Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Aniaa (offline)

04-04-2012 12:32:06

Wodzislaw Slaski
the finger smiley hi hi anekat,no wiesz musialam wykorzystac czas wolny od miska,on sie bawil w łóżeczku a ja robiłam,bo potem jak mu sie terroryzm załączy to juz koniecsmiling smiley
Krupniczek sobie ugotowalam,mały zjadl obiadek i padl ufffffffffffffffff lezy jak to mówi moj mąż na ,,jezuska,,smiling smiley,i teraz mam czas wolny,wszystko zrobionesmiling smiley,za jakis czas na spacerosa idziemy bo jest piekniesmiling smiley

Asiu zaj....sty ten tort,mistrzostwo swiatasmiling smiley,oj to ja wam zycze duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowka,,a powiedz mi ile dajesz kleiku na ile mleka,rozumiem ,ze mleko modyfikowane???tak??

anekat moj misiek wniebowziety jak mu zelem posmaruje dziaselka bo to na alkoholugrinning smiley,ja mam dentinox i calgel,sa dobresmiling smiley
arka duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo słoneczka i temp juz wysylam priorytetemsmiling smiley,nie jestem cyborgiem,mam czasem takie dni,ze mam palerasmiling smiley,a czasem mega leeeeeeeeeeeeeeniasmiling smiley

anekat ja wklepuje w neta,,przepis na babke ,,i tam od koloru do wyboru,robie dokladnie tak jak tam pisze i wychodzismiling smiley,ale jak dostałam kiedys przepis od kumpeli(jej wychodzila cudna),a mi super zakalecsmiling smiley,ale moj mężus lubi zakalcegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 12:37 przez Aniaa.

asia0105 (offline)

04-04-2012 12:41:30

Doruchów
Aniu ja tak na 160 ml wody daje 4 miarki mleka i 3-3,5 miarki kleiku.I tak samo daje kaszke.Kaszke też robie na mleku bo jak jej zrobiłam na samej wodzie taką do picia z butelki to była bardzo szybko znowu głodna.No i musze kupić inną butelke bo mam taką przeciwkolkową która ma taką plastykową rurke w środku i na konieć jak już ten kleik mocno zgęstnieje to się zablokuje i nie chce lecieć.No i moje dziewcze nie chce już pić takiego " rzadkiego" mleka musi być gęste.
Ania ty to jesteś szatan nie kobieta.Mi by się w życiu nie chciało myć okien o takiej godziniesmiling smiley


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

04-04-2012 12:47:44

Wodzislaw Slaski
Asiu u mnie kaszka tylko na gęsto juz,łyzeczkasmiling smiley,no i malinowa oczywisciesmiling smiley,dzieki z tym kleikiem spróbuje,a co do okien,asiu ostatnio tak lalo,ze wygladaly koszmarnie,a mnie jak najdzie w momencie to juz musi byc zrobione.
dobra biore miska i idziemy na spacerosasmiling smiley.buziole ,do potem:0


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

bialamasajka (offline)

04-04-2012 13:23:43

Sosnowiec
Cześć Mamusie,

przeczytałam co u Was słychać wczoraj ale nie dałam rady odpisać. Mała mi się zepsuła - w nocy budzi się co 3 h i chce jeść.. w dzień nie śpi prawie wogóle no może tak na 1,5h i tyle. Teraz teściowa wyszła z małą na spacer więc ja ogarniam się na święta smiling smiley


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



effcik (offline)

