Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

arka82 (offline)

10-04-2012 14:32:38

Świerzno
Aniu , mój Boże, to musiało być straszne, jak w jakimś najgorszym koszmarze. Najszczęsliwszy dzień w życiu okazał się być tym najgorszym. Podziwiam Cię ze zorganizowałaś pochówek. Właściwie nie wiedziałam że takie maleństwa tez można pochować. Myślałam że takie urodzone dopiero po 21 tygodniu można pochować. Nie wiem co powiedzieć. Gdy leżałam w szpitalu z tym poronieniem, to przywieźli dziewczynę, była w 20 tygodniu. To był pierwszy dzień świąt Wielkanocnych. Dostała bóli, przyjechała karetka, i jak ją wzięli na izbę, to ona zaczęła rodzić. Nie dało się uratowac maleństwa. Ważyło ok 400 gram, miąło ok 20 cm. Bardzo jej współczułam, choć ja również byłam wtedy po stracie, to jej wydawała mi się bardziej bolesna. Takie mmiąłam odczucie....
Los Cię okrutnie potraktował, ale wynagrodził z nawiązką Michałkiem smiling smiley Mocno przytulam smiling smiley Masz rację, 15 października jest dniem dziecka utraconego. Ja po stracie dużo czasu spędzałam na potralu dla osieroconych rodziców ( www.dlaczego.org.pl ), czytałam historie innych rodziców, czułam że nie jestem jedyna, czytałam o tym jak rodzice radzą sobie z emocjami, uczuciami i żałobą. No ale dosyć tych smutasów, teraz mamy ukochane nasze bąbelki.

Andi współczuję mieszkania z teściami. My jesteśmy szczęsliwi że mamy swoje własne mieszkanie. Był kiedyś plan kupna dużego domu na spółkę z teściami, to oprócz przeszkody finansowej to doszliśmy do wniosku że na dłuższą metę nie wytrzymalibyśmy z nimi pod jednym dachem. Niby mieszkania byłyby osobne, ale podwórko wspólne, teśc ma fioła na punkcie krzaczorów, pewnie zaraz by ich ponasadzał, nam znowu przeszkadzają, to samo jeśli chodzi o psa, bo ja chciałam jakiegoś małego spanielka a teśc że on sobie bernardyna kupi, o żesz...!!! Super że sie portfel znalazł, co za ulga, nie trzeba dokumentów odnawiać .

Agusia teraz to pamietam. Wiesz co , ze pamiętałam że o tych rzechach używanych pisałyśmy, ale już o tym ebobasie to mi kompletnie wyleciało z głowy. Jestes pewna że nie trzeba mieć bierzmowania do śłubu? Bo mi tez coś się tak wydaje że trzeba, ale nie jestem pewna, bo ja kościelnego nie mam. Ale z drugiej strony Kasiula ma rację, bo rozgrzeszenia nie dostanie, skoro żyje w konkubinacie ( ślub cywilny nie ma żadnego znaczenia ) i ma dziecko, to do spowiedzi iść nie może i do komunii też nie. Dopiero po ślubie kościelnym. Ale co tu ma właściwie do rzeczy bierzmowanie...??? Pogubiłam się smiling smiley

Anula no widzisz, podobne do siebie troszkę jesteśmy. Oby dwie kozy smiling smiley tylko że Ty ze Śląska a ja z nad morza smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Asia haloooooooooooooooo??? Wstawiłam zdjęcie specjalne z dedykacją dla mojej synowej smiling smiley Zdjęcie nr 1 z pozdrowieniami od Kubusia smiling smiley

Kasiula kurcze no nie może byc az tak źle i pod górę wiecznie. Może spytajcie sie innego księdza jeszcze, czy bierzmowanie jest potrzebne?? Chrzest i komunię no to trzeba mieć, ale bierzmowanie do ślubu?? Prawdą jest, że nie mając ślubu kościelnego i zyjąc teraz w związku z facetem i mająć z nim dziecko popełniasz grzech,cudzołożysz według kościoła, nie możesz iść do spowiedzi ani do komunii świętej. Tak nam ksiądz mówił też. Trzymam kciuki żeby się ułozyło wszystko.


