Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Andi (offline)

07-04-2012 20:25:49

Kłodzko
Kurczę, dziewczyny...ja nie dałam małemu słoiczka do koszyka... bardzo fajny pomysł, że też ja na to nie wpadłam... buuu sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

07-04-2012 20:50:42

Skierniewice
Katki zgadłaś włożyłam słoiczek dla Natalki jej ulubiony kurczaczek w jasnych warzywkach. A Nati tylko tak wygląda to mały klocuś jest radość
U nas pogoda znośna więc poszliśmy do kościoła ze święconką.
A teraz chyba bolą dziąsęłka bo jak bierze smoka żeby napić się herbatki to zaczyna płakać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-07 20:51 przez Ksenonka.

muszka101 (offline)

07-04-2012 22:43:32

Reda
Zdrowych przede wszystkim,wesołych i spokojnych Świąt!!!!!!!!!!!!!!!!!

My byliśmy z Igorkiem w kościółku.Była też moja mama.Czekaliśmy na święcenie pokarmów pól godzinki ale synuś spał cały czas.Pogoda okropna.Cały czas padało.

Mój synek tak pisał dziś do tatusia,że popsuł mi jeden klawisz w laptopiesad smiley.Ostatnio ciężko mu się zasypia.Wierci się strasznie.Muszę przy nim być już czasem padam na twarz...

Andi masz rację.Albo pojadę do tego sklepu albo to zgłoszę gdzieś.A leżaczek polskiej firmy NESTOR...

Ksenonka piękna ta Twoja gwiazdeczka.A ze słoickiem świetny pomysł,ja o tym nie pomyślałamsad smiley
Jak pisałaś o swoich przeżyciach...to aż mnie w gardle ścisneło.Dziewczyny jak tu czytam to prawie każda z nas miała takie przejścia.Ja dziękuje Bogu,bo nie musiałam przez to prechodzić.Ale naprawdę szczerze wspólczuję.Na szczęście doczekałyście się pięknych dzieciaczków.Smutne jest to,że los tak strasznie niektórych doświadcza...i przykro mi jak czytam co przeszłyściesad smiley

ide się połozyc,poki moj największy skarbuś śpi a Wam jeszcze raz przede wszystkim zdroooooowych Świąt!Jutro śniadanie u mnie,będa rodzice z bratem a na obiad do teściowej jedziemy.Niestety bez R te Święta takie nie pełne.już dziś miałam atak płaczu ze śmiechem,może to przez to.Sama nie wiem.Buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]

katki (offline)

08-04-2012 09:58:28

Tarnów
My tuż przed śniadaniem... Robuś właśnie zjadł cycusia i śpi.

Tak jeszcze z wczoraj foto z kościółka:




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anula88831 (offline)

08-04-2012 12:11:11

Ruda Śląska
hejkasmiling smiley

Sorki ,że nie klikam;D

Tęczowych Pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzymy miłej Wielkiej Nocy!


Ksenonka Natalka śliczna i jakie ma długie szłapkismiling smiley Kurcze ja tez nie wpadłam na to by dać słoiczek Oliwci kurcze no ahhhh

Bialamasajka TOsia słodziak i po buźce nie widać ,że chudzinka,aale ty wiesz najlepiej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

DarkAngel20 (offline)

08-04-2012 12:29:56

Błonie
Zdrowych i spokojnych swiąt Wielkiej Nocysmiling smiley Pociechy z Maluszków i jak najmniej zmartwień!!pisanki


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaksi (offline)

08-04-2012 20:38:15

okolice Krakowa
JESZCZE JA WAM NIE ŻYCZYŁAM ZDROWYCH WESOŁYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT!
Buziaki dla maluszków.
Katki ślicznie wygladacie z Robercikiem.
Ksenonka ale masz kochana tą Natalke. Śliczna dziewczynka.
My dzisiaj pol dnia u teściów(nudy) a teraz w domku. Jutro moze jakiś spacer zaliczymy bo dzisiaj wiało i co chwilę śnieżyce. Trzymajcie sie mamusie... a i mokrego dyngusa;-)


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

08-04-2012 22:18:25

Skierniewice
Witam się świątecznie.
Śniadanko było u nas, przyjechał mój brat z bratową i Zuzią i była moja mama. A później przyszedł dziadek (teściu) i siostra mojego P z dzieciakami. Dzień minął bardzo szybko, a Natalka bardzo grzeczna była.
Kasiaksi dziękuję. U nas też co chwilę śnieżyce były coś się pomieszało pogodzie to nie te święta!!!!
Dziękuję za miłe komentarze na temat Natalki.
A zdjęcie z koszyczkiem jest do albumu "pierwszy rok życia Natalki" mamy taki specjalny z kalendarzem i naklejkami np.szcepienie, pierszwsze słowo itp.
Jutro wybieramy się do mojej babci jeszcze nie widziała swojej prawnusi.
Katki jaki Robuś duży i podobny do mamy.
Agusia nie daj się weź coś zduś w zarodku to choróbsko.
Muszka no nie fajnie że tak bez R ale i tak napewno miło spędziłaś ten czas. Muszka ja do mojej straty podchodzę ((już teraz) tak, że tak miało być i napewno czegoś mnie to nauczyło, coś mi dało, jakiś wyższy cel tego był. Napewno na zawsze zostanie w moim sercu ślad. Wiem jedno bardzo zbliżyliśmy się do siebie z P, i bardziej uważamy, martwimy się, panikujemy jeśli chodzi o Natalkę.

A to tak rodzinnie, my wszystkie dziewczyny.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

08-04-2012 22:46:46

Sosnowiec
Ksenonka super laski z Was..

u nas wielkanocnie






FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



katki (offline)

09-04-2012 10:34:48

Tarnów
My wróciliśmy od lekarza bo Mały od wczoraj ma nieciekawe kupki. Ze śluzem i brzydko pachną. Dostaliśmy trilac smekte i sabsimplex mam mu dawać. Całą noc czuwałam. A Robuś spał jak zabitysmiling smiley nic mu pozatym nie jest. Śmieje się jak szalony i gada jak nakręcony. Właśnie padł. Ale powiem szczerze że psychicznie to mam dosyć. Jeszcze M do tego mnie wkurza bo chodzi i marudzi czemu Mały to ma taką kupkę... A po czym... A dlaczego... A skąd ja mam to wiedzieć????

Wczoraj byliśmy u moich rodziców , był też mój brat z dziewczyną. Posiedzielismy trochę. Sympatycznie było...

Miłego Dyngusa Kobitki!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.