MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

Paula_77 (offline)

13-01-2015 11:55:08

Warszawa
Aż mnie zatkało, Maduska, poważnie.. CO TO ZA TEXT !! Ty chyba musisz nim ciut wstrząsnąć.. Może krótki wyjazd do SPA, odwiedziny dawno nie widzianej znajomej ?? Ech, Ci faceci.. Wydaje im się, że są królami, wszystko im się należy.. !!!! Taki wstrząs, gdy widzą i na własnej skórze odczuwają, CO MY NA CO DZIEŃ, I ILE ROBIMY, w domu, przy dzieciach jest doświdcz. bezcennym !!!!!!!!!!!!!
Obyś obudziła swojego małża !!!

Co prawda, ostatnio zauważyłam, że się więcej lenię, i mało uczę dzieciaki, ale już to naprawiam.. Nie mogę uwierzyć że można tak powiedzieć..!! Maduska, PRZYTULAM !!!!!!!!!!
Nie wyobrażam sobie, by M. mi nie pomagał. BA, w weekendy Go max. wykorzystuję, tylko On się sam zajmuje dziećmi, ja relax..
Każdy potrzebuje oderwania od meczącej rutyny.. Nie daj się tłamsić !!!!! Bądźcie PARTNERAMI !!!!!!!

I dziękuję Ci, Kochana za słowa pociechy.. Wiem, że są dzieci, które jeszcze mniej mówią niż Mila. Ale miło to przeczytać, usłyszeć pociechę.. Ona nieźle powtarza słowa, gdy np. słucha interaktywnych programów o alfabecie, cyfrach..!! Słuch ma taki, że nawet powtarza bezbłędnie melodie.. Nie jest źle..
Chyba potrzebuje więcej czasu.. Ja tak naprawdę rozkręciłam się dopiero ok. 6 r. ż. Wcześniej mówiłam jak szyfrem, starsza siostra tłumaczyła.. Podobno czasami mawiałam, że nie warto, bo DOROŚLI SĄ GŁUPI.. Niezły ze mnie był aparat..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

13-01-2015 16:12:01

Witam Wszystkie Mamusie i Całuje Wszystkie Słodkie Bobasy,
Jestem Klaudia i jestem mamą karmiącąsmiling smiley na ebobasie poznałam całe mnóstwo przyjemnych mamsmiling smiley
SPAMUJE pierwszy razdzieck ona rowerku Od neidawna prowadzę sklep internetowy i wklejam linki gdzie tylko Moge, i tam gdzie nie moge w zasadzi też:p
www.gadodo.pl Zapraszam!

Paula_77 (offline)

13-01-2015 17:07:29

Warszawa

Maduska (offline)

14-01-2015 08:41:55

Bartniki
No niestety mój mąż chyba nie wie ile wyrzeczeń, pracy kosztuje wychowanie dzieci, on jakby tak został z nimi choćby na kilka dni, może by przejrzał na oczy. Ale cóż... Może sie jeszcze ogarnie.

Jedziemy z małym zaraz na bilans, odezwę się jak wrócęsmiling smiley
Miłego dnia Kochanewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

14-01-2015 16:52:51

Bartniki
Hejsmiling smiley
Maciuś 10 kg i 77 cm ( chociaż zmierzony niedokładnie, bo krzyczał).Na tą chwilę ma 6 zębów, ale jeszcze conajmniej 2 w drodze. Ogólnie wszystko oksmiling smiley
W ogóle moje dziecko trochę się uspokoiło, rano dosypia nawet do 8 rano, w nocy pije mleko tylko 2- 3 razy, a w ciągu dnia jest znośnysmiling smiley mam nadzieje, że nie jest to tylko chwilowe"szaleństwo", ale tak zostanie mu już na zawszesmiling smiley
Zaliczyliśmy spacerek, Mały pojadł i teraz ucina sobie drzemkę, a ja mam chwilę. Zaraz zrobię sobie kawkę i się odprężę, mąż w pracy, więc spokój.
Na początku lutego idę nq 2 tygodnie do pracy, bedę się opiekować dzieciakami w czasie ferii w szkole, w której kiedyś pracowałam. Tysiak wpadnie do kieszenismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

14-01-2015 16:56:50

Niemcy
Moje dziecko wczoraj chcialo byc takie samodzielne w przedszkolu ze poszedl na ubikacje kupe i sam sie podcieral. Wieczorem go zapytalam czy robil moze dzis w przedszkolu kupke (bo narmalnie codziennie robi) A on ze robil, a ja a tylek kto Ci wytarl , a on Lukas sam. Wiec sciaglam majty by skontrolowac a tam brudne majteczki. I mu tlumacze ze jak jest w przedszkolu i robi kupke to musi tez kogos zawolac co by mu tylek podtarl bo on jeszcze maly i sam sobie dokladnie nie umie zrobic. Dzis przyszedl i mowil ze zawolal Pania ze soba winking smiley Och ten ma pomysly wszysko sam. Taka zzosia samosia tongue sticking out smiley

Paula zdolny nie zdolny w porownaniu z rowiesnikami w normie, tak nadaje jak Marysia Madzi smiling smiley Mozna juz z nim podyskutowac prawie jak z doroslym smiling smiley Wiec trzymam kciuki za Twoja mala co by sie rozkrecila z swoja wymowa winking smiley
Ostatnio Lukas czasem zwraca sie do mnie po imieniu , a ja mowie mow do mnie Mama a on tata tez mowi do Ciebie Ewa grinning smiley. Albo pyta sie po niemiecku Ty jestes moja Mama ? wtedy odpowiadam a masz inna mame , to on nie Ty jestes moja Mama.

