czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

DomiR (offline)

28-03-2011 12:20:20

Katowice
Hmmm a mój lekarz mówi żeby tylko obserwować czy dzieci się ruszają...a jak zapytałam kiedy mam się martwić to powiedział że mogę nawet cały dzień ich nie czuć i gdyby na drugi dzień też tak było to do szpitala... co lekarz to inaczej mówi...;/ ale fakt jak chłopaki sie dłużej nie ruszają to się martwię...

agatadg (offline)

28-03-2011 12:29:22

SOSNOWIEC
ja też nie wpadam w panikę już teraz.... jak dzidzia się nie rusza 6 godzin to podobno można zacząć się zastanawiać....

ale rozumiem twój lęk Malgonia - bo to się łatwo mówi lekarzom i wszystkim naokoło...a to co czuje kobieta w ciąży to Nasze !! prawda ??

Słuchajcie dzisiaj od rana zastanawiam się czy się nie poddać z tym nocnikowaniem - a tu mój książę posadzony na nocniczek WALNĄŁ KUPĘ JAK TA LALA smiling smiley))) Boże poryczałam się ze szczęścia no !!!!! może jednak walczyć nadal nie poddawać się ?? smiling smiley


Gdybyście się zastanawiały - właśnie pisałam do AGAT jak tam po weekendzie - narazie bez zmian - czyli kroplówki, skurcze , szew na wlosku - lezy plackiem - jutro robią jej USG ( zaczyna 29tc) i sprawdzą ile urosły dziewczynki.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anette05 (offline)

28-03-2011 12:37:58

oj, Małgoś, coś Ci ciśnienie ostatnio w górę poszło widzę. a mężusiowi się najbardziej obrywa hehehe smiling smiley
no tez jestem ciekawa jak tam moja szyjka, czy da radę jeszcze jakieś randki zaliczyć... winking smiley

ja dziś jestem totalnie wyluzowana..... zupka się gotuje, pachnie świeżym praniem, właśnie rozwiesiłam i kawką, właśnie piję winking smiley
za okno nie patrzę, raz po raz deszcz pada albo deszcz ze śniegiem, wścieklizny można dostać, a tak miało być od poniedziałku cieplutko, ciekawe którego....
rolety mam na dół żeby nie widzieć co tam się dzieje, hehe
DomiR - może u Ciebie dlatego lekarz nie kazał liczyć bo skąd masz wiedzieć który to synuś teraz nogę wystawia? smiling smiley po prostu obserwuj i tyle smiling smiley
ja jestem ciekawa czy mi to liczenie dzisiaj zleci lekarka.i pewnie dostanę skierowanie na ostatnie badania.... bo następna wizyta pewnie po świętach, a potem na koniec maja...... ciąża
i ciekawe ile na wadze dziś haha bedzie. jak wczoraj usiadłam mojemu na kolana hahaha to zajęczał i powiedział, że czuje minimum 70, a ja do niego że dziś się zważę i żeby się nie zdziwił bo do 70 to mi jeszcze kilka brakować będzie (uffff, mam nadzieje bo inaczej będzie się śmiał ze mnie)


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

agatadg (offline)

28-03-2011 12:43:52

SOSNOWIEC
tak tak - i kazała bardzo podziekować Wam wszystkim za wsparcie - że BARDZO JEJ TO POMAGA.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

28-03-2011 12:53:05

SOSNOWIEC

agatadg (offline)

28-03-2011 12:58:19

SOSNOWIEC
MALGONIA nie poddam się - nakładkę mamy od dawna , podnóżek do kibelka też...ale specjalnie go nie wzrusza smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

28-03-2011 13:01:00

SOSNOWIEC
MALGONIA no ale ja jestem karłem 158 cm mam ..... tak jakoś w tej ciąży mam że faktycznie waga mocno nie idzie w górę - ale tak jak wspomniałam dzisiaj - nie chwalmy dnia przed zachodem słońca - jeszcze 10 tygodni - mogę wam przegonić... wiadomo to cholerka....


dzwoniła najstarsza siorka ( ta w ciąży) w sobotę się zaręczyła a 30 kwietnia jest ślub .... smiling smiley kurczaczek - muszę sobie kupic cos do ubrania smiling smiley


a ja was podziwiam że wiecie gdzie dziecko ma głowę a gdzie nogi... jak to rozpoznajecie.... ?? bo ja to czasami mam wrażenie że Jagoda leży bokiem.... bo potrafię miec brzuch że mam dwie górki po bokach a na środku mocne wgłębienie... mały grymaśnik i czasami się martwię że skończę na CC a tego nie chcę.. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 13:05 przez agatadg.

anette05 (offline)

28-03-2011 13:03:58

ojjjjjj, Malgonia, do wizyty przygotowywałam się dwa dni, co dzień po trochu hahahahhaa
zaraz wskakuje do wanny się obejrzeć czy w miarę równo wyszło smiling smiley
ja pierdziule, brzuch to brzuch, jest coraz większy i tez już się tym nie przejmuję, jeszcze trochę i go nie będzie. ale na swoja mordę nie mogę patrzeć, jakaś blada i oczy dzikie, bez wyrazu, szok po prostu... właściwie nie dziwię że staremu że mu randki z zoną nie w głowie hehe


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

anette05 (offline)

28-03-2011 13:06:35

oj, Agata, wspólczuje .... ja jestem załamana jak mysle co tu ubrac na komunię a co dopiero na slub.... cholera... i mam jeszcze gorzej bo będzie u mnie 9 miesiac jak w pysk strzelił.... w co sie nie wcisne to i tak kicha. zadnych szpilek, klapki mi zostana hahaha oby pogoda była ładna.


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

Kamilka77 (offline)

28-03-2011 14:27:30

Sosnowiec
Mój synek też ułożony jest główką w dół, jak się wierci to tak mi ciśnie na pęcherz, że odrazu musze lecieć siusiu.LOL Ja jakoś czułam od razu jak jest ułożony, no i potwierdziło to usg. Mam tylko nadzieje, że nie zrobi mi psikusa i się nie przekręci.

No powiem wam, że ubrać się na takie uroczystości w tak wysokiej ciąży to jest nielada wyzwanie.wielkie oczy Agatko, w Sosnowcu w centrum jak "gazownia" jest sklep z ubraniami między innymi dla kobiet w ciąży.

Ja kupiłam sobie też nie wiele ciuchów i to takich, że po ciąży jakiś pasek się dołoży. Typowo ciążowe mam tylko 2 pary spodni.

Mam dzisiaj wizyte o 17-tej, już nie moge się doczekać. żartowniś
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.