LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

elli80 (offline)

05-10-2011 10:36:19

Świdnica

agnisia33 (offline)

05-10-2011 10:42:08

Ola to za wizytę płacisz + za nagranie 100 zl wielkie oczy Co to za problem nagrać na płytce to zerowe koszty, wszędzie z nas ciągną kasęangry smiley
Storczyka podlewałam sepcjalnym nawozem ale przez krótki okres czasu, potem wodą zwykłą odstaną kilka dni.
Roccoko fajnie że już masz materacyk do kołyski smiling smiley Moje rzeczy są gdzieś na strychu i trzeba bedzie je odkurzyć. Weronika długo nie lezała w łóżeczku. Ja po macieżyńskim poszłam do pracy a ona trafiła do naszego łóżka żeby było mi wygodniej ją karmić. Teraz sama śpi ale w nocy zdarza się że jest naszym gościem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

olka0306 (offline)

05-10-2011 10:51:34

Jaworzno
Agnisia akurat jutrzejsze badanie połówkowe mam za darmo, nie wiem czemu to tak wygląda, że się za nagranie płaci.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

05-10-2011 11:00:45

Lublin
Dzień Dobry,

Ja też byłam rano u krwiopijców. Wyniki mam mieć po południu.
A w piątek do ginki, ale nic szczególnego się nie spodziewam, pewnie nawet usg nie będzie. Może choć serdunia posłuchamy smiling smiley

agnisia ale śliczny brzunio smiling smiley
smutne to co piszesz o siostrze i jej maluszku sad smiley

olka ja nie wimieniałąm nic na żadnych portalach więc Ci nie poradzę

dziewczyny ja miałam usg 4D, fajnie wszystko widać, pod warunkiem że maluszek dobrze się ustawi. Mój akurat tak jak Wam pisałam ułożył się pod moim pępkiem, więc tu i usg 17D by nie pomogło winking smiley
Więc lekarz zrobił badanie w normalnym 2D, posprawdzał wszystko powiedział że jest dobrze i ja byłam najszczęśliwsza na świecie.
Ale np. u Miłosza wszystko w 4D było super widać. Wrzucałam Wam jedną fotkę.
No i tak do końca to nie jest to tylko widzimisie, bo jak dobrze widać buzię, to można rozpoznać u dzidziulka np rozszczep podniebienia i dokładnie ocenić budowę i pracę poszczególnych organów - zwłaszcza serduszka. Więc jak macie te parę złotych to ja bym poszła na 4D, najwyżej kupicie parę ubranek mniej smiling smiley
My pójdziemy jeszcze raz za jakieś 3 tygodnie, dzidziuś będzie już sporo większy i będzie można dokładnie serduszko zobaczyć.

ewa dobrze że umówiłaś sie do lekarza, nie ma co bagatelizować, no i dzidzię zobaczysz wcześniej smiling smiley

lecimy na spacerek


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

sylwia_89a (offline)

05-10-2011 11:06:35

Leszno
Witajcie, jestem mamą styczniówki 2011smiling smiley
bardzo prosze o konkursowy głossmiling smiley
z góry bardzo dziękuje

[ebobas.pl]




[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

05-10-2011 11:21:53

Jaworzno
Agniesia brzuszek ślicznysmiling smiley i pieprzyka masz tak jak ja po tej samej str i chyba nawet w tym samym miejscu hihi, a storczyk mega wypasiony taki gęstygrinning smiley moja kocina miała by co skubać hehe

Dziewczynki dziękuję za wasze rady co do usg 3d/4d, chyba zrezygnuje z niego bo rzeczywiście 250zł to nie mały koszt :/ żeby po prostu przez chwilę pooglądać małego...(może jeszcze trafi się jakaś okazja zrobić taniej to wtedy się zastanowię) , zresztą mój lekarz na każdej wizycie robi usg, sprawdza małemu serduszko,jak się rozwija i w ogóle ogląda małego z wszystkich stron, ostatnio jak byliśmy to tak ładnie i dokładnie już wszystko było widać na usg, rączki, nóżki, paluszki pokazywał, bawił się stópkami ehhhsmiling smiley nawet mój mąż twierdzi ze siusiaka widział dokładniegrinning smiley (on go chciał widziećgrinning smileysmiling bouncing smiley ) Jak będę 12-stego zapytam tak z głupa mojego gina o 3d/4d ale przypuszczam że jego odpowiedź będzie tak jak pisałyście że szkoda tylko pieniążków, że to tylko taka droższa pamiątka dla rodziców. Zresztą trzy moje koleżanki (którym prowadził ciąże) nie robiły dodatkowego usg 3d/4d, więc samo to już świadczy o czymś...


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

05-10-2011 14:00:45

Dziewczyny, a ja nie wiem co Wam doradzic z tym usg 3d/4d, bo sama mam podobny dylemat:/ Nawet nie wiem jeszcze ile to kosztuje w Białymstoku, ale jak cos to w listopadzie dopiero bysmy sie wybrali jak mąz znów nas odwiedzi...
Wczesniej bylismy zdecydowani, że pojdziemy. Może przy kolejnym dziecku jest inaczej, ale z pierwszym często ta ciekawosc rodziców jest bardzo dużasmiling smiley tylko wczesniej nie bardzo wiemy czego sie tak naprawde spodziewac, chciałoby sie wszystko dokładnie zobaczyc-rysy twarzy malucha- do kogo jest podobny itp winking smiley a to chyba nie jest takie proste i oczywiste, bo wszystko zalezy, tak jak pisze Ula, od ułozenia dzidziolka.
Juz nie mogę sie już doczekac swojej kolejnej wizyty - będzie prawie miesiac, a u mnie takie przerwy sie prawie nie zdarzały.
Ewa to czekamy na wiesci od Ciebie, a z brzuszkiem mam nadzieję, ze wszystko jest oksmiling smiley
Ola, ja tez nigdy jeszcze nie korzystałam z takiej wymiany, wiec nie mogę doradzic :/ Daj znac po wizycie!

skas (offline)

05-10-2011 14:32:02

ciążaja mam dzieciatko 2 latka a 4 lutego bedze miec nastepna dzidzie
gratuluje
babki z piasku

ania_stefcia (offline)

05-10-2011 19:56:28

Jaworzno
hej Dziewczętasmiling smiley
ale tu cichutko...

Skas Witamy wśród lutowych mamsmiling smiley zaglądaj do nas częściej!!smiling smiley

Apropo jeszcze tego usg 3d/4d znalazłam na bobasie artykuł na ten temat [ebobas.pl]

Dziewczyny a słyszałyście o żelach chłodzących do stóp dla ciężarnych? / a może stosowałyście je?
Mi czasem puchną stopy i zastanawiam się czy nie kupić np takiego [link widoczny po zalogowaniu]


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

olka0306 (offline)

05-10-2011 20:03:06

Jaworzno
Cisza jak makiem zasiałsmiling smiley

Aniu ja nie stosuję, bo jeszcze nie mam tak bardzo dużego z tym problemu, nie pomogę więc.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.