lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Edyta24 (offline)

23-01-2013 11:35:36

Dobrzyn
hej kobitki

Ja u mamcigrinning smiley Z racji tej oczywiscie ze brat nie dopusci do kompa korzystam z uslugi dobrego serca siostrygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Justi mam nadziejeze te oklady z moczu pomoga!!! Oby Bastus szybko powrocil WAM do zdrowia! Trzymam kciukismiling smiley
Sprytnie z tym "łapaniem moczu" ja pewnie bym na to nie wpadłagrinning smiley No ale ja farbowana blondyna hihihi

Mika BERNADETA smiling smiley Faktycznie oryginalnie grinning smiley
Jak tam popoludniowe ploteczki??????

Iza Ja ci powiem ze zazwyczaj tort robi moja ciocia i jest juz pieknie ozdobiony a ze moje dzieci sa z lata to zdobimy zazwyczaj platkami kwiatow lub poprostu kwiatkami. Ale mysle ze w sklepie cukierniczym napewno dostaniesz taka obrecz bo w spozywce to watpie!
heheh z kotem w marcu to faktycznie trzeba uwazac , zwlaszcza ze masz kotke grinning smileytongue sticking out smiley

Iga najdrozszasmiling smiley tesciowa to rzeczywiscie jakies dziwadło, no ale jesli sama wybrala tak a nie inaczej to uwierz ze bedzie tego kiedys zalowac, a wy swietnie sobie poradzicie bez jej towarzystwa i wpieprzania sie we wszystko!!!
"Łamaczka meskich serc" rozsmieszylas mnie i siostre do łez grinning smiley Jak tak widze i slysze jak inne kobiety narzekaja na swoich mezow to musze szczerze ci wyznac ze swojego za tysiac dolarow bym nie zamienila na innegosmiling smiley A faceci jak to faceci czasami popatrza , zagadaja , pozartuja (zreszta moj tez do innych kobiet) ale ktora z nas nie zawiesi oka na jakims przystojniaku ???grinning smileytongue sticking out smiley
Za kotkami i ja nie przepadam, ale zrobilam to dla dzieciakow!!! Mam za dobre sercesmiling smiley Dla nich wszystkosmiling smiley Gwiazdor jest akurat kotkiem ktory uwielbia wiekszosc czasu spedzac lezac na kocu ktory jest na grzejnikugrinning smiley Najgorzej przetrwac zime ...

No to ja uciekam smiling smiley Trzymajcie sie kochane:*


[link widoczny po zalogowaniu]

mika203 (offline)

23-01-2013 14:23:04

Hello co tutaj tak cicho i pusto?

Gdyby nie Edytka to całkiem byłoby tu pusto. dziewczyny zasypało Was czy co?

U nas wszytko ok. W pracy nudy.

Iga - u nas taka sama pogoda była przez dwa dni, auto dziennie trzeba było skuwać z lodu, który był tak gruby, że za cholerę nie dało się go pozbyć. A po ulicach i chodnikach można było jeździć na łyżwach. Wyglądało to ładnie, ale było strasznie niebezpieczni. Na szczęście się skończyło, za to znowu dowaliło kupę nowego śniegu. Już zaczyna mnie męczyć ta zima.

Edytka - plotki z kumpelką udane. Ona jest właśnie w drugiej ciąży, obecnie w 6 miesiącu spodziewa się synka. Wygląda super.Troszkę jej zazdroszczę tej ciąży (ja uwielbiałam w niej być, może dlatego, że w każdej czułam się super), ale jak sobie pomyślę ile nocy nie przespanych przed nią to już mi przechodzi. Długo nie pogadałyśmy bo po godzinie synuś wstał i jechałam do domu, za to jutro ma do nas wpaść razem z córeczką. To dzieciaki się pobawią a my sobie dłużej pogadamy.
Udanego wypoczynku u rodziców, nio i pewno spędzicie fajnie czas z rodzeństwem. Ja już odliczam czas do przylotu mojej siostry, 4 lutego ma przylecieć. Niby mam tu na miejscu jeszcze młodszą, ale z Marzenką jakoś lepiej się dogadujemy, może dlatego , że między nami jest tylko 3 lata różnicy a z Angelika aż 9.