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

10-04-2012 14:59:38

Wodzislaw Slaski
Arka ja jestem na www.dlaczego.pl,ale powiem ci,ze to jest straszne jak tam zagladam.
A jak trafilam w ciazy z michałkiem do szpitala w 15 tc,to naprzeciw mnie lezala dziewczyna z tym terminem co ja...i miala wysokie crp...i urodzila przy mnie na sali,poszlo ekspresowo,dostała skurczy i koniecsad smileydzidzius nie żylsad smiley,ja prawie sie udusilam,dostałam ataku histerii,bo to moglam byc ja.A co do pochowku to odkad zaczeło sie mowic o aborcji,zmieniono prawo i mozna pochowac swojego aniołka,od samego poczatu ciązy,ale to jest decyzja indywidualna,mozna a nie trzeba,ja chciałam.
dobra koniec tematu,bo mamy swoje pociechy i cieszmy sie nimi,a czasu nie odwrocimy.
Andi supersmiling smileysmiling smiley,że sie portfel odnalazl,a tescie...tak to kurczaki jest jak sie razem mieszkasad smiley

chore to z tym bierzmowaniem...wrrrrrrrrrrrrr a jak ksiadz ma dzieci to moze msze prowadzić??i spowiedz prowadzic??? CHORE WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR,ŻEBY WZIAŚC SLUB TO TRZEBA ISĆ DO SPOWIEDZI,ALE JAK SIE ZYJE W KONKUBINACIE TO NIE MOZNA ISĆ....CHORE,POWINNO...A DOBRA BO MI SIE CISNIENIE DZWIGA OD RAZU.

Agusia ja jak pracowałam we Włoszech to tez wiecznie mialam ten problemsmiling smiley,bo oni nie korzystali z papieu tylko z bidetu,a ja zm papieru i im wiecznie te ich rureczki zapychałamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

arka82 (offline)

10-04-2012 15:46:35

Świerzno
Ania dużo przeszłaś, jestes silną kobietą, masz teraz wspaniałego synusia i tylko to jest najważniejsze. Nawet nie wiedziałam , że można chować takie malutkie aniołki. Mam troszkę wyrzutów sumienia, bo po poronieniu często przechodząc koło cmentarza patrzyłam na takie małe grobki i jakoś tak mnie ciągnęło żeby tam wejść i pomodlić się, czułam taką pustkę w sercu. Ale z drugiej strony pożegnałam się z maluszkiem i na zawsze zachowałam go w sercu. Też czasem wchodze na tę stronę i aż za serce ściska tyle nieszczęść się zdarza. Ja się najbardziej bałam właśnie tego przez całą ciążę, że nie donosze do końca, że poronię, że mały się udusi itd. MIałam ataki paniki, płakałam z byle powodu , bo tak bałam się o dziecko. Teraz możemy Bogu dziękować za cudowne i zdrowe dzieci. bo dziecko do prawdziwy dar, cud smiling smiley

Idę jeść obiadek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katki (offline)

10-04-2012 16:36:56

Tarnów
Niestety ale do kościelnego trzeba mieć bierzmowanie!

Jejku ja nie mogę czytać o waszych aniołkach!! sad smiley smutno mi! My ponad 3 lata staraliśmy się o dzidzie i każdy miesiąc przeżywałam jak dostałam @. A w porównaniu do tego co przeżyłyście to pikuś!

