lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

daria1510 (offline)

16-01-2013 13:39:44

Rypin
Dzień dobrysmiling smiley!

Huh..od rana się zmachałam jak nic.. Wystawić auto, zapakować 3 wielkie paczki po 13kg, 10kg i 9 kg.. + dobrze wyglądające dziecko, które żadnymi prośbami nie stanie na śnieg.. Masakra jakaś! No ale młodą podrzuciłam do teściowej, bo na pocztę bym już nie dała rady z nią wleźć.. Swoją drogą została pierwszy raz z teściową (teściowa ma 75lat!), ale dały radę. Przy okazji wyskoczyłam po zakupy i wróciłyśmy do domku. Troszkę mi teraz żal tego wózka, bo straciłam na nim ponad połowę,ale trudno. I wiecie co? dzisiaj na pewno nie kupiłabym nowego, tylko używkę.

Mika, dawaj, dawaj fotki! a jakie Bastuś ma łóżko? takie rozkładane jakieś, czy ze szczytami? bo jakoś nie doczytałam tego prędzej..

Iguś, właśnie..takie szyby są zajebiste! nie wiem jakie ceny są u Was, ale ja między meble potrzebowałam 4,5mkw "czegoś", oczywiście byłam zmuszona wziąć płytki, bo kupiłam je po 30zł/1mkw, a tą szybę meblowiec wyliczył mi około 100-120zł/1mkw.. A płytki u nas kładzie mój chrzestny, więc to dużo taniej wyjdzie. Tylko jak byś brała, to bierz coś mazanego, widok, zdjęcie..bo wydaje mi się,że taka jednokolorowa szybka będzie ciężka w utrzymaniu czystości. Te białe są naprawde super, ale o ile dobrze kojarzę (pamiętam, jak wstawiłaś zdjęcie z brzuszkiem), to masz właśnie ciemne meble w pokoju, to chyba ta kuchnia nr 4 by Ci pasowała najbardziej. Do tego jasny blat i coś jasnego pomiędzy meblami i gra gitaragrinning smiley
W ogóle, to mi się podobały takie okapy ja ten, [link widoczny po zalogowaniu], ale to też dla nas było za drogie, a taki właśnie jest chyba na tym zdjęciu z ciemną kuchnią.


Nic..idę na kawę :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mika203 (offline)

16-01-2013 14:00:29

To znowu ja opisze, to jeszcze Dari odpisze.

Bastuś śpi na dolnym piętrze łóżka piętrowego (stało już w pokoju dzieci od tamtego lutego), dałam mu poduszkę od strony drabinki i dodatkowo do spania zawijam mu z boku kołdrę, żeby nie spadł. Miałam zakupić taką specjalną barierkę do montowania, ale jej cena mnie przeraża a zwinięta kołdra też daje radę. Poza tym mam wrażanie, że na tym łóżku on się mniej kręci niż w łóżeczku.

Masz rację co do tego że nie opłaca się kupować pierwszego wózka nowego. Bo nowy kosztuje kupe kasy a sprzedasz go potem najwyżej za połowe ceny. Lepiej kupić właśnie jak nowy - używany. ja tak robiłam przy obydwojgu. Inne zdanie mam na temat parasolki, bo te częściej się psują i niszczą może to tez z powodu wagi dziecka, które je używa. I te zawsze nowe kupowałam.

Okap fajny, my jak się wprowadzaliśmy na szybko przy remoncie (to już będzie 9 lat), nie starczyło nam już kasy na okap do kuchni (strasznie drogie są one), i jakoś do dzisiaj nie mamy. Teraz obiecałam sobie, ze jak w końcu uzbieramy kasę na nową kuchnię to zakupię sobie nowy sprzęt do zabudowy, dodatkowo zmywarkę no i okap.