04-04-2012 13:40:43

Dęblin
Witam i ja dziś. Moj humor od wczoraj jakiś fatalny, chyba jestem przemęczona. Do tego mała mi marudzi na spacerach. nie uśnie w wozku bez bujania. Chyba będę musiała zmienić wozek, tylko co zrobić ze starym? Szkoda pieniędzy. A nikt mi nie kupi w dobrej cenie. Do tego denerwuje mnie to, że nie mogę nigdzie wyjsc. Nie ma mi kto z dzieckiem zostac, a jak mąż wraca to dopiero wieczorem kiedy prawie wszystko pozamykane. Ale w swieta jadę do swoich rodziców i zostaję tam na kilka dni, więc po pierwsze będę miała towarzystwo przez większosc dnia, a po drugie wreszcie mi się ktoś zajmie dzieckiem i będe mogła wyskoczyc na jakieś zakupy.
Kasiula ślicznie wygladasz, cała promieniejesz. laska z Ciebie niezla, tylko pozazdrościć.
Aniaa ty to masz sily, że hoho, ja to jestem leń niesamowity.
Izabela, zycze zdrówka dla dzieci. mTez mam wesele w maju pod Toruniem, mamy zamiar jechac z mała, ale jak będzie dalej taka niedobra to nie wiem jak to będzie, chcialam wziąć siostrę ze sobą, żeby zajęła sie Pati, ale co to będzie to zobaczymy,
Arka moje dziecko dalej mi dokucza, ale w ciągu dnia nie jest tak źle, gorsze są noce. Nieciekawie masz z ta pracą, przedszkolem.
Arka TORT NIEsamowity. fajne cudo.
dobra lecę załatwiać sprawy, mąż dostał dofinansowanie na nowe miejsce pracy w swoim zakladzie i muszę z nim podjechac podpisać umowę. No i małą bierzemy ze sobą, a śpi teraz, az mi szkoda jej budzić.
Miłego dnia


Patrycja
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

04-04-2012 20:32:22

Wodzislaw Slaski
Halooooooooooooooooooooooo.
Postanowiłam polezec w wannie,po ciezkim dniu pracysmiling smiley,wyłozylam sie,maly spi,i nagle....od mojej sąsiadki corki wychodza kolezanki,4 i jej mała siostra,przeokropne dziecko,dra sie ,skacza jak stado bizonow,po 10 minutach juz mnie szlag trafil,wylazlam z tej wanny i poszlam je uciszyc...no co za ludzie,wiedza ,ze jest male dziecko,a jak cos sie dzieje na korytarzu to moj pies szczeka,i jakby mi malego obudzily to bym je rozszarpala chyba.no i tym sposobem odechciało mi sie dalszgo byczenia w wannie wrrrrrrrrrrrrrr.
spokojnej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

izabela82 (offline)

04-04-2012 22:14:08

lubelskie
Madzia wypila kaszke z butli , troche ale na początek dobre i to . Zobaczymy jak bedzie wyglądac noc , mam nadzieje ze bedzie mniej kaszlec .Byłam z Sebkiem u alergologa i dała mu tansze leki dobra kobitka.Arka byłam z małą u lekarza , jak sie nie polepszy to od pt antybiotyk.Unas było dzisiaj ciepło !az sie chciało na dworku siedziec . Aniu ciesze sie ze nie mieszkam w bloku.Effcik JAK JA BYM CHCIAŁA ABY MI KTOS zajął sie dziecmispinning smiley sticking its tongue outa tu du..Białamasajka u mnie to samosmutny


Aniaa (offline)

05-04-2012 09:33:05

Wodzislaw Slaski
Buziaki dla Klarysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
agusia kapelusz superasny,a Karolek juz mały komputerowiecsmiling smiley
Nocka ok,słonce wysłałam wczoraj do innych,wiec dzisiaj szaro,buro i ponurosad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

effcik (offline)

05-04-2012 10:11:26

Dęblin
czesc dziewczyny
jakos tu od wczoraj pusto. u mnie dzis znowu kiepska noc, dziecko mi usnelo dopiero ok 23 wiec sobie pomyslałam ze bedzie spało dluzej, gdzie tam, wstala o 5 30. już brakuje mi sił do mojego wymagającego dziecka. pobawila się z 20 minut i placz, no to lulam do snu, gorszy płacz. o jednak przysypia, jednak placz, przyszedł mąż wziął ją na ręce a ta w ryk, dopiero u mnie spokój, no to pozniej dalsza zabawa i padła ok 7. 30 minut snu i dalsza zabawa, usneła ok 8 30 i spi do tej pory, a ja porobilam przekąski bo mamy miec dzis goscia,
juz sama nie wiem co mam zrobic zeby me dziecię lepiej spało w nocy.
Wczoraj ładniutka pogoda, prawie cały dzien spedziłam na dworze.
Agusia śliczne masz te dzieci, Hania ładniutka z niej dziewczynka.
Mam jeszcze do was pytanie, jaką kaszkę z glutenem kupiliscie dla dziecka, czy może jakiś inny produkt? bo jak wczoraj byłam na zakupach to te z glutenem wszystkie były dopiero od 6 miesiąca. i nie wiem czy taką kupić czy moze w tym sklepie po prostu nie było?


Patrycja
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.