Nic ja spadam do doku. dziewczyny wchodzić i pisać. Buziaki do jutra

daria1510 (offline)

23-01-2013 22:13:12

Rypin
Dobry wieczór!

Miko, tzn.Bernadetosmiling smiley musze przyznać,że imię masz oryginalnegrinning smiley
Mówisz,że dobrze się czułaś w ciąży..?! no to może trzeciesmiling smiley?
Ja ogólnie pomimo jakiś tam komplikacji to miło wspominam...i sam poród też..ale na razie nie śpieszno mi.. Może to egoistycznie zabrzmi, ale na razie chcę wrócić do pracy i "wyjść" do ludzi.. Kupić coś sobie, zadbać o siebie..wyspać..czy wyjść na głupie piwo do baru.. Oj tak...tego mi trzeba!

Iga, co do Twojego imienia...ja bardzo lubię Igismiling smiley O ile dobrze przypominam, to znam 3 Igi.. Ciebie i dwie w mojej miejscowości. Jedna z nich to moja przyjaciółeczka.. I wiesz..jak tak pomyślę,to macie podobne charaktery... Takie zawzięte, mówiące to,co myślą, odważne i takie, co lubią piękno, estetykę.. Naprawdę...teraz na to wpadłamgrinning smiley
Co do Ikei..to już kiedyś patrzyłam. Świetne są te mebelki, ale ja najbliższą ikeę mam jakieś 130km ode mnie, więc mi się to w ogóle nie opłaci...:/

Izka, i jak dostałaś te perełki? wiesz..ja kiedyś w cukierni u nas widziałam,więc nie powinnaś mieć z tym problemów, skoro w mojej wiosce sąsmiling smiley

Edyta, Ty prędzej pisałaś o piciu dla dzieci... Ja Młodej daję różnie..raz wodę mineralną, zwykłą i smakową, raz bobofruta, rozcieńczonego kubusia, wodę z miodem i cytryną, albo samą cytryną, bądź herbatkę granulowaną owocową. Takich typowo dla dzieci mój szkudnik pić nie chciał, więc daję to,co mam pod ręką (oczywiście odpowiedniego dla niej).
Pisałaś też o mężu...to co masz na myśli? Laski się kręcą koło niego? No, no...niech uważają, bo Ty takie szpile nosisz,że jak kopa w d*pę zasadzisz, to będzie bolałogrinning smiley Mąż przyznaję..jest mega sympatyczny i rozmowa z nim to sama przyjemnośćsmiling smiley
Aaaa....Kochana, a coś Ty za sklep odwiedziła z tymi butami? weź no zdradź tajemnicęgrinning smiley


Huh..właśnie pożeram kanapkę.. Nie dość,że o tej godzinie, to jeszcze chlebek z masełkiem i pokrojonym czosnkiemsmiling smiley Jak myślicie, będzie mnie pewnie jutro czuć, jak z rana pojadę do hurtowni zapłacić za fakturę? Nosz cholera...ja zawsze najpierw zrobię,a później pomyślę..

Co do sikania mojego dziecka.. ja też chciałam z tym czekać do ciepłych dni. I w ogóle..jakoś nie miałam "parcia" na nocnik... Mało tego..mi się nawet nie chciało za to zabieraćsmiling smiley ale od kilku dni wołała "aaaa" jak nasikała w pampersa, więc pomyślałam,że to może nadszedł czas.. Ale i tak najszczęśliwsza z tego wszystkiego jest moje teściowa.. Najpierw męczyła Julię: "powiedz tata", później "no chodź już sama", a ostatnio było "wołaj siku".. Hehhh..moje dziecko spełniło wszystkie oczekiwania babci..Ciekawe tylko, co wymyśli teraz..może tabliczkę mnożenia do 100?! grinning smiley

Kochane moje Lejdis...chciałam się jeszcze użalić,że internet mam tylko do 26 stycznia;(;(;( Tylko;(
Bożesz..jak ja przeżyję bez Was..! Nowego neta weźmiemy dopiero po przeprowadzce na nowe..czyli po ogarnięciu syfu, bałaganu..jakoś tak za miesiąc.. wrrr.. Przeraża mnie to.. Postaram się jakoś do Was zajrzeć w międzyczasie, ale to i tak za mało!