Nic to ja już lecę fotki dodam popołudniu jak mi starczy czasu, bo na to zebranie idę a jeszcze mąż mi właśnie dzwonił, że maja awarię w pracy i wróci dopiero po 19. Także musiałam jeszcze na szybko organizować kogoś do dzieci na popołudnie. Jak to dobrze, że rodzice mieszkają blisko. pa

Edyta24 (offline)

16-01-2013 14:55:45

Dobrzyn
hej kochane

Wrocilam na swoje smieci ale tylko i wylacznie dlatego ze kurier ma bycgrinning smiley za dobrze u mamusi oj za dobrze!!!
Maly mi wlasnie spi , nadia juz ze swoja zgrana paczka po sniegu szalejegrinning smiley
Mysle od srody znow pojechac na cale 3 dnigrinning smiley


Niestety wejscie do neta graniczylo z cudemgrinning smiley a jak juz zasiadlam na 5 min to weszlam na fb i poczte i dziekuje bardzooooogrinning smiley no ale odwiedzilam nawet kolezankigrinning smiley a wieczorami milo spedzalam czas z siostra bratem dziewczynami z ktorymi dawnooooo sie nie widzialam przy winku ciachu i bajerachgrinning smileygrinning smileygrinning smiley Dzieci z rodzicamismiling bouncing smileytongue sticking out smileygrinning smileytongue sticking out smiley ) a my na lofry!!!!

Bylo super!!!

Kotek domu mi nie rozniosł , grzecznie sie zachowałsmiling smiley Przelecialam tylko pokoje szmata i jest git majonez czysciuchnosmiling smiley

Daria widze ze powrocilas do nassmiling smiley SUPER! Julka mowi rewelacyjniesmiling smiley pozazdroscic....gratki za sprzedany wozek !!! Ja mam tyle gratow ze az zal jak na to patrze! No ale coz, moze kiedys sie przydadzagrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Iga no to tesciowa szybko sie przyznałasmiling smiley Wkoncu kiedys musialatongue sticking out smiley Wytrzymasz juz jakos ta jej goscine kiedy bedzie z Marysia.Ty bedziesz km od niej , pytanie tylko czy Marysia wytrzyma???grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Biedne dzieckoooooooo hehehe
Ta praprababcia mnie doprowadzila do smiechu grinning smiley Dobrze sie trzymasz !!! tongue sticking out smileyNie jeden dziadzius taka babeczke by chcial ku swojego bokugrinning smiley
co do kuchni hmmmm no coz jak bede robila sobie te wymarzona to pewnie bede na bierzaco z tymi wszystkimi rzeczamismiling smiley Jak narazie u mnie po staremu kuchenka z 7 latsmiling smiley nie latam po sklepach meblowych jak narazie wiec nie wiem co tam na przod w tym kierunku poszlosmiling smiley ale to o czym piszesz to szkło i zdjecie to bomba jak dla mniesmiling smiley

Myszka no to imprezujemy sie razem w sobotesmiling smiley Super!!!
O moich urodzinach pamietasz znakomiciegrinning smiley Zaskoczylas mniesmiling smiley
Z tym kosciołem to przykra sytuacja...

Asia az mnie dreszcze przeszly!!! Dobrze ze juz jest w miare ok z Igula.
Lepiej siedz przy coreczce niz faktycznie masz pracowac za NIC... Zarty sobie jakies robia w tej pracy czy co!!! Zamiast byc coraz lepiej to niestety coraz gorzej jest....
Powiem ci tak w tajemnicy ze ja niepokazuje nikomu ze cos mnie meczy czy dreczy... zawsze jestem usmiechnieta z humorkiem ...czekam na piateczek kiedy to moj Artur wraca i to ON jest moim najwiekszym przyjacielem! On wie wszystko pomagamy sobie wzajemnie rozwiazujemy kazdy klopot wspieramy sie dlatego chyba tak bardzo sie kochamysmiling smiley
Przekonalam sie na wlasnej skorze jak to jest miec przyjaciolke kobiete a jak faceta.... zdecydowanie wybralam te druga opcje!
Gratulacje dla Oskara!!!!!!! Zdolniacha..... chlopcy nie moga byc grzecznismiling smiley Musza troszke porozrabiactongue sticking out smiley

Monia Mala przesliczna w tym strojusmiling smiley Wygladala bosko!!!! Zdjecia sa cudne...Widac ze AGATKA jest bardzo pogodnym dzieckiemsmiling smiley
JA rowniez tak jak i ty slyszalam ze katar moze byc powiazany z lepionym ropka oczkiem! dzici czesto przecieraja noska raczka a potem oczka tra i juz masz powiazanie wirusowe. Moj Norbi po tych charcach sniegowych tez katarzy. ale ja nie nazywam tego chorobasmiling smiley Tagze dzis tez zaliczamy spacerek saneczkowysmiling smiley

