MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

Maduska (offline)

09-01-2015 22:08:52

Bartniki
Hej !
dziewczynki ja tylko na chwileczkę, jutro się postaram coś więcej naskrobać. Macius już o wiele lepiej , choroba całkiem odpuściła, a i zeby już tak bardzo nie dokuczaja, apetyt nieco lepszysmiling smiley
Ewa gratuluję córeczki!!!!!
Paula mam konto na fb.
Jutro się odezwę, a teraz już zmykam do łozka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

09-01-2015 22:12:50

Bartniki
Paula wszystkiego najlepszego dla Idalki!!!
I jak włosy? Zadowolona jesteś? Może nam pokażesz się na jakimś zdjęciu z lokami??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

10-01-2015 00:00:33

Warszawa
E, bez przesady z tymi lokami.. To Head Line, więc specjalnie szalone nie są ;-) Ale ja nigdy nie byłam bardziej zadowolona wychodząc od fryzjera - włosy świetnie się układają..
Jutro postaram się wrzucić, dzisiaj jak zrobiłam, to się przestraszyłam i skasowałam - nic dziwnego, sińce jak u zombi - przez 2 doby łącznie spałam 8 g.
Kochana Idalia..

Bardzo się cieszę że u Maciusia ok. :-) Magiczne kciuki !!!!!!!!
Dzięki za życzenia, ale potwór nie zasłużył.. A prezent od małża - dinozaura - wzięła i odrzuciła, jak kłak z ubrania ;/ Przykro Mu było ;-( Ech..

No nie, ta wiercipięta znowu jojczy.. Ssssss..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

10-01-2015 00:08:33

Warszawa


Karmienie Dinozaura.. Nalezy to robić baaaardzo ostrożnie.. Czekoladką..




Kucykowo..

Reszta w galerii..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

10-01-2015 00:11:47

Warszawa


Pozorant.. SPUŚCCIE PSYYYY !!!!!!!!!!!




Sytuacja mieszkaniowa wielu Polaków..



Guliwerka..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

10-01-2015 14:38:21

Warszawa
Moja Melisska usiadła w kąciku, cichutko, i wyżera resztki kakao z dna pudełka.. Największa fanka kakao w mieście..!! Ale jej sielanka zaraz dobiegnie końca, idziemy na cmentarz bramy zamykają o 17, więc jeżeli nie chcemy tam nocować, a raczej nie, to czas ruszyć tyłki !!! Miłej soboty !!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

11-01-2015 01:53:12

Warszawa
Ale niemiło, że nie dostałam ŻADNEJ informacji w temacie konkursu na tym portalu.. olewają ludzi.. Na pewno można wygenerować automatyczną informację, ale świniom się nie chciało.. Nie odp. oczywiście na moje zarzuty o fałszowanie wyników.. Jasne.. Nigdy więcej nie wezmę udziału w żadnym konkursie.. NACIĄGANIE JELENI..

Wyprawa się b. udała, cmentarz mimo informacji w internecie 'czynny' do 18, nie 17 g., więc ze sporym zapasem zdążyliśmy.. Tylko jedną os. minęliśmy.. Taka pogoda, nie dziwne.. Ale zimno nie było, tylko nieprzyjemny wiatr + kałuże.. deszcz..
Na Starówce ślicznie, może wrzucę fotki później.. Idalia szalała na maxa, Melissa.. zasnęła.. I pluła ogniem z pyska, gdy próbowaliśmy ją obudzić, i pokazać dekoracje świąteczne..!!!!!! Przespała, i tyle.. Lepiej smoka nie drażnić !!

Mam wolną większość niedzieli - dzieci do dziadków, małż do kumpla.. Widzieli się rok temu..
Dzień czytelnictwa :-) :-) :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

11-01-2015 16:26:31

Warszawa
Nie ma nikogo, to idę ciężko pracować.. A serio - pławic się w pachnącej pianie, czytając kryminał, i napawając się CISZĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ.. bo dzieci u Dziadków..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

11-01-2015 16:39:56

Warszawa
Ech, czemu jutro nie może być NIEDZIELA ?? Przydałoby się kilka niedziel-dubli w roku.. Tak z 50.. Nieee, za dobrze by nam było ..To moze chociaż 49 dubli ???


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

11-01-2015 19:07:04

Warszawa
Dziewczyny, czy takie maluchy, jak 3-latki można gdziekolwiek zapisać na tańce ?? Warszawa..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.