LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

bedzia01 (offline)

09-05-2012 07:17:14

Piła
Ula...najlepsze życzonka dla Miłosza! Ucałuj małego od e-ciotki i e-koleżanki!urodzinowe baloniki

Ewa...100 lat! Wszystkiego najlepszego,dużo szczęścia i radości!uśmiech


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

09-05-2012 12:59:36

Hej Kochane!
trochę mnie tu nie było. Trochę z powodu braku czasu, trochę z powodu coraz gorszego stanu kompa - czasami nie mam juz na niego cierpliwosci.
Ja i Tymuś dziękujemy bardzo e-cioteczkom za zyczenia smiling smiley smiling smiley

Wczoraj poczytałam co pisałyscie, ale juz pewnie mało pamietam... :/


Ulenko, cieszę sie, że juz jestescie z Iguniem w domkusmiling smiley
Miłoszku Słonko! Duuuuużo zdrówka i usmiechu łobuziaczku z okazji urodzinek:*urodzinowe baloniki
Ewus, a Tobie zyczę dużó radosci, pogody ducha, zdrowych dzieci i czasu dla siebie!smiling smileyurodzinowe baloniki

Pisałyscie o zblizeniach .... u mnie tak jak tu któras z Was pisała- blokada na maksasad smiley i nie wiem kiedy będe na to gotowa...tak pojsc na całośc, no i ochota tez niewielka.
Co do przybierania na wadze... 2go maja przy okazji pierwszego szczepienia nasz szkrabix mierzył 64cm i wazył 7405g! Chyba pobił wszystkie forumowe rekordy winking smiley na szczescie jeszcze grubaskiem nie jest, ale jest co nosic. A tak sie składa, ze ostatnio inaczej nie zasypia jak na kolankach u mamy wtulony ze smokiem w dziubku ( + podskakiwanie i bujanie) - tata twierdzi, ze tak nie umie i tylko ja go usypiam ( w kazdej innej wersji płacze sad smiley)
AgsziKochana nie dołuj sie takimi tekstami! Nie kazdy ma figure modelki i miec nie musi!Mój mąz tez wciaz powtarza, że powinnam cwiczyc, żeby pozbyc sie tej ( jak dla mnie małej) fałdki na brzuchu, ale ja tego nie słucham, nie ma czasu na głupoty winking smiley
A co do nastroju w ogóle to rozumiem doskonale... Jak dotąd trzymałam sie swietnie tak teraz chyba sie zaczyna... sad smileyJestem zmęczona, chciałabym, zeby mąz wiecej mi pomagał, a on wyjatkowo spiący zawsze i jeszcze bardziej zmęczony... ah, kłócimy sie ostatnio, bo ja juz nie wyrabiam w takim układzie.sad smiley

I najwazniejsze - 26maja jedziemy do Polski grinning smiley ja z małym zostaniemy tam az 6 tyg. a mąż nas zawiezie, wróci i przyjedzie do nas na ostatnie 3 tyg. Mielismy jechac dopiero 18go czerwca, ale postanowilismy to przyspieszyc. ja tym bardziej łapię doła siedząc w tym hotelu, zawsze problem, żeby wyjsc na spacer i w ogóle.... Moze trochę u rodziców odżyję....?


Buziaczki dla wszystkich dzieciaczków, które ostatnio obchodziły swoje miesięcznice :* :* :*

ania_stefcia (offline)

09-05-2012 13:19:45

Jaworzno
HEJ KOBITKIsmiling smiley

Jakoś ostatnio nie mogę nadrobić czytania postów tyle ich jestgrinning smiley
Aktualnie właśnie jestem w domu u rodziców, dziadek pojechał z małym na spacer to mam trochę czasu dla siebiesmiling smiley
Dzieki dziewczyny za info na temat zabkowania, tez wydaje mi sie ze to za wczesnie chodz znalazlam na internecie strone o zabkowaniu i tam pisze ze same objawy moga wystepowac juz od 2 miesiaca a zabek wybije sie duzo pozniej, jak bede u siebie w domu na laptopie to wkleje link do tej strony.
Moj mezyk wypatrzyl wczoraj u mlodego na dolnych dziaslach takie dwie biale jakby plamki to chyba potem z nich wybija sie te zebiska? Mr. Green
bynajmniej tak to wyglada.
No i pierwszy raz nam mlody strzelil zielona kupe nastepna byla juz taka zolto-zielonkawa , moze po ktorejs herbatce albo dlatego ze dalismy mu mm HA, bo lekarka nam mowila ze gdyby go meczyly problemy brzuszkowe mozna mu sprobowac dawac naprzemian zwykle mm i wlasnie HA (bo jest lekkostrawne tylko zeby bylo z tej samej firmy) i zobaczyc czy bedzie jakas roznica po nim ale jak dla mnie nie ma roznicy.
Mlody jak jest ino na polu to jest spokoj nie przeszkadzaja mu wtedy baczki, swedzace dziaselka itd ale w domu to potrafi nie raz marudzic...

