lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Aisha34 (offline)

11-05-2012 11:58:21

Toruń
Hej Kochaniutkie smiling smiley

Igula jak tam ladowanie akumulatorkow u Mamuni? :*
Edytka ja mam podobnie, nie wytrzymalabym z moja mama dluzej niz 3 dni mieszkajac razem, wiec z jednej strony ciesze sie, ze widzimy sie raz na 2-3 miesiace, kiedy zjezdza z Niemiec do Polski, zazwyczaj na 2-3 tygodnie i jedzie z powrotem do pracy. Słyszymy sie praktycznie codziennie, ale przebywanie ze soba dzien w dzien to nie dla nas. Ale kocham ja nad zycie i nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby.....
Gratulacje dla Norbusia za kolejny zabek :*
Izunia ja tez podziwiam Cie za to pisanie prac, bo ja poprostu nie mialabym checi na takie wypociny dla kogos, ale wiem ze nic niema za darmo i widzac szanse takiego zarobku to staniesz na glowie, a to napiszesz smiling smiley Zdjec Iguli nie daje na nk, bo za duzo jest tam w znajomych osob, ktore sa z przypadku i nie chce zeby jakies dziwne komentarze umieszczali, wiec na facebooku juz selekcjonuje znajomych na tych ktorych, a zdjecia umieszczam jeszcze tylko tu na forum, bo Wam moge zaufac smiling smiley))
Ewunia oby kolejne chociaz 20 lat babcia doczekala w zdrowiu :*
Justi teraz obecnie jestem czarna (ale juz niedlugo bo kusi mnie chociaz jakies refleksy zrobic, bo 3 lata juz ten sam kolor mam), a ogolnie troche z kolorami kombinuje, bo przez ponad 8 lat bylam typowa platynowa blondynka (jak teraz patrze na te zdjecia to wygladalam jak jakas lalka sztuczna -Barbiwinking smiley
pozniej na troche przyciemnialam balejazem, po czym zdecydowalam farbowac calosc ciemnym brazem, tyle ze na moich wlosach kazdy braz wychodzi jak czarne ;P
Daria fajny ten przepis na koktajl mleczny, musze sprobowac zrobic. Ja ostatnio zrobilam Malej jajecznice na maselku z zoltka, zajadala az jej sie uszy trzesly, a jak sie skoczyla to byl lament na pol bloku winking smiley
Aniu jak reakcja dzieciaczkow i jak sytuacja w domku po powrocie Dawida?

A teraz w skrocie co u nas... wczoraj bylam z Iga na wazeniu, mierzeniu i sprawdzeniu czy wszystko ok. Moja klucha wazy 9.700 g mierzy 71 cm, wiec w granicach normy, ogolnie jest zdrowa, pani doktor powiedziala, ze widac ze okaz zdrowia, zeby wprowadzac kolejne nowe produkty do jadlospisu i w lipcu mam dzownic umowic sie na szczepienie przeciwko odrze-swince-rozyczce. Zauwazyla, ze mala jest opalona, wiec tylko przypomniala zeby uzywac kremow z filtrem, co oczywiscie juz stosujemy i ogolnie gites-majonez jak to moj syn mowi (jakis nowy szkolny tekst) grinning smiley
I od wczoraj Mala ma kolczyki w uszach.... pewnie nie kazdy sie z tym zgadza, bo mam swiadomosc, ze to bardziej wymysl i jakas fanaberia mamusi, bo dziecko nei rozumie, ale to bylo moje marzenie od dziecinstwa, zeby miec kolczyki, wiec zdecydowalam za Igule i mam nadzieje, ze mi to kiedys wybaczy winking smiley
Oczywiscie probowalam jej zrobic zdjecie, zeby pokazac tatusiowi, bo dopiero dzisiaj przyjedzie i oczywiscie Wam, ale zrobic jakas fotke mojej corci w tym okresie jakim jest to graniczy z cudem, bo ona sie wiecznie kreci i zdjecia wychodza jak jakis matrix poruszone winking smiley