Dobranoc..:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

23-01-2013 23:15:58

Niszczewice
Witajcie dziewczęta smiling smiley

U nas ok, dzisiaj średnio zimno bo -6 w dzień, śniegu jeszcze dosypało smiling smiley Byliśmy na dworku, wczoraj wieczorem wróciła Rozalka od dziadków i dzisiaj od razu zaprosiła koleżankę do nas, siedziały w grach na komputerze smiling smiley bo koleżanka po chorobie.
Domiś spał dłuuugo, obudził się po 9 dopiero, już się bałam że może nie żyje czy co, bo on śpi jak kamień, ledwo widać że oddycha.
Wczoraj oglądałam taki thriller "ONI", ale miałam stracha później, nie wiem czy widziałyście ale wstrząsające zakończenie, jak się okazuje kim są ci "oni", te dziwne odgłosy itp.. I jeszcze W. zadzwonił że stoi w kolejce po wywar i chyba będzie spał w samochodzie - zabrałam dzieci do łóżka smiling smiley

Mika - dziękuję za foto, super tort smiling smiley Chyba to zamówię, chociaż moja panna wróciła zupełnie rozbestwiona od babci, muszę z mamą pogadać, bo zwłaszcza dziadek na wszystko swojej Rozalce pozwala, i teraz ciężko mi ją okiełznać, zwłaszcza że ona i tak ma swój buntowniczy charakterek. Ale w sumie ja nie umiem się na nią długo gniewać tongue sticking out smiley
Chyba sobie podaruję te obręcze, sama góra wystarczy, a w koło chciałam z tych srebrnych perełek ułożyć napis że Rozalka, że siedem lat itp smiling smiley
A ja zawsze śmietankę 36% mieszam z galaretką, moja babcia tak robiła i tak się nauczyłam po niej smiling smiley
Dla mnie Bernadeta nie jest dziwacznym imieniem, mam taką sąsiadkę smiling smiley U mnie w klasie dziewczyny brały sobie jakieś Olimpie, Delfiny.. to jest dopiero obciach smiling smiley

Iga - Twoje imię spoko, jesteś w sumie pierwszą Igą jaką znam, drugą jest Igulinek Asieńki naszej smiling smiley i póki co uznaję, że Igi to twarde, świetne babki smiling smiley Generalnie z żadnym z Waszych imion nie miałam problemu, natomiast u mnie Anny są przegrane, znałam bardzo dużo dziewczyn o tym imieniu i co jedna to lepsza.. mam tylko jedną koleżankę Anię, reszta... szkoda gadać tongue sticking out smiley
Ale co z teściową, odmówiła Wam czy po prostu nie odzywa się? A Kamil dzwonił? Szkoda chłopaka, ale w sumie jeśli nie miał z nią dobrego kontaktu to rzeczywiście, ma Was i babcię, które kochacie go mocno smiling smiley

Edynia - ja chłopakom zawsze kupuję torty mrożone, bo latem fajniej jest zjeść coś zimnego, a że Rozalka zimą ma urodzinki to lepszy taki domowy smiling smiley Ale myślę, że w tym roku Staszkowi też można kupić jakiś opłatek, bo ma już swoich ulubionych bohaterów.
Miłej wizyty u mamci!!

Daria - dopiero będę jechać na zakupy, w mojej wiosce wybacz, ale takich cudów nie ma smiling smiley
Chlebek z czosnkiem - czy Cię będzie czuć zależy, ja bym Cię od razu wyczuła bo nie znoszę czosnku i w ogóle go nie jem i momentalnie wyczuwam (moi rodzice jedzą go tak jak Ty) smiling smiley
Z siusianiem - dobrze że Julka sama zaczęła reagować, u nas nie ma odzewu póki co smiling smiley Tabliczka mnożenia jak najbardziej, znam takich ludzi - jak dziecko miało pół roku to się chwailili, że już mówi, huśta się i generalnie omnibus z niej, teściowa też pewnie chce mieć taką wnuczkę tongue sticking out smiley
Do 26 kilka dni, będziemy tęsknić!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

