majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Anka_rubia (offline)

17-05-2012 18:21:36

Hejka smiling smiley
Weronisiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!
Kami nie przejmuj się winking smiley Monia wybrała kieliszek grinning smiley Na szczęście wzięła go i rzuciła tak, że się zbił, po czym wzięła kasę , więc uznaliśmy, że odrzuca picie, woli kasę hehe.
U nas druga noc już ok, tzn.tatuś się opiekuje i wstaje, a ja śpię sama w sypialni i wracam do "żywych" grinning smiley
Czy któreś dziecko nie mówi jeszcze świadomie "mama"? Myszka nie mówi i jest mi smutno sad smiley Mówiła kiedyś, ale to nie było moim zdaniem w pełni świadomie, tym bardziej, że przestała...
Monia pije mm , a nigdy nie chciała...teraz smakuje jej gerber 3.
Dzisiaj rano była rzadsza kupka, co się mojemu dziecku nie zdarza, a w dzień wybudziła się z mega płaczem. Do tego wielki ślinotok....więc idą kolejne zęby.
Już mam pełno w gaciach na samą myśl :/

Odzywajcie się dziewczyny, buziaki, papapa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

17-05-2012 19:38:02

Bydgoszcz/Wojnowo
Hej dziewczyny!!!

Wernisiu słońce ty moje ogromne spóźnione buziaki z okazji roczku!!! zdrówka, radości samych pogodnych dni abyś zawsze promieniała jak przez ten cały rok swojego życia buziaki i uściski przesyłają Julek z mamą i tatą :*:*:* [link widoczny po zalogowaniu]

I przesyłamy także życzenia imieninowe!!!!!!!!! uściski!!!

Aniu Julek świadomie mówi tata to wiem na pewno a mama różnie czasem czuje że chodzi mu o mnie a czasem się wydziera przez pół godziny mamamamama i w sumie nic z tego nie wynika grinning smiley

Kamilko współczuję zęba sad smiley ja idę niedługo na przegląd do dentysty bo chcę zrobić wszystko co muszę i mieć spokój.

Co ja dzisiaj narobiłam dziewczyny to się w głowie nie mieści... zostawiłam kluczyki w drzwiach samochodu o godzinie 7 rano a o 15:30 szukałam ich i kiedy poszłam do samochodu ktoś zostawił w nim kartkę że prosi o kontakt w sprawie kluczyków matko jedyna no debil ze mnie i tyle, ale chodze zmęczona i rozkojarzona totalnie, nie no nic nie tłumaczy mojej głupoty, na szczęście facet oddał mi kluczyki, jutro z nim się spotkam żeby mu podziękować bo dzisiaj nie miałam do tego głowy... no jestem taka zła na siebie sad smiley
A tak poza tym czytam was ale nie zawsze mam siłę napisać, staram się i będę z wami zawsze kochane!!!!!!!! ale jestem też zmęczona coś, wczoraj zasnęłam o 20 nawet nie wiem kiedy oglądałam film i zasnęłam. Oglądałam zdjęcia dzieciaczków na fb CUDNE Wojtuś jaki kawaler na swoim roczku smiling smiley no a Wercia jaka kruszyna była a teraz damulka smiling smiley marzy mi się żeby z wami się spotkać pogadać żeby dzieciaczki razem się pobawiły, Julas lubi towarzystwo smiling smiley no dobra ględze uciekam buziaki dla wszystkich :*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

18-05-2012 01:40:11

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
wiem że mnie bardzo długo nie było i tak na prawdę nie mogę obiecać że będę częściej ale i tak o was myślę smiling smiley tak wiele razy mi pomogłyście i bardzo wam za to dziękuje bo jesteście kochane smiling smiley
moja Nikolcia kończy dziś roczek nie wiem kiedy to mineło aż się łezka w oku kręci smiling smiley a wasze dzieciaczki już takie duże widzę że biegają już same moja już prawie chodzi ale ona od razu by chciała biegać winking smiley
życzenia dla wszystkich dzieciaczków zokazji urodzinek - nie ważne czy były już czy są tak jak u Nikoli w dniu dzisiejszym czy dopiero będą niech rosną zdrowe i szczęśliwe smiling smiley
pozdrawiam was bardzo gorąco i idę spać bo jutro a w sumie już dziś rodzinka a ja dopiero z kuchni wyszłam smiling smiley

postaram się zaglądaćdo was częściej smiling smiley

papa kochane


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

18-05-2012 11:17:47

Świebodzin
NIKOLKO STO LAT DLA CIEBIE Z OKAZJI URODZINEK ROSNIJ ZDROWA I USMIECHNIETA urodzinowe baloniki