Weekend tez mam imprezowy, bo moj Oskar ma urodziny za tydzien, a ze tesciowe wyjezdzaja do sanatorium, to przyszlo mi robic na 2 razy teraz i za tydzien sad smiley ale w koncu on czekal jak to dzieciak caly rok na nie wiec robie to dla niego, a nie dla tesciow, zeby byla jasnosc ;P
Na roczek dla Malej kupilam jej cos takiego [link widoczny po zalogowaniu] mam nadzieje, ze bedzie sie bawic tym podobnie jak stoliczkiem edukacyjnym, ktory dostala na chrzest i codziennie sie nim bawi smiling smiley

Tymczasem uciekam do pracy i do uslyszenia :***


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

11-05-2012 12:23:19

Poznań
Witajcie
u mnie od rana nie było prądu aż przed chwilą włączyli
dobrze że mam w termosie ciepłą wodę bo u nas wszystko na prąd jest
no ale młoda w razie co by nie głodowała wiadomo zawsze coś by się znalazło

u nas też duchota od wczoraj męczy, wczoraj cała nasza trójeczka odleciała i wstaliśmy przed 20 wiec młoda potem szalała i poszła spać po 22

wczoraj kupiłam body w biedronce 3 sztuki za 19,99
fajne są i jakościowo też widać dobre

Asia mi się kolczyki podobają u małych dam
ja sama nie mam kolczyków i tę decyzję pozostawiamy Grosi czy będzie chciała
co do wózka powiem Ci że też mi się podoba fajna sprawa takie 2w1 napewno jej się podoba
super że Iga zdrowiutka
ja też obowiązkowo smaruję Grosię przed wyjściem na dwór
gites -majonez smiling smiley hahaha fajne były takie szkolne teksty jak sobie przypomnę smiling smiley

Iza no my juz poprzestawialiśmy różne rzeczy bo młoda wszędzie włazi po wszystkim się wspina
no co - ciekawe wszystko jest no nie

Edytka no widocznie starcza to Norbiemu ale rzeczywiście mała
u nas dochodzi jeszcze porcja kaszki
gratki za zębolka - u nas chyba tylko tak łyso w buzi - nadal dwie sztuki

Daria dzięki za przepis - tylko uważaj na owoce z puszki bo mają bardzo bardzo dużo cukru

Iga to wypocznij sobie przed rozpoczęciem pracy- fajnie że mała zostanie z babcią ja bede musiała oddać do żłobka
no ale co - inni chodzą i żyją

oki mamuśki zmykam bo Gagatka włazi po mnie z różnych stron i mi przeszkadza w pisaniu
w skubana już tam kombinuje przy wstawaniu bo przecież normalne wstawanie na nóżki jest już nóżki
trzeba się podnieść z lalką, z zabawką albo trzymać sie czegoś ruchomego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

justii85 (offline)

11-05-2012 16:44:32

Gorlice
Witam laseczki smiling smiley

My siedzimy w ogrodzie .... znaczy ja siedze a synuś śpi słysząc w tle jakże piekny dźwiek ciecia drzewa na maszynie sad smiley wryyyyyyy

Ania co z Nelcia? i czemu sie nie odzywasz?

Edytka no gorzej jak idzie sie na piwko ze wspólnymi znajomymi hihihih..... ale też zawsze dochodzimy do porozumienia grinning smiley Zwłaszcza po powrocie z piwka winking smiley I musze się przyznać że dziś zmałpowałam cię i dałam malemu jajecznice smiling smiley Byłam pewna że nie bedzie mu smakować...a tu prosze zjadł bez zajakniecia (zrobiłam ze szczypiorkiem i pietruszka).... i znów mam pytanie jak robisz barszczyk? bo własnie chciałam mu wprowadzić i nie wiem jak się za to zabrać żeby mu nie zaszkodziło smiling smiley Bleeee tempak ze mnie grinning smiley A mój smok zdecydowanie wiecej je bo jest już róznica w tym że na wieczór i rano zjada 290 ml mleka grinning smileygrinning smiley A skubany nie wyglada smiling smiley AAA i GRATULUJE zębuszka...gonicie nas gonicie tongue sticking out smiley

