KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

szczurzyca (offline)

27-10-2012 18:36:12

Oslo
jusi1107 juz 5 u nas nadal 0

inusiek87 ślubna rocznica to w maju smiling smiley i będzie już 4 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

szczurzyca (offline)

27-10-2012 21:57:40

Oslo
yoasia88[[/b] ja 16 maja winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

akszeinga (offline)

27-10-2012 22:17:21

Bydgoszcz
Marrys a my kombinezonik mamy po Ksawciu ale za to śniegu nie mamy grinning smiley widziałam w tv jak Łódź zasypało, ale za to bardzo zimno u nas, brrrr...

Inusiek, EwkaB dziękujemy i prosimy o więcej głosików grinning smiley

yoasia88 zrobiłam dziś mu słoiczki z działkową dynią i zupełnie co innego niż w tych kupnych, mi nawet smakowało choć za dynią nie przepadam, część zrobilam z warzywkami a część jak deser z jabłuszkiem, a reszta dyni powycinana czeka na Halloween grinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

28-10-2012 07:42:43

Łódź
A ja się pochwale moim króliczkowym dziełemgrinning smileygrinning smiley:



U nas chyba z 15 cm śniegu, szok. A my mamy letnie opony w samochodzie a zimówki u teściów 120 km od nas:/ zgapiliśmy się jak ostatnio tam byliśmy bo było bardzo ciepło 2 tyg temuwinking smiley.


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

akszeinga (offline)

28-10-2012 14:14:50

Bydgoszcz
Marrys sama tą czpulkę zrobiłaś? Jest super, zdolniacha z Ciebie. U nas nadal ani ciut ciut śniegu, ale mi sie nie spieszy do tego. Do południa piękne słoneczko było i spacerek mamy juz zaliczony smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kaffi (offline)

28-10-2012 21:53:28

Józefosław
Jusi,
Szybko u Was z tymi ząbkami smiling smiley Gratulacje smiling smiley


Marrys,
śliczny Króliczek! smiling smiley


Ja kupiłam niedawno dwa kombinezonki na allegro i jak przyszły to się okazało że troszkę mniejsze niż myślałam, takie kurcze na teraz, a ja chciałam na całą zime winking smiley. I byłam trochę zła że będą nie do wykorzystania, a tu spadł nagle śnieg i się zimno zrobiło, więc kombinezonki będą teraz jak znalazł smiling smiley Tylko się zastanawiam czy ja Kubusia ubranego w kombinezonek zmieszcze do fotelika samochodowego... Chyba będzie mu ciasno...

No i ciekawa jestem jak wózek sprawdzi się na śniegu. Ani wczoraj ani dzisiaj nie byliśmy na spacerku, pla jest na jutro, zobaczymy jak to wyjdzie.


Kaffi

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

szczurzyca (offline)

28-10-2012 21:58:45

Oslo
yoasia88 mnie tez śmieszą te zabobony , jak można twierdzić ze literka r daje szczęście w małżeństwie he he . zresztą dla mnie maj to miesiąc zakochanych bo wszystko budzi sie do życia ...


[link widoczny po zalogowaniu]

akszeinga (offline)

28-10-2012 22:24:19

Bydgoszcz
yoasia, szczurzyca ja też znam kilka majowych małżeństw i jakoś nie narzekają na pecha smiling smiley

kaffi a wiec to Ty tą zimę zamówiłaś żeby kombinezony wykorzystać grinning smiley Nie wiem jaki masz fotelik ale jeśli z taką dodatkowa wkładką dla niemowląt to może po jej wyjęciu mały się zmieści w kombinezonie. Ja mój wózek mam wypróbowany na śnieg - idzie jak czołg smiling smiley

A mój Ksawciu wieczorem trochę miał gorączkę, 37,6 stopnia, mam nadzieję że nie rozłoży mi się znowu. A Nikuś strasznie był dziś marudny cały dzień, spał tylko raz jakieś 40 min i nie można go było nigdzie na chwilę zostawić ani na macie, ani w krzesełku bo od razu ryk, obiadku też nie chciał jeść. To chyba ząbki, ciekawe jak minie noc.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

jusi1107 (offline)

28-10-2012 22:29:36

Cobh
yoasia szczurzyca moja psiapsióła brała ślub w maju i 3 miesiące po ślubie już się rozwodzili bo się okazało że mąż ją zdradza więc ja tak w maju bym się nie chajtała smiling smiley

sorki nie mam weny do pisania miłej nocy może jutro coś szkrobnę u nas święto i mam wolne mąż pracuje niestety ale ja się obijam


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaffi (offline)

28-10-2012 23:07:45

Józefosław
Akszeinga,
My już tę wkładkę noworodkową dawno wyjęliśmy, już nawet dwa razy przesuwaliśmy pasy w tym foteliku smiling smiley No zobaczymy, może jutro bedzie pierwsza próba winking smiley

Współczuję goraczki i marudkowania synka. Oby noc minęła spokojnie a jutro był lepszy dzionek smiling smiley


Ja to podziwiam mojego Kubusia. Przy pierwszym ząbku to się nawet nie zorientowaliśmy że mu ząbek idzie, nie był ani nadmiernie płaczliwy ani marudkowaty. Teraz mu idzie drugi ząbek, i też jest spokój. Czasem nawet Kubuś jest spokojniejszy niż normalnie winking smiley Leży sobie spokojnie na macie albo w foteliku, dwa ulubione paluszki w buzi, i się rozgląda. Cisza i spokój, szok winking smiley I pomyśleć że ząbkuje winking smiley


Kaffi

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.