lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

nasturcja (offline)

15-07-2011 11:38:42

Lublin
yorkmama to przyznam że mnie pocieszyłaś bo ja jak sie dowiedziałam to byłam tak zdezorientowana i troszkę przerażona ale z każdym dniem jest lepiej, ja byłam pewna ze wszystko jet ok jeśli chodzi o ułożenie Maleństwa tak wychodzilo na wczesniejszym usg a w środę okazało sie że nie jet tak różowo i jeszcze trafiłam na jakiego mało przyjemnego lekarza który nas wyśmiał ze tak przed prawie samym rozwiązaniem przychodzimy i w zasadzie za każdym razme mówił co innego a na domiar złego moja gin jets na urlopie to ja juz w ogóle zgłupiałam i popadlam w totalny dół taka deprecha przedporodowa ze ho ho
no ale koniec biadolenia grunt że to nasz miesiąc i należy się tylko cieszyć że juz niebawem każda z nas bedzie tulic swoje małe szczęście smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

nasturcja (offline)

15-07-2011 11:57:24

Lublin
Mycha no to niezłe przeżycia ci zafundowano ale grunt ze wszystko dobrze się skończyło no mam nadzieję ze rodzina sie spisze i odciąży mama to już mi mrożone jedzonko szykuje co by łatwiej było oj musi byc dobrze innego wyjścia nie ma i już smiling smiley
Iga świetny pomysł z tym jaśkiem też powiększę torbę o podusię tylko że moja torba do szpitala zaczyna wygladać jak bym jechała na 2tygodniowe wczasy nie zdziwię sie jak pęknie w szwach
a Babeczki podpowiedzcie jeszcze jakie kosmetyki należy zapakować dla Maleństwa? bo ja mam tylko maść na odparzenia i na cyce smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

15-07-2011 13:10:06

Warszawa
Drogie Lipcóweczkismiling smiley
Przede wszystkim dziękuję za miłe przywitaniesmiling smiley

Jeśli mogę coś od siebie dodać, to mi chyba 2 lub 3 tyg. przed terminem wypadł kawałek czopu jednak niczym nie podbarwionego, ale tak czy siak zaczęłam się nastawiać na rozwoj akcji i każdego kolejnego dnia wypatrywałam innych oznaksmiling smiley Jak widać niepotrzebniegrinning smiley

Co do skurczy to "stawianie się" brzuszka miałam w okolicach terminu już lekko bolesne, a każdego dnia dalej bolało bardziej i były w moim odczuciu wyraźniejsze. Choć wciąż średnio-regularne i nieiwle wnoszące na zapisach ktg....

Jesli chodzi o wspomagacze, to dziewczyny nie wiem czy to ma senssmiling smiley Mój M jak na złość dostał zapalenia układu moczowego, więc nie mogliśmy się przytulać. Mi nic nie dały ostre potray, przysłowiowe mycie okien, spacery, wysiłek... Myślałam o olejku rycynowym, ale położna powiedziała, że może pomoc na skurcze macicy ale przy przygotowanej szyjce - a moja była wciąż dłuuuuuga i twarda.....

iga_krk - z tą wprawą to bym nie przesadzałagrinning smiley nadal odnoszę wrażenie że jestem na innej planecie i wciąż szukam złotego środka i Klucza, żeby dotrzeć do Naszego Skarbasmiling smiley Jednego dnia coś skutkuje co już następnego nie odnosi takich rezultatów....eye rolling smiley Ale cóż, nikt nie mówił że będzie łatwo i trzeba walczyć młody kozak
Potwierdzam kwestię jedzenia jabłek i soku, ale sok podobno rozcieńczony z wodą 1:1.

aisha - no starałam się być spokojna, Panikowanie i nerwowe odliczanie w niczym by nie pomogło, wiadomo, że terminy są tylko orientacyjne, Nasze Dzieciaczki kalendarzy w brzuszkach niestety nie mająwinking smiley Tak naprawdę nie wierzyłam, że mogę przenosić moją Córcię aż 11 dnigrinning smiley Każdy dzień po terminie był coraz trudniejszy, ale dałam radęsmiling smiley To ładnie pospała - a karmisz piersią?

