LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

malpeczka (offline)

08-05-2012 13:27:42

Wszystkiego najlepszego dla Lenki i Tymonka!!!!!!!!

malpeczka (offline)

08-05-2012 13:30:25

Dzień dobry!
U nas dziś nie pada,normalnie cud.
Tak to non stop deszcz.

agszi (offline)

08-05-2012 13:43:20

Kraków
Witam i od razu WSZYSTKIM JUBILATOM MIESIĘCZNYM SKŁADAMY Z ZOSIACZKIEM ŻYCZENIA: DUŻO UŚMIECHÓW,RADOSNYCH CHWIL I CIEKAWOŚCI W POZNAWANIU ŚWIATA!!
Aniela-wszystkie zdjęcia super,po Nince nawet nie widać,że chorowała.Super babeczka z niej rośniesmiling smileyCo do pieluszek-my od chyba 2 tygodni używamy 3. Ostatnio zaczęłiśmy się nawet za 4 oglądać.Pewnie za jakieś 2 miesiące trzeba będzie je wprowadzić.Mała rośnie i rośniesmiling smiley
Elli-super,że lokal załatwiony,teraz tylko menu i gotowe.Powodzenia!! Wagą Oleńki się nie martw,wszystko będzie ok.Ja,jak byłam mała wszyscy martwili się i nie wiedzieli dlaczego tak mało przybieram na wadze.Nawet z pieluchą wyglądałam jak szkapa.Z czasem zaczęłam rosnąć i waga się wyrównała.Dzisiaj wyglądam jak wypasiona kobyłkasmiling smiley
Ania-Zosia też okrutnie się śliniła.Jakoś od miesiąca,łapki wiecznie w buzi, ślinotok taki,że nic tylko ubranka zmieniać.Tej śliny miała tyle,że się nią krztusiła,ale dzisiaj już umie ją połykać i jest lepiej.Wczoraj mój ukochany lekarz powiedział,że na ząbki za wcześnie (choć ja miałam 4.5mies. gdy 2jedynki na dole się pojawiłysmiling smiley)
Gajodka- zastanawiam się nad spacerówką.Gondolkę mamy dużą,więc pewnie jeszcze z 1.5 miesiąca w niej pojeździ,ale czas pokaże.Na razie podnoszę jej zagłówek i widzi tyle ile chce,a poza tym ona w wózku zazwyczaj śpismiling smileyDzięki za info o Realusmiling smiley
Co do witaminek.Pediatra w przychodni powiedziała,że nie trzeba już jej dawać nawet wit.D,bo w MM jest.Więc nie podawałam przez tydzień,Wczoraj byłam u pediatry-alergologa prywatnie i powiedział,żeby podawać,bo tam jest za mało.Kosmos w tej przychodniu u nas jest.Jutro idziemy na szczepienie,ważenie itp.Ale... do innej pani doktor,tamta mnie wkurzała.Niewiele do mnie mówiła,a jak już powiedziała,to nie wiedziałam o co jej chodzi.Czy z Zosią ok? czy coś nie tak.Położna już ponad miesiąc temu powiedziała,że mała będzie miała AZS,ale pediatra,że nie,że tylko podrażnienie jest.I co? Oczywiście,że ma AZS.Ona nic tylko podawać mleko HA i nic więcej.Okazało się,że tylko Bebilon Pepti możemy.-to mój dołek nr1.
Dołek nr2:stanęłam w niedzielę na wagę i prawie z niej spadłam,że zobaczyłam,że ważę prawie tyle co przed porodem!!! Załamałam się totalnie.Tym bardziej,że w sobotę byłam u krawcowej i mierzyła mnie i wyszło w pasie o 7cm mniej niż miesiąc temu.Mam dość.Dół na maksa.Jeszcze mama na mnie siadła,że muszę o siebie zadbać,bo kiedyś i się ubrałam,pomalowałam,paznokcie zrobiłam,fryzurkę,a teraz wyglądam koszmarnie. Nie ma jak wsparcie najbliższychsad smiley Teściowa,jak u nas byłą,to też kupiła mi bluzeczkę taką szerszą,bo jak to powiedziała:"pod taką bluzką można ukryć te fałdeczki".Mąż dzisiaj rano karmił Zosiaczka,podaje mi ją do łóżka i mówi:" przytul się Zosiaczek do wielkiego brzucha mamy,będzie ci cieplej".WIem,że nie miał na myśłi mojego wyglądu,ale...
No to się wyżaliłam.No ale komu mam się wyżalić,jak nie Wam...
Buziaczki dla Wassmiling smiley

PS-głosiki na fotki staramy się regularnie oddawaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-08 13:44 przez agszi.

justysia493 (offline)

08-05-2012 17:14:45

Tarnowskie Góry
NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA WSZYSTKICH KOŃCZĄCYCH MIESIĘCZNICE!!!!![/color


Tak w skrócie to u nas intensywne przygotowania do chrzcin które odbędą się już w najbliższą niedzielę. No a w sobotę szybki ślubik kościelny bo my z mężem tylko jak na razie cywilny mamy tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley. Udało nam się troszkę zachłystnąć długim weekendem i powycieczkować sobie. Ja z takiej wycieczki wróciłam z towarzyszem kleszczem i teraz mam leczenie antybiotykiem żeby jakiejś boreliozy nie złapać. Dlatego mamusie uważajcie na swoje maleństwa. Co do szaleństw łóżkowych to ja jakaś nie wyżyta się zrobiłam po tej ciąży tongue sticking out smileytongue sticking out smileygrinning smiley No i Bartek też ma straszny ślinotok pcha łapeczki do buzi i od kilku dni jest marudny a ja zauważyłam że na dole to mu tam już coś się będzie wybijać bo śliczną biała koronkę ząbka widać coś szybko ale zanim to urośnie to potrwa. Mikołaj 2 miesiące temu zgubił szóstkę( oczywiście w nocy zębowa wróżka była zabrałam ząbek i zostawiła całe 5 zł smiling smileysmiling smiley ) i dopiero teraz mu się przebiła smiling smileysmiling smiley To by było na tyle w skrócie co u nas