24-01-2013 15:30:53

Dobrzyn
hej moje kochanesmiling smiley
Widze ze pustoooooo od ranasmiling smiley

Mika ja tez uwielbiam okres ciazy!!! ale faktycznie ja mam tak samo jak TY ...nie zazdroszcze tych nocek nie przespanych, wstawanie robienia mleka, nie daj Boze kolki, od nowa te wychodzace zabki grinning smiley Wszystko jest takie cudowne ale jak narazie mam doscsmiling smiley Choc Norbi jest naprawde wyjatkowo dobrym i pociesznym dzieckiem.
Czas z rodzenstwem spedzilam super!!! Zwlaszcza dzisgrinning smiley Juz zaliczylismy wspolne sypanie sie sniegiem, pozartowalismy, pogadalismy i musze powiedziec ze wlasnie tego bylo mi bylo trzeba!!! Takie rodzenstwo to skarb!!!
Super ze pogawedki udanesmiling smiley

Daria grinning smiley moj maz akurat dla mnie jest przystojnytongue sticking out smiley Pewnie dla wiekszosci zon ich mezowie sa hehehe (choc sa wyjatki) Nie wiem czy On sie podoba innym grinning smiley Mozesz TY czy IZA napisac tongue sticking out smiley wkoncu go widziałyscie na zywca tongue sticking out smiley ma bajer niesamowity i pewnie sie przekonacie smiling smiley wkoncu zazartuje i zapytam sie jednej czy drugiej dlaczego tak pytaja "czy Artur jest" hehehe jesli jest to przychodza (naprawde szczerze i teraz z usmiechem na twarzy pisze ) z wymalowana twarza, , w szpilkach , wyczesanetongue sticking out smiley A kiedy mowie ze go nie ma to normalka dnia codziennegogrinning smiley WIec halloooo cos tu jest nie takgrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Wiesz jak z nimi rozmawiam to musze ci powiedziec ze One widza jednak jak Artur sie do mnie odnosi, ze przyjdzie przytuli, przyjezdza z pracy i nie wazne czy ktos jest czy nie przywita sie buziakiem i przytulaskiem, powie "tesknilem", albo "jak pieknie wygladasz", wezmie na kolanko dzieciaki, popyta co tam sie dzialo jak go nie bylo, da cos slodkiego, wycaluje, wysciskagrinning smiley On juz taki jest!!! Dla niego rodzina to swietosc...
Te szpilki w dupsko hahahaha normalnie bosko to napisalas!!! W sumie nigdy nie zastanawialam sie co by bylo gdyby, mysle ze nie mam takiej potrzeby. Za bardzo mnie Kochagrinning smileytongue sticking out smiley

Sklep w galerii CENTROsmiling smiley Byla to wyprzedaz tylko weekendowa!!!!

59 zl za obydwie wyzej pokazane butkismiling smiley na nodze wygladaja w 100% ładniejtongue sticking out smiley (SEXI)

To ci sie tesciowa udałasmiling smiley No ale swoje lata ma...w sumie strasza od mojej jedynej juz babci jestsmiling smiley Skoro Julcia tak pieknie dostosowuje sie do babci to tylko sie cieszyc ze jej tak serduszko rosnie patrzac na wnusiesmiling smiley
Ja tez znam takie dzieci jak Iza wlasnie pisze... pol roku, rok i geniuszami sa!!!! Najbardziej wukrza mnie to jak matka za zadne skarby swiata nie przyzna sie ze jej dziecko sobie z tym czy tamtym nie radzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze najlepsze, najmadrzejsze , najcudowniejsze...ach posra sie z przechwalania ale nie widzi ze robi to czy tamto nie tak.