Agszi nie przejmuj sie glupimi docinkami!! a w szczegolnosci tesciowki szkoda Twoich nerwow, na pewno powolutko waga bedzie spadac w dol zobaczysz, a moze tak jak pisza dziewczyny winna jest tarczyca (oby nie!!) ale zawsze lepiej sprawdzic.

TYMUS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SLONECZKO BUZIACZKI DLA CIEBIEbuziak od dziecka

Ula WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TWOJEGO DUZEGO SOLENIZANTAurodzinowe baloniki UCAUJ GO OD FORUMOWEJ CIOCI

EWUS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUZO ZDROWKA MILOSCI i TEGO WSZSTKIEGO CO SOBIE TYLKO WYMARZYSZ KOCHANA !! STO LATurodzinowe balonikibuziak od dziecka


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

09-05-2012 14:13:15

Lublin
Hej dziewczynki!

dziękuję za życzenia dla Miluńka! Słonko moje, niegrzeczne czasami i dokucza ale kocham go nad życie smiling smiley zresztą pewnie jak Wy, wszystkie wasze pociechy.
Wczoraj już myślałam, że ze skóry wyjdę, wycie i darcie sie na dwa głosy!!! jeden przez drugiego dawali czadu. Ignasiowi się czapka i bluza nie spodobała, a Miłosz tak dla zasady wtórował bratu. Ewa tak, też tak mam, że czasami aż się prosi wytrząsnąć z dziecięcia te wszystkie nerwy i fochy, widzę Twoja starsza królewna też charakterek niezły. Ale damy radę, a jak już zrobią te swoje słodkie minki to przepadłyśmy winking smiley

ewuś Tobie tez duuuzo zdrówka i radości z rodzinki z okazji kolejnej Twojej osiemnastki [link widoczny po zalogowaniu]
my nad morze jezdzimy do Świnoujścia, ale mieszkamy u mojego brata, więc nic Ci nie polecę.

u nas dziś rano prezenty i życzenia, uwielbiam tak, jeszcze wszyscy w piżamach i rozczochrani po nocy, a jubilat ma dobry humor na cały dzień. Kupiliśmy Miłemu tablicę do pisania kredą i z takimi magnetycznymi literkami - bawił się pięknie. Torta przełożyliśmy na niedzielę i dziadkowie mają nas wtedy odwiedzić smiling smiley

lena fajnie że przyjeżdżacie i mam nadzieję, że nabierzesz wigoru u mamy. Przed nami najpiękniejsza pora roku, dzieciaki już troszke urosły, więc są powody do radości

agszi chyba już wiadomo skąd są dowcipy o teściowych... trzeba było jej powiedzieć żeby Ci kolczyki kupiła, a nie bluzkę... wrr... nie lubię jak ktoś tak dogaduje niby w dobrej wierze... a brzuszkiem się nie przejmuj, idzie lato, dużo spacerów przed nami, jedzonko zdrowsze, bo warzyw więcej, więc i brzuchy gdzieś po drodze pogubimy! (przynajmniej ja mam taką nadzieję [link widoczny po zalogowaniu] )

elli Miłosza położyłam spać i jęczał tak w tym łóżeczku, ale byłam twarda i nie poszłam do niego, za chwilkę uderzyła mnie cisza i jakieś stukanie, poszłam sprawdzić co się dzieje i zastałam widok jak na fotce... Igulinka łóżko na szczęście całe, a Miłoszowe już też mąż do porządku doprowadził.


uciekam, Miłosz zasnął a Ignas się budzi, byliśmy na spacerze, a teraz śpi jeszcze ponad godzinę w wózku, pewnie już głodny strasznie!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

martushia (offline)

09-05-2012 17:45:23

Wrocław
ajakby Wasze pociechy nie chciały usnąć - oto super kołysanka grinning smiley:sleeping_baby_55: Mr. Green
[link widoczny po zalogowaniu] LOL


Zapraszam na mojego bloga
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gajodka (offline)

09-05-2012 20:08:51

Toruń
Hej Kobitki.

