lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Iga_Krk (offline)

06-05-2012 22:09:33

Kraków
dobry wieczorek!

No i mamy drugą górną jedyneczkę!! smiling smiley moja mała maruda już tak mnie wymęczyła że mam nadzieje na krótką przerwę w wychodzeniu zęboli tongue sticking out smiley

my też spędzamy całe dnie poza domkiem smiling smiley dużo spacerujemy albo siedzimy na ogrodzie u mamy smiling smiley ale super jest mieć swój domek z ogrodem...

tak po krótce :

Sylwuś Judytka jaki kawał kobieciątka grinning smiley kurde za chwilę macie roczek!! ale ten czas zapierdziela!! co do prezentu - jeśli "komunista" lubi takie gadżety to napewno będzie radość niesamowita!! niejeden staruch by się takim pobawił grinning smiley

Iza my też powoli przeskakujemy w rozm 80. body i pajace już zmieniłam bo się same odpinały te mniejsze...

Daria moja Maryśka też zaczyna raczkować smiling smiley lepiej późno niż wcale smiling smiley chociaz cwaniara jest! bo tam gdzie kocyk to raczkuje a jak już dolezie do gołej podłogi to sie ślizga cczyli pełza flądra mała smiling smiley

Anulec dobrze że jesteś!! :* i niech tak zostanie!


ehhh ide spać bo nie daję rady już!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Iga_Krk (offline)

06-05-2012 22:10:27

Kraków
Asiaaaa zazdroszczę wyjazdu !!!!!!!!! opaliłaś się ?? wrzucaj fotki! niech no pęknę z zazdrości grinning smiley :*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Aisha34 (offline)

06-05-2012 22:20:09

Toruń
Igula, czyli moj zlodziej pilotow radość


wspomniana Majowka - Iga na lonie natury:joliecouette:


i najlepsza zabawa Igusi - klamerki to jest to winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-06 22:27 przez Aisha34.

Izabela84 (offline)

06-05-2012 22:40:47

Niszczewice
Witajcie mamuśki!

Pogoda dzisiaj była tragiczna!! Zimno i padało, ze spaceru nici sad smiley
Zrobiłam dzisiaj na obiad małe deVolaille z serem zółtym. Mąż wrócił z pracy o 18, głodny, zjadł i się pytał czy te kotlety kupne bo takie dobre smiling smiley A na kolację zjadł mi zupę mleczną, bo miał ochotę :/ I zostałam z niczym, bo skończył mi się makaron gwiazdki. Może szybciej schudnę winking smiley
Nagrałam dziś Domisia jak pełza kawałeczek i nibyraczkuje winking smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Daria - właśnie o to chodzi, że się na tyle odzwyczaiłam od alkoholu, że zupełnie nie mam na niego ochoty i raczej już nigdy nie wypiję, bo piłam jeśli już dla rauszu smiling smiley a nie dla smaku.

Aniu, witaj z powrotem winking smiley Jak pisze Iga, niech tak zostanie!
Mam nadzieję, że jesteś już po traumie w związku z wypadkiem Dawida więc Ci powiem, że u nas był ostatnio wypadek - czwórka młodych ludzi jechała samochodem, uderzyli w drzewo. Kierowca i dwóch pasażerów (dziewczyna 18 lat i chłopak 25) zginęli na miejscu, przeżył jeden pasażer. Jak o tym usłyszałam myślałam cały czas o Dawidzie, że miał baaardzo dużo szczęścia, że w miarę cało wyszedł z tego wypadku, z czego niezmiernie się cieszę. Tamten kierowca (21 lat) podobno był ostro naćpany, tak jak wszyscy, temu co przeżył musieli najpierw narkotyki wypłukać żeby mu życie ratować sad smiley
Bardzo się cieszę, że macie już tatę w domu jedną nogą winking smiley Ja codziennie się martwię, bo mój (jak i wielu z lipcóweczek) mąż jest kierowcą ciężarówki i się martwię czy wróci do domu sad smiley
Ale koniec smutków, teraz trzeba się cieszyć i wziąć nauczkę na przyszłość. kochajcie się ile wlezie winking smiley

Asia - ale fajnie miałaś!! super, że wyjazd udany winking smiley zdjęcia śliczne, Igusia do Ciebie podobna!! Chyba, bo męża nie widziałam winking smiley Jak się przechadza wśród kwiatków, słodko winking smiley
Z pogodą tak jest, ja kiedyś jechałam z Fordonu do szkoły i dzwoniłam do męża, który był w okolicach PKP w pracy. U mnie lało że ściana deszczu, a u niego słonko winking smiley
Gratuluję ząbków!!