26 to juz za dwa dni!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze zdazysz jeszcze tu co nie co naskrobacsmiling smiley Bede dzwonic, pisac eski- tagze MY w kontakcie kochanasmiling smiley

czosnek???? Oj mnie tez nie przekonuje jego smaksmiling smiley Ale jesli mam "RZĄDY" to i ja kusze sie wieczorowa pora na male co nie cosmiling smiley

Izunia u nas super cieplutko dzissmiling smiley bez wiatru, snieg pruszy, piekna zima za oknem! Wyszalalam sie z dzieciakami na sniegu i wczoraj i dzis, tagze korzystamy ile sie da z zimysmiling smiley Norbi jak "pobrudzi" sie sniegiem to przybiega i karze wrecz sobie strzepac snieg z rekawic hehehe maly czyscioch!!! i dalej sie bawi dopoki nie zauwazy nadmiaru sniegugrinning smiley
Wiec urodziny tuz tuz Rozaliigrinning smiley Swietnie!!! To impreza WAM sie szykujesmiling smiley
Ja takich filmow bez Artura nie ogladamgrinning smiley boje sie pozniej spac hehehe tagze podziwiam ze obejrzalas :*

Laski zakupiłam w lumpeksie sobie piekne futerko za cale 5 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK, ale mialam nosa smiling smiley bedzie sie swietnie prezentowal do moich swiezo zakupionych buciorkowgrinning smiley pokaze wam pozniej fotosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

24-01-2013 15:36:22

Kraków
witajcie dziewczęta
no nie powiem żebym się zmęczyła czytając Was! przez 2 dni 4 posty no nie ladnie!!

My dziś siedzimy w domku mimo że za oknem śliczne słonko. Moja panna dziś obudziła mi się w nocy cała ciepła. mierzyłam temperaturę i miała stan podgorączkowy 37,5 , dałam czopa w pupę i zasnęła. rano nadal była ciepła choć nie taka chętna była do zmierzenia temp (ja mam termometr który mierz ok 5 sekund na czole ) i tak mi się wierciła że się nie dało zmierzyć. potem jakoś jej przeszło. ale obserwuję ją i widzę że ma ciepłe czółko. poza tym jest w normie więc nie wiem co to jej było. choć najczarniejsze scenariusze w nocy snułam bo wczoraj spadła mi z sanek i walnęła jednym policzkiem na śnieg aż ma do dziś czerwone... zaczęłąm się bać ze może walnęła się w główkę. ale nie wiem w koncu czy to ma związek jedno z drugim... bo poza ciepłym czołem to nic jej nie jest. była ponad 2 godziny moja sąsiadka z dwójka chłopaków to biegali po całym domku i rozrabiali. teraz ją wreszcie ululałam....

Mika to o 3 bąbla się postarajcie! smiling smiley ja bym chciała jeszcze jedną córeczkę hehe smiling smiley bo wszystko co mam dziecięce to jest typowo dziewczyńskie grinning smiley

Edytka moja teściowa jest strasznym samolubem. myśli tylko o tym żeby jej było lepiej. już mi się babcia wygadała że jej kasę daje! bo by jej na papierochy brakło!!!marysi kupuje jakieś gówniane zabawki i ubranka z ciucholandu albo takie tandetne czapki czy kurtki że od razu wrzucam je do kubła PCK bo wstyd takie gówno założyć! a sama się nosi fiu fiu....nie to że mam coś przeciw ciucholandom - same wiecie że uwielbiam tam latać ale nie kupuje jakiegoś szajsu wyglądającego jak ściera albo pokomunistyczne gówno. a już nie będę tu na nią wygadywać. grinning smiley znacie moje podejście do niej i jej zachowania więc koniec tematu....
a mi się właśnie przypomniało - jak tam ta twoja przyjacióleczka??? nadal cię nęka???

Daria dziękuję za komplementy! co prawda to prawda grinning smiley hehehe jestem zawzięta i mówię to co myślę! nie cukruję komuś sztucznie...sama tego nie cierpię i trzymam się z dala od takich fałszywców! hmm co do piękna i estetyki - to pojęcie względne - każdy ma inny gust grinning smiley choć nie ukrywam że lubię po prostu dobre rzeczy. w sensie jakości. zawsze się zastanowię zanim cokolwiek drogiego kupię ...


