LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

Aniela1977 (offline)

06-05-2012 19:32:35

Warszawa
Witam Malpeczko i Nika)smiling smiley:fajnie ze sie pokazałyście.A i Ciebie Kasiu tez troszke nie było)smiling smiley:
Elli no fajna Oleńka bardzosmiling smiley:dzieki za zdjecia bo bylam b.ciekawa):podobieństwa):jeszcze troszke jest):
Malpeczko Lenka te z sliczna dziewczynka.Zdjecia z pikniku fajne z mamusia)smiling smiley:No warunki nibu dobre tam masz ale jak pracynia tu czeka i dasz rade to wracaj kochana)smiling smiley:a mezyk zostanie tam??
Nika dzieki o Pani że naskrobałąś cosik)smiling smiley:.Temat powrotu mezusia Twojego prze milczę)smiling smiley:hihi diablico)smiling smiley:Łusia fantastyczna jest a te oczy takie mądre po mamusi)smiling smiley:bo tacie sie nie przyjrzałam)):

dziekuje bardzo za głosiki,a tak dla zabawy weszłam w te konkursy)smiling smiley:hihi chyba mi sie nudzi)smiling smiley:

Elli kochana nie mart sie Kasia ma racje wyła by Olcia z glodu jak by głodna byla.Zobacz jak u mnie od czasu szpitala dałam 3 razy sztucznego mleka puszke wywaliłam,codziennie na noc i rano zciagałam mleczko nie raz ponad 180ml.z jednego dojenia i tym dokarmiałam miedzy piersią.Teraz trzeci dzien daje tylko pierś i wcale nie wyje z glodu Ninka tylko dłużej lezy pezy piersi no i troszke przysypia.Wiec nie odzwyczaiła sie albo najwidoczniej jest badrzo mądrą dziewczynką i wie ze mamusia sie badrzo starała żeby tak było.Nie wierze w to ze mleko jest mało wartosciowe lub malo tłuste jak babcie gadają.Ninka ciagnie cysia az puści a nawet troszke uleje jak przyśnie.Własnie sie obudziła i zdąrzyłam napisać tylko)smiling smiley:buzka zaraz kąpiel)smiling smiley:



agszi (offline)

06-05-2012 20:18:05

Kraków
No to strzeliłam elaborat,który znikł.Nie chce mi się drugi raz pisać,więc innym razem coś napiszę.Idę dalej "kopać doły"sad smiley(


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-06 20:18 przez agszi.

ewaban (offline)

06-05-2012 21:13:12

Bielsko-Biała
hej kochane!
Agszi- co to za kopanie dołów? co się dzieje? żadnego dołowania!!!
Nika Małpeczka- witajciesmiling smiley
Elli- będzie dobrze- nie daj się namówić na dokarmianie!smiling smiley
Dziękuję wszystkim za głosiki :*:*:*
Co do seksiku- Aniela- ja w ciąży miałam też o wiele większą chcicę... a teraz albo po prostu jej nie ma- albo jest ale padam z nóg... więc u nas raczej tak ostatnio wyhcodzi- że kilka dni jest pod rząd a potem tygodniowa lub dłuższa przerwa...
Kasik- dzięki za link do tej osłonki- chętnie skorzystam bo wiem że parasolki to masakra- też już dwie testowałam przy Mai...

My dziś na komunii mojej najmłodszej kuzynki byliśmy- pogoda dopisała- ale takie przyjęcia przy dwójce małych dzieci to męczarnia... padam dosłownie... do jutra dobrej nocki:*:*:*
ps.
Małpeczka- Lenka cudna, a Twoja figurka po dwójce dzieci- tylko pozazdrościć!!!
Nika- wielka Łucyjka jest ślicznotkąsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gajodka (offline)

06-05-2012 21:22:17

Toruń
Hejka wszystkim smiling smiley

To ja na szybko. Laurusia śpi, po krótkiej walce z przeszkadzającymi w zasypianiu bączkami i meega bekiem.