Ateno nie przejmuj sie smiling smiley dzieci przy pierwszych probach chodzenia wlasnie ''biegaja'' rozpedzaja sie i nie potrafia zatrzymac hehe ale chwilka i to minie i bd ladnie chodzicsmiling smileyudanej imprezy smiling smiley
Aniu ale masz dobrze z msmiling smiley oby szybko wyszly zebolki smiling smiley
Kujawianko no faktycznie jestes nie zle zakreconawinking smiley hihi dobrze ze tak sie fajnie to skonczylo smiling smiley

u nas wczoraj nastapil cud !! Zuza przespala cala noc bez nawet 1 pobudki niestety nie trwalo to dlugo i juz dzis wszystko wrocilo do normy tj z 5 pobudek heheh ja dzis mam wychodne ;p kolega zaprosil nas na urodziny ciekawe jak Zuza to zniesie tongue sticking out smiley ide w sumie na jakies 2 godz bo w sumie na dluzej nie mam ochoty m zostanie dluzej ;p a ja wroce do swojego skarbka tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

18-05-2012 12:47:29

Świdnica/Legnica
Nikolko legniczanko tak jak jasmiling smiley Rośnij duża i badź zawsze usmiechniętasmiling smiley


Kurde coś mi sie pierdzieli i nie mogę na kolorowo dać.

Ale mam ciężki dni. Cierpię na TUMIWISIZM. Nic mi sie nie chce. I taka znudzona jestem życiem.

A dziś mnie tak bolą plecy, jak nigdy w życiu, bo przez Milene spałam na brzegu łóżka i nie dość ,ze przez to mnie bolą plecy, to jeszcze parę razy z główki od niej dostałam tak sie rzucała. Ostatni raz z nia spałam, a wzięłam ją do łózka tylko dlatego ,ze cos beczec zaczęła w łózeczku. Teraz cierpię.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata01 (offline)

18-05-2012 14:14:50

Lublin
Mikołajku ,Nikolo,Nino -dzisiaj wasze pierwsze urodzinki ,razem z Majcią życzymy wszystkiego naj ,naj ,naj smiling smiley
Ja dalej internetu nie mam ,mam nadzieję że w poniedziałek już będę miałą ,bo oszaleć można sad smiley,taka odcięta od świata jestem .

U nas ok ,Maja umie powiedzieć jak ma na imię ,pokazać ile ma lat ,gdzie ma oko ,ucho ,nos ,włosy ,nogę .Woła mama ,tata i lala -to na Klaudię .Je już dosłownie wszystko ,także obiadów osobnych nie gotujemy .Odezwę się w poniedziałek smiling smiley
My robimy urodzinki 7 czerwca -w Boże Ciało ,bo jakoś nie możemy się zgrać .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.

kami42 (offline)

18-05-2012 16:11:40

woj.sląskie
Ninko , Nikolko, Mikolajku z okazji Waszych pierwszych urodzinek ciocia z Weronisia zycza Wam zdrowka, usmeichu od ucha do ucha, samych szczesliwych dni.buziaczki skarbelki kochanesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

18-05-2012 16:15:28

woj.sląskie
Dziekujemy rowniez za zyczenia imieninowe dla Wercismiling smiley
dziewczyny wkoncu piatek i weekend, padam na ryj doslownie ajeszcze musze posprzatac bo przylatuja dzis moj tata i tescie.Jutro przyjecie a ja w proszku.

moja niunia obudzila sie dzis z placzem , wzielam do nas do lozka zasnela ok 3:40 wypila 150 MM i spL z tatusiem do po 9smiling smiley potem w poludnie prawie 1.5h jeszcze.Teraz obiadek i na spacerek.

Aniu super ze M tak aje sobie radesmiling smiley

Iwonko z okazji Twoich urodzinek duzo zdrowka, spelnienia marzeen, pociechy z Juleczka.Piszez teraz odrazu bo pewnie nie zajrze do poniedz minimum.

uciekam bo juz obiad pachnie!!!!!

milego weekendu kochanesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

18-05-2012 19:42:36

Małomice
MIKOŁAJU,NIKOLKO I NINKOWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS KOCHANE SŁONECZKA Z OKAZJI WASZYCH PIERWSZYCH URODZINEKurodzinowe balonikiurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki

ateno super,że się odezwałaś zaglądaj do nas częściejsmiling smiley
Ja tak tylko na chwilkę złożyć życzonka naszym dzieciaczką i uciekam,bo piekę ciasta dla mojej chrześnicy a z Julką trudno to zrobićsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

18-05-2012 22:36:02

Świdnica/Legnica
Ninko i Mikołajku

Moja pamięć bywa krótka,
no i czasem niezdarniutka,
ale chcę to naprawić
i w dniu Waszych urodzin z Wami się bawić,
więc dziś życzę Wam sto lat,
i niech z nieba spadnie dla Was wielki kwiatsmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.