Ja na szybko.

Milinio sto lat sto lat urwisku kochany. Rosnij zdrowo na pociechę rodzicow. Buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

kasik82 (offline)

09-05-2012 21:07:50

Rzepin
Heyka ja też tylko na momencik.
Miłoszku
Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny
.

Wszystkiego najlepszego słoneczko z okazji ukończenia dwóch latek :*
Ewuniu
Najlepsze życzonka,
dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego,
życia kolorowego
i wielkich wrażeń

przy spełnianiu marzeń!

Tymonku wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia trzech miesięcy!!Rośnij zdrowo mamusi i tatusiowi :****


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

roccoco (offline)

09-05-2012 21:28:19

Tychy
Hej kochane
Wszystkim dzidziusiom ktore miały teraz swieto przesyłam całusy smiling smiley
Nie jestem w stanie nadrobic zaległości,ale ciagle o was mysle smiling smiley
U nas wszystko ok,MAX rosnie i z dnia na dzien sie zmienia. Teraz mamy intensywny czas urodzinowy,bo ciagle gdzies siedzimy na imprezie.
Jutro postaram sie uaktualnic zdjecia.Pozdrawiam was serdecznie
Ps..odezwe sie na dłuzej jak mezus wyjedzie winking smiley całuje

Nika80 (offline)

09-05-2012 21:43:53

Tychy
Hej dziewczyny,

Jak co dzień planuję do Was pisać... Aktualny stan: dziewczę śpiące na nasłonecznionym balkonie, trzeba je będzie zaraz stamtąd zgarnąć, bo się ugotuje.

Pytanko do Was: jakimi kremami smarujecie maluchy przed wyjściem na dwór. Wyczytałam, że SPF powinno być 50 (a min. 30), a mój małżonek kupił młodej SPF 6 i twierdził, że w 3 aptekach nie było wyższego…..

Czy przy katarze dziecka można z nim wychodzić na dwór? (pytanie odrobinę retoryczne, bo Łuśka właśnie kima na balkoniewinking smiley). Tego kataru do końca pewna nie jestem, ale młoda jest tak zmierzła, chce być non-stop noszona na rękach lub karmiona, nie śpi po nockach (pobiła nawet Gajodkową Laurkę, bo przedwczoraj nie obudziła się tylko o 24. i 3. nad ranem, poza tym co godzinkę dawała znać o swoim niezadowoleniu) itp. więc już nie wiem, o jakie choróbsko ją podejrzewać….. Dziś próbowałam wyręczyć mężulka w zakupach i pognałam z wózeczkiem na targ, ale musiałam zawrócić wpół drogi, bo ryk był niesamowity (ucichł jak ręką odjął po wejściu do mieszkania).
Aniela, oglądam fotkę śpiącej Ninki na macie i nie wiem, jakim cudem tego dokonałaświnking smiley.

Ewa, Miłunio – wszystkiego najlepszego z okazji Waszych młodych urodzineksmiling smiley. Zdrówka i wielu codziennych radości.
Lena, Tymek – i Wam wszystkiego dobrego z okazji przekroczenia kolejnych miesięcznic.

Elli – pytałaś ile maluch powinien przytyć. Wg książki „Sztuka karmienia piersią” niemowlę powinno przybierać na wadze 115-200g/ tydz. lub 450g/ miesiąc. Pediatra mówił mi, że wg ogólnej zasady niemowlę podwaja wagę urodzeniową po pół roku. Z kolei w kolejnym półroczu waga powinna wzrosnąć o ½ wagi urodzeniowej. Ola (moim zdaniem) ze zdjęć wygląda na dużą, zdrową dziewczynkę (Łuśka ma odwrotny problem, bo waży więcej, ale podobno zdarzają się znaczne odstępstwawinking smiley – tego się będę trzymać. ).

