lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Anonimowy użytkownik (offline)

14-07-2011 09:28:49

Iga - właśnie się na ten temat znowu wkurzam... pisze do mnie znajoma ze studiów ze standardowym pytaniem, no i oczywiście mądre rady żeby chłopa do łóżka zaciągać a tu co... ehhh to w sumie niesprawiedliwe jest, że ja mam się męczyć kolejne tygodnie bo on się czuje 'wykorzystywany'... normalnie mnie złość nachodzi....

Nic idę dokończyć moją rycynę, potem sutki pomęczę a jak nie to się skule pod kocem i mam wszystko gdzieś, nawet obiadu dzisiaj nie robię - w końcu jest to wykorzystywanie kobiety która musi zostać w domu tongue sticking out smiley

Gdzie reszta dziewczyn??? wstawać śpiochy!!!

ryli20 (offline)

14-07-2011 09:38:11

Poznań
Hejka
ja wróciłam od wampirów
w nocy spać nie mogłam tak mnie wszystko bolało i w kroczu i krzyż i wogóle padnięta jestem
dziś rano miałam troszkę śluzu z krwią nie wiem czy to już czop czy po wczorajszym badaniu gin
No i czasami czuję dość boleśne skurcze
mężul już sie stresi zamiast mnie podtrzymywać na duchu
ojjjj co to będzie co to będzie

pozdrówki


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

14-07-2011 09:51:38

Dobrzyn
witajcie

U mnie burzowo! Padalo cala noc a teraz wielka cisza przed ogromniasta burza...

Iga mnie jak lekarz badal ostatnio to tez bolalo , chyba chcial cos naruszyc grinning smiley ale musze wam powiedziec ze i seks nie sprawia mi przyjemnosci tylko bol!!! w pierwszej ciazy mialam zabronione wspolzycie do zakonczenia ciazy a w tej juz pod sam koniec mam bole!

Ryli to napewno czop! swietnie , wkoncu cos sie ruszygrinning smiley

Ja w nocy tez mialam skurcze, nieregularne co prawda i przespalam nocke ale licze ze to juz niedlugo smiling smiley

Malinki rzeczywiscie dlugoooo nie bylo! Zapewne calkiem niedlugo przedstawi nam swoje dzieciatko na forumgrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Dzis urodziny tesciowej !!!musze zebrac sily i miec nerwy na wodzy i pojsc do niej ... mam do odebrania 55 roz bo wlasnie tyle lat konczy, ale nie bede sie sama po to tlukla tylko poczekam na meza i w weekend (bo i tak ma byc imprezka) jej damy!

milego poranka wam zycze

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

14-07-2011 09:52:24

Ryli powodzenia!!! smiling smiley może będziemy mieś kolejnego dzidziusia smiling smiley

daria1510 (offline)

14-07-2011 09:59:38

Rypin
DZIEŃ DOBRYsmiling smiley

Ajj tam u mnie nadal dupa..:/ ani skurczy, ani bóli.. Mało tego, w nocy była u mnie burza, a ja spałam jak zabita i nic nie słyszałam..

Mąż zjeżdża na dwa dni, to sobie pomyślałam, że go wykorzystam.. I pytam się go przez telefon, czy co będzie dzisiaj.. A on do mnie "co?"
Więc powtórzyłam moje pytanie, a on znowu "co?" To se myślę..jak on już taki głuchy, to do niczego innego też się już nie nadajegrinning smileygrinning smiley

Kupię chyba dzisiaj ten magiczny olejek..i sama sobie podrażnie sutkismiling smiley

Ryli no to trzymamy kciuki, oby to było tosmiling smiley

Edytka myślę, że już się doczekać imprezy nie możeszgrinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 10:30 przez daria1510.

Edyta24 (offline)

14-07-2011 11:31:46

Dobrzyn
FRANEK WYCHODZ I POKAZ SIE NAM TUTAJ
grinning smiley grinning smiley grinning smiley !!!!

14 a nawet 15 lipca to piekne daty!!!!!!!!!

Kinia trzymam kciukaski za WAS !!! Wkoncu sie maly ruszylsmiling smiley ale niezle Cie przetrzymal smiling smiley

A pisalam kilka stron wczesniej zeby meza zatrudnic smiling smiley oni wiedza co i jak robic !!!!!grinning smiley

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

14-07-2011 11:38:58

Poznań
oooo Methus to życzę żeby to było to i żeby Franek sie zdecydował smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

14-07-2011 11:48:34

Kraków
Kinia no wreszcie coś się u Ciebie dzieje! smiling smiley dawaj dawaj!ileż można na Ciebie czekać?

mi żaden masaż sutków nie pomaga... twardziel ze mnie coooooooo grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Anonimowy użytkownik (offline)

14-07-2011 11:58:25

Franek wychodz!!!!!!!!!!!!!

Mycha86 (offline)

14-07-2011 12:17:29

Orzesze _ Żywiec
Dzień doberek

No Methus tak jak wszystkie Cię tu dopingują to i ja się dołączę grinning smiley
Niech się Młody pcha tu do Nas i co najważniejsze do Ciebie smiling smiley
Trzymamy kcikasy grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Edynia teraz patrzę a Ty z BB jesteś grinning smiley A gdzieś z centrum ? Bo w sumie można powiedzieć,że z moich stron grinning smiley
Dużo rodziny mam właśnie w BB smiling smiley

Młoda się coś buntuje grinning smiley Pewno na raczki chce cwaniarka mała grinning smiley

Zmykam grinning smiley Ale będę zagladać co się dzieję smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kocham Cię w sposób którego nie mogę sprecyzować :*
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.