lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Anonimowy użytkownik (offline)

14-07-2011 16:09:17

Oj Kinga to chyba jednak jutra nie dotrwasz jak to w takim tępię się posuwa tongue sticking out smiley

U nas burza straszna :/

Aisha34 (offline)

14-07-2011 16:26:38

Toruń
Kinia moge Cie pocieszyc, ze nie bede te skurcze dluzsze (pozostane ok 30 sekundowe) jedynie moze sie bol nasilic i przerwy stana sie krotsze :/
Mysle, ze jak bedziesz miala przerwy ok 10 minutowe, sprobuj wziac letnia kapiel polewajac sobie wode na brzuch i plecy. Jesli skurcze nie przejda, a asie nasila mysle, ze nie ma co czekac. Lepiej pojechac z falszywym alarmem, niz z glowka miedzy nogami winking smiley
Ja tez chcialam czekac jak najdluzej, a poczekalabym pol godziny i urodzila w domu albo w samochodzie winking smiley

Trzymam kciuki, zeby zaczelo sie cos dziac i pojawily sie nastepne Nasze Lipcowe Dzieciaczki grinning smiley

Oliwia, ja rowniez Was podczytywalam i wiem, ze bidulko bylas jako ostatnia z Czerwcowek, ale kibicowalam Ci i podziwialam za stoicki spokoj winking smiley Twoja Olenka jest cudna grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

14-07-2011 17:24:49

Poznań
mi w sumie dzis 3 razy poszło troche sluzu podbarwionego
skurcze czasami sa ale bardzo nieregularne i tez bola

witam nową czerwcowo-lipcową mamuśke , śliczna dzidzia

Kinga a tobie ten śluz to w dużych ilościach wylatuje


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

14-07-2011 17:33:28

Wcześniej Kinia pisała że dużo leci smiling smiley

Ryli - może powoli i Ciebie rusza grinning smiley

Ja zaraz się biorę za ananasa a potem jadę na zakupy winking smiley Methus cały czas jestem z Tobą myślami!!!

ryli20 (offline)

14-07-2011 17:38:53

Poznań
Free no może i mnie coś rusza
bo ja nie mam siły sie ruszać jestem obolala, czuję cały czas ból okresowy a w kroczu mam wrażenie jakby ktoś mi coś włożył i pomału mi je rozszerzał

ja to sobie wyobrażałam że czop to jest jednorazowa akcja w dużej ilości
ale chyba to wylatuje etapami


[link widoczny po zalogowaniu]

mgielka (offline)

14-07-2011 17:43:57

KRK
Cytuj
Edyta24
Sweet to miala miec coreczke!!!!!!!!!!?????no chyba ze to niespodzianka byla i wyskoczyl chlopiec! Mgielka jesli masz jakis kontakt ze sweet to przekaz jej gratulacje i niech do nas zajrzy , chocby po to zeby sie pochwalic malenstwemgrinning smiley
Moze to byc Nie ta sweety jesli miala miec Corke...wiesz Nicki mogly sie porykwac....albo i nie


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mąż i Żonka-26.12.2010

Edyta24 (offline)

14-07-2011 18:08:00

Dobrzyn
KINIA, RYLI cos wydaje mi sie ze beda dwa weekendowe maluszki - liczac od jutrzejszego piatku!alez zazdroszcze laseczki!smiling smileysmiling smileysmiling smiley zdawajcie relacje nabierzaco grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

14-07-2011 18:59:40

Poznań
Methus to dobre wieści z tymi skurczami
mi nieco ustały


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

14-07-2011 21:10:59

I co dziewczyny coś wiadomo???

Iga_Krk (offline)

14-07-2011 21:23:42

Kraków
Kinia pojechała do szpitala smiling smiley dostałam smska przed 19.00 także pewnie tam się drze na pół Warszawy smiling smiley
Franio chodź do nas !! grinning smiley



a ja po ktg,usg i badaniu ogólnym. od zeszłęgo tygodnia moja Marysia urosła tyle co nic, waga się zwiększyła o 10 g... także waży 2960 g... skurczy ni ma, kazał mi lekarz przyjechać za tydzień i mam zakaz rodzenia do końca tygodnia bo maja tyle rodzących że odsyłają do innych szpitali... EXTRA!!!! no to siedzę i nie rodzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.