Ryli hustawka superr smiling smiley I do tego tania. A ja czasem robie mu deserek czasem kupuje..... raz udusilam mu jabłuszko z gruszką i bananem na taką papke....a dziś lub jutro mam w planach dac mu spróbować budyniu smiling smiley Bo ostatnio daję mu raz dziennie kaszke na mleku ze sklepu i nic mu nie jest więc spróbuje z budyniem smiling smiley

Iza no już zdążyłam zauwazyc że życie z takim pełnym energii dzieckiem nie jest nudne smiling smiley Noi dobrze..... dziecko ruchliwe...dziecko zdrowe smiling smiley) hahahhah trzeba sie pocieszac smiling smiley

Daria ja równiez spróbuje zrobic małemu taki deserek smiling smiley

Ewcia STO LAT dla babci ;* :*

Asia Igunia napewno slicznie wyglada w kolczykach :* A opinia innych sie nie przejmuj ważne ze ty tak chciałaś a córeczka napewno w przyszłosci tez wybrała by przekłuwanie uszów smiling smiley To imprezki wam sie szykuja ładne smiling smiley

Dobra zmykam bo jednak Bartusiowi dźwiek przeszkadza troche i sie obudził smiling smiley Napisze moze później bo mężuś dzis wraca i trza się przygotowac smiling smiley

Buziolki :*:*


Tam, gdzie nie ma dziecka, brakuje nieba!
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria1510 (offline)

11-05-2012 21:53:12

Rypin
Dobry wieczór!

Aśka, kolczyki i mi się marzą, więc ja zrobię tak jak Ty i niebawem sprawię jej kolczyki..smiling smiley

Edyta, troszkę mało.. Powinien chociaż 3 razy wypić mleczko.. Tym bardziej,że w nocy nie je.. A może po prostu nie miał apetytu na ząbki? gratulacje kolejnego.. u nas idzie 6, ale jeszcze nie ma.. Ogólnie mamy z przodu 3 na wierzchu i śmiesznie to wygląda..

Monia, wiem,wiem,że mają cukier, dlatego ja spróbuję z bananem.. Miałam dzisiaj zrobić, ale byłam w pracygrinning smiley

Justi, 290ml mleczka? no piękniesmiling smiley ale na fotkach, to takie raczej chucherko (nie wiem,czy dobrze napisałamgrinning smiley) wygląda...smiling smiley

Iza, skąd ja znam tą żywiołowość dzieci?! huh... ja się śmieję,że nasza ma niemowlęce adhd...
Przeżycia nie zazdroszczę...i na pewno ryczałabym tak samo jak Ty.. Już mi się łzy cisną do oczu....:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mycha86 (offline)

12-05-2012 14:32:12

Orzesze _ Żywiec
Hey dziewczyny smiling smiley

Wpadam tylko na chwilunie smiling smiley Zameldowac sie,ze wszystko u nas ok !
Zapowiada sie imprezowy weekend bo dzis na urodziny szwagra mojego R. a jutro na komunie ... a mi jakos nic a nic sie nie chce ...
Nerwowa jakas jestem i wszystko na mezu wyladowuje ...
A na glowie mam przygotowanie roczku na 25 osob wiec juz powoli musze catering zamawiac
bo innego wyjscia nie widze smiling smiley
A moj mezus bierze sie za zalatwianie pozwolen itp rzeczy zwiazanych z budowa domu ! Nareszcie !!! Wiec czeka nas napiet grafik !
Mam do Was pytanie wczoraj tesciowa z Babcia zauwazyly,ze Judka ma nierowne faldki na nozkach ... i powiedzialy,ze to moze byc oznaka problemu z bioderkami ... z tym ,ze my na bioderkach bylysmy chyba 4 razy i wszystko bylo dobrze ! Ale w pon. jedziemy do pediatry zasiegnac porady czy po raz kolejny trzeba by to skontrolowac ... Czytalam co nie co na necie i niby nie ma sie czym martwic ale ja tam wole na zimne dmuchac ...

A Wy co myslicie ?

