KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

zosia88 (offline)

30-10-2012 11:36:36

Krakow
Hej Dziewczynki nie było mnie troche ale to przez brak czasu.


U nas Szymek ma katarek już od czwartku, a gorączki nie ma. Wczoraj rano troszkę kasłał a potem przez cały dzień już nie, ale jak ten katar mu nie przejdzie, to chyba wizyta u dr nas czeka sad smiley


Poza tym Szymko siedzi już ładnie, troche kiwa się na boki, myśle że jeszcze z miesiąc i będzie super, ale podnosi się tylko z półleżącej pozycji całkiem z płaskiego jeszcze nie da rady, zębów u nas ciągle brak, no i na brzuch przekręca sie super a na plecy nie i jakoś nie widać zeby mu się to udało w najbliższym czasie smiling smiley

Kaffi: ślicznie wyglądaliście, super zdjęcia


rumianek: nie pamiętam czy gratulowałam, więc teraz gratuje dostaia sie na studia smiling smiley
życzę by Różyczka szybko przeszła ząbkowanie i żeby dolegliwości ją tak neiu męczyły
Miłego pierwszego dnia w pracy
co do białych kuleczek, to chyba trochę pomogły, bo szymek już coraz częściej ma takie noce że budzi się 3- 4 razy, więc i tak jest lepiej smiling smiley DZiękuję buziak od dziecka

Inusiek: czapka super

Tak w ogóle to ja Ci Kochana już dawno miałam napisać że strasznie Cię podziwiam, nie wiem jak Ty to robisz, zajmowanie się domem i jeszcze mężowi takimi fajnymi obiadkami dogadzasz smiling smiley, robisz super rzeczy ręczne ( te wszystkie figurki, ozdoby itd.) a teraz taka czapa, Kochana ile Ty masz talentów, ojjjj ten Twój m to powinien Cię na rękach nosić smiling smiley
ja ze swoim brzdącem w życiu tego wszystkiego nie byłabym w stanei zrobić

A ja kończe pierwsze opakowanie tych pigułek i okresu brak , ale podobno to normalne :/

A Natanek to mały akrobata, Szymko tylko sobie boczki zmienia, nawet sie nie rozkopuje w nocy, więc leń z niego smiling smiley


Marrys: czapka śliczna, ja nie umiem robić ani na drutah ani na szydełku sad smiley

yoasia: mój Szymek też już się nie mieści do nosidełka :/

Akszeinga: zdrówka dla Ksawerka

Gusiu: kurcze przecież kawalerski należy do pana młodego i jego kolegów a nie chłopaków koleżanek pani młodej ... dziwna ta dziewczyna

EwkaB: szczęśliwej drogi


Aguamarika: oooo to mała gimnastyczka Twoja Marika smiling smiley super że u Was wszystko ok


DZiewczynki głosy oddane smiling smiley

Przepraszam że tak chaotycznie ale spieszę się bo szymko właśnie zafascynował stopami ale już zaczyna marudzić


[link widoczny po zalogowaniu]

szczurzyca (offline)

30-10-2012 11:39:30

Oslo
hej ja tak szybciutko na chwilkę tylko. zdjecia dzieci super a czapki to rewelacja tez taka chce smiling smiley ja mam ful roboty bo koniec miesiaca .... zajrzę wieczorem buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

30-10-2012 12:01:13

Łódź
Akszeinga Zdrówka dla Nikosia.
EwkaB no to niezła podróż was czeka, szerokiej drogi o ostrożnie na drodze bo wariatów nie brakuje i niedzielnych kierowców. Podziwiam, ja bym się chyba z 5 dzieci nie potrafiła spakować, jak my w 3 jedziemy do mojego M rodziców to samochód zapakowany po dach a ja o połowie rzeczy zapominam, ostatnio nie wzięliśmy torby z jedzeniem Dawidka
Aquamarinka no to Marika jest zdolna, szybko się rozwijasmiling smiley Mariki już tak maja że są takie wspaniałe i zdolne, co począć winking smiley

Dzięki dziewczyny za miłe komentarze odnośnie czapeczeksmiling smiley


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

30-10-2012 13:45:18

Kraków/Wieliczka
Dziewczyny polecam fajny deserek właśnie mój syn jest po konsumpcji. My dopiero zaczynamy jeść warzywa i owoce zatem bardzo proste i podstawowe składniki.
Ugotowalam króciutko w bardzo małej ilości wody dynie pokrojona w kosteczkę (kilka kosteczek) jak dynia była mieka dodalam pól jabłka pokrojonego w kostkę i dosłownie 2-3 minutki razem. Potraktowalam to wszystko blenderem. Zagęściłam kaszką sinlac. Wyszedł mały sloiczek, syn zjadł polowe reszta bedzie na jutro.

Wogole to dzisiaj właśnie rozprawialam się z dynią, pól wielkiej dyni mam pokrojonego poporcjowane i zamrożone żeby było na zupki i deserki dla małego.