ryli20, edyta24 - ból jak na okres+ból krzyża 2w1 miałam jakieś 3 tygodnie dzień w dzień przed porodem... to dobre zwiastunysmiling smiley co do czopu nie ma reguly. Może wylecieć w kawałakch, w całości albo dopiero przy porodzie... Albo wcale niezauważalnie...

ewcia21 - 8,5kg to jest co nisićsmiling smiley też widzę,że swoje przeszłaś, ale bylo warto jak bo Synek śliczny i szczęśliwysmiling smiley

Kinia - wielkie gratulacje!!!!!! Franiu witaj po tej stronie brzuszkasmiling smiley

edynia - przeczyszczenie może być zwiastunem, organizm może potrzebować oczyszczenia, ja kilka dni wcześniej tak miałam...

yorkmama - moja Ola też zaczyna małe cyrki odstawiać, ale nie wiem czy to już gazy czy Humorki Maleństwa... Ale te espumisany i infacole nie są od 1 miesiąca???Herbatkę z kopru ja sama piję... Karmisz piersią?

nasturcja - ja nadal dochodzę do siebie, choć po 8h po operacji brałam prysznicgrinning smiley i tez nie miałam planowanej cc (4h próbowałam naturalnie)... Kilka dni temu zrobiła mi się gulka po lewej stronie na początku szwu... podobno jest ok (tak mówili na zdjęciu szwów) , ale ja obawiam się zrostów poporodowych w wyniku złego zszycia... Zobaczymy... Póki co robie okłady z sody oczyszczonej... A na wykazie ze szpitala nie miałaś kosmetykow? Choć u mnie niby było napisane żeby wziąć chusteczki mokre i krem, ale były firmowe kosmetyki Nivea do użytku publicznego (chusteczki, płyn do kąp. żel) i Alantan Krem (żółty), poza tym sól fizjologiczna, gaziki, i octanisept do pępuszka.
mycha86 - ja chyba też za dużo wzięłam na siebie i nadal amcica mnie pobolewa, choc chyba ładnie się obkurcza, rana czysta choć tak jak mowię - guzek się pojawił....sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

15-07-2011 13:34:32

Hej Babinki :* w końcu się wyspałam,
na mnie nie zaglądajcie bo już dałam za wygraną z porodem w terminie bo jakoś się nie zanosi, na skurcze czekam jak na zlitowanie :/ już ostatnio Wam mówiłam że moglam sobie i innym wbić do głowy ze termin mam np na 30 lipca - wtedy by wszystko lekko szło...
ale cieszę się że Was bierze winking smiley będę miała przynajmniej doświadczone mamuśki obok tongue sticking out smiley

Właśnie się zorientowałam że jednak czegoś mi do małej brakuje... nie mam żadnych pościeli do wózka :|

yorkmama (offline)

15-07-2011 13:48:05

Poznań
Nasturcja będzie dobrze zobaczysz smiling smiley Cesarka nie jest taka starszna jak ją malują, a może może dzidziol Ci sie jeszcze przestawi jak taki ruchliwy jest winking smiley

Olivia no niby kropelki sa od miesiaca zwlaszcza infacol i boboticon ale ordynator powiedzial ze ze spokojnym sumieniem mozna podac 4 krople.
Ja też pije herbatke z kopru bo w tej laktacyjnej jest koper winking smiley Tak karmię młodą piersią, a żęby mieć większą kontrole nad tym ile wypija ściągam pokarm co wcale nie jest takie proste jak się wydaje.