Mika odpisze wieczorkiem tobie kochana bo malutki cos sie kreci wiec nie da mi na kompie posiedziec a widze ze i ty dzis sie rozpisalassmiling smiley Buziaczki

Ok uciekam


[link widoczny po zalogowaniu]

mika203 (offline)

16-01-2013 15:41:35

To ja po raz czwarty dzisiaj . Fotki wrzuca zaraz d galerii. Do jutra

Mycha86 (offline)

16-01-2013 17:10:10

Orzesze _ Żywiec
Hejj hejj Kobietki :*

Widzę,że ruszyło się nam pieknie na forum grinning smiley I oby już tak pozostało grinning smiley
Ja dziś totalnie zakręcona jestem tongue sticking out smiley Nie wiem w co mam ręcę wlożyć ... od rana biegam do drzwi (3 przesyłki doszły mi dziś jedna po drugiej ) hihi więc już mam zdjęcia posegregowane (a miiałam ich ponad 200 ) co niektóre dla dziadków co niektóre dla cioć grinning smiley
Jutro pędem na pocztę żeby do poniedziłku doszły smiling smiley)

I zestawu do pazurów się doczekałam więc może dziś zmienię swoje na zupełnie inne o ile mężowy młodą zabawi jak wróci z pracy i nie będzie padnięty ...

Wczoraj to już wogóle był mega hardcore bo jak mi dojechali goście to na szybko obiad podałam , później ciacho i plotki smiling smiley Przyjaciółka jest w ciąży (26 tyd.) i wczoraj właśnie byli na badaniach w Katowicach i po drodze odwiedzili nas smiling smiley W końcu dowiedzieli się ,że bedą mieć dziewczynkę (chcieli niby chłopca - tak ja chciałam ) a tu 100% dziewuszka grinning smiley Są szcześliwi grinning smiley Bo dzidzia zdrowa a to najważniejsze smiling smiley Ja już im pożyczyłam fotelik samochodowy bo mi i tak leży a im posłuży i matę edukacyjną smiling smiley
Przynajmniej zrobiło mi się trochę miejsca w pokoju w którym przechowuję dosłownie wszystko grinning smiley

Z młodą dziś zaszalałyśmy i jak wyszłyśmy na spacer o 11;30 to wrócilyśmy po 14 - ale w między czasi byłyśmy u cioci na kawce więc dzień zleciał nawwet nie wiem kiedy ... Młoda dalej śpi a tu już 17-nasta się zbliża tongue sticking out smiley Bedzie znów do 23 wojować grinning smiley tongue sticking out smiley

No to teraz Wam co nie co odpiszę smiling smiley

Daria no nareszcie kochana :* My nie zapomnimy nic się nie martw :* Pamiętamy o Was myślimy grinning smiley Ja też na komórce czasem podczytuję ale tak jak piszesz napisanie tam posta graniczy z cudem , więc ja doskonale Cię rozumię smiling smiley
Pazurki to ja zawsze lubię mieć zrobione grinning smiley Mam hoopla na tym punkcie ... smiling smiley
Remonty ach remonty ... życze szybiego końca i pięknego gniazdka grinning smiley
Nasza dziewuszka też broi jak cholera - czasem zastanawiam się skąd ona ma tyle energii i skąd tyle pomysłów ...
Ja mam podobnie młoda śpi ze mną - z mężowym jak wraca z pracy a go dopatrzy też chce się bawić ... Takie to małe a takie cwane tongue sticking out smiley

Igula no ja sama chętnie się wybiorę do Krk grinning smiley Już w tamtym roku zawracałam mężowemu dupę żebyśmy jechali ale jakoś zdezertowaliśmy ... W tym na bank Go namówię smiling smiley)

Asiu byle szybko przeszło i nie dopadło małej nic więcej :* Zdróweczka mnóstwo dla Was wysłyłamy :*
Masz małego genisza w domku grinning smiley Nooo nooo musisz być dumna :*
A zachowaniem to nie ma źle mój bracik to tylko poprawne (jak nie nieodpowiednie ) łobuz z niego jak nie wiem ...