Dzis nie zdaze Wam odpisac bo mezowy spi po nocce a ja szaleje z porzadkami poki Judka grzecznie bawi sie w lozeczku smiling smiley

Uciekam i zycze Wam slonecznego weekendu ! A tym ktorzy sie jutro komuniuja pogody i udanej imprezki !
Pozdrawiamy Mycha i Judytka :*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]

melomanka (offline)

12-05-2012 16:51:47

Hej dziewczyny...
Dziękuję za życzenia dla mojej Babci- przekazałam, i było jej bardzo miło! smiling smiley
U nas już po urodzinowym zamieszaniu... Było nas w sumie 19 osób winking smiley było co szykować, a i potem co sprzątać winking smiley Babcia dostała 80 róż, dużo konwalii które uwielbia i ogromny kosz owoców. Ja do ostatniej chwili nie miałam, odpowiedniego pomysłu. Ostatecznie kupiłam jej lampę na podczerwień- bo ma straszne bóle reumatyczne. Stresowałam się tym spotkaniem z rodziną (z którą już od lat się omijam), ale przeżyłam. Było kilka zgrzytów, ale co tam winking smiley

Wczoraj był piękny dzień, byliśmy z dzieciakami na spacerze 2 razy. Raz przed obiadem do piaskownicy, a po... na rowerek.
Wieczorem kiedy Julek usnął i przykrywałam go kołdrą sparzyłam się- szybko wzięłam termometr okazało się, że ma 39 stopi ;/ I nie wiem co jest, czy słońce go przygrzało, czy wirus jakiś? Zbijam temperaturę i czekam, zobaczymy co dalej. Jest pogodny- ale osłabiony...

Szczerze Wam wyznam, że poza tym, że mam wciąż z netem pod górę... to wzbraniam się też nieco przed pisaniem na forum sad smiley W sumie to tyle razy Wam się żaliłam, że trochę mi głupio to powtarzać. Nie chcę uchodzić za wiecznie nieszczęśliwą i rozżaloną ;/
Niestety przechodzę chyba jakąś depresję ;/ Nie czuję się spełniona, atrakcyjna i zaczynam tęsknić za sytuacjami które tak długo były mi obojętne i do niczego niepotrzebne. Dzieci kocham, i wychowywania ich nie zmieniłabym na nic innego w świecie, ale cała pozostała otoczka mojego życia to jakaś totalna agonia ;/

A skupiając się na Was:

Wszystkie dzieciaczki Lipcowe- bez wyjątku są cudowne i powalają mnie na kolana!!! <3

Ryli, no bez prądu nieciekawie... ale mama zawsze coś wymyśli w razie co winking smiley
Moja też uwielbia nosić winking smiley Lalę, samochody Jula... albo kapcie taty grinning smiley

Asiulku pchacz superancki! smiling smiley Nie dość, że do chodzenia się nadaję, to i wózeczek przy okazji. Mała na pewno będzie zachwycona!
Z tymi kolczykami to i mnie kusi już od dłuższego czasu, ale wciąż mam opory. Z jednej strony chciałabym by miała, i nie pamiętała kłucia ( bo ja miałam na komunię- i to koszmar jakiś był ) a z drugie, Lala tak uporczywie bawi się swoimi uszami, że po prostu się boję smiling smiley
Dasz radę kochana, a co się synek nacieszy to jego ! grinning smiley

Iza też muszę coś pomyśleć nad tymi drobiazgami. Mała dorwie się do wszystkiego, może gumek i spinek u nas nie ma, ale ostatnio upodobało sobie puzzle Julka winking smiley
Wiesz 2 lenia dziewczynka w takim miejscu- możliwe, że miała już jakąś świadomość, kto wie, i liczyła, że ją weźmiesz i będziesz jej mamą. Masakra, współczuję takich wspomnień ;/

Edytka może to taki okres przejściowy... Na pewno nic mu nie będzie. I nie wydaje mi się by to było tak mało- no może mleczka zdałoby się nieco więcej.
Wszystkiego naj naj dla BAbuni! Jak poradziliście sobie z prezentem?

Iga ale Ci współczuję, tego powrotu do pracy sad smiley
Daj znać, jak się ta ginekologiczna sprawa zakończy!