Marlenciu dasz radę i na Ciebie przyjdzie pora winking smiley Zobacz Kingusie ile bidula się naczekała, a teraz... hymmm świata poza Frankiem nie widzi grinning smiley
Pościeli nie masz mówisz...Na teraz wystarczy Ci kocyk. Ja zakupiłam pościel na allegro, tak jak i prześcieradełka do materacyka i jestem mega zadowolona bo jakość i cena są rewelacyjne,

Mamo już czas obiad robić, a ja jeszcze musze cyce wymasować i podłączyć się pod dojarkę...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nasturcja (offline)

15-07-2011 14:34:35

Lublin
yorkmama dzieki wielkie za słowa otuchy a moje "maleństwo" nie takie maleńkie jak mówi usg bo coś koło 3500smiling smiley ale damy rade i tyle smiling smiley możesz podrzucić linka do tej pościeli bo czasami mozna takie buble kupic a co sprawdzone to sprawdzone smiling smiley
free na każda z nas przyjdzie pora chodź ja wiem po sobie ze bym chciała by to było już natychmiast , ale pewnych rzeczy nie przyspieszymy najważniejsze by nasze perełki zdrowe były

ok ja wracam do sprzątania bo mnie znowu naszło smiling smiley miłego


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

15-07-2011 14:43:02

Wiem wiem, dlatego ja też już ogólnie posprzątałam - tylko podłogi mi zostały...

Pogoda u nas straszna - deszczowo i zimno - nie powiem że mi się to nie podoba grinning smiley

Edyta24 (offline)

15-07-2011 15:17:04

Dobrzyn
Free teraz TY zapodaj mi tego deszczu...u mnie upal niesamowity!!!!!! Wydaje mi sie ze u ciebie to odrazu wody odejda i bedziesz na szpital gnala zeby mala urodzicgrinning smiley

Ania no mam wielka nadzieje ze Norbercik nie zrobi mi takiego numeru i nie bedzie przenoszony!!! Choc jak mowi Olivia (ktora witam serdecznie) jesli 3 tyg przed porodem sa takie skurczki to wynikalaloby ze urodze w sierpniu. Ale nigdy nic nie wiadomo! Dzis np mialam takie same skurcze od 11 - 13 nieregularne i teraz znow cisza i spokoj! No zobaczymy jak to sie wszystko potoczy...

Urodziny tesciowej zostaly przeniesione na przyszly weekend. niestety bedac na badaniach kolonoskopii dowiedziala sie ( w swoje urodziny) ze ma kolejny przezut i bedzie operowana! przyszla do mnie wczoraj i praktycznie placzac mowila ze nie bedzie w stanie kąpać wnuczulka!!! ( ale umiarkowania w piciu i paleniu nie ma)!!!!!!!! Najbardziej mi szkoda meza - to wkoncu jej syn!

jesli chodzi o te problemy z kupkami maluszkow to na moja dzialal PLANTEX , moze i wy wyprobujcie... niestety czesto to sie zdarza u maluszkow!

czekam na mezusia bo juz w drodze do domkusmiling smiley Buziaczki laseczki

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

yorkmama (offline)

15-07-2011 15:41:38

Poznań
Nasturcja no to masz pożądnego bobasika, ale przynajmnie będziesz miałą co pocałować winking smiley Ja to musiałam się pomęczyć żeby trafić grinning smiley grinning smiley

Free ja już nie jestem dwupaczką, a też bardzooooo mnie cieszy taka chłodniejsza pogodzinka smiling smiley

Edytka trochę to przykre co spotyka teściową, ale jak piszesz nie prowadzi jakoś oszczędnego trybu życia, więc sama na to pracuje prawda ????
Plantex też dobry jua sama go lubie smiling smiley

Podziele się z Wami nowymi fotkami smiling smiley
Adik na podrywie z sąsiadką smiling smiley winking smiley


Ja na spacerku z Korniczkiem


Dobra to uciekam, aaaaa o mało bym zapomniała Macie OGROMNIASTE pozdrowionka od Kini :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nasturcja (offline)

15-07-2011 16:04:59

Lublin
o ja też poproszę deszczu u nas duszno strasznie nie ma czym oddychać, grunt że grube mury więc w domku da się przeżyć.
Edyta przykra sprawa z Twoją teściową
yorkmamaco fakt to fakt biorę też pod uwagę -/+ 0,5 kg wiec może będzie jeszcze więcej do całowania mniam juz doczekać się nie mogę taki mięciutki pachnący bobas sama słodycz smiling smiley Aniu a Ty wyglądasz kwitnąco i niezły przystojniak z Twojego synka smiling smiley
dobra pora zbierać sie do lekarza może dowiem się w końcu czegoś


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.