Monia co Was tak wzięło dziewczyny ... Z tym oczkiem to nie wiem , małej się jeszcze tak nie zdażylo więc ja nie pomogę ... ale może faktycznie od katarku ...
Zdjęcia bombastyczne :* Grośka to modeleczka a jaka słodka :*

Mika każdemu zdaża się mieć podły nastrój czy gorszy dzień ... Skąd ja to znam ... Teraz ta pogoda za oknem nie jest najlepsza więc wcale się dziwię ... Mi dziś głowa pękała .. 3 kawy wypiłam i dopiero po ibupromie przeszło ;/
A u nas odwilż jakaś przyszła ... Brrrr nie lubię zimy chcę już ciepełko i wiosnę smiling smiley
Zaraz obejrzę fotki jak młoda mi pozwoli bo już się obudziła a za chwilę będzie rozrabiać jak tylko porządnie się dobudzi ...
Kościół być ubezpieczony ale szkody są naprawdę duże sad smiley ,Mąż był zobaczyć i mówi ,że widok na żywo jest dramatyczny , ach a taki piękny kościłek i ten nasz proboszcz to naprawdę świetny ksiądz ... widać,że taki z powołania ... szkoda mi Go bo musiał to naprawdę mocno przeżyć sad smiley

Edytko no nareszcie jesteś bo tęskniłyśmy tu za Tobą :* Wypoczęta mówisz wróciłaś no pięknie :*
No będziemy imprezowac razem ... świetnie grinning smiley
A ja jakoś mam pamięć do dat ...więc jakoś mi się zapamiętało smiling smiley


No nic wiedziałam ,że wszystko co dobre szybko się kończy .. Lecę młodej obiados podgrzać i trzeba się dziecięciem troszkę zająć smiling smiley
A Iza gdzie nam się zgubiła ? Hmmm ...

Miłego i spokojnego wieczorku Laseczki :*
Ps. Jak kogoś minęłam to przepraszam nadrobię jutro :*

Całujemy Mycha i Judka :*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

16-01-2013 18:23:09

Niszczewice
Witajcie Mamuśki winking smiley

Ale mnie nie było winking smiley
Miałam gości w postaci rodziców, wczoraj dopiero ich odwiozłam do Bydgoszczy z prezentem w postaci Rozalki winking smiley Młoda już od miesiąca opowiadała, że jedzie do babci na ferie, także nie było opcji - już dzwoniła wczoraj i dziś zadowolona, bo moja gwiazdeczka czuje się tam jak u siebie (tam mieszkaliśmy jak się urodziła), poza tym jest oczkiem w głowie mojego taty, a do tego zawsze umie namówić moją mamę na kupienie czegoś czego właśnie "pilnie" potrzebuje tongue sticking out smiley
U nas ok, śnieg ładnie leży także z chłopcami chodzimy na sanki i fajnie się bawimy. Będąc w B-szczy zakupiłam sobie kilka lakierów do paznokci, zachęcona Waszymi namowami winking smiley i teraz noszę czerwone paznokcie, wcześniej miałam fioletowe smiling smiley Dopasowuję kolor do ubrania, lubię kolorowe rajstopy i dopkupiłam sobie do nich lakiery. Czas się wziąć za siebie smiling smiley
Domiś ok, póki co trzyma się zdrowo. Natomiast ja byłam u lekarza ze starszakami, oni mają syropy a ja jakiś steryd wziewny, mam nadzieję że to pomoże.

Edytka - zrobiłam dzisiaj pierogi leniwe winking smiley Ale nie mieliłam twarogu. Wyszły smaczniutkie, zrobiłam z cukrem i masełkiem, posypane bułką tartą smiling smiley Tak jak pisałaś, robi się je migusiem.

Monia - jaka Grośka już mądra, ładnie się umie bawić winking smiley Szkoda że choruje, ale jak widać żłobek ma też dobre strony winking smiley
Jaka Agatka uśmiechnięta, a ma już jakieś włoski? Kotkiem była słodkim smiling smiley

Iguś - no a ja myślałam, że Ty już do geriatry chodzisz tongue sticking out smiley Jakoś mnie ten wiek nie nastraja, wiem że to nie koniec świata ale wiesz, jak było się młodszym to taka 30-stka to już stara rura była tongue sticking out smiley No ale co zrobić, trzeba wykorzystać ten podobno najpiękniejszy wiek w życiu kobiety jak najlepiej smiling smiley
Dobrze, że teściowa w końcu się przyznała i rzeczywiście dziwne jej zachowanie, ale czasem trudno innych zrozumieć. Czekamy więc na relacje z dnia z teściową, mam nadzieję i życzę Ci tego, że będzie ich jak najmniej smiling smiley
Takich cudów ze szkłem ja nie widziałam, my w tym roku chyba sobie jakieś płytki założymy, bo nie mamy jeszcze w kuchni, a to szkło drogie chyba?

