypadku kaszlu dawac mu lek na kaszelek...

W kwestii Natusi dziewczynka w łóżeczku hmmm... Zaczelo jej schodzic na plucka ale poki co bez zmian osłuchowych... Mam jej czyscic nosek i oklepywać do tego wit C, wapno i pyrosal.

Razem z frida i lekami w aptece zapłaciłam 54zł wiec nie tak źle... Leki Natusi podaje tak jak niegdys Brajanowi... W mlekusmiling smiley

Dzwoniłam do sądu, mam termin rozprawy sądowej o nazwisko dla Natusi... 5 grudnia godz 14:00
za przeproszeniem chyba ich poje**ło...

channach ja z oczyszczaniem noska frida nie mam problemu nawet przy moim katarze... chociaz przy Brajanie problem mialam jak mialam mega kaszel smiling smiley

katka dziekuje smiling smiley ja z moim chopem ostatnio jako tako sie dogaduje smiling smiley ma w koncu prace wiec to najwazniejsze smiling smileysmiling smileysmiling smiley
my chrzcić bedziemy dopiero po nowym roku

cichutka20 smiling smiley ciesze sie ze udalo sie poprzytulaskać grinning smiley zdrówka dla Twojego synusia...

20heigenbarth u nas nocka bez fridy i lekow w miare minela... co prawda na kazde jekniecie itd stawalam na rowne nogi... Oby dzisiejsza byla lepsza i u mnie i u Ciebie... Co do kleiku to mi kartonik bebiko 350g starcza na 3 równe dni...

aga398 gratuluje nocki smiling smiley Lenka widze zaczyna sie stabilizować grinning smiley

Brajan dzis dziala mi na nerwy chyba spiore mu tyłek jest taki niegrzeczny!! :whipping:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

24-09-2012 20:23:21

Agnieszka no różnie jest. Czasem prześpi tak ładnie a czasem co 2 godz musze wstawac, raz spała 7 godzsmiling smiley

Monika mam nadzieje że sie stabilizujesmiling smiley Już wiem mniej wiecej kiedy spodziewac sie jak wstaje, albo jakie pory zabaw masmiling smiley

Dziewczyny Dużo zdrówka dla waszych maleństw!!!smiling smiley

A ja umieram, nie dośc że zjeśc nie moge bo mnie ząb boli, bo jak tylko dotykam o niego drugim to umrzec idzie, to w dodatku boli mnie brzuch i jest mi niedobrze, czuje sie jakbym miała zaraz wymiotowac. Boże co za dzień..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

myszka12151919 (offline)

25-09-2012 10:51:13

Puck
HEJ DZIEWCZYNKI smiling smiley

Sabinka zasnela,a ja pije kawke i powoli szykuje sie na wizyte do ginki.
Musze odebrac jeszcze wyniki morfologii i moczu z laboratorium.
Wizytke mam na 14,ale wyjezdzamy juz po 13.
Cos mnie az brzuch rozbolal przed wizyta,tak jakos mi sie nie pali znowu na samolocik wskakiwac hihi smiling smiley
Nie wiecie kiedy po porodzie lekarz pobiera wymaz na cytologie?Slyszalam,ze nie zaraz po pologu,lecz pozniej?Moze wam cos wiadomo dziewczyny na ten temat?
Aaaa i zapomnialabym hihi wchodze u rodzicow na wage a tu niespodzianka...schudlam dodatkowo 4,5 kg,waze mniej niz sprzed ciazy smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Wszystkie dziewczynki was pozdrawiam serdecznie i buziaczki dla waszych dzieciaczkow,a dla tych chorowitych moc usciskow i szybkiego powrotu do zdrowi,bo to w koncu jest najwazniejsze!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

20heigenbarth (offline)

25-09-2012 10:56:06

Poznań
witam dziewczynysmiling smiley
dzisiaj juz troszeczke lepiej nocka tez nie byla najgorsza nawet w miare ladnie przespal tyle ze z mama w lozkusmiling smileyrano sie obudzilam z jego palbem w nosiegrinning smiley
aga to wszytko sie unormuje malutka bedzie coraz wiecej spala zobaczyszsmiling smiley
sunshines no to ladnie mleczko ci starcza ja kupuje te duze 2Xpo 350....no i mam tak na tydziensmiling smileyciesze sie ze zaspakajasz malutka jakos tym kleikiemsmiling smiley
no ioczywiscie zycze zdrowka dla malutkiej i brajankasmiling smileyjak spsikasz malutkiej nosek to poloz ja na brzuszku polowa wyleci samasmiling smiley
Aga wez mi nic nie mow mnie tez tak zeby bola tzn pewnie jeden ale tak mi promieniuje ze zesrac sie idzie i bol odczowam tak jak by mnie wszystkie bolaly masakra jakas:/


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

20heigenbarth (offline)

25-09-2012 10:58:24

Poznań
myszka dokladnie ja bylam na wizycie zaraz po pologu i pobieral mi odrazu wymaz na cytologiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

25-09-2012 11:35:04

Jakuszowice
Hej

Olafkowi zaczęło przechodzić, spał od 17 do 22.30 z jedną krótką przerwą na jedzenie. a jak obudził się o 22.30 to zjdał, ja naszykowałam go do snu i zaczął wariować co trwało do 2.30 - zabawa, śmiechy, jedzenie, noszenie a od 23.50 sporo płaczu i krzyku. rano spał do 8 (jadł o 5), bawił się do 11 i teraz śpi LOL