Mycha no to sto Lat dla Mężowego!!!
A wczoraj właśnie myślałam nad tym, że przecież Twoja Judytka na dniach roczek będzie miała!!! :*
Wiesz to zależy w którym miejscu: bo fałdki pod pośladkami powinny być symetryczne, i rzeczywiście jeśli tak nie jest to może świadczyć o problemie. Natomiast niesymetryczne fałdki na zgięciach kolan niczego nie przekreślają. Julek takie właśnie miał, i ma.... i też się kiedyś o to bałam. Te pod pośladkami są ważne smiling smiley

... Ok, mała już się znudziła, mały marudzi... to zmykam do maluchów i wpadnę wieczorkiem :*



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 16:59 przez melomanka.

Izabela84 (offline)

12-05-2012 22:49:15

Niszczewice
Mamuśki nie mam czasu na forum sad smiley
Na szybkiego:
Myszka - no to zabaw się na Komunii. Udanych przygotować do wielkiego dnia winking smiley Z fałdkami nie pomogę, ale infrormuj co się dowiedziałaś.
Ewcia - żal się ile chcesz, od tego tu jesteśmy. Ja uważam, że życie takie jest, nie zawsze i nie każdemu się układa tak jak się tego chce (coś o tym wiem). Więc dawaj jeśli czujesz taką potrzebę, najgorzej tłumić w sobie.
Ty nieatrakcyjna?! Dziewczyno!! Jesteś piękna, zgrabna, mądra i jesteś cudowną matką!!! Ja to się mogę zamartwiać, ale Ty?! Oby Ci się humor poprawił :*
Asia - sto lat dla syna!! Ile już ma Twój młody mężczyzna, 13? Prezent dla Igusi super winking smiley A z wymiarami śmiesznie winking smiley Mój Domiś waży jedyne 8,5kg, ale długość to 75cm, więc chudzielec mi się trafił winking smiley Ale rośnie Igusia, nie ma co winking smiley Ja sama nie mam kolczyków i chcę, żeby Rozalka sama się zdecydowała (ona chce) ale zrobimy to jak już pójdzie do szkoły, bo teraz różnie z tym jest w szkołach, raz można. gdzie indziej nie pozwalają zakładać. I pokaż nam zakolczykowaną Iguśkę!
Ryli - Domiś też zaczyna kombinować, próbuje się schylać po różne rzeczy i póki co klapie na pupsko, ale idzie mu coraz lepiej winking smiley
Justi - może się jednak Bartusiowi odwidzi i będzie bardziej spokojny? Jak mówisz, trzeba się pocieszać tongue sticking out smiley A dźwięki przy spaniu rzeczywiście piękne.. smiling smiley
Daria - haha winking smiley Jakie tam ADHD winking smiley Ciesz się że masz taką iskiereczkę winking smiley Dawno chyba nie pokazywałaś nam Julci, dawaj fotę!

Zmykam pisać sad smiley do usłyszenia!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

13-05-2012 06:32:15

Dobrzyn
witajcie

Asiu Igulka musi wygladac bajecznie z tymi kolczyczkamismiling smiley ja jest za tym zeby "upiekszac" mlode damy w tego typu zabiegismiling smiley poza tym kochana przeklucie uszuszkow to nic zlego To przeciez nie pircing tongue sticking out smiley moja Nadusia miala 3 miesiaczki jak jej przeklulismygrinning smiley i jest bardzo szczesliwa bo teraz jak bawi sie w Pania bizneswomen to nie tylko moje szpilki ida w ruch ale i bizuteria z kolczykami w roli glownejgrinning smiley
dawaj foteczke z pierwsza lipcoweczka z przeklutymi uszkamismiling smiley
Caluski dla synka z okazji urodzingrinning smiley jaki prezent mu sprawiliscie?????
Pchaczek super.2 w 1 grinning smiley sliczniasty! moj Norbi juz zaczyna kumac o co kaman z pchaczkiemgrinning smiley wiec i malenkiej sie napewno spodobasmiling smiley

Daria moze i faktycznie na te zebiska nie chce jesc!!!!! ciagnie sie od jakiegos czasu za prawe ucho wiec pewnie nie tylko druga jedynka idzie a mysle ze i prawa dwojka... widok z 3 zebami u gory musi byc boskismiling smiley u nas sa w polowie wyrzniete i juz to smiesznie wygladasmiling smiley mowisz ze u was 6 zabek idzie?! Gratulacjesmiling smiley