Igusia - to się bawcie, fajnie macie u babci winking smiley
Gratuluję ząbków!!

Edytka??
Kończę oglądać Kolekcjonera Kości, polecam książkę pod tym samym tytułem, jest świetna!


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-06 22:56 przez Izabela84.

melomanka (offline)

06-05-2012 23:08:44

Cześć Lipcóweczki, ależ się stęskniłam...
... ale oczywiście odcięło mnie od netu, tzn spowolniło, ale już nic mi się normalnie nie ładowało. Czasem coś na fejsie się wyświetliło ale forum, a już wysłać posta- niemożliwe. Nawet gg.... normlnie jak bez ręki. Namawiam P na net z kabla, co bym nie traciła na tydzień czy dwa w miesiącu- okna na świat, ale oczywiście się nie zgadza ;/

Jestem już po pierwszych badaniach: krew, gęstość krwi, ciśnienie wysiłkowe.... ale wiem, że tutaj wyniki będą dobre... Teraz tzn pod koniec maja zaczną się poważniejsze, i może wykryjemy powód moich stanów. Zwłaszcza, że kącik ust coraz częściej znów mi opada. Osłabła mi ostatnio również ręka, więc podejrzenia, że mikro-wylew i błędniki mogą mieć wspólny mianownik- mogą być trafne.

Ale ogólnie nie jest źle- czuję się dość dobrze. Na całą majówkę oczywiście zostałam sama z dziećmi, P nie było, wrócił wczoraj, ale dziś już go nie ma. Lala wciąż ma tylko dwa zębole, ale za to doczekałam się cudownego mama. Łazi przy meblach, broi ile wlezie. Julek nauczył się jeździć na rowerku- co było totalnym wyzwaniem. Taki sprytny chłopiec a wg nie był w stanie załapać o co chodzi z tym pedałowaniem.
... A w środę moja babunia kończy 80 lat!!

To tyle w skrócie co u mnie... Dzieciaczki lipcowe prze prze prześliczne dziewczyny!!!
Jutro nadrobię zaległości, i popiszę więcej.
Ale jakby co- jestem :*:*:*

Edyta24 (offline)

07-05-2012 08:24:48

Dobrzyn
hej hej dziewczynki

Nie mialam czasu do was napisac. wrocilam dopiero wczoraj do domku ok 18 .00 ale to rozpakowywanie,kapiel dzieci i jeszcze nie dajacy mi zyc maz nie pozwolilo na 5 min spokoju zeby wam odpisacgrinning smiley

Po krotce to piatek (urodziny chrzesniaczki meza) zaliczamy do udanych smiling smiley byl i spacer i torcik i winkogrinning smiley mala zadowolona z prezentu pienieznego i kolejnych lalek monster grinning smiley

Sobota i roczek mojego chrzesniaka. Prezent tak mu sie spodobal ze nie spuszczal z oka !!!!!!! Zrobil nam wszystkim super niespodzianke i przeszedl roczeksmiling smiley puscil sie i zaczal chodzic samsmiling smiley tak mu sie spodobalo ze nie zyczyl sobie zeby ktokolwiek za nim chodzil hihihi kilkarazy upadl na tyleczek ale to jeszcze bnardziej mu sie podobalo bo wtedy byly brawa grinning smiley
Wieczorem ach kochane bylo boskoooo. nie pamietam kieyd tak sie bawilam!!!! pojechalismy na bal majowkowy, po kilku godzinach zwinelismy sie z ekipa na ognisko (nie pamietam kiedy jadlam kielbaske z ogniska) a na sam koniec wyladowalismy na dyskotece grinning smileygrinning smileygrinning smiley mam niezle odciski na stopach ale to swiadczy o tym ze super sie bawilam (tak mowi moja mama) grinning smiley tego mi bylo trzeba....mam duzooooo pozytywnej energiiiii!

niedziela - obiad u znajomych ! nagadalismy sie, dzieci sie pobawily i wstepnie ustalilismy plan wyjazdu wakacyjnegogrinning smiley Tagze nie jedziemy sami grinning smileygrinning smileygrinning smiley

wkoncu poniedzialek mamy i tez zakrecony dzien dzis nas czeka! dopiero jutro odpoczniemy.....