Izula moja Mania ostatnio budzi się najwcześniej o 8.30 grinning smiley a to jest spowodowane tym że chodzi mi później spać - ok 21.30. no i drzemki się poprzesuwały. nie ma opcji żeby coś przesunąć wcześniej... nie oglądam strasznych filmów bo później mi się straszne rzeczy śnią... ale za to uwielbiam oglądać na bodajrze TLC program prowadzący przez babkę która jest medium i gada z duchami. może oglądałyście? ja w to wierzę i sama chętnie bym się do takiej osoby udała... żeby mi powiedziała co u mojego chłopaka....


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Mycha86 (offline)

24-01-2013 15:41:51

Orzesze _ Żywiec
HEJ DZIEWCZYNY !

Wczoraj mnie nie było bo znów pochłonęły mnie porządki ... I moje dziecię smiling smiley)
Wieczorkiem byliśmy z mężowym po pizze bo jakoś się nam chciało coś dobrego na kolację , ale babka mnie wkurzyła bo prosiłam o sos czosnkowy (uwielbiam go) i jeszcze przy mnie zapisywała na kartce a sosu nie dała ;/ I to już 2-gi raz w tej pizzeri się mi przytrafiło więc teraz już będę sprawdzać co mam tongue sticking out smiley

My dziś spacer zaliczyłyś z Młodą prawie 1,5 godzinny , teraz ja włączyłam film a moje robaczki (mąż i córcia śpią ).

Edytko kotek słodki a Norbuś rozkoszny :* Moja Judka jak pokazałam jej zdjęcie zaraz mówiła "dzi dzi miałłł" czyli dzidzia ma kotka grinning smiley
Moja uwielbia kociaki i jak tylko będziemy na swoim sprawię jej kociaka - persa smiling smiley Bo ja mimo wszystko lubię koty ... smiling smiley Byle nie w domu , ale ten pewnie i tak będzie domownikiem grinning smiley

Ja maturę miałam z anglika choć dużo dłużej uczyłam się j. niemieckiego (9 lat)a ang tylko 6 - ale wynik nie był zły i z pisemnego i ustnego 4 grinning smiley Moją nauczycielkę zamórowało smiling smiley
Aaaa nie wiem czy Ci pisalam kiedyś,że dawnooo ,,, dawnooo temu pisałam z chłopakiem właśnie z Dobrzynia tongue sticking out smiley Może byłybyśmy sąsiadkami tongue sticking out smiley hehe

Nasza pije herbatkę taką jak my z cytrynką - liptonkę , ale też dużo wypije soczków - kubuś Play , widzę ,że je lubi i chcętnie pije . Za to tych gęstych kubusiów nie chce ...

Izuś własnie na razie chyba nie będzie mi potrzebna ta szuflada bo młoda bedzie miała swoje łóżeczko w miejscu starego (czyli akrat nam tam wejdzie , a gdybym chciała otworzyć szufladę to chyba nie dałabym rady ) więc na razie obejdzie się bez , a zawsze można domówić albo własnie poprosić kogoś - a jakiś znajomy mojego R. jest stolarzem smiling smiley
TE opłatki na tort bardzo efektownie wyglądają smiling smiley Ale ja jeszcze nie zamawiałam więc nie wiem słonko ... smiling smiley

Daria ja powiem tylko tyle ,że ja nie wiem jak ona to dziecko wychowa sad smiley PEWNIE tak jak Edytka pisała teściowie będą wychowywać - bo ona faktycznie nie dorosła do takich zmian !
Szkoda słów ! MAM jej po dziurki w nosie i gdyby tylko nadarzyła się okazja zwijalibyśmy się stąd choćby dziś , ale właśnie tak jak piszesz ciężko bedzie płacić za wynajem + kredyt i rachunki ,,, także póki co zaciskam zęby , ale na ile to wystarczy to nie wiem ...
I Wam gratulujemy nocnikowania grinning smiley

Mika no to czas spędzony aktywnie smiling smiley Drogi faktycznie nie były zbyt bezpieczne lepiej nie ryzykować i kiedy nie trzeba nigdzie się nie ruszać smiling smiley
Judka można piwiedzieć ,ze codziennie tak wstaje ale kładzie się po 21 , a czasem zasypia przed 22 więc nie wiem co lepsze ... WCZORAJ np. spała do 9:40 od 21 wieczorem smiling smiley