Gratuluję postępów z załatwianiem chrztu Olci. My póki co byliśmy w kościele i zarezerwowaliśmy termin na 09.06, choć moja siostra (ew. chrzestna) wolałaby jeszcze termin majowy, więc nie jest powiedziane, że nie będziemy tego zmieniać…. Więc póki co o torcie i sali nie mam nawet co myślećsad smiley


W kwestii ząbkowania/ dojrzałości ślinianek/ poznawania własnych łapek przez wkładanie ich do pyszczka – Łusia ma identyczne objawy. Już pożałowałam oddania otrzymanych w spadku po koleżankach śliniaków (optymistycznie myślałam, że przydadzą się wyłącznie przy podawaniu stałych pokarmów, a do tych celów bardziej odpowiedni wydawał mi się taki gumowy…).
Gajodka – moja mała jeszcze nie wkłada nóg do buzi, ale jak stwierdził mój małżonek, chyba jej to nie grozi, bo po drodze napotkałaby na gruby brzucholwinking smiley
Do spacerówki Łuśki nie planujemy przekładać, bo ma jeszcze wystarczająco dużo miejsca, choć nie wiem czemu ostatnio mniej jej się podoba na spacerach… Może jak pisze Agszi w razie czego zacznę jej podnosić plecki.

Agszi – co do wagi, nie słuchaj, co mówią inni. Najważniejsze to, jak sama się czujesz. A tak jak pisze Ula, czeka nas spacerowy sezon, więc conieco każdej z nas uda się zrzucić

Lena – waga Tymka imponująca faktycznie. Coś na temat zmęczenia męża (zawsze większego niż moje) wiem równie dobrze, jak Ty. Fajnie, że uda Ci się zawitać niedługo w Polsce. Mi tam się wydaje, że dopiero co rozprawiałyśmy na forum o Twoim wyjeździe do Norwegii. A tu już od tego czasu tyyyyyyle się pozmieniałosmiling smiley

Kasik – dzięki za namiar na daszek. Ja póki co walczę z parasolką, ale to jest autentyczna walka, więc może i ja się skuszę, choć nie do końca przekonuje mnie to, że nie będę widziała w ogóle dziecka pod tym daszkiem…..

Kasik, Gajodka – dzięki za podtrzymywanie na duchu w kwestii pracy. Niestety rychłe zakończenie widzę już chyba wyłącznie w marzeniach….
Dziękuję również za pozytywne opinie nt. mojej dziewoi. Anielka, cwane oczyska to może mieć po mnie (widzę to, jak z nadzieją odkładam ją po pozornym uśpieniu do łóżeczka i trzeźwy wzrok połączony z tryumfalnym uśmiechem powoduje, że nieraz opadają już ręce….), ale mądre mam nadzieję będzie dziewczątko jednak miało po tatusiuwinking smiley

Głosiki w konkursach oddaję regularnie z mężulkowej komórki, nawet jak pozornie nie ma mnie na forum.

Wiadomość pisałam do teraz. Łuśka już dawno ściągnięta ze słońca. Właśnie siedzi mi na głowie usadowiona tam przez swojego ojca informującego mnie, że już pilnie muszę się nią zająć… Więc dobrej nocki dla Was z oby jak najmniejszą liczbą pobudek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-09 21:45 przez Nika80.

elli80 (offline)

09-05-2012 23:38:19

Świdnica
Hej dziewczynkismiling smiley
Dziś cały dzień spędziłam z Olą poza domkiem, wybrałyśmy się z koleżanką na zakupki, udało się kupić troszkę ciuszków dla całej rodzinki a na koniec złapałyśmy kapcia w wózku, na szczęście do auta było nie daleko, martwiłam się co to będzie bez wózka ale dzięki mojej kochanej mamusi która wymieniła nam nową dętkę w rowerowym jest git. Wiecie co było przyczyną przebicia opony kolce róży, takie teraz kółka robią.

Miłoszku wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 2 latek dużo zdrówka i radościurodzinowe baloniki
Ula ucałuj solenizanta od nas:*
Ewa wszystkiego najlepszego dużo zdrówka, szczęścia i radości oraz spełnienia wszystkich marzeń:*

Lena super że Tymuś tak ładnie rośniesmiling smiley fajnie że niedługo przyjeżdżacie do Polski na pewno samopoczucie się polepszy i babcia pomoże zająć się Tymkiemsmiling smiley
Aniela Ewa głosiki oddanesmiling smiley
Nikadziękuję za komplemenciki Olci ona właśnie tyle przybierała na tydzień a pediatra się przyczepiła że za mało na miesiąc.
Roccoco czekamy na fotki Maxasmiling smiley zaglądaj do nas częściej
Teri właśnie obejrzałam fotki w galeriismiling smiley super że już macie chrzciny za sobą. Ucałuj Weroniczkę:*



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.