Aniela, Elli, Kasik...cycusie górą. Też jestem zdania "precz z butlami" smiling smiley póki się da oczywiście. Laura dostała ostatnio z butli 50ml wody przed pobieraniem krwi i dziś 2 szykie łyki na czkawkę, bo nie chciałam karmić przed kąpielą.

jeśli chodzi o sexik o którym jak zwykle Anielcia nawija :*** no u mnie wreszcie przed długim weekendem skończyła się @ po ponad 2 tygodniach!!!! NO i daliśmy radę WRESZCIE winking smiley szkoda, że nie wiem jak teraz po tak długiej @ policzyć kiedy się dni płodne zaczną...a i objawy po ciąży chyba już miałam...sama nie wiem smiling smiley Się zobaczy! Ale o pytaną ochotę...to jest smiling smiley czasem niunia nam "przeszkadza". Odczucia po szyciu dosyc dziwne...czasem się wściekam, że za wąsko zeszyta zostałam smiling smiley a czasem jest ok...

Co do wagi maluszka...ja nie wiem ile moja kruszka waży, ale w czwartek kolejne szczepionko więc będziem się ważyc smiling smiley
Zaś jeśli chodzi o mlesio i dokarmianie...ja dalej swoja mantra...głodne dziecię nie zasypia...a wsyztskim życzliwym którzy mówią, że mleko albo mało wartościowe albo może że za mało...mówię "na drzewo". Ciekawe skąd oni to wiedzą. Nawet mamę swoją op...itoliłam troszkę, że mi mówi, że czase trzeba dokarmiać nawet jak się długo karmi, bo dziecię więcej potzrebuje. Piję dużo, pozytywnie myślę i mleczko musi być, a Lauruś rośnie, bo to widać.

Nika...na Boga wreszcie smiling smiley się pojawiłaś, no i Malpeczka i zarumieniło się na forum smiling smiley

Łusia Pikna dziołszka i te oczyska. Nika nie łam się pracą dyplomową...dzidziolec to nasza przyszłość i najwżniejsza "sprawa" na świecie.

Malpeczka...fotki też extra i, że wracasz do Pl to też cenne.

Ok...na razie uciekam "żryć" winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

ewaban (offline)

06-05-2012 22:05:21

Bielsko-Biała
Gajodka - racja- ja Maję przez pół roku karmiłam tylko i wyłącznie cyckiem!!! Butli z czymkolwiek nawet z moim mlekiem nie chciała na oczy widzieć!!! Dziołszka zdrowa piękna i wielka mi wyrosła... Karmiona cycem przez 14 m-cy!!!
Natalkę też zamierzam przez pół roku tylko na cycku trzymać- a potem minimum do roku karmić- i nawet nie obchodzi mnie co mi będzie gadać doktorka- widzę że ładnie rośnie i przybiera a dla niej nic lepszego niż pokarm mamusiowysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elli80 (offline)

06-05-2012 22:33:23

Świdnica
Dziewczynki dziękuję kochane za ciepłe słowasmiling smiley nie dam się namówić na dokarmianie bardzo chcę jak najdłużej karmić Olcię cycem. Czy któraś wie jakie są normy przybierania dziecka na miesiąc???
Aniela ona troszkę płaczę podczas karmienia i może dlatego ludzie gadają że głodna aż w końcu zasypia nam na całą noc i budzi się między 4 a 5 na karmienie. Mój mąż też dostrzegł pewne podobieństwo u naszych córek, dzieci się tak szybko zmieniają że niedługo każda będzie innawinking smiley
Kasiu daj znać po lekarzu ile Lenka już waży i nic się nie martw wszystko będzie gitsmiling smiley
Gajodka twoja mantra mnie przekonała gdy Ola głodna była to by tak szybko nie zasypiała i na moje oko to ona też przybiera na wadze nie dużo ale zawsze coś, a swoją drogą to ja niechce mieć utuczonego dziecka.
Ewa pochwaliłam się ostatnio wagą a dzisiaj szok 2 kg mi przybyłowinking smiley trza zacząć ćwiczyć brzuszki tylko ja straszny leń jestem
Agszi nie dołuj się kochana!!! czekamy na elaborat



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martushia (offline)

06-05-2012 23:22:53

Wrocław
małpeczka- fota w czerwonym kapeluszu - RE WE LA CJA !!!!!
Ania - super wyglądacie, Laseczka z Ciebie , ze hoho
Ewa, Aniela - głosiki oddane smiling smiley
Aniela - fota tej dziołchy......no cóż...pstro w głowie, młoda siksa widać to i ma takie pomysły. Przecież co do sieci się raz wrzuci to już tam zostaje....a jak u niej w pracy ktoś obejrzy to zdjęcie? np pracodawca? nie wyobrażam sobie,żeby mój szef powiedział:"A widziałem Pani fotkę na golasa"....albo współpracownicy czy podwładni...