Justi przepis na barszczyk: zrobilam rosolek na udku (ale rownie dobrze moze byc piers czy skrzydelka czy co sobie tylko chcesz z miaska) z marcheweczka - dzieki Norbiemu nauczylam sie robic zupki bez kostek rosolowychtongue sticking out smiley, dodalam batwinki pokrojonej w kosteczke razem z tymi malenkimi buraczkami , przyprawyyawning smileydrobinke octu (nie bolal go brzuszeksmiling smiley) - tzn na sredni garnczek lyzeczke octu dalam, sol, cukier i majeranek +pietruszka do smaku.na koniec do szejkera wlozylam lyzeczke smietany 18 z wazowka soku z buraczkow (bez konserwanto i sztucznych barwnikow, taki w szklanej butelce) wymieszalam i wlalam do garnka. podalam malemu z tymi buraczkami, batwinka, marcheweczka i ugotowalam do tego makaron muszekligrinning smiley bardzooo mu smakowalogrinning smiley powodzenia!!!!
Jajecznica jest super! na maselku zrobiona mojemu Norbiemu tez smakujesmiling smiley poza tym Synus uwielbia jesc z nami wiec kiedy my jemy sniadanko on dostaje mleczko ale czasami je odtraca bo woli "nasze jedzenie"grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Ewcia prezent dla babci trafionyw 10smiling smiley kupilismy jej sliczna narzute na lozko i fotelesmiling smiley bardzo jej sie spodobala , zwlaszcza ze kolorami dobralam jej do dywanu i zaslonsmiling smiley
Babulenka twoja 80 lat konczyla - piekny wiek! kazda z nas chcialaby dozyc takiego wiekusmiling smiley80 roz zrobilo wrazenie napewnosmiling smiley my dalismy 70 i babcia do tej pory ma ususzony bukietsmiling smiley a konwaliami wczoraj maoje dzieciaki odsypaly babulenke bo to jej ulubione kwiatkismiling smiley
Co z Julkiem????? Pisz nam tu zaraz czy temp spadla!?
Kochana my tu jestesmy od tego zeby wysluchac, doradzic (moze czasami kazda z nas ma swoje zdanie ale decyzja w danej sprawie i tak zawsze nalezy do ciebie).tagze zal sie kochana niech ci ulzy na serduchu.
Poza tym jestes PIEKNA!!!!!!! szczerze ci to mowie! napewno nie jeden facet sie oglada za Toba i nie wierzy ze masz 2 dziecitongue sticking out smiley kochana uwierz w siebie. powtarzaj sobie przed lustrem :jestem piekna, zgrabna i madragrinning smiley to ci pomoze a jak nie to rozbierz sie przed nim i popatrz na swoje boskie cialo tongue sticking out smiley masz w nim same zaletysmiling smiley (zgrabne dlugie nogi,smukla dluga sylwetke praktycznie zadnych rozstepow do tego jedrne piekne piersi , ladna buziulke, sliczne wlosy o oczach nie wspomnesmiling smiley kurcze Ewcia nie lam sie poprostu tak szczerze ci mowie brakuje ci Faceta ktory by zauwazal te wszystkie zalety u ciebie(no chyba ze sie mylesmiling smiley), takiego ktory dowartościowałby to co ma i kogo ma w domu.
Twoj P niech sie lepiej pospieszy z tym slubem bo jak tak dlugo bedzie czekal to kochana napewno mu ktos ciebie sprzatnie sprzed nosagrinning smiley
caluje cie:*

Myszeczka zgadzam sie z Ewcia w sprawie nozek.czytalam nawet w necie o tym!!!tagze jak cie niepokoi ta sprawa to lepiej to skonsultowac.I oczywiscie czekamy na wiesci!!!
Super zabawy zczymysmiling smiley

Izka wytrwalosci w pisaniusmiling smiley i czekamy na twoje dlugasne posty, nawet pisane przed 24 albo po 24 grinning smiley wtedy kiedy ja juz mam drugi sen, ale wstajac rano i włączając forum wiem ze IZKA napewno cos napisala i sobie zaraz przy kawusi przeczytam postatongue sticking out smiley