Dzis konczymy 9 miesiecy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Norbercik juz wycalowany !!!

z nowosci u nas to Norbercik uwielbia przegladac sie w lustrzegrinning smiley kiedy mowie " daj buzi dzidzi" od razu schyla sie i otwarta buziulka dotyka czy to lustra (bo widzi siebie) czy to na obrazku niemowlaczkagrinning smiley
Mowic nie mowi hihihi ale mamamamama JEST! A tata az peka z zazdrosci i ciagle powtarza syneczkowi "powiedz tata, T A T A" grinning smileytongue sticking out smiley
Wstaje wszedzie nawet siedzac na krzeseleczku uczydeleczku z fisher price podtrzymujac sie komody z boku!(nie raz juz upadl)

Najbardziej jednak podoba nam sie jego usmiech ktory jest rozbrajajacysmiling smiley potrafi delikatnie sie usmiechnac (tak na pol) jesli sie kogos zawstydzi , a i to zawstydzenie superasnie mu wychodzi (chowa buzke w moje piersi ) , tak jak i glosny smiech typu doslownie zamiast HAHAHA to AAAAA grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Nocki sa boskie i oby tak juz zostaloooooooo!!!!!!!!!!!! pobudka o 5-6 na mleczko i spanko do 8.00smiling smiley

GrATULUJE wszystkim dzieciaczkom nowych zebolkowsmiling smiley

Asia cudownie ze wypadzik udany , ale inaczej byc nie moglo!!!grinning smiley mozemy ci tylko pozazdroscic... szkoda ze zapomnialas aparatu (mnie tez sie to czesto zdarza) , ale wspomnienia napewno sa wspaniale!
Igusia przesliczna. a zdjecie na trawce poprostu jest genialne!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje pierwszych samodzielnych kroczkowgrinning smileygrinning smileygrinning smiley
I daj swoje aktualne zdjatko kochanasmiling smiley

Ewcia super ze zrobilas badania. Oby wszystko bylo w jak najlepszym porzadeczku! bardzo sie ciesze ze dbasz o siebie!!! ucaluj kruszynki swoje

Ania widze ze przygotowania trwaja na powrot PANA DOMU grinning smileygrinning smileygrinning smiley Cudownie!!!!!!!!!! wracajcie wkoncu do domku, napewno tam szybciej dojdzie do zdrowkagrinning smiley a i wyobrazam sobie radosc dziecismiling smiley Trzymajcie sie cieplutko

Izka ale dominis ma slodzisty usmiechsmiling smiley czym ty go tak kusilas ???grinning smileygrinning smileygrinning smiley swietnie sobie daje rade i pelza i raczkuje - bystry chlopaksmiling smiley Moj Norbi tylko na dupsku sie porusza i pelza do tylugrinning smiley

Myszka z tego co orientowalam sie co kupuja na komunie to wiekszosc wlasnie mowilo ze taka konsole! Mysle ze to fajny prezent jesli chodzi o komunijnego chlopakagrinning smiley
Moj kochany mezulek tez by sie ucieszyl z takiej zabaweczkigrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Kask -- najwazniejsze ze ci sie podobagrinning smiley wkoncu to TY bedziesz w nim jezdzic!!!! Wygladasz rewelacyjne, opalenizna 1 klasa...musnieta sloneczkiem wygladasz boskotongue sticking out smiley No a nasza kochana Judysia przecudna!!!!!!!!!!! o imprezke nawet nie pytam bo z pewnoscia roczek bedzie huczny !!!!!!!!!!!!grinning smiley buziaczki dla WAS

kurcze nie wiem czy wszytkim odpisalam, jesli nie to przepraszam ! Norbusiowi juz znudzilo sie chodzenie w lozeczku wiec lece do skarbkasmiling smiley Nadusia w szkole , steskniona za kolezankami, chetnie wstala i nie mogla sie doczekac!

Pozniej wkleje wam jakies zdjatko moje z rocznym chrzesniakiemgrinning smiley

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 08:39 przez Edyta24.