Asia - kochana, widzę że Was też dopadły choroby. Mam nadzieję, że szybko Wam minie. Sprawdź czy podajesz Igulce dobre dawki leków p/gorączkowych, bo je trzeba ściśle do wagi dostosować, inaczej nie zadziałają - maluszki teraz sporo rosną i może Igusi się przytyło.
Miałaś rację że nie poszłaś do pracy, za darmo nie będziesz przecież robić. Straszne co się teraz dzieje, a chociaż tłumaczą Wam to jakoś i mówią, kiedy wypłata?
Szkoda że Oskarowi się nie udało w olimpiadzie, może to stres bo ja też startowałam w podstawówce i w teście ortogr zwyczajnie straciłam głowę, zrobiłam kilka błędów i w sumie zabrakło mi 2 p-tów, ale i tak byłam dumna z siebie. I tym bardziej gratulacje dla Oskara!! Zdolny chłopak, a że zachowanie nie najlepsze - w końcu to facet, a to że ma tak dobre wyniki i taką średnią - BARDZO rzadki przypadek winking smiley

Daria - idziecie z remontem jak burza, kiedy macie zamiar się wprowadzić?
Julcia pięknie mówi, Domiś póki co tylko oko nazywa winking smiley Młoda Ci się cwana zrobiła, a będzie jeszcze lepiej smiling smiley Ja mam zeszyt gdzie zapisuję wszystko co dzieci mówiły przekręcając nazwę, można się nieźle naśmiać winking smiley
No i Julka jak Domiś chce się przestawić, ja przeszłam na system 2 lub 3 dni nie śpi, jeden śpi. I póki co tak jest ok.
Fajnie że udało się z wózkiem, a nie planujesz rodzeństwa dla Julci?

Sylwia - szkoda tego kościółka, dobrze że w środku się zbyt wiele nie spalił, ale i tak odbudowa będzie długa i kosztowna.
Judytka chyba też nie ma już ochoty spać w dzień, ja nawet jak próbuję go położyć i do 14 nie zaśnie to już przestaję próbować, bo ja o 21 muszę mieć spokój inaczej bym zwariowała tongue sticking out smiley
teraz doczytałam resztę, już jestem Myszko grinning smiley

Mika - dobrze że u Was choroby już odpuszczają winking smiley
U nas jak kładziemy się spać we dwoje tak budzimy się w czwórkę lub piątkę, ciekawe jak długo jeszcze.. mam nadzieję że nie do ich 18-stki tongue sticking out smiley
Ja też ciepło wspominam lata podstawówki, ale szczerze teraz chyba bym wolała żeby dzieci były w domu a nie na dworzu, za naszych czasów dzieci były jakieś inne..

Dziś w Pytaniu na Śniadanie opowiadali o Koziorożcu (ja tongue sticking out smiley), pani mówiła że to bardzo dobry znak, że to są szczere i dobre osoby, wymagające i pamiętliwe ale ogólnie jedne z najlepszych tongue sticking out smiley I to ma być nasz rok, zwłaszcza od lipca, także czekam z niecierpliwością co przyniesie ten nowy rok grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

16-01-2013 19:23:50

Dobrzyn
Mika smiling smiley Kleopatra cudna widzialam na fbsmiling smiley te zdjecia sa bajecznesmiling smiley
Wciaga to nasze forum, prawda??? TY 4 raz dzisiaj u nas na forum smiling smileytongue sticking out smiley pieknie kochana!!!
Swietnie ze juz chorobsko was opuszcza!!! Oby odeszlo w zapomnienie a dzieciaki czuły sie swietnie juz przez dlugi dlugi czassmiling smiley
Od 3-6 powiadasz????? Masakra!!!!!!!!!! I co ON robi tyle czasu???? Nie musisz zapalek sobie w oczy wsadzic???? Podziwiam te wasze dzieci! mnie wczoraj siostra oznajmila ze jej starsza cora 4 latka (w lutym ) budzi sie w nocy !!! I nie przespala calej nocy od urodzenia!!!! Wiec laseczki kochane trzymajcie sie bo jak widac na przespane nocki to trzeba sobie poczekac bo niestety ale zalezy od dziecka ... mlodsza za to budzi sie tylko na mleczko i ladnie spiocha!!!!!!!!! Jakie ja mam szczescie ze moi przesypiaja cale noce. Od razu czlowiek rano i humor ma lepszy i wiecej powera....