Robuś dalej ma takie wodniste kupki. Ale żółte... Już sama nie wiem jak na to patrzeć!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

arka82 (offline)

10-04-2012 17:30:49

Świerzno
Katki obiecujemy już się nie smutac i nie pisać o tym smiling smiley No to Kasiula będzie miała teraz problem z tym bierzmowaniem....
A Robuś dużo robi tych wodnistych kupek? Na biegunkę dzieciom podaje się marchwiankę, można ją zrobić samemu, ale wiem też że chyba Hipp mają w słoiczku takią specjalną potrawkę z marchewki co podaje się przy biegunce, o tu poczytaj [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

10-04-2012 17:55:36

Wodzislaw Slaski
ja przy biegunce gotowałam ryz z marchewka(mrozona) i tak małego zapychałam ,a i kleik na gesto


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

katki (offline)

10-04-2012 17:59:03

Tarnów
Arka już wczoraj i dziś dostał. Sama mu ugotowałam. Chyba mu nawet smakowało bo wczoraj miał mało i krzyczał na mnie. A dziś zjadł 2 razy tyle co wczoraj. I od rana zrobił 4 razy ale to tak dosłownie po troszeczkę. A na cycusiu wisi praktycznie cały dzień. Więc raczej się nie odwodni.

Panowie mają popołudniową siestę... A ja walczę z prasowaniem. Kurde znów mnie ząb boli. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katki (offline)

10-04-2012 18:00:27

Tarnów
Ania jaki ten kleik? Jak często dawałaś Miśkowi tą marchewke z ryżem albo ten kleik? Długo go trzymała ta biegunka?? Jak w ogóle te kupy wyglądały u niego??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 18:38 przez katki.

Ksenonka (offline)

10-04-2012 20:49:07

Skierniewice
hej
u mnie dzionek, nocka spokojnie Natalka jest teraz słodziaśna te jej kwęki to na bank był skok rozwojowy. Jak widzi tatę to poprostu odfruwa z radości. Jak dziś wrócił z pracy to na jego widok śmiała się w głos i jakby mogła to by pobiegła. Strasznie fajne to było.

Anula haha ja też mam taki pieprzyk, tylko ja mam dwa z obu stron hihi. To ja jestem po środku w centrum hihi.
Ania ja cię podziwiam bo ja nie miałam odwagi na pogrzeb mojego maleństwa, wolałam zachować w sercu bo wystarczy że spojrzę na tamte usg i ryczę, taki mały grobek by mnie zabił.
Ja nie dała bym rady czytać tych historii na tej stronie "dlaczego" za duże to dla mnie emocje.

Cała moja ciąża to był strach na szczęście mój lekarz był wyrozumiały i mogłam zawsze zadzwonić i przyjechać jak tylko coś mnie martwiło. A nie ukrywam często w panice do niego leciałam zresztą wiecie bo przecież tu byłam, pisałam.
Teraz jestem najszczęśliwszą mamą świata (oczywiście razem z wami). Mam swoją ukochaną córeczkę i nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Katki a ta smecta mu nie pomaga?
Kasiula znajdź innego księdza, napewno da się to jakoś załatwić.
urodzinowe baloniki dla wszystkich co mieli teraz swoje 6 miesięcy.

A ja już mam chrzestnych zapytałam i się zgodzili więc biore się za szukanie jakijś małej sali na imprezkę i ustalanie daty hot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

10-04-2012 20:53:25

Wodzislaw Slaski
Katki kleik kupowałam z bobowity i z nestle ..kleik ryzowy i robi sie go na mleku mm tak jak pisze na opakowaniu,ja raz dziennie dawałam mu kleik i raz dziennie ryz z marchewka,tylko ja dawałam duuuuzo ryzu i troszke marchewki a potem raz dziennie do mleka dawałam pół saszetki smecty,a kupki to były jak sikisad smiley,sama woda,masakra,i miał je ok 5 dni,ale potem go zakleilamsmiling smiley.I dawałam raz dziennie ten ryz z marchewa,raz dziennie kleik( na noc) i do południa mleko z smecta,az zaczeły sie ładne kupki.
sorki ale padam Buzki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.