@ nadal nie ma. A co do zbliżeń 3-go stopnia, to tak jak pisze Aniela - jak zamykam oczy to widzę Jędrusia, albo on kwęknie obok w łóżeczku, albo cycki mam pełne mleka i niefajne jest wtedy dotykanie...

Poczytałam troszkę, odpisałam mniej...wybaczcie. Pamiętam o WAs i codziennie myślę co u moich e-koleżanek smiling smiley


Prosimy o głosiki
[ebobas.pl]


Zapraszam na mojego bloga
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniela1977 (offline)

07-05-2012 09:29:02

Warszawa
Hej lalki ):ale zimno!!!
Ewusia jak chcialam zaglosowac na foty dzis to było że już oddałam a trzecia fota nie ma adresu!hmm przecie ja dziś nie glosowałam!
No widać ze Majusia zdrowa i silna dziewuszka ,Nati tez taka bedzie, zdrowa mama zdrowe piekne dziecismiling smileysmiling smileyA z sexikiem widac ze sobie radzicie)smiling smileypowodzenia)smiling smiley:pewnie jakies fotki z komunii wrzucisz??)smiling smiley:
Kasik racja dzieki wielkie za linkasmiling smiley:moja parasol tez do duu...a te daszki rewelka.juz bratowej sprzedałam linka.Moja buda od spacerówki jest bardzo długa ale sie sofa i wtedy kiedy trzeba to świeci jej słoneczko wiec przymocowałam zatrzask od smoczka do budy i zaplatałam tak ze było git.wiec mam patenta)smiling smiley:

Elli wiem kochana bo Ninka kiedys też tak robiła ze płakała przy cycu teraz tak jej leci mlesio ze nie nadąży łykać.Słońce a sprawdzałaś ile ściągniesz pokarmu??spróbuj wieczorem jak już zaśnie odciagnąć.Chyba juz Kasia pisała ile dzidzia ma przybrać na miesiac coś koło 800 g do kilograma.
Nie wiem czy już pisałam,ale pewnie tak co mi gadali w szpitalu że Ninka trawiła samą siebie że mało jadła i nie przybierała na wadze przez dwa tyg.i wróciło wszystko do normy.Pamiętaj o naszych e-zasadach co do karmienia a będzie dobrze zobaczysz)smiling smiley:
Martushia głosik oddany
dzieki za wypowiedzi na temat sexiku)smiling smiley:jednak ze mna wszystko w porządku)smiling smiley:
Gajodka kochana ja ciagle o jednym)smiling smiley:hehhe moja mama też mi gadała że może mam chudy pokarm czemu nie daje jej pić i takie tam zabobony)smiling smiley:najważniejsze nie słuchać i miec swój rozum)smiling smiley:tak jak pisałaś)smiling smileymądra kobieto)smiling smiley:A Ninka moja nie ma problemu w zasypianiu,albo przy cycu albo sama w łóżeczku przy pozytywce jak zakwęka to pieluszke przytuli i nie raz smoczka da sobie wcisnąć):smiling smiley

Dziś jest mężyk w domku to mogę troszkę posiedzieć przy kompie w łóżeczku:teraz ogladaja właśnie kubusia puchatka)smiling smiley:dzieki za głosiki



Aniela1977 (offline)

07-05-2012 09:32:47

Warszawa
ooooo Laurcia śpi mamusia posta pisze)smiling smiley:witaj Gajodka)smiling smiley:



gajodka (offline)

07-05-2012 10:30:47

Toruń
Hehehe nie spała smiling smiley a ja tak na szybko w telefonie podczytywałam, bo jękoliła, żebym wstała smiling smiley i się nią zajęła.
Teraz męczymy hustawkę ale jako, że poświęciłam czas na śniadanko teraz pora juz się Laurcią zająć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.