Myszka ja milo ze tesknilassmiling smiley Super ze przesylki dostarczyli bezproblemowo i trzymam kciuki zeby w poniedzialek dotarly na miejsca foteczkismiling smiley
pokaz foto tych pazurkow o ile zrobilassmiling smiley jestem ciekawa jaki masz talencik ukrytysmiling smiley
Znajomym gratuluje dzidziulkasmiling smiley swietna wiadomosc! My chcielismy 2 core a szczerze ci powiem ze bez Norbiego zycia sobie nie wyobrazamsmiling smiley Mam to i to i jestem spelniona i szczesliwa!!!!smiling smiley


Izunia smiling smiley a do mnie Rozalia moze na wakacje przyjedzie???!!! CO ty na to? smiling smiley hehehe skad ja znam to "pilnie potrzebne" grinning smiley One wiedza jak omamic dziadkow i nie tylkosmiling smiley
Steryd wziewny??? jejciu to ladnie sie zalatwilas!!!!
pierozki hmmmm pycha!!! Noi jeszcze z tym maselkiem.....ja zrobie nastepnym razem ! jak widac ja wole proste ale swoje jedzonko, bez pierdolenia jak ja to mowiegrinning smileytongue sticking out smiley


Mozecie nam pogratulowac !!!!!!!!!! Norbi wola kiedy chce kupke "mama e e " grinning smiley siadamy i robimy!!!!!!!! Własnie dzis podłapałsmiling smiley Jestem mega szczesliwagrinning smiley mamy wprawdzie tak ze jak zaloze mu pampersa na spacerek to jakis czas po zdjeciu tak jakby zapominal ze go nie ma i siuska gdzie popadnie ale po ktoryms razie tlumaczenia i pokazywania ze ma "wolnego "siusiaczkasmiling bouncing smiley) zalapuje i siada na nocniczeksmiling smiley

uciekam kochane i bede jutro oczywisciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

16-01-2013 21:17:50

Poznań
Hejka !!!
ja tradycyjnie zacznę od zdrowia. Byłyśmy u lekarza, u starej babci takiej już do niej nie pójdę, Grosię ładnie zbadała ma czysto, gardełko rozpulchnione i trochę czerwone, ale później chciałam opiekę a ja muszę na dwie firmy więc już sapała, jeszcze się pomyliła i na nowo musiała pisać. achh nieważna. Tak czy siak mam opiekę do wtorku włącznie - mam nadzieję że obie dojdziemy do siebie.
Grośka rano bardzo kaszlała, w żłobku też często i spała im tylko 10 min, potem leżała z takimi padniętymi oczkami, bo nocka też ciężka była. Dostała pulneo, zapomniałam o tych oczkach powiedzieć, dziś miała na drugim oczku - zobaczę co będzie dalej jak co to pójdę do lekarza.

Dziękuję Wam za miłe komentarza o fotkach. Fakt taką Grosia i banan na buzi to jedno smiling smiley bardzo często tak się szczerzy smiling smiley

Daria tak to na rowerku było robione na tarasie jest fajny i fajnie go wykorzystałyśmy latem zwłaszcza że nie ma blisko fajnego placu zabaw to taras był super placem zabaw, ma 60 m2 więc większy od mieszkania smiling smiley
oo to mnie trochę uspokoiłaś z tą ropką w oczach, pożyjemy zobaczymy.
Woooww super że wózek sprzedałaś, w sumie też kiedyś nad tym myślałam ale może kiedyś będzie drugie a jak nie to się sprzeda wtedy