Dla spokoju sumienia idziemy na 16 do pediatry

Myszka Ja byłam na wizycie 7 tyg. po porodzie i powiedział mi, żebym sobie spokojnie doszła do siebie, przepisał tabletki na 2 miesiące i mam pryjść albo jak mi się skończą albo jak pojawi się okres i będę chciała inne. stwierdził, że cytologię można jeszcze odpuścić


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

25-09-2012 11:51:52

Poznań
Dzień doberekkarmienie piersią


U nas choróbsko panuje na dobre... Mnie tak rozwaliło, że aż w klatce piersiowej mnie dusi (normalne u mnie przy przeziębieniu) zawsze rano się śmieję, że płuca mnie swędza...smiling smiley
Natusia ładnie wypija mleko z leczkami i chyba powoli zaczynaja dzialac bo nocka byla u nas bardzo spokojna (w kwestii dzieci grinning smiley) bo ja to się męczyłam z katarem, co chwila się budziłam na prawdę gorzej niż Nati i Brajan razem wzięci...tongue sticking out smiley
Natusia przespała od 22 do 10 rano grinning smiley teraz leży na rogalu i oglada bajki albo sobie gada albo sie wkurza, że ja nie reaguje na jej gadania i zaczyna popłakiwaćtongue sticking out smiley

aaaa wczoraj Daniel bawił się z Natusią grinning smiley grinning smiley


brajana chyba do końca tygodnia nie puszcze do przedszkola, zreszta jak on ma wyzdrowieć cholera jedna jak w ogóle leków nie chce brać..o zgrozo...

Ja przed chwilą powiesiłam pranie :washing: troszkę słoneczka więc niech przeschnie sobie na dworzu... Ale więcej prać mi się nie chce dziś tongue sticking out smiley Choroba mnie męczy i nie mam energii sad smiley

aga398 współczuje bólu sad smileysad smiley Wiem c czujesz, wiem co przechodzisz sad smileysad smiley Może wybierz się do dentysty co?? Z bólem musi Ci pomóc... a w kwestii bólu i wymiotów panuje aka jelitówka (pamiętasz co ja skręcałam się z bólu??) niezbyt przyjemna, mdli przy tym czuje się bóle brzucha itd... Trwa do tygodnia czasu....

Justynko trzymam kciuki za wizytkę smiling smiley Mi moja ginka mówila, że po pierwszej miesiączce najlepiej...

20heigenbarth dobrze, że nocka fajnie minęła... Mi Nati przesypia całą nockę i to nawet w swoim łóżeczku grinning smiley A w kwestii palca w nosie grinning smiley Ja z reguły budzę się z Brajana nogami gdzieś bo tak się wierci jak czasami do mnie do lozka przyjdziesmiling smiley Dziś spał nad naszymi głowami na poduszkach a nogi mial miedzy nami smiling smiley I rownież łączę się w bólu z bólem zęba...sad smileysad smiley ja nie funkcjonuje jak mnie boli sad smiley

Uciekam coś zjeść i pobawić się z małą bo domaga się uwagi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

20heigenbarth (offline)

25-09-2012 11:58:18

Poznań
sunshines mi z reguly maly tez przesypia cala nocke no ale chorobsko go w nocy budzi zwlaszcza katar dzisiaj juz jest lepiej nie ma tyle babolismiling smiley
najgorsze jest to ze obudzilam sie z tym palcem w nosieimi tam gdzies drapnol paznokietkiem i boli jak cholerasmiling smileygrinning smileyale to co mezus mowi ze kosmicznie to wygladalogrinning smiley
a co do bolu zeba to jest masakra umieram tak boli juz jestem na ketanolu wiec napewno wkoncu zmiekknee i dentysta zawitasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

mama37 (offline)

25-09-2012 12:17:19

Olesno
Hej kobitkismiling smiley

Widzę,że u was też jakieś choróbska się przewijają...Ja od wczoraj jakoś neciekawie się czuję,boli mnie głowa,drapie w gardle,chyba katar się zaczyna...Wczoraj jeszcze bolały mnie wszystkie kości...Cały czas obserwuję Adasia,żeby on czegoś nie złapał confused smiley

Dziewczyny jak wy to robicie,ze wasze skarby tak ładnie śpią w nocy?smiling smileyJa już w pewnym momencie się cieszyłam,że mały budzi się tylko 2 razy,a teraz znów co 1,5 lub co 2 godz.

I nawet nic nie mowcie o ząbkach bo ja mam wrażenie,że do leczenia mam już co drugi sad smiley

AGA z tego co mówisz o swoim bólu ząbka to ja kiedyś tak miałam,okazało się że ząb jest pod ropą i wystarczyło go tylko otworzyć i ulga była natychmiastowa,wiec może jednak się wybierz do dentysty...
MONIA twoja Natusia coraz piekniejsza smiling smiley

Ja wizytę u gina tez już mam za sobą.Lekarz stwierdził ze wszystko jest ok,ładnie się zagoiło i ze mogę rodzić kolejnego dzidziusia - palant smiling smileyA co do antykoncepcji to zalecil prezerwatywy,a tabletki po zakończeniu karmienia,bo podobno nie są do końca skuteczne i dość drogie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama37 (offline)

25-09-2012 12:21:02

Olesno
MYSZKO daj znać po wizycie smiling smiley

No i dużo zdrówka dla was dziewczynki i dla waszych maluszków...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.