Justi Słoneczko czekamy na same dobre wieści,że z Barusiem już coraz lepiej :* Jeszcze troszkę i zapomnicie o wszystkim ! CAŁUJEMY :*

Iguś nie jest złe to moje imię ale zawsze chciała mieć jakieś orginalne tongue sticking out smiley Zawsze nieznajomym przedstawiałam sie jako Natasza grinning smiley
Pewno jak zrobię w końcu prawko to powiem ,ze nie wiem jak mogłam funkcjonować bez niego do tej pory tongue sticking out smiley ALE tak to już jest grinning smiley
Co do teściowj nie odpuszczaj i miej swoje zdanie ! Kidyś może coś do niej dotrze ale do tego czasu szkoda Twoich nerwów z jej powodu ...
Ja teściów mam naprawdę "złotych" w nic się nie wtrącają , a ja zawsze robię tak żeby mi i mojej rodzince było dobrze nie komuś smiling smiley
Mówisz Marry Ci laptopo zepsóła tongue sticking out smiley Nasza Judka też naszego ładnie załatwiła , nie dość ,że ładowarka nie chce ładować to co jakiś czas wyrywa nam klawisze , a my nawet nie wiemy kiedy a siedzimy obok niej tongue sticking out smiley

Co do imion z bierzmowania ja mam Weronikę . Więc mam aż trzy . Sylwia Zofia Weronika smiling smiley


A my początkiem lutego mamy 2 latka u synka siostry mojego R. a jak zawsze mamy problem co kupić, zawsze tak chcemy wydać nie więcej niż 100zł ... co myślicie o perkusji [link widoczny po zalogowaniu] ?

Ps. Edytko buciorki zaje****e !

Pozdrawiamy i całujemy :*
Mycha i Judka :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 15:45 przez Mycha86.

Iga_Krk (offline)

24-01-2013 15:59:10

Kraków
Edytkaaaa buty fajowskie choć ja bym się zabiła w takich przy wyjśćiu z domu grinning smiley wolę płaskie i już smiling smiley zresztą nie umiem za bardzo chodzić na szpilach choć niby powinnam bo mam 160 cm wzrostu a mój Kamil 186 cm grinning smiley pokaż fiutro grinning smiley

co do tych najcudniejszych dzieci - sąsiadka z ulicy moich rodziców ma rocznego wnusia... i głupia baba lata po wszytskich i mówi tak " nosz to taki mondry że już sam chodzi, loto i książki czyto!mądrzejszego dziecka to nie widzioła! " moja mama powiedziała żeby go od razu do szkoły zapisały smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Edyta24 (offline)

24-01-2013 19:26:43

Dobrzyn
Myszka te dlugie buciorki to tak w sam raz na moto co nie?smiling smiley
Perkusja!!!!!! Swietny wybor... ja swojemu Norbiemu na 2 latka taka sprawic chcesmiling smiley Mysle ze to swietny pomysl.
Mówisz z chłopakiem z Dobrzynia winking smiley jejciu jejciu jaki ten swiat mały grinning smiley Poza tym musze ci powiedziec ze Nasz łobuz tak jak twoja Judka wyrywa przyciski z laptopa i tak w obecnym stanie nie posiadam az 5 przyciskow i ciezko sie pisze!!!czekam na Artura bo ja nie potrafie tego naprawicsmiling smiley
My tez dzis na dlugasnym spacerku saneczkowymsmiling smiley Wrocilismy o 18.00, wykapałam malego ,dałam mleczko i spismiling smiley
Jutro mamy kuligsmiling smiley Wszystkie dziaciaczki z naszego osiedlasmiling smiley Sasiedzi organizuja smiling smiley

Acha no to wrócilam od mamy heheh to sie nasiedzialam co?! ALe wiecie co szkoda mi jej , widzialam jak juz mecza ja te wrzaski, bieganina po calym domu. Moje dzieci to do glosnych nalezagrinning smiley A do tego dzieci mojej siostry doszlytongue sticking out smiley Widzialam ze jest zmeczona, ze przyzwyczajona do ciszy , spokoju. Glowa ja wczoraj na wieczor bolala i dzis z rana tez na tabletkach !!! Oczywiscie nie chciala zebysmy odjezdzali ale jak ma sie meczyc a ja mam na to patrzec to wolalam wrocicsmiling smiley
Za to wrozilam jak rumun!!! Do koszyka wrzucila pączki ktore robilysmy wczoraj z dzieciakami, marchewek,itd. a nawet zupe w pojemniczku mi dała zebym jutro nie gotowalagrinning smileytongue sticking out smiley

