MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

Paula_77 (offline)

08-01-2015 08:41:31

Warszawa
Taaa, nie nudzimy się.. Rano małż odkrył w pieluszce Idalii.. telefon.. To nie żart !! Pomysłowa Dobromira ;-( ;-)

Można wręcz rzec, że była w kontakcie..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

08-01-2015 11:51:13

Warszawa


A'la pozorant.. SPUŚĆCIE PSYYY !!!





Aniołek.. ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-08 11:52 przez Paula_77.

Ewula201 (offline)

08-01-2015 14:36:44

Niemcy
Bylam dzis u Gina, no i tak jak przeczuwalam na 90 % bedzie dziewczynka tak wiec juuuupi smiling bouncing smiley , dzidzius ladnie rosnie i poki co wszystko w porzadku. W moczu niestety wyszlo ze ma krew i za tydzien musze sie zglosic jeszcze raz na kontrole moczu . Pani dr podejrzewa ze to od tego antybiotyku co zarzywam i od tego ze jeszcze przeziebiona. wiec zobaczymy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

08-01-2015 14:39:17

Niemcy

Paula_77 (offline)

08-01-2015 14:40:23

Warszawa
To zdrówka, ZDRÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULUJĘ !!!!!!!!!! I oczywiście zazdroszczę parki ;-)
No i super, że dzidzia zdrowa !!! To jakie imiona są brane pd uwagę ? A jak Ty się czujesz ??


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

08-01-2015 15:18:52

Niemcy
Oj zdrowko sie przyda, bo juz mnie meczy ten stan, jak czlowiek zdrowy to od razu inaczej.
No i dzieki, przy pierwszym bylo mi obojetnie co bedzie, ale przeczucie ze bedzie chlopiec tez mnie nie zawiodlo. Zawsze najwazniejsze zdrowko dzidziusia, ale z dziewczynki ciesze sie niesamowicie smiling smiley
Imion jeszcze nie ma zadnych wybranych, musze ksiazke z imionami przejzec i wybiore moje faworyty, pozniej pokaze M i wybierzemy jedno. Mi osobiscie podoba sie Emilia, takie proste takze niemieckie imie, ale moja przyjaciolka w pl ma Emilie wiec nie wiem... Ja ogolnie czuje sie dobrze, mam nadzieje ze tak do konca bedzie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

08-01-2015 16:10:14

Warszawa
To super !!! Obyś się nadal tak świetnie czuła !!
Może Emma ?? Moja siostrzenica jest Emilia, ale mówimy Emma ;-)
Uważaj, E,. to Wielkie Indywidualistki, tak niezależne, ze zawsze uparcie robią po swojemu, nawet, jeśli same widzą, ze marnie im idzie..
Najlepsze przykłady - Plater, Eckhart, Dickinson..

Moja Idalia jest dzisiaj taaak męcząca, ze już mi cierpliwości zabrakło ok. g. 14, a tu do wieczora daaaleko ;/
Boże, jak ona przeginaaaa..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

08-01-2015 20:40:33

Warszawa
Ha ha, Małż się już, naiwny, nastawił na wzbogacenie, ale po przeczytaniu regulaminu sesji zdjęciowej wiem, że o zapłacie nie ma mowy.. Szczegóły, dla zainteresowanych.. [link widoczny po zalogowaniu]…/pliki/Casting_regulamin_20140310.pdf


2. sprawa..
Dziewczyny padły o.. 19:30, szok.. postanowiliśmy je teraz usypiać o tej g., bo podobno wtedy dzieci lepiej, głębiej i dłużej śpią.. Wątpię, ale zobaczymy.. Najwyżej zacznę wstawać z kurami.. i piekarzami ;/


Się mam z tym moim tygryskiem.. Idalia uwielbia życie na krawędzi.. Chodząca niewinność.. Dzisiaj z powodzeniem skakała z krzesła do łóżka.. Jakieś 100 cm.. Małpeczka niewydarzona !!
Kaskaderka to jest to..!!! Dzisiaj również zaprezentowała mi.. klasyczny szpagat.. Jezusiczku, kilka razy, szpanerka..


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-08 21:30 przez Paula_77.

Paula_77 (offline)

09-01-2015 09:56:53

Warszawa
Moje girls zaliczyły odpalenie piekarnika, kuchni, bójkę, z 'niecierpliwością' czekam na kolejne wygłupy.. Póki co, tuptają i tańczą do Snow Patrol..
Także mam szanse dzisiaj poznać nowych ludzi, np. sexownych strażaków, hurra ;-(

Nocka w miarę udana, wstały o 7:30, do przeżycia :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Paula_77 (offline)

09-01-2015 20:35:59

Warszawa
Siedzę u fryzjera, który nie boi się robić trwalej.. Trzymajcie kciuki za efekt. Poprosiłam tak, żeby mnie dzieci nie poznały :-)
Podobno da się ;-)

A serio, gdy tu szłam, wiatr wiał tak, ze przez chwilę unosiłam się nad ziemią, co przy mojej mocno imponującej sylwetce Pudziana jest niezłym odlotem.. Na szczęście wiało mi w kuperek, więc klawo :-)
I szlam 2 km, bo w 2 salonkach fryzj. w zasadzie mnie wyśmiano ;-/
Niech się nie zdziwią - mam wyjątkowego pecha być we fryzjerstwie trendsetterką.. Macie na bank modne loki w wiosennej modzie '2015 ;-p

Ju-pi, Idalia ma 20 miesięcy.. mój skarbek.. prawie dorosły
Świętujemy, świętujemy.. bo dzieci już śpią ;-p ;-p

Uff, PRZEŻYLIŚMY !!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 20:48 przez Paula_77.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.