Iga cieszę się że chociaż trochę moje zdjęcie Ci pomogło. powiem Ci że u koleżanki te białe meble wyglądają świetnie, ona się śmieje że się czuje tak troichę sterylnie i też ma aneks do tego stół i białe krzesła. Tylko wiesz ona ma córkę 13 lat a z naszymi łobuzami nie wiem czy takie meble by były praktyczne, czy za dużo sprzątania by nie było. Najlepiej jak będziesz kupować meble to je podotykaj i zobacz jaak bardzo się paluchują
aa takie szklane ściany gdzieś widziałam wyglądają rewelacyjnie, już mi się podoba Wasza kuchnia smiling smiley

Mika witaj !!!! no a jak mogą być postępy w nauce na pewno super !!!!!!!!!!!!
no to widzę balik już zaliczony. DObrze że chorobie powiedzieliście do widzenia.
Grośka kotkiem była na baliku w żłobku, a to zdjęcie to jest robione u moich rodziców, z balu żłobkowego jeszcze nie mam. a też nie wiem jak będzie na tych zdjęciach wyglądać bo dzień wcześniej miała szczepienia i wtedy miała kryzys nastrojowy.
ojj to mężu późno zjedzie sad smiley ale co zrobić
zdjęcia super ! a Kleopatra wymiata po prostu !

Edytko witaj !!! wracasz i niedługo uciekniesz ... oj u mamusi zawsze jest dobrze, pomyśl że kiedyś Nasze dzieciaki tak będą do nas przyjeżdżać - oby smiling smiley heheh
no katar to nie choroba ale kurcze uciążliwy jest sad smiley jak nie ma temp to też wychodzę z nią na dwór zawsze to lepiej się oddycha
cóż to fajnego zamówiłaś tym kurierem ? smiling smiley

Sylwia fajnie dzień Wam zleciał, na spacerku, na kawce smiling smiley oo to będzie mała dzidzia smiling smiley super !!!
ano widzisz wzięło Nas, w pracy przychodzą chorzy, do żłobka chodzą chorzy to i my takie jakieś podatne, ale już walczymy dzielnie
Ja też chcę już wiosneeeeeeeee!!!!
a Ty to w ogóle patrzysz na motorek jak oczekuje na lepszą pogodę. U mnie dyrektor też jest motorowy i na urodziny dostał min, dwie koszulki z motorami i napisami na jednej: lubię zapierda...lać, a na drugiej wiosno zapierda...laj smiling smiley podobały mu się bo już wcześniej na nie kukał a że mamy szpiega to wiedzieliśmy co mu podarować. Mój dyrektor ma 35 lat i jest spoko, więc możemy sobie pozwolić na takie prezenty smiling smiley jak co tongue sticking out smiley

Iza no witaj mamuśka !!! ferie u dziadków super sprawa, ja w sumie na wakacje jeździłam do swoich i zawsze fajnie było
ola la no to poszalałaś z pazurkami smiling smiley musisz koniecznie się z Sylwią umówić smiling smiley
dokładnie żlobek ma i te dobre i te złe strony, no z chorobami się liczyliśmy jakoś musimy ten okres przetrwać
oo pani w w tv samą prawdę powiedziała i czekamy na lipiec co to będzie co to będzie ?

papapa


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

17-01-2013 10:03:33

Kraków
noooo aż miło! hej lassssssssssski! wreszcie jesteście!!

chciałam Wam napisać że przedwczoraj stuknęło mi 2 latka jak jestem z Wami grinning smiley ja cie chromole... grinning smiley

na początek chciałam się pochwalić że udało mi się wreszcie coś wygrać w jakimś konkursie!!!!!!!! otóż wygrałam drewniane klocki dla mojej córeczki!a raczej taki tor drewniany smiling smiley link do konkursu : [link widoczny po zalogowaniu] ! Marysia wczoraj miała ubaw całe popołudnie budując i rozwalając ze mną ten tor grinning smiley
także czasem warto w coś zagrać!