Edyta24 (offline)

07-05-2012 08:52:22

Dobrzyn

yorkmama (offline)

07-05-2012 08:59:06

Poznań
No się witam póki mam chwilę ;*
U nas nocka koszmarna młoda dalej mimo czopka i syropu ma 39,3 dziś wraca nasz doktorka więc musze to skontrolować bo aż zaczynam się strachać...
Chłopaki w końcu w szkole-przedszkolu i cisza jak makiem zasiał (mała śpi) jak tęskniłam za tą chwilą winking smiley
Idę ogarniać zaraz szafę Neli bo tam też kooopa ubrań o 4 rozmiary za małych winking smiley
No i może dziś nastanie wielki dzień POWRÓT TATY winking smiley

Witaj Asiu w śród neptyków nawiedzonych zębuszkami :*
Wypad supperr, ja zazdroszczę szczerze ale zdrowo ;* Super że się dobrze bawiliście.
Igulcem jestem zachwycona, nasza trawy się boi i nie ma mowy o posadzeniu jej w ubraniu a co dopiero na golasa winking smiley
Ale jest urokliwa o lol będzie z Niej "Łamacz Serc" winking smiley
Oczywiście bardzi ale to bardzo dziękuję za zauważenie że Kornel robi się mamusiowa ;D Kilka razy już to słyszałam i rozpływam się z dumy w końcu moja córka jest moja winking smiley

Iguś gratki za zębolka -uważaj teraz na palce winking smiley
Też mam taką nadzieję że już zostane nooo cyba że Dawid mnie wykończy winking smiley po powrocie winking smiley

Izka u mnie też zachwycają się devolajkami z serkiem zwłąszcza jak je natre kostką rosołową winking smiley frytki i surówka i mam talerze wylizane ;D
Wypadek o którym piszesz straszny, przykro że ludzie (Dawid też) nie mają wyobraźni i igrają z życiem...On dostał szanse i o tym już wie...
Aaa i on też jest-był zawodowym kierowcą ;/ Ale prawko na 3 lata ma zabrane więc trochę nie pojeździ ;/

Ewka postaraj o sibie dbać...Jak co to jestem do Twojej dyspozycji gdybyś musiała się gdzieś położyć...To jestem...Pamiętaj... :*

Norbercik wszystkiego cukierkowego rozkosznego uśmeichu na codzień na ten 9 miesiączek :* Rośnij chłopie w siłe i na pociechę mamusi :*
Edyta radość młodych nie do opisania, choć Adik powiedział w sob że on już w cuda nie wierzy bo tata nie wrócił. Krzyś się zawiesił i w kółko gada gdzie jest tata... Więc teraz nic im nie mówie że będzie dziś czy jutro bo za bardzo to przeżywają jakby nie było to już 8 tyg nie ma Dawida z nami w domu ;( Nela jak się wpije w D to nie schodzi z niego, a on jej pozwala się nawet okopywać po tych połamanych żebrach...
Fotka super, ale te buty.... mniam winking smiley

Dobra ja spadam bo nie ogarnę tych szaf... A jeszcze delikatny szlif groty trza zrobić jak by jednak Pan i Władca wrócił winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria1510 (offline)

07-05-2012 10:37:53

Rypin
dzień dobry w poniedziałek:*

Tzn.wcale nie taki dobry..bo pogoda do kitu.. Zimno jak nic... do tego wstałam dzisiaj lewą nogą i wszystko mnie wkurza, jestem na "nie" i ryczeć mi się chce...;(

Izka, ależ Mały jest rozkosznysmiling smiley Cwaniak mały raz idzie tak, raz tak.. Jak potrzeba szybciej to pełza, jak wolniej raczkuje.. Jakbym moją Młodą widziała..grinning smiley Słodziak,aż chce się całować:*

Ewunia, dobrze,że już jesteś:*
Rób Kochana badania, rób... Daj jakieś nowe foteczki Szkrabów, bo już się stęskniłam za nimismiling smiley

Edyta, super wyglądasz! i te buciory..! wow! ja tam już pisałam kiedyś,że od razu bym się w takich połamałagrinning smiley
Fajnie,że się wybawiliście.. Mi chyba tego nadal brakuje...:/
Ucałuj Norberta za 9 miesięcy:*

Anka, daj znać jak D.wróci do domku.. 3mam za to kciuki:*
Nasza Panna też się boi trawygrinning smiley Ubaw mam z tego jak nic (może nie powinnam).. Śmiesznie wygląda, jak z koca nie zejdzie, a jak ją posadziłam na trawie i zdjęła sobie skarpetkę (co robi notorycznie), to trzymała nogę w górzegrinning smiley

Aśka, fajnie,że wypad udany.. Gratulacje za pierwsze kroczki.. Silna dziewczynka, pewnie jako pierwsza Lipcóweczka pójdzie na nóżkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-07 10:40 przez daria1510.

daria1510 (offline)

07-05-2012 10:41:17

Rypin
Aśka....Twoja Igula ma fajnie rosnące ząbki..smiling smiley tu 3 i tu 3grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.