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 13:46 przez ssylwia.

inusiek87 (offline)

30-10-2012 14:14:24

Hej dziewczynki!

yoasia88 mnie robótka na szydełku uspakajasmiling smiley

Marrys kotek prześliczniutki, a taka sowę też sobie ściągnełam z neta i mam zamiar zrobićsmiling smiley a żeby było do pary moja myszka:





GusiuNesta udanego panieńskiegosmiling smiley

Kaffi ja znajduję czas wieczorami, jak mały drzemie. I czekam na zdjęcia pokoiku smiling smiley

EwkaB miłej podróży i pobytu u rodzinysmiling smiley

zosia88 Dzięki za miłe słowa:* Nawet najbliżsi koledzy mojemu D. gratulowali że będzie miał super żone, a żony tych kolegów pouczały mojego męża że ma dbać o mnie xD Dziekujemy za głosiki:*

Tak na szybciora wpadłam uciekam bd później pa!


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

akszeinga (offline)

30-10-2012 14:43:55

Bydgoszcz
EwkaB szczęśliwej podróży życzę, uważajcie na siebie bo oczywiście zima jak zwykle drogowców zaskoczyła. A u nas zimno ale śniegu jeszcze nie widziałam.

Aquamarinka zdolna Twoja córcia smiling smiley, mój jeszcze nawet sam dobrze nie siedzi

zosia88 dziekuję w imieniu Ksawerka

ssylwia ja też właśnie tak robiłam dynię z jabłuszkiem smiling smiley

inusiek kolejne śliczne dzieło smiling smiley

No i już wiemy co Ksawerkowi jest - ospa wietrzna sad smiley - dziś go wysypało rano i byliśmy u lekarza. Boję się teraz o Nikusia, ale może przeciwciała w mleku go ochronią.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ssylwia (offline)

30-10-2012 17:00:40

Kraków/Wieliczka
AKSZEINGA kurcze ospa, jest to raczej nie uniknione przy przedszkolu, także prędzej czy później dzieci to przejdą, dobrze że nie w ciepłe dni bo żal by bylo w domu siedzieć. To pewnie wiecej dzieciaczków bedzie chore bo to roznosi sie lawinowo. Oby Nikodema to ominęło, ale wydaje mi sie że to sie nie uda.


[link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

30-10-2012 18:34:48

Łódź
akszeinga uuu współczuje mu ospy, oby Nikuś się nie zaraził. Zdrówka dla Ksawerka.

Inusiek wyluzuj z tymi czapkami bo ja przezywam kryzys twórczy i niby mam pomysły ale nie do końcawinking smiley
Napisałam do ciebie na prv.


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

30-10-2012 19:10:01

Sieradz
EwkaB - ale długa podróż Was czeka... u nas śniegu jeszcze trochę jest, ale większość się stopiła winking smiley

AQUMARINKA - gratuluję chudnięcia grinning smiley. I postępów Mariki smiling smiley

zosia - moja Lilka też miała katarek i kasłała przez jeden dzień - katar minął po kilku dniach smiling smiley. Jakie pigułki bierzesz?

yoasia - zazdroszczę tych drzemek, ja przy Lilce jak ma zły humor nie bardzo mam co zrobić w domu winking smiley. Mój brat bierze ślub, bo ona i jej rodzice chcą... Chociaż jak tak dalej będzie to nie wiem czy tego nie odwoła tongue sticking out smiley już go szlag trafia... Nam jest dobrze bez ślubu i na razie nie planujemy, a Lilka nie wygląda na nieszczęśliwą grinning smiley.

inusiek - zdolniacha z Ciebie grinning smiley dzięki, ale nie wiem czy się będę dobrze bawić na tym panieńskim winking smiley

akszeinga - zdrowia dla Ksawerka i oby choroba ominęła Nikusia...

A moja Lilka zaczęła coś gadać... Najpierw było papa, potem baba, a dzisiaj jak wyszłam na chwilę z pokoju to wołała mnie mama grinning smiley tzn. jeszcze to nie jest takie wyraźne mama, ale jest grinning smiley. I dzisiaj jak szłam do łazienki i pomachałam jej i powiedziałam papa to mi odmachała winking smiley
A przewijać i ubierać muszę ją jak leży na brzuchu... Bo na plecach już nie chce leżeć tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zosia88 (offline)

30-10-2012 20:42:06

Krakow
Akszeinga: współczuje ospy

Gusiu: pigułki nazywają się Qlaria, dr mi mówiła że moge przy nich nie mieć okresu
Lilka zdolniacha, mój szymek przestał gadać ale za to śpiewa uuuuuuuuuuuuuu, aaaaaaaaa itd smiling smiley
Mam nadzieje że wieczór panieński jednak będzie udany winking smiley

Inusiek: nie ma za co winking smiley

Marrys: choć nie umiem szydełkować, przesyłam telepatycznie moc pomysłów dla twojej twórczości szydełkowej smiling smiley
Wszystkiego najlepszego dla Dawidka na 7 miesięcy urodzinowe baloniki

Ja mam marzenie nauczyć się szyć na maszynie ale nie ma mnie kto nauczyć, mama nie umie, teściowa też nie sad smiley
ciekawe czy można sie tego nauczyć z filmików z netu :/


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 20:43 przez zosia88.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.