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

justysia493 (offline)

08-05-2012 17:15:29

Tarnowskie Góry

justysia493 (offline)

08-05-2012 17:17:01

Tarnowskie Góry
Głosiki oddane smiling smileysmiling smiley

I wszystkie zdjęcia z wypadów majówkowych super smiling smiley:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Aniela1977 (offline)

08-05-2012 18:05:08

Warszawa
Justysia to wszystkiego najlepszego i samych cudownych dni Wam zyczę z okazji ślubu koscielnego)smiling smileysmiling smiley:ja też tak brałam pierwszy ślub dzień przed chrzcinami bo ksiadz sie burzył)smiling smiley:
Gajodka my tez nie dostaniemy rozgrzeszenia i dupa z komunii od tego sa chrzestni no i moi chłopcy)smiling smiley:
Dziekuje za głosiki)smiling smiley:
Agszi my to juz sobie pogadałyśmy)smiling smiley:ale dobrze ze napisałaś ulży Ci kochana)smiling smiley:a mężulek napewno nie chciałsmiling smiley:przecież ma piekna córę z takiej pięknej mamusi)smiling smiley:a teściowe to miotłą!!po głowie)smiling smiley:



bedzia01 (offline)

08-05-2012 18:47:27

Piła
Witam dziewczynki!

Kochanym dzieciaczkom na miesięcznice wszystkiego co najlepsze życzę! Rośnijcie zdrowo i kolorowo!

Ale poszalałyście z pisaniem! Ja dopiero próbuję się ogarnąć po tylu dniach wolnego. Nati w końcu poszła do szkoły więc wracam do rytmu dnia codziennego. Trochę wzięłam się za ogród i za psa,który zaczął zrzucać futro i kłaki plączą się nawet w buzi małej. Nie będę za bardzo odpowiadała na pytania bo po co powtarzać po innych. Jedynie mogę pocieszyć...radość

Agszi...nie przejmuj się głupim dogadywaniem. Jednak po przeczytaniu o Twoich problemach z wagą chodzi mi jedna myśl po głowie. Znam dziewczyny które po porodzie również nie mogły zrzucić wagi i okazywało się (czasem po latach ) że mają problemy z tarczycą. Może poprosisz swojego rodzinnnego lekarza o skierowanie na badania bo po co masz się męczyć bidulko. Oby to nie było to ale sprawdzić warto. Nawet dzisiaj rozmawiałam z kosmetyczką,która przez tarczyce nie powinna więcej rodzić, bo organizm zacząłby ciążę traktować jak intruza i mogłaby ronić lub urodzić chore dziecię. Na szczęście ma już dwóch urwisów a choroba wyszła po drugiej ciąży.

Zdjęcia wszystkich dzieciaczków piękne! Ależ rosną te nasze skarby...


[link widoczny po zalogowaniu]

elli80 (offline)

08-05-2012 22:33:42

Świdnica
Hejkasmiling smiley
Udało nam się dziś zaklepać salę i ustalić menu, tort też zamówiliśmy został jeszcze tylko fotograf. I znów 2 dzień zastój w kupkach dałam Olci czopek może zadziała.

Tymuś wszystkiego najlepszego!!! dużo uśmiechów na buźce i rośnij zdrowo skarbiegrinning smiley

Ula Miłoszek czyje łóżeczko zdemolwał? mam nadzieję że nie Ignasiawinking smiley Udanej imprezki urodzinowej i czekamy na fotki chłopaków!!!
Agszi nie dołuj się kochana i nie przejmuj się tym co inni gadają a tym bardziej teściową niech sama takie bluzki nosiangry smiley Mąż na pewno nie chciał sprawić Ci przykrości tylko coś chlapnął zanim pomyślał. Może skorzystaj z rady bedzi i skontaktuj się lekarzem.
Ania nasza Olcia też o kilku tygodni strasznie się ślini, wkłada całe piąstki do buzi i niewiem czy to z głodu czy może już pierwsze oznaki ząbkowania.
Aniela, Gajodka wszystkie Wasze rady wzięłam sobie do serca i bardzo dziękuję za troskęradość Aniela głosiki oddanesmiling smiley
Justysia wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się ślubugrinning smiley
Ewadziękuję za info odnośnie wagi dziecka miejmy nadzieję że Olcia mieści się w normie. Czekamy na szczepienie i wszystkiego się dowiemy. Głosiki oddanesmiling smiley

Dobrej nockismiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

08-05-2012 23:02:45

Bielsko-Biała
Tymuś - wszystkiego najlepszego Słoneczko kochanesmiling smiley
Ela- jak Ola dopiero drugi dzien nie ma kupki to nie powód do zmartwień - moja Natalka nieraz nie robi 4-5 dni i to jest norma- mi doktorka powiedziała że do tygodnia a nawet dłużej może nie być- u dziecka karmionego piersią to też norma- i broń boże mam nie podawać czopków żadnych wcześniej bo można tylko takiemu Maleństwu zaszkodzić- i spowodować rozwolnienie... u nas ostatnia była w sobotę- też nie lubię tego oczekiwania kiedy znów będzie- ale czekam- na razie dłużej niż 5 dni nie czekałamsmiling smiley

Mam pytanko- znacie jakieś sprawdzone godne polecenia miejscówki nad morzem nadające się na pobyt z dziecmi- plac zabaw jakaś sala zabaw żeby była- ogrodzone blisko morza?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.