Igus ja tez nie zazdroszcze powrotu do pracy:/ ale jak mus to mus. dobrze ze twoja mamcia bedzie z Marysia. bedziesz spokojniejszasmiling smiley

Monia ja bez pradu nie umie zyc!!!!! wszystko (podobnie ja u ciebie) mamy na prad(rachunki sa gigantyczne)!!! nawet w nocy jak wylacza to sie boje. mam podgrzewacz na parapecie przy lozku , na wyciagniecie reki i tam woda non stop jest podgrzana i wrazie czego malemu na tip top podaje bez wstawania do tego lampka nocna (ja musze Norbiego widziec jak spi) a przy swieczkach boje sie spac ....
Norbi tez jest taki ze wstaje przy wszystkim i zaczal sie puszczac (odwazniak) i spada oczywiscie na pupe co konczy sie wybuchem smiechu. tak mu sie to podoba ze coraz czesciej tak robi a ja sie boje ze wkoncu nie fortunnie sie przewroci i wkoncu go zaboli!a nie chcialabym zeby sie zrazil , bo dzieci roznie reaguja....
Najlepsza zabawkaod kilku dni Norbiego jest : Wykladanie i wkladanie kolorowych kredek z piornika Nadiigrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Mam nadzieje ze wszystkim odpisalamsmiling smiley

moje szkraby wraz z mezowym spiochaj sobie smaczniesmiling smiley a ja zaraz ogarne dom na przyjscie fryzjerki.
Wczorajsze imieninki babci byly cudowne. Rodzinka (dawno nie widziana)byla zachwycona naszymi dziecmismiling smiley(Nadia dala popis recytatorski i piosenkarsko-tanecznygrinning smiley) Tak sie nagadalam (wypilam 5 rodzaji nalewek - przepyszne:z wisni, sliwek, aronii,winogrona i pigwy) ze stracilismy rachubę czasu i do domu zladowalismy o 20.00smiling smiley
Dzis komunia a pogoda nie zbyt ciekawa:/
Norbi caly dzien spedzi u moich rodzicow i mam stresa....napisalam mamie o ktorej ma jesc co ma jesc co ma pic (maz sie ze mnie smial ze szkoda ze nie napisalam kiedy ma mamcia mu zmieniac pieluszkegrinning smiley)

No to sie rozpisalamsmiling smiley

Rowniez zycze wszystkim dzisiejszym imprezowiczom super udanej imprezkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

13-05-2012 22:10:26

Poznań
witajcie
wcześniej napisałam się dłuugiego posta jak Grosia spała koło mnie ale wstała zobaczyła laptopa i ciach coś mi nacisnęła i wsiąknęło
więc przepraszam ale nie mam siły już odpisywać
chciałam się tylko zameldować
wczoraj była matka mojego małż i dziś pojechała więc no coment smiling smiley
i wczoraj bolała mnie wątroba, wyrostek czy co, może kamienie mam - niestety już nie pierwszy raz
boli masakrycznie nie wiem co to i dlaczego, nie jem jakoś tłusto, ani dużo, może też to być od wysiłku fizycznego
tak czy siak zdecydowałam się iść do lekarza bo tak dłużej nie da się żyć
a wiecie ja jestem z takich co od lekarza z dala no chyba że bardzo bardzo muszę a teraz już muszę - jeszcze mama mnie nastraszyła że coś tam komuś prawie się wylało że tak też przeciągała kobieta
achhh tak czy siak mam już czarne myśli że będę musiała iść do szpitala achhh
no i idę we wtorek wieczorek
jakoś ogólnie nie mam humoru przez to wszystko ale muszę się wziąć za siebie dla Grosi
oki nie marudzę
jutro pewnie będzie lepszy dzionek


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

14-05-2012 09:20:31

Dobrzyn
Witajcie kochane

Ledwo zyje po wczorajszymsmiling smiley

Wstawac i pisac jak weekendzik spedzilyscie!!!!!!!!!!!!!!!grinning smiley

BUZIAKI


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.