Iga ta eks przyjacioleczka odpuscila...ale tak miedzy nami laski (winking smiley) to jej dzieci zawsze te naj naj naj tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley posra sie a zlego slowa nie powiegrinning smiley A niech czyta , niech wie, (zreszta wie bo jej to powiedziałam) teraz to mi tak zalezy jak na kocim gownietongue sticking out smiley (przepraszam WAS)
No to juz wieszgrinning smiley

Marysia moze miala poprostu za duzo wrazen jak na jeden dzien i stad ta podwyzszona temperaturka. dzieci tak maja!!! Bo skoro biegala i rozrabiala jak zazwyczaj to napewno chora nie jest.
No to teraz do mamusi tesciowa biega po kase grinning smiley to jej na stare lata przyszło ... zostanie sama, bez pracy bez dziecka bez wnukow, przyjaciół i wkoncu wpadnie w depreche !!!

hahaha rozbawilas mnie ta kobieta i jej wnusiemgrinning smileytongue sticking out smiley
No niestety sa tacy ludzie...

Moje futerko za całe 5 zetagrinning smileygrinning smileygrinning smiley




Ja uciekam kochane , dobrej nocy zycze:* całuje


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 19:44 przez Edyta24.

daria1510 (offline)

24-01-2013 23:34:09

Rypin
Dobry wieczór!

Iga, ja uważam,że to nie od tych sanek. Tak jak Edyta pisze może miała pełen wrażeń dzień, albo po prostu jakiś wirus...a organizm walczy i stąd ta temperatura.
Co do gustu..to fakt, każdy ma własny..ale bezguścia to druga sprawagrinning smiley Np.ja..grinning smiley
To jeszcze niech tego chłopca w ramke oprawio i na niego patrzo! No denerwują mnie tacy..
Moje dziecko fakt-sika teraz na nocnik sporo mówi.. ale nie potrafi jeszcze samodzielnie jeść, jest wybredna w żarciu i w dzień za cholerę bez bujania nie uśnie... Nie wspomnę o przespaniu całej nocy... i co?!smiling smiley

Sylwia, weź no weź daj ten przepis od teściowej na ciacho!
Wiesz..i taka paniusia jak Twoja szwagierka, będzie miała i tak w życiu dobrze. Rodzice wychowają, pomogą, ubiorą...dadzą jeść i jeszcze na koniec chałupę przepiszą! a ona wiecznie nic robić nie będzie.. Znam takie!
Co do kota..to ja też lubię koty,ale ostatnio szczęścia nie miałam. Jednego mi ukradli, drugi wpadł pod samochód.. więc teraz nie mam, ale kiedyś słyszałam że persy są nieprzyjemne i mogą zaatakować dziecko. Moja znajoma fryzjerka miała i właśnie wydała takiego kota, bo normalnie "buchał" do czteroletniej córeczki. Lepiej się dopytaj.

Izka, oczywiście koniecznie wklej fotkę Twojego dzieła!
Ja z filmami jestem mocno na bakier...bo nie mam jakoś czasu, ale ani horrorów, ani mocnych filmów nie lubię..tzn.boję sięsmiling smiley

Edyta...zajebiste buciki! Szkoda tylko,że weekendowa promocja. Futerko też niczego sobie. Ubieraj się i daj nam oczy popieścićgrinning smiley

Aaaaa...Laski..jak..Edyta u mnie była, to właśnie takie "niziutkie" buciki miała...a ja,ak taka pokraka, jak je założyłam, to nawet w nich stanąć nie potrafiłamgrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley!

Noo...jutro chyba ostatni dzień internetu.. Może sobie któraś pomyśli,że "przeżywam jak mrówka okres", ale wiecie co...jestem uzależniona noooo..!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 23:38 przez daria1510.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.