Madzia Twoja mala je jeszcze kaszke ? My niestety jak Luki mial cos ok 1,5 roku musielismy zrezygnowac z kasz bo nasz maly przy kaszy mial odruch wymiotny. Czasem jak sobie zrobie kasze manna daje mu sprobowac ale nic z tego. Mleko tez zaczelo mu sie podnosic, tylko Kakao jeszcze lubi smiling smiley
A Twoj Mezus to ale ma tupet , taki madry jest, dzieci odzyja ? A kto wtedy zostanie z Waszymi dzieci on ? No nie fajnie Tobie powiedzial , przykre takie cos. Naprawde musialabys go zostawic na tydzien albo dluzej z dziecmi to wtedy by sie przekonal jaka jestes super Mamuska smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

14-01-2015 20:42:14

Bartniki
ja mam coś dzisiaj dobry humorsmiling smiley sama nie wiem dlaczego, może dlatego, ze Macius jakis taki spokojniejszy, no i najwazniejsze, ze dzieci zdrowe!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

14-01-2015 21:26:19

Niemcy
Madzia ja Lukasowi tez dawalam takie kaszki dla dzieci normalne czy smakowe, jablkowe, truskawkowe ale on jadl tak jak pisalam moze do 1,5 roku , pozniej juz sie nawet nie fatygowalam mu jej przygotowywac, bo po lyzeczce byl juz balagan. A teraz juz nie kupuje nawet tych kaszek, w domu mam tylko manna, wiec jak mnie najdzie smaka to sobie robie kaszke z sokiem malinowym, ale Lukas gdzie tam zaraz mu sie podnosi. Tak samo platki owsiane tez nie chce jesc. On teraz na kolacje zjada skibke chleba lub gofry, nalesniki, jajka, czy jajecznice i tez wiem ze najedzony. Na sniadanie chlebek i Kakao . W koncu wyrzucilam smoczka od butelki i Lukas pije z szklanki, powiedzialam mu ze smoczka musialam wyrzucic bo byl pogryziony i nie moge nigdzie takich kupic tongue sticking out smiley

Ach i co jeszcze w niedziele schowalam nocnik, bo juz mi sie nie chcialo wiecznie latac z tym nocnikiem do gory go oprozniac, nieraz Luki zrobil pare razy siusiu , jak siadal siki narozlewal, ach i tylko sprzatanie ... Teraz Luki chodzi tylko na ubikacje, a najlepsze ze zaczyna sie zamykac na ubikacji, znaczy drzwi, zeby jak on to mowi "nikt mnie nie podgladal" grinning smiley juz klucz z drzwi wyciagnelismy co by mu glupiutki pomysll do glowy nie przyszedl i co by sie nie zakluczyl.

Madzia ciesze sie ze humorek Tobie dopisuje, pewnie jak Macius spokojniejszy to i Tobie sie udziela. Oby tak dalej ! smiling smiley

Ja w ciazy czuje sie dobrze, brzucholek rosnie, powoli zaczynam odczuwac ruchy malej wiec jest fajnie winking smiley A dzis jak pisalam zaszalalam i podcielam wlosy, zafarbowalam odrsty i tez od razu lepiej sie czuje smiling smiley A Maz nic jescze nie zauwazyl. Nic mu nie mowilam ze robie cos z wlosami, wiec pewnie musialaby to byc drastyczna zmiana zeby zauwazyl grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

15-01-2015 18:48:34

Ewula to córeczka bedzie?? ;-)

Hej dziewczyny ;-) troche Was odwiedzam bo mi sie nudzi w domu :-P a dzis po lekarzu jestesmy z Majka, i niestety uziemione.. ;-(

Widze ze o kaszcze piszecie, Majka tylko jak mała była, tak chyba nawet nie do roczku, teraz pije kaszke mlekiem na noc, tylko dosypana do mleczka żeby gesciejsze miała, i na cała noc jej starcza ;-) ostatnio z kaszlem sie zmagamy i obie mleko z miodem ;-)

A i moja nadal z butli pije, ale tylko na noc mleczko.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

15-01-2015 22:41:11

Niemcy
Ewa na 90 % ma byc dziewczynka .
A Ty napisz co u Ciebie, jak Twoja ciąża , widzę zdjatko jest czyli wszystko dobrze tak. Nic sie po tej Twojej wizycie w grudniu nie odezwałeś a my tu z dziewczynami myślimy o Tobie.
Co Was z Majką złapało przeziębienie ? Dużo zdrowia dla Ciebie i Maji . winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.