Mika ja od ponad tygodnia z powrotem próbuję nauczyć Marysię spania w swoim łóżeczku i jak narazie jest remis... ja chcę kupić królewnie takie łóżeczko które rośnie razem z dzieckiem...tzn można wydłużać...
wiesz że moja córa też bywa zaborcza... nie mogę umyć garów, nie mogę się wykąpać bo mi włazi do łazienki i musi być koło mnie. myslę że nasz bąble po prostu potrzebują naszej bliskości jak nas nie widzą prawie cały dzień... muszą nadrobić nieobecnośc...
no szkło to zajebista sprawa ale i cenowo trochę drożej niż kafelki wychodzi. chociaż jak się uprę to zrobię to szkło i koniec grinning smiley
Masz śliczną Kleopatrę grinning smiley i małego szaleńca na saneczkach smiling smiley

Daria no masz teraz aktywne dni grinning smiley teściowa ma 75 lat?? to chyba późno syna miała? winking smiley wiesz co mnie się marzy zamiast kafelek coś. tak jak Ci pisałam o tym blacie w łazience grinning smileygrinning smiley choćbym miała zrezygnować z czegoś innego na koszt tej szklanej ściany smiling smiley wiesz co obrazki , widoczki są 2x droższe niż standart więc to są koszty w okolicy 400 zł / m2 więc na laki luksus nie stać mnie póki co. ja wybiorę jakiś fajny kolorek, żeby się odróżniał od mebelków.
kochana okap super ale cena też super heh smiling smiley wszystko co fajne to kosztuje krocie... mówisz ostatnia kuchnia smiling smiley no to ja już nie wiem kurde grinning smiley

Edytka sie feriurie hehehe fajnie ! pewnie że jedź do rodziców! zostaw im dzieci a sama się rozerwij trochę smiling smiley kurcze ty masz przyjaciela w swoim mężu... ja niestety nie... zwykle jak jest jakis problem to właśnie zostaje z nim sama bo mój mąż ma focha. już się o tym przekonałam że nie za bardzo mogę na niego liczyć. no ale cóż jak to mówią "widziały gały co brały"... ehhh tylko szkoda że tak naprawdę przekonałam się o tych złych cechach po ślubie... no ale nie będę się uzewnętrzniać aż zanadto ...


Sylwuś to się spotkamy w Krakowie??!!??!! to goście dokazali smiling smiley no ja też powiem Ci wyprawkę i wszystkie ciuchy odkładam a mam ich mnóstwo!! część pozawoziłam do rodziców bo juz miejsca mi brakowało w chałupie. ja część ciuchów i fotelik z kompletu wózka tako oddałam mojej przyjaciółki kuzynce która ma strasznie ciężką sytuację finansową i zanim dostała ode mnie fotelik to nosiła dziecko w torbie podróżnej.... masakra! a jak dostała fotelik to podobno płakała jak bóbr ze szczescia...

i tak sporą część ciuchów odłożyłam dla siebie bądź dla moje psiapsióly smiling smiley

Izunia to trzymam kciuki aby się horoskop spełnił hehehe smiling smiley ty najlepszy znaku zodiaku grinning smiley ja nie jestem spod dobrego znaku bo jestem byczek ale taki prawdziwy byczek uparciuszek hihi wiesz co takie szkło jest droższe od zwykłych płytek smiling smiley ale jak już wspomniałam jak ja się uprę to nie ma ch..ja w mieście żeby mi coś ze łba wybić grinning smiley
a że ja jestem taka trochę estetka to lubię takie eleganckie rzeczy.


Monia te stare babkowiny pediatry to są wręcz niebezpieczne. powinny siedzieć w domach i dziergać szaliczki a nie leczyć nasze dzieci! pinda opieki ci nie chciała wypisać.... ehhhhhhhh

dziś zapierdol od rana - na 5 osób w moim dziale jestem tylko ja i kolega ....reszta chora!!! a praca czeka....


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Mycha86 (offline)

17-01-2013 10:10:07

Orzesze _ Żywiec
Dzień dobry :*

Ja tylko szybciorem bo młoda właśnie wstała i je śniadanko a ja kawcię kończę smiling smiley
Muszę się ogarnąć i dobudzić bo wczoraj testowałam sprzęt do 1-szej w nocy tongue sticking out smiley

Więc na życzenie Edytki wklejam zdjęcia ... Powiem Wam ,że jak na pierwszy raz nie ma źle ... Zobaczymy ile się będą trzymać grinning smiley
Co sądzicie ? (Tylko przypominam,że ja totalna amatorka jestem i idealne to moje pazury nie są tongue sticking out smiley )






Odpiszę później bo młoda wzywa grinning smiley Trzymajcie się i miłego dnia :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.