Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Ksenonka (offline)

09-04-2012 23:32:00

Skierniewice
Wróciliśmy, jestem padnięta. Tak jak się spodziewałam wszyscy chcieli brać dziecie, a ona biedna wystraszona ilością nowych twarzy. Jakoś to przetrwaliśmy. A Natalce najbardziej spodobał się jej 4 letni braciszek, ciągle go zaczepiała. Dziś taka fajna była Natalka widać było jak już rozumie dużo.
U nas też nie ma zwyczaju dawania prezentów na zajączka. Ogólnie to moja mama ostatnio narzeka na brak kasy i truje mi, że niepotrzebnie wydaje kasę jak coś kupuję cokolwiek. A wogóle ostatnio mnie denerwuje moja mama, a dziś też dała popis


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

10-04-2012 07:43:14

Wodzislaw Slaski
Witam poswiateczniesmiling smiley
Nocka taka sobie...

OLIWCIA BUZIOLE NA TWOJE PÓŁ ROCZKUbuziak od dziecka

A CO DO ŚWIATECZNYCH ZDJĘĆ TO SAME SŁODZIAKIsmiling smiley
Dzisiaj pogoda juz lepsza,musze zanieśc papierek do pup,na ostatni dodatek aktywizacyjny męzusia.
A....dzisiaj gdybym urodziła Zosie w terminie miałaby roczek...ale mam mojego kochanego Michałka,moj skarb,mój cudsmiling smiley,ale powiem wam,ze bol matki niegdy nie mija,ja zawsze placze jak o niej mysle,nie mam siły powstrzymac łez.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

Anula88831 (offline)

10-04-2012 08:10:08

Ruda Śląska
hejsmiling smiley

WItam Was kochanesmiling smiley

kurcze dawno nie pisałam "dłużej" grinning smiley, ale już się poprawiamsmiling smiley

Aniu ja wierze,że Zuzieńka jest tam wysoko u Bozi i opiekuję się Wami a dla Michałka jest Aniółkiem Stróżemsmiling smiley

Kurcze tak wiele z Was straciło swe pociechy - ja nawet nie wiem co powiedzieć bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji i dziękuje BOgu ,ale nie rozumiem dlaczego tak się dzieje - nasz szczęście macie swoje Bąbelki teraz smiling smiley

Arka kurcze te Twoje chłopaki to mają przerąbane, no ale w przedszkolu jużtak jest moja sis też ciągle coś przyności i w sumie w okresie zimowym cały czas kicha prycha takie uroki;D

KAsiaksi Oliwka cudaśńa normalnie te oczy ah ahsmiling smiley

kurcze miałąm tyle do napisania i pozapominałam,ale to tak jest jak się robi takie długaśne przerwysmiling smiley

Ale już się tłumacze dlaczego: Mój S. miał urlop od zeszłego pon. więc same rozumieciegrinning smiley hihi a w sobote przyjechała ciocia , wujek i kuzynka mojego S. i było supersmiling smiley wczoraj pojechalismiling smiley
Z nowości Oliwka w wielkanoc odkryła swoje stopy i teraz wkłada je do buziaka słodziak malutkiwinking smiley jak ja ją kochamsmiling smiley
Aniu u nas był zajączek,ale powiem Ci ,że jak by byliśy dziećmi to też nie było u nas takie zwyczaju dopiero jak się moja Mała sis urodziła potem KIKI no i teraz Oliwka to jakoś tak samo wyszło i tym bąbelkom się coś kupuje;D Więc Oliwka torszku podostawała od cioć i babć i dziadkówwinking smiley

Dazzy ja mówiłam o tych guzkach i byliśy u lek. pryw. i ona powiedziała,że to powiększony węzeł chłonny i może być ich więcej i albo same znikną albo już zostana.

Dziś już S. wrócił do pracy więc będe częściejwinking smiley

Bialamasajka wyglądacie śliczniewinking smiley


dziś Oliwka kończy pół roczku normalnie szok jak to zleciało a ja mam wrażenie ,że dopiero co się urodziłasmiling smiley
ah ah kocham jąwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula88831 (offline)

10-04-2012 08:18:14

Ruda Śląska
Aniu dziekujemysmiling smiley


a i przedszkole mojej SIS wygrało dzieki za głosikismiling smiley


WIELKANOC 2012






[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 09:26 przez Anula88831.

Aniaa (offline)

10-04-2012 10:45:02

Wodzislaw Slaski
Anula slicznie oliwcia wygladasmiling smiley

kupilam miskowi koszulke

SYNEK TATUSI
BARDZO KOCHAM MOJA TATUSIĘ
smiling smileysmiling smileysmiling smiley dokładnie tak jak napisalasmsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

katki (offline)

10-04-2012 10:51:21

Tarnów
U nas już lepiej. Kupa cycusiowa już bez śluzu. Poczekamy na kolejną. Nocka nienajgorsza.

Ksenonka - moja teściowa ma wieczny problem z kasą!! Wiem jak to jest... Po co coś tam kupiliśmy jak to tyle i tyle kosztuje!? A co ją to obchodzi?? A zdjęcia super!! ?

Anula - Oliwka superaśna!! Buziaki dla niej na pół roczku!

Muszka - ja w niedzielę wieczorem chyba z nerwów o Małego miałam taki masakryczny ból głowy!!

Kasiaksi - Oliwka śliczna taka winking smiley

Białamasajka - śliczne rodzinne zdjęcie!!

Dobra idę sprzątać kuchnię bo wczoraj już mi się nie chciało wieczorem myć po gościach!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

arka82 (offline)

10-04-2012 11:57:25

Świerzno
Hej kobitki, witam się i ja poświątecznie.Święta bardzo spokojne, objadałam się do bólu, i jakoś bardzo zmęczona byłam przez te dwa dni świateczne. Gdybym mogła, to bym je przespała smiling smiley W niedzielę bylismy u mojej mamy na sniadaniu, potem u taty, a w poniedziałek u moich teściów. Dzieciaczki miały zająca u dziadków, więć Cypek zadowolony.
Wiecie co , mam doła sad smiley Dokładnie za miesiąc o tej porze będę siedziała w biurze, daleko od mojego Kubulka sad smiley sad smiley Jak ja nie chcę wracać do pracy. a do tego jak wczoraj przeliczyliśmy, to sie okazało, że ja nie będę miała za co dojeżdzać do pracy. Same moje dojazdy to koszt ok 400 zł . A mi z wypłaty po opłaceniu rachunków i niani zostanie ok 200 zł. Ciekawe za co ja będę dojeżdzać sad smiley sad smiley To jest 15 km, na rower trochę za dużo, zreszta nie mam roweru porządnego na takie wyprawy. Nie wiem co to będzie. Już mi się dziś w nocy śniło że nie mam się jak do pracy dostać...dół, dół, dół..............


Anula Oliwcia jest śłiczna, podobna do Ciebie kozo smiling smiley Buziaczki dla malutkiej na pół roczku urodzinowe baloniki . Mój Kuba też ostatnio stopy odkrył, i ciągle się za nie łapie i gada do nich.

Aniaa mocno Cię sciskam, wiem kochana że serduszko boli, dla Matki utracone dziecko to ból na zawsze już zostaje, nie zależnbie od tego, jak maleńkie było to życie. Mój mąż nie potrafił zrozumieć mojej żałoby po stracie. maleństwo miało 2 cm i dla niego, to jeszcze nie dziecko. Ale dla mnie wręcz przeciwnie, była to żywa istotka, którą kochałam już całym sercem. Mi tez zdarza się zakręcić łezka, gdy pomyślę o tamtej ciąży, to chyba normalne...ja miałam termin na 5 listopada.....Aniu a w którym tygodniu straciłaś ciążę? Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj, rozumiem smiling smiley

Ksenonka Natalka jest boska, a jeśłi chodzi o towarzystwo innych dzieci, to chyba większość maluchów tak ma, że uwielbia inne dzieci. U nas jak Cyprianek do niego cos tam gada czy się wygłupia, to Kuba tak się chichra że nie wiem. Aż piszczy za nim.

Muszka szkoda że migrena popsuła Ci świąteczny nastrój. Mam nadzieję ze już odespałaś smiling smiley

Dazy to prawdopodobnie są powiekszone węzły chłonne, ale nie zaszkodzi pokazać lekarzowi.

Katki a jak tam sytuacja z kupkami? Mój Kuba robił takie zielone i śmierdzące jak był na Nan HA, dlatego lekarka dała nam Nutramigen ( potem zmieniłam mu na Bebilon Pepti ) Takie kupki mogą świadczyć o reakcji alergicznej, może zjadł coś nowego ostatnio ? Kuba zrobił jedną zieloną kupkę, juz nie pamiętam nawet po czym, ale przeszło mu już. Czasem dostaje tylko jakiś krostek na brzuchu, zauważyłam że po zupkach z indykiem i cielęciną.

Andi współczuję atmosfery i kłótni. A jeśli chodzi o prezenty, to tak juz jest, że jedni rodzice kupują zawsze a drudzy to nawet im do głowy nie przyjdzie. Mój Cypek na przykład rok temu na urodziny od mojej mamy nie dostał zupełnie nic!!

Kasiaki Oliwcia jest cudowna. Super wygląda w tej opasce, taka dama z niej smiling smiley

Białamasajka Tosia jest boska, a rodzinka jak z obrazka! Super razem wyglądacie smiling smiley

Agusia no wyobraź sobie że komlpetnie nie pamiętam żebyś mi pisała wtedy o tym forum??? ale ja mam taką pamięć słaba niestety, tzn pamiętam tp co chcę , potrafię być pamiętliwa, ale reszta to mi po prostu paruje z głowy. Dopiero kilka dni temu jak zobaczyłam Twoją wypowiedz na RR, i Twój nick, to tak sobie pomyślałam, ćiekawe czy to możesz być Ty czy tylko jakiś zbieg okolicznośći. I wystarczyło że weszłam na Twój profil i zobaczyłam w rubryce dzieci Hanię i Karolka. Dopiero się skapnęłam smiling smiley smiling smiley

A to parę nowych zdjęć .Brakuje Cypka, ale był u taty wtedy.






[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

10-04-2012 12:29:37

Wodzislaw Slaski
Arka ale slicznie wyszlisciesmiling smileysmiling smiley:

A co do mojej straty to byl 12 tc,w poniedziałek rano umyłam okna,wieczorem poszłam siku a tu sie leje krew,do lekarza,zadnego nie bylo..pierwsza ciąża nie pomyslałam,żeby gnac do szpitala,a mam tak blisko,na drugi dzien do gina,on uspokoil,serduszko bilo,dal mu duphaston ,i kazał sie oszczedzac,w srode juz biegunka(jest objawem poronienia),w sobote slub,wszystko ladnie pieknie,ok 21,30 poszlam do wc bo jakos tak mokro mi sie zrobilosad smileysad smileysad smileysad smiley i tylko krzyk,przerazenie,goscie tego nie słyszeli bo grala muzyka,a wc bylo dalej od sali,Szymek polecial do kelnerek po podpaski,dały mi klucz do pokoju,zebym do lazienki poszla,szybko do auta i do szpitala,nikt nie wiedział,tylko tesciowa i moja ciocia,nie chcielismy robic paniki.Oddzial,ja w białej sukni...jedno usgsad smiley drugiesad smiley serduszko nie bije,zabieg mialam dopiero w poniedziałek,sama załatwiałam pochowek,to bylo straszne,Szymek nie dostał wolnego,nawet w dzien pogrzebu musial byc w pracy do 11,moze dla kogos to nie dziecko...ale dla mnie tak,moja kruszynka malenka....................(*)(*)(*)

a Michałka urodzilam w Dzien dziecka utraconegosmiling smiley



Kasiula spokojnie,zadzwoń do innego ksiedza,przeciez teraz mozna miec wszystkie sakramenty jak sie tylko chce i znajdzie sie ksiadz ktory ci udzieli tego bierzmowania.Najbardziej to mnie wkurza,jak ksiadz wytyka bledy tak jakby on sam ich nie popełniał wrrrBogiem to on nie jest.Zorientuj sie u innego ksiedza ,w miescie obok,gdzies blisko.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 12:45 przez Aniaa.

Anula88831 (offline)

10-04-2012 12:57:09

Ruda Śląska
Aniu przytulam Cie mocno;* szkoda ,że tak daleko siebie mieszkamy buuuuuu

Arka mamy identyczne piepszyki ja mam z tej samej str tylko tak bardziej w prawą str;D


[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

10-04-2012 13:33:15

Kłodzko
hej,
mąż znalazł portfel smiling smiley tak jak przypuszczałam, był w pracy. Wbił się w krzesło przy biurku hihi
my po rehabilitacji, mały śpi. Coś marudek jest od soboty, może w końcu jakiś ząbek wyjdzie.

Nagadałam dziś teściowi. Już mnie szlag trafia z nim. Wszystko chce wiedzieć. Co tylko wyjde na korytarz już przesłuchanie... zbierałam się na rehabilitację, ubieram buty i ten wyskakuje z łazienki i pyta czy ide na spacer, mówie mu że nie, to on pyta czy gdzieś jade, odpowieadam, że "tak". To on z tekstem, "A Szymek ??", to już odp że jedzie ze mną....a on dlaej ciągnie przesłuchanie... gdzie jedziemy... to już nie wytrzymałam i powiedziałam, że ja ich nie pytam jak gdzieś jadą. Nosz wnerwił mnie koleś, odkąd u nich mieszkam na każde święta czy inne okazję życzy mi żebym czuła się ja u siebie w domu, ale jak ja mam sie czuć jak u siebie jak oni ciągle się wtrącają, normalnie gorzej niż w więzieniu. ;/

Aniaa... nie wiem co Ci napisać. Twoja historia, to co napisałaś teraz, to jest straszne. Popłakałam się. Pisałaś już kiedyś o swojej stracie, ale teraz jak mam już Szymka to wszystkie historie inaczej przeżywam. Wszystkim Wam dziewczyny ogromnie współczuję sad smiley

Buziaczki dla półroczniaków smiling bouncing smileyhot smiley